![]() |
Kur... co go poje... ? Tylu piłkarzy jest a on wstawia Rado ?
|
Łobodzinski na trybuny a nie Pajic ,przecież Łobo ucieka od piłki,zobaczymy....
|
Rado to jest środkowy czy boczny pomocnik? Ktoś widział go w akcji? Czego się można spodziewać? ;>
|
co za łeb, sorry ale brak słów
|
nie moge patrzeć na ten skład, co ten Kulawik chce żeby go wyje*ali nawet z ME?
|
dokladnie parodia Rado zamiast Riosa? czy Kulawik chce swoich podopiecznych z ME promowac? Czy ten chlopak zagral wogole z nimi jakies spotkanie, sparing? Dla mnie to jest nieporozumienie ale obym sie mylil.
dzisiaj ustawienie "radosne":D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Rado może dużo namieszać na boisku... Na pewno będzie się starał pokazać z jak najlepszej strony. Rios dopiero co przyleciał, więc jest pewnie "Zmęczony po podróży". Wejdzie ok 60-70 min. Zuraw nie gral za dobrze z Karabachem to nie gra i dziś. Proste. Z Pawełkiem tak jak mówiłem... Idę znaleźć leki na uspokojenie :lol::lol: |
Cytat:
Kulawik prowadzi Wisłę w zastępstwie "pierwszego" trenera góra 2 mecze. Jest tu przecież na ławce przez przypadek i bałagan w naszym klubie. Odpuść mu i trzymaj kciuki za naszych "patałachów" żeby 1-0 wystrugali:) Może chciał wstrząsnąć zespołem? Albo taki Rado jest w lepszej formie niż inni? Po meczu będziemy mądrzejsi. |
I zaczyna się - tak jak myślałem Rios będzie wchodził następne pół roku z ławki na końcówki meczów, bo się wg naszych "trenerów" będzie musiał nauczyć europejskiego stylu gry... żenada.
|
Oj żebyśmy tylko nie wygrali 4:0 po pięknej grze i żebyście nie pisali: "TAK, KULAWIK NA TRENERA! ŚWIETNIE, ŻE WYSTAWIŁ TEGO RADO, CHŁOPAK JEST GENIALNY!"...
|
W co ten Kulawik gra??? Jovanić na ławie...nasz jedyne sensowne wzmocnienie w lecie...:lol: Paljic na trybunach...a Rado w pierwszym...nie wiem czy sie smiac czy płakać...chociaz chłopaka na oczy nie widziałem...
|
nasz środek dzisiaj nie będzie istnieć, pewnie Małecki będzie musiał ciągnąć ataki od naszego pola karnego
|
ja licze na skromne 1:0:D i bardzo chcialbym tego Simeone na trenera, przynajmniej zobaczylibysmy co potrafi Rios. Bo pewnie tak jak mowisz bedzie wchodzil w koncowkach.
|
Pawełek :shock:
|
Panowie spokojnie, emocji nam dzis nie zabraknie do samego konca. Zobaczcie za to jaka mamy mocna lawke rezerowowych :D
|
Cytat:
|
Rado? OK. Paljic na trybunach? Niech będzie. Ale zmiana obsady bramki to sabotaż, nic nie piszą że to z powodu kontuzji Jovanica czy podobnego powodu, więc taka decyzja jest idiotyczna.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Spokonie. Tomasz Kulawik jest trenerem, (tymczasowym, ale zawsze) nie Wy. On odpowiada za wyniki w tych dwóch najbliższych meczach.
Zobaczymy jak to będzie wyglądąło, a oceniać będziemy po meczu. |
Mnie właśnie nie martwi wystawienie Rado (choć wolałbym zobaczyć Riosa od począku - niech już nie pierdzielą o zmęczeniu podróżą). Mnie martwi, że jedyny facet który się w meczach z Karabachem nie skompromitował siada w nagrodę na ławie a gra Sobol bez formy i tragiczny wręcz Kowalski unikając konsekwencji swoich marnych występów...
|
katastrofą jest to że w każdym meczu jest totalnie zmieniony skład i ciekawe kiedy wszyscy się zgrają ?? no porażka według mnie ten skład .
|
Cytat:
|
Jovanic tez nie blysnal w pucharach. Pawelek ma szanse wykorzystac to i moze bedzie bronil na przyzwoitym poziomie. Rado zbyt odwazna decyja, ja bym chlopaka wpuscil raczej przy korzystnym wyniku w koncowce. Kulawik zaden trener :P
|
Kulawik duży plus za skład. Kasperczak przez całą swoją kadencję srał się wystawic juniora a Kulawik daje go w pierwszym meczu, za to moje brawa. Kolejne brawa za Paljicia na trybune :D Żurawski w końcu na ławce tam gdzie jego miejsce! Skład super zobaczymy jak pograją. I nie bijcie piany dobrze, że daje szansę młodemu. Potem wszyscy pieprzą, że się nie promuje juniorów. To teraz mamy jakąś męską decyzje :)
|
Cytat:
|
Ja to widze tak ze jest na razie bałagan i dopki nie przyjdzie nowy trener sprzątać nie ma sensu.
Dac Kuli spokojnie pracowac swoje te 2 mecze a potem przyjdzie czas na dokladniejsze rozmyslania ale to juz nowego trenera. Zobaczymy jak bedzie ,cudow sie nie spodziewam byle jakie zwyciestwo wystarczy. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl