![]() |
Pytacie się co osiągneli Simeone i Larsson. A ja was zapytam co osiągnął Petrescu przed przyjsciem do naszego klubu? Nie przypominam sobie wielkiego sukcesu... Odeszedł i z rumuńskim średniakiem awansował do ligi mistrzów. Trener potrzebuje czasu i zaufania ale tego w Wiśle niestety nie bedzie (choc chcialbym sie mylic) i nie twierdze ze bylby to swietny ruch zatrudniajac kogos z nich ale moze warto zaryzykowac...
|
Simeone jak zobaczy umiejętności techniczne naszych grajków(w kontraście do tego z czym miał do czynienia w Argentynie) , to padnie ;)
Niby dwa tytuły wywalczył , dostał nagrodę dla najlepiej zapowiadającego się managera w Argentynie , ale drugi sezon w River Plate i ostatni jego trenerski dorobek w San Lorenzo , nie powalają . Larsson , to już zagrywka czysto hazardowa ;) Paul Le Guen zrezygnował po MŚ z funkcji trenera Kamerunu , ale raczej to nie nasze możliwości finansowe. Vahid Halilhodzic , to też ciekawe trenerskie nazwisko i również jest ,,do wzięcia'' po przygodzie z jedną z drużyn afrykańskich. Obydwaj panowie to jedna z najlepszych szkół trenerskich - czyli francuska . Są oni jednak trenerami z dosyć dużym doświadczeniem , a za to się płaci . Podejrzewam więc , że nasz klub będzie zmierzał raczej w kierunku poszukiwania młodych zdolnych trenerów z bogatą przeszłością piłkarską , acz ubogim doświadczeniem trenerskim. |
To jak już tak marzycie to może Manuel Pellegrini no może ewentualnie jeszcze Maradona
|
Cytat:
|
Z wolnych zagranicznych trenerów:
1. Gheorghe Hagi 2. Rudi Assauer 3. Klaus Topmoeller szczerze przyznam że nie wiem jaka jest ich obecna sytuacja (czy są czynnymi trenerami czy nie) poza faktem że nie są związani kontraktem z żadnym klubem/reprezentacją. |
Cytat:
|
Cytat:
Mam nadzieje że to prawda bo poza nazwiskiem to jest pierwszoplanowy warunek zatrudnienia jak dla mnie. |
ja bym chętnie widział Maradonę albo Aragonesa, obaj zdaje się wolni .. chociaż Hiszpan ma już 70 lat na karku, wydaje mi się, że tu ktoś jest potrzebny młody, który nie dałby sobie wejść na głowę ..
|
A może Christoph Daum,...:) swojego czasu trenował z dobrymi skutkami Bayer Leverkusen tylko się skompromitował z jakąś aferą narkotykową;)...nic to tylko takie luźne myślenie, ale myśle że będzie ktoś na dorobku młody ambitny bez większego doświadczenia...
|
Wg.mnie największym błędem było zatrudnienie Pana Kasperczaka.Mam dlaniego szacunek za to,co kiedyś osiągnął z Wisełką,ale to co zrobil póżniej,to co powiedzial przekreślalo jego zatrudnienie.Najlepszym rozwiązaniem bylby powrót Dana.To jednak niemożliwe,nie stać Nas na niego.Mam nadzieje że nie pojawi się nikt w stylu Jurka Engela,jego książka rozdawana na treningach(pewnie na koszt WISELKI)to szczyt bezczelności.Pozostaje tylko wierzyć że znajdzie się ktoś w stylu Dana i zaprowadzi dyscyplinę a Panowie piłkarze będą wiedzić co znaczy BIALA GWIAZDA na sercu.
|
Może Marusz Borek? ;D
A tak na poważnie, póki ktoś nie przemówi piłkarzom do rozsądku to będzie tak jak było. |
Jak już ludzie tu piszą bajki to ja swoją dopisze:)
Frank de Boer A i tak przyjdzie ogórasek:P |
Cytat:
Całą taktykę ustalał mu asystent - Steve Clarke. A wyglądała ona tak, że w chwili strzelenia bramki cofamy się i gramy długie piłki do przodu. Typ nie potrafił odpowiednio zmotywować piłkarzy. Nie potrafił ich porządnie opieprzyć.Takie ciepłe kluchy. Ruchy transferowe przemilczę, bo wynikały po części z sytuacji w klubie. Faktem jednak jest, że za Zoli taki Carlton Cole poczynił spore postępy. Widać nadaje się na trenera napastników, nie na menedżera. A.. i przeszedł do historii Młotów, jako menedżer, który procentowo przegrał najwięcej spotkań. Brawo Gianfranco. |
Cytat:
|
Potrzebujecie tylko mnie z fma :)
A na poważnie - ktokolwiek z "hard workiem" Dana :) |
Marodona świetny pomysł na pewno mógłby ich nauczyć czegoś czego (może) jeszcze nie umieją jak wciągnąć porządną kreskę...
|
Wisła potrzebuje trenera z autorytetem! Zagranicznego! Który wmówi naszym ze spotkanie piłkarskie to nie pokaz mody! Byle nie Polak, bo tak naprawdę nic nie osiągnęli, i nic naszych już nie nauczą! Marzy mi się ktoś ala Petrescu , zeby po każdym meczu czy treningu nasi schodzili na czworaka!
|
zjeba..... ten temat ,piszcie sobie w temacie GDYBYM BYL BOGATY.... ludzie tu na ważne informacje czekaja!
|
Cytat:
ja też nie. Ale bardzo chciałbym się mylić. Ja osobiście chciałbym aby naszym nowym trenerem został Christoph Daum, ale to raczej mało realne. |
Z Doll to mi sie kojarzy jedynie Diana Doll, slowacka gwiazda porno. Ide o zaklad ze gdyby ja mieli za trenera to by zapierdalali po boisku jak nigdy wczesniej.
|
Jako, że wszyscy piszą swoje kandydatury, niektóre kosmiczne jak Assauer to jeszcze raz zamieszczę autorską listę wolnych trenerów z zagranicy którzy jednocześnie dali się już "poznać" w tym zawodzie.
Anglia: Glenn Hoddle Gareth Southgate Terry Venables Francja: Roger Lemerre Jacques Santini Paul Le Guen Hiszpania: Luis Aragones Javier Clemente Mariano Garcia Remon Javier Irureta Manolo Jimenez Gregorio Manzano Victor Munoz Holandia: Erwin Koeman Ronald Koeman Meksyk: Javier Aguirre Niemcy: Christoph Daum Falko Gotz Bruno Labbadia Peter Neururer Matthias Sammer Klaus Toppmoller Rudi Voller Szwajcaria: Lucien Favre Turcja: Fatih Terim Włochy: Roberto Donadoni Nevio Scala Alberto Zaccheroni Gianfranco Zola Argentyny nie brałem pod uwagę więc teraz uzupełnienie: Alfio Basile Carlos Bianchi Jorge Burruchaga Diego Maradona :) Jose Nestor Pekerman Oscar Ruggeri Diego Simeone |
Sammer/Simeone i nie ma co szukac dalej
|
Ja bym chętnie widział jakiegoś Holendra. najlepiej Van Basten :D
|
Nie ważne skąd , nie ważne kto. Byle nie Polak , bo w Polsce prawdziwych fachowców z jajami nie ma.
Może to być eskimos lub obywatel Nowej Zelandii byle udowodnił naszym przepłaconym frajerom (sorry , ale taka jest prawda) ile potu kosztuje prawdziwe zawodowstwo i i pensja 50 tys. miesięcznie. Niech człapią ze zmęczenia wracając z treningu do domu , niech płaczą że im źle , źe mięśnie , że ścięgna ,że boli , że trener be. Nie interesuje mnie to . Mają rzygać ze zmęczenia tak jak my rzygamy oglądając padakę którą prezentują od kilku sezonów. Jak któryś uzna że się nie nadaje to żegnamy bez żalu i niech się zajmie szachami lub snookerem. Gra w Wiśle to ma być zaszczyt a nie fucha. |
Ja proponuję Jacka Gmocha - mistrz taktyki, atmosfera w szatni była by świetna, doświadczony, myślę że jest w granicach naszych możliwości finansowych, tyle że z komunikacją z piłkarzami podczas meczu mógłby być problem.
|
Ja bym zatrudniła trenera który zwolnił Kasperczaka :D
Niemiec albo anglik, nie musi być z najwyższej klasy rozgrywkowej. Byle nie młody - na dorobku. |
A dlaczego nie Kulawik? To czego potrzebujemy to nie jest super taktyk itp. tylko rzetelny fachowiec, który zrobi porządek, odsieje nierobów i zbyt słabych psychicznie, aby podołać grze w Wiśle itp. Do tego przyda się też znajomość piłkarzy -- a on ich oglądał na co dzień od paru lat.Papiery na trenera ma takie same jak Larsson. Piłkarzem był słabszym, ale jaki jest / będzie trenerem to dopiero zobaczymy.A skoro nie ma różnicy to po co przepłacać?
|
Jeszcze kilka godzin i wymienicie wszystkich wolnych trenerow:lol:]
|
Właśnie chciałem napisać że będziemy się śmiać jak się Kulawik okaże takim Hardworkerem dostanie niedługo licencje i stanie się takim rzeźnikiem który wie że do sukcesów dochodzi się tylko ciężką pracą :D
Bo jak dla mnie to precyzyjnie określił problem brak kolektywu :D i nieróbstwo |
Wolny, sprawdzony i gwarantuje jakis tam wynik:
Otto Rehhagel |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl