Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6543)

sito 22.11.2009 17:27

jop razy 2

masterlag 22.11.2009 17:27

Wymiatamy jak w meczu z Legią... :|

Nie to żeby Cracovia nas... "gniotla" ? o.O
Brakuje mi Głowy albo Sobola...

Diaz i jego kiwki... Kiedy on się kapnie, że Messim nie jest? o.O

ZSW746 22.11.2009 17:32

Zmienić Jopa !

AnimaItheel 22.11.2009 17:33

który to raz pod bramką Pawełka ? :/ ...

raztaman 22.11.2009 17:33

co za kopanina... cos jest nie tak, to my powinnismy stosowac pressing a nie craxa.... chyba ze nasi chca ich zameczyc ;)

krystiano 22.11.2009 17:34

Gdzie jest Jirsak!!!! DRAMAT!!!!

koyoot 22.11.2009 17:36

Hmmm, Jirsak Lobodzinski i Marcelo najlepsi u nas na boisku. Dwoch pierwszych bylo krytykowanych ustawicznie w ostatnim czasie . Marcelo jak zwykle na swoim solidnym poziomie. Ja sie pytam, co ****a, reszta robi na boisku?

As 22.11.2009 17:37

tamci graja 5 pomocy wiec wiadomo ze malego Jirsaka nakryja czapka.

AnimaItheel 22.11.2009 17:38

Za niedługo będą się przytulać...^^

As 22.11.2009 17:39

a tak wogole to zauwazylem, ze partnerzy czesto ignoruja Tomasa mimo iz ten kilka razy ladnie sie pokazal na klepke.

Stavanger 22.11.2009 17:43

Nie tego się spodziewałem, ale czuję, że wygramy. P.S. Który to komentator co tak słodzi Cracovii?

brylant17 22.11.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AnimaItheel (Post 819548)
Za niedługo będą się przytulać...^^


Jop już to robi :D

łaa Jopik rożnego wywalczył

pawelwislak 22.11.2009 17:43

jak mi ktoś powie że jirsak w środku nie walczy to wyśmieje

StelmiOriginal 22.11.2009 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 819550)
Nie tego się spodziewałem, ale czuję, że wygramy. P.S. Który to komentator co tak słodzi Cracovii?

Jerzy Brzęczek

brylant17 22.11.2009 17:51

Tomas!!!!!!


i co nadal nie widoczny??!


hym Junior

krystiano 22.11.2009 17:52

Jest LEPIEJ!!!

4fan_player 22.11.2009 17:52

Jest szansa żeby odskoczyć rywalom w tabeli a my się bronimy przed Cracovią która powinna grać teraz w I lidze :/ nie widzę walki, nie widzę ambicji.

korzychxp 22.11.2009 17:54

Jop, Kirm, Łobo, Diaz bardzo słabo :|

masterlag 22.11.2009 17:55

Jak najbardziej, widac poprawę. Ale Diaz i Jop do zmiany jak nic!!

*AS82*- ty chyba kopaniny z Legią nie oglądałeś x)

AS82 22.11.2009 17:55

Ja pier*ole tego nei da sie ogladac

raztaman 22.11.2009 17:57

no cos drgnelo, jop przestal grac dlugie pilki....

ps. tottenham 9:1 wigan :o

Marcinnno 22.11.2009 17:59

dokładnie coś drgnęło.. miała być walka, zapowiadali,że chcą pokazać co oni nie potrafią i widzimy to właśnie

IncognitoTSW 22.11.2009 17:59

Jop biega jakby miał przyczepę...

As 22.11.2009 18:00

masterlag ile ty masz lat, 10? Dial i Jop do zmiany? Faktycznie niezrozumiala decyzja Skorzy ze zostawil Glowe i Sobola na trybunach. Diaz gra niezle, nie jego wina ze oprocz maleckiego nikt nie pokazuje sie do gry.

Poczatek ogolnie kiepski ale pozniej sie rozkrecili i wdaje sie, ze w drugiej polowie beda gole.

Robert_wislak 22.11.2009 18:00

Co to jopidło w ogóle robi, ktoś sie w głowe kopnał, Diaz to chyba kogoś chce zabić waląc te piły za stadion.... Chyba zrobie coś bardziej konstruktywnego i poczytam dobrą książke...

krystiano 22.11.2009 18:00

BrzĘczek F. U.
!!

willow 22.11.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krystiano (Post 819545)
Gdzie jest Jirsak!!!! DRAMAT!!!!

człowieku, chory jesteś na umyśle??!! Chyba, że to ironia!

Napiszę krótko: żenada i dno. Co Skorża robi z nimi na treningach?!

krystiano 22.11.2009 18:01

BrzĘczek F. Off!!!!

Zbyychu 22.11.2009 18:02

kurde, co sądzicie o tym "faulu" na Brożku?
jak oglądam powtórki z większości kątów, to karnego nie widzę;ale raz puścili powtórkę z kamery od strony bramki i tak widać było, jak Wasiluk trzyma Brożka, obejmując go prawą ręką, czego nie widać na innych powtórkach. hmm?

swoją drogą, bardzo ładne to przedarcie Małego pod koniec II połowy. Szkoda tylko, że uroda akcji skończyła się na przedarciu ;)

pikey 22.11.2009 18:02

W sumie kilka akcji, które mogły zakończyć się golem mieliśmy. Momentami przyzwoicie to wygląda, ale masa irytujących strat niestety...

Cracovia natomiast- dużo parchatego szczęścia, poza tym to Matusiak, klaun Cabaj i 9 amatorów zupełnych. Nie wygrać z nimi to grzech>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl