Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7618)

vaazon 26.09.2010 16:47

Dawno temu nie widziałem aż tak nudnego meczu

Elendil 26.09.2010 16:47

choćbym chciał kogoś wyróżnić z naszych, to nie da rady. No, może Pawełka...

xanti1906 26.09.2010 16:48

Jeszcze nie wiadomo, mogą ukarać Chaveza i wejdzie joker Mateusz Kowalski...

blank_screen 26.09.2010 16:49

Chaveza nie bedzie, zawiesza go za ten bandytyzm, a wiec Kowalski Bunoza... duet marzen

AgresywnyChomik 26.09.2010 16:50

alez zagranie Zurawia ....

Rob_Zombie 26.09.2010 16:50

Coś z każdym kolejnym meczem Maaskanta jest coraz gorzej...
Tego co nasi dzisiaj grają nie da oglądać.
PS. Chavez po meczu zapewne zostanie zawieszony za to nadepnięcie a Cleber dostał 4 żółtą kartkę. Czyli w nast meczu środek obrony Bunoza - Kowalski.

kpn 26.09.2010 16:51

No tak. Ze 3 mecze dostanie. Chciałbym Nalepe zobaczyc, ale to oczywiscie fantazja.

ktulu 26.09.2010 16:52

Ale PADAKA. Żadnej składnej akcji przez 45 minut

brylant17 26.09.2010 16:52

Podsumowanie pierwszej połowy: PADAKA Chavez temu panu już dziękujemy

Schabek 26.09.2010 16:52

Może taka była taktyka: usypiamy wszystkich w pierwszej połowie a w drugiej jakiś atak ...

TeeS 26.09.2010 16:52

Z Jagą i Koroną ładny mecz i nie udało się wygrać. Może teraz zagrają ciulowo ale zgarną 3 punkty...
Tak czy inaczej na razie mega nędza...

dynek.pl 26.09.2010 16:53

Dramat - najgorszy chyba mecz kolejki, nie da sie tego ogladac.
Czy nam sie w ogole udalo choc jedno celne podanie na polowie przeciwnika ?

Chavez jest dla mnie skreslony po tym faulu na Kuświku. Nie ma miejsca w Wiśle dla takich wsioków.

kpn 26.09.2010 16:53

Przydałoby sie z 5 zmian zrobic... Moze Małeckiego wpuścic niech troche polata po boisku

buczo1985 26.09.2010 16:54

Panie trenerze zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Chciałbym zobaczyć Małeckiego i Boguskiego. Do tej pory padaka jakich mało.

wiśnia 26.09.2010 16:54

W drugiej połowie wejdzie Wróbel na zmęczonego Palijcia, na atak Zewłakow i popłyniemy....
Pierwsza połowa bez komentarza.

For_FuN_ 26.09.2010 16:54

Czyli co, 3-4 nowych stoperow w zimie :D?? Nie mowie o bocznych obroncach.

piter116 26.09.2010 16:55

Paraolimpiada. GKS powinien mieć karnego, Chavez ewidentna czerwień. Sędzia dziś jest z nami.

Krissu 26.09.2010 16:56

Chaveza ukarać?

Po mojemu to było przypadkowe zagranie. Zawodnik Bełchatowa wykonał ruch kolanem, Chavez miał za mało czasu na reakcje i nastąpił mu na nogę.

Szkoda, że komentatorzy Canal+ nie byli tacy chętni do wysyłania Legionisty do Komisji Ligi po meczu z Ruchem.
Tamta sytuacja była dla mnie bardziej jasna niż dzisiejsza z Chavezem.

Co do samego meczu: dno w naszym wykonaniu.
Bełchatów dominuje w środku pola. Nie stworzyliśmy ani jednej groźnej sytuacji. Tragedia.

63.5 Kg 26.09.2010 16:56

Baaaardzo slabo gramy.
Niestety tylko z Jaga zagralismy niezly mecz.
Z Korona juz bylo niestety gorzej chociaz udalo sie wywalczyc remis.
Z Dolcanem juz bylo slabo a teraz mamy tragedieee i to ogromna .
Nic w tym meczu nie istnieje niestety ale nic...


Niestety widzialem juz duzo meczow tym serzonie i teraz wkoncu jestem pewien chociaz dlugo mu dawalem szanse...ale Cikos sie nie nadaje do takiego zespolu jak Wisla...

krowczax 26.09.2010 16:56

A ja uważam ze jakby Chavez chciał mu nadepnąć na nogę , to by mu ją po prostu złamał.

Eustachy 26.09.2010 16:56

Zurawski znowu pierwszy do zmiany, ale oczywiscie u Maaskanta ma pewne 90 minut na placu.
Chetnie zobaczylbym tez na co stac Branco, bo moze w przeciwienstwie do Cikosza potrafi sie ustawiac i nie zagrywa pilek na absolutna pale (strate).
Chwalony wczesniej Wilk dzis tez gra mocna padake.

mic 26.09.2010 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 986723)
Paraolimpiada. GKS powinien mieć karnego, Chavez ewidentna czerwień. Sędzia dziś jest z nami.

:shock:

I w ramach zadosc uczynienia wywalic jeszcze 3 pilkarzy z Wisly. Zastanowcie sie ludzie, karny taki jak na Boukharim

MMTS 26.09.2010 16:57

no to mamy holenderski futbol...Chavez -10 meczy kary i potem do okręgówki, tam takie numery przechodzą, Żuraw niech z Frankiem szkoli dzieciaki, a Cikosa to chyba wzięli naprawdę prosto z młodzieżówki...to mają być dośrodkowania? jak porównać wczorajszą grę Legii i Lecha to jesteśmy daleko w czarnej dupie

Acapelo 26.09.2010 16:57

Przesadzacie z Chavezem on taki jest nieporadny fajtlapa. Chcial w pilke trafic a ze ma wolne ruchy tamten mu noge podlozyl i juz. Chavez wyglada jakby mial ze wzrokiem klopoty albo nie widzial swoich nog przez to mięsiwo.

Żuczek 26.09.2010 16:57

Słabo to wygląda. Żurawski nie wiem czemu kolejny raz wychodzi w podstawowym składzie, a Cleber znowu popełnia głupie błędy. Poza tym naszym największym zmartwieniem chyba znów są niedokładne podania. Bełchatów na razie lepiej się prezentuje.

Pancratius 26.09.2010 16:57

Ten mecz to jakieś nieporozumienie.Tego nie da się oglądać...

gigant 26.09.2010 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 986695)
Nie rozumie decyzji trenera wystawiającego Żurawskiego przecież on jest całkowicie bezproduktywny, z przodu nie dzieje się absolutnie nic !!

Może dlatego, że jako jedyny mówi po polsku i angielsku.
Super mecz w wykonaniu Wisły, jeszcze tylko z 25 pkt i mamy pewne utrzymanie :-p

mateusz212 26.09.2010 16:58

Panowie...wyrazu uznania dla wszystkich ktorzy ogladneli pierwszą połowe, i bedą ogladac drugą. Na to sie patrzec nie da, GKS ciut lepiej ale graja tak samo koszmarnie jak my.... Nie ma co mowic kogo zmienic bo przydaloby sie tak 7 zawodnikow spokojnie zmienic. Chavez w kazdym aspekcie slabiutki, do tego za to co zrobil dyskwalifikacja na 10 spotkan. Nie dla takich bandytów!!!

Acapelo 26.09.2010 16:59

Bylo widac na tej powtorce od przodu ze Chavez nie chcial mu chyba nogi zlamac. Po prostu tamten podlozyl mu noge pod krok... gdzie wsadzal kulose palant?

wislak1986 26.09.2010 17:00

Czy wam już na oczy padło ? Faul Chaveza był niecelowy. Gość mu nogę podsunął w momencie gdy ten wykonał ruch do piłki. Ale dla was opinia wszechwiedzących redaktorów kanału do jest świętość. Napiszcie jeszcze na Osmana donos do wybiórczej i do komisji ligi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl