![]() |
jop razy 2
|
Wymiatamy jak w meczu z Legią... :|
Nie to żeby Cracovia nas... "gniotla" ? o.O Brakuje mi Głowy albo Sobola... Diaz i jego kiwki... Kiedy on się kapnie, że Messim nie jest? o.O |
Zmienić Jopa !
|
który to raz pod bramką Pawełka ? :/ ...
|
co za kopanina... cos jest nie tak, to my powinnismy stosowac pressing a nie craxa.... chyba ze nasi chca ich zameczyc ;)
|
Gdzie jest Jirsak!!!! DRAMAT!!!!
|
Hmmm, Jirsak Lobodzinski i Marcelo najlepsi u nas na boisku. Dwoch pierwszych bylo krytykowanych ustawicznie w ostatnim czasie . Marcelo jak zwykle na swoim solidnym poziomie. Ja sie pytam, co ****a, reszta robi na boisku?
|
tamci graja 5 pomocy wiec wiadomo ze malego Jirsaka nakryja czapka.
|
Za niedługo będą się przytulać...^^
|
a tak wogole to zauwazylem, ze partnerzy czesto ignoruja Tomasa mimo iz ten kilka razy ladnie sie pokazal na klepke.
|
Nie tego się spodziewałem, ale czuję, że wygramy. P.S. Który to komentator co tak słodzi Cracovii?
|
Cytat:
Jop już to robi :D łaa Jopik rożnego wywalczył |
jak mi ktoś powie że jirsak w środku nie walczy to wyśmieje
|
Cytat:
|
Tomas!!!!!!
i co nadal nie widoczny??! hym Junior |
Jest LEPIEJ!!!
|
Jest szansa żeby odskoczyć rywalom w tabeli a my się bronimy przed Cracovią która powinna grać teraz w I lidze :/ nie widzę walki, nie widzę ambicji.
|
Jop, Kirm, Łobo, Diaz bardzo słabo :|
|
Jak najbardziej, widac poprawę. Ale Diaz i Jop do zmiany jak nic!!
*AS82*- ty chyba kopaniny z Legią nie oglądałeś x) |
Ja pier*ole tego nei da sie ogladac
|
no cos drgnelo, jop przestal grac dlugie pilki....
ps. tottenham 9:1 wigan :o |
dokładnie coś drgnęło.. miała być walka, zapowiadali,że chcą pokazać co oni nie potrafią i widzimy to właśnie
|
Jop biega jakby miał przyczepę...
|
masterlag ile ty masz lat, 10? Dial i Jop do zmiany? Faktycznie niezrozumiala decyzja Skorzy ze zostawil Glowe i Sobola na trybunach. Diaz gra niezle, nie jego wina ze oprocz maleckiego nikt nie pokazuje sie do gry.
Poczatek ogolnie kiepski ale pozniej sie rozkrecili i wdaje sie, ze w drugiej polowie beda gole. |
Co to jopidło w ogóle robi, ktoś sie w głowe kopnał, Diaz to chyba kogoś chce zabić waląc te piły za stadion.... Chyba zrobie coś bardziej konstruktywnego i poczytam dobrą książke...
|
BrzĘczek F. U.
!! |
Cytat:
Napiszę krótko: żenada i dno. Co Skorża robi z nimi na treningach?! |
BrzĘczek F. Off!!!!
|
kurde, co sądzicie o tym "faulu" na Brożku?
jak oglądam powtórki z większości kątów, to karnego nie widzę;ale raz puścili powtórkę z kamery od strony bramki i tak widać było, jak Wasiluk trzyma Brożka, obejmując go prawą ręką, czego nie widać na innych powtórkach. hmm? swoją drogą, bardzo ładne to przedarcie Małego pod koniec II połowy. Szkoda tylko, że uroda akcji skończyła się na przedarciu ;) |
W sumie kilka akcji, które mogły zakończyć się golem mieliśmy. Momentami przyzwoicie to wygląda, ale masa irytujących strat niestety...
Cracovia natomiast- dużo parchatego szczęścia, poza tym to Matusiak, klaun Cabaj i 9 amatorów zupełnych. Nie wygrać z nimi to grzech> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl