![]() |
Dawno temu nie widziałem aż tak nudnego meczu
|
choćbym chciał kogoś wyróżnić z naszych, to nie da rady. No, może Pawełka...
|
Jeszcze nie wiadomo, mogą ukarać Chaveza i wejdzie joker Mateusz Kowalski...
|
Chaveza nie bedzie, zawiesza go za ten bandytyzm, a wiec Kowalski Bunoza... duet marzen
|
alez zagranie Zurawia ....
|
Coś z każdym kolejnym meczem Maaskanta jest coraz gorzej...
Tego co nasi dzisiaj grają nie da oglądać. PS. Chavez po meczu zapewne zostanie zawieszony za to nadepnięcie a Cleber dostał 4 żółtą kartkę. Czyli w nast meczu środek obrony Bunoza - Kowalski. |
No tak. Ze 3 mecze dostanie. Chciałbym Nalepe zobaczyc, ale to oczywiscie fantazja.
|
Ale PADAKA. Żadnej składnej akcji przez 45 minut
|
Podsumowanie pierwszej połowy: PADAKA Chavez temu panu już dziękujemy
|
Może taka była taktyka: usypiamy wszystkich w pierwszej połowie a w drugiej jakiś atak ...
|
Z Jagą i Koroną ładny mecz i nie udało się wygrać. Może teraz zagrają ciulowo ale zgarną 3 punkty...
Tak czy inaczej na razie mega nędza... |
Dramat - najgorszy chyba mecz kolejki, nie da sie tego ogladac.
Czy nam sie w ogole udalo choc jedno celne podanie na polowie przeciwnika ? Chavez jest dla mnie skreslony po tym faulu na Kuświku. Nie ma miejsca w Wiśle dla takich wsioków. |
Przydałoby sie z 5 zmian zrobic... Moze Małeckiego wpuścic niech troche polata po boisku
|
Panie trenerze zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Chciałbym zobaczyć Małeckiego i Boguskiego. Do tej pory padaka jakich mało.
|
W drugiej połowie wejdzie Wróbel na zmęczonego Palijcia, na atak Zewłakow i popłyniemy....
Pierwsza połowa bez komentarza. |
Czyli co, 3-4 nowych stoperow w zimie :D?? Nie mowie o bocznych obroncach.
|
Paraolimpiada. GKS powinien mieć karnego, Chavez ewidentna czerwień. Sędzia dziś jest z nami.
|
Chaveza ukarać?
Po mojemu to było przypadkowe zagranie. Zawodnik Bełchatowa wykonał ruch kolanem, Chavez miał za mało czasu na reakcje i nastąpił mu na nogę. Szkoda, że komentatorzy Canal+ nie byli tacy chętni do wysyłania Legionisty do Komisji Ligi po meczu z Ruchem. Tamta sytuacja była dla mnie bardziej jasna niż dzisiejsza z Chavezem. Co do samego meczu: dno w naszym wykonaniu. Bełchatów dominuje w środku pola. Nie stworzyliśmy ani jednej groźnej sytuacji. Tragedia. |
Baaaardzo slabo gramy.
Niestety tylko z Jaga zagralismy niezly mecz. Z Korona juz bylo niestety gorzej chociaz udalo sie wywalczyc remis. Z Dolcanem juz bylo slabo a teraz mamy tragedieee i to ogromna . Nic w tym meczu nie istnieje niestety ale nic... Niestety widzialem juz duzo meczow tym serzonie i teraz wkoncu jestem pewien chociaz dlugo mu dawalem szanse...ale Cikos sie nie nadaje do takiego zespolu jak Wisla... |
A ja uważam ze jakby Chavez chciał mu nadepnąć na nogę , to by mu ją po prostu złamał.
|
Zurawski znowu pierwszy do zmiany, ale oczywiscie u Maaskanta ma pewne 90 minut na placu.
Chetnie zobaczylbym tez na co stac Branco, bo moze w przeciwienstwie do Cikosza potrafi sie ustawiac i nie zagrywa pilek na absolutna pale (strate). Chwalony wczesniej Wilk dzis tez gra mocna padake. |
Cytat:
I w ramach zadosc uczynienia wywalic jeszcze 3 pilkarzy z Wisly. Zastanowcie sie ludzie, karny taki jak na Boukharim |
no to mamy holenderski futbol...Chavez -10 meczy kary i potem do okręgówki, tam takie numery przechodzą, Żuraw niech z Frankiem szkoli dzieciaki, a Cikosa to chyba wzięli naprawdę prosto z młodzieżówki...to mają być dośrodkowania? jak porównać wczorajszą grę Legii i Lecha to jesteśmy daleko w czarnej dupie
|
Przesadzacie z Chavezem on taki jest nieporadny fajtlapa. Chcial w pilke trafic a ze ma wolne ruchy tamten mu noge podlozyl i juz. Chavez wyglada jakby mial ze wzrokiem klopoty albo nie widzial swoich nog przez to mięsiwo.
|
Słabo to wygląda. Żurawski nie wiem czemu kolejny raz wychodzi w podstawowym składzie, a Cleber znowu popełnia głupie błędy. Poza tym naszym największym zmartwieniem chyba znów są niedokładne podania. Bełchatów na razie lepiej się prezentuje.
|
Ten mecz to jakieś nieporozumienie.Tego nie da się oglądać...
|
Cytat:
Super mecz w wykonaniu Wisły, jeszcze tylko z 25 pkt i mamy pewne utrzymanie :-p |
Panowie...wyrazu uznania dla wszystkich ktorzy ogladneli pierwszą połowe, i bedą ogladac drugą. Na to sie patrzec nie da, GKS ciut lepiej ale graja tak samo koszmarnie jak my.... Nie ma co mowic kogo zmienic bo przydaloby sie tak 7 zawodnikow spokojnie zmienic. Chavez w kazdym aspekcie slabiutki, do tego za to co zrobil dyskwalifikacja na 10 spotkan. Nie dla takich bandytów!!!
|
Bylo widac na tej powtorce od przodu ze Chavez nie chcial mu chyba nogi zlamac. Po prostu tamten podlozyl mu noge pod krok... gdzie wsadzal kulose palant?
|
Czy wam już na oczy padło ? Faul Chaveza był niecelowy. Gość mu nogę podsunął w momencie gdy ten wykonał ruch do piłki. Ale dla was opinia wszechwiedzących redaktorów kanału do jest świętość. Napiszcie jeszcze na Osmana donos do wybiórczej i do komisji ligi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl