Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11.koleka] WISŁA KRAKÓW - PIAST GLIWICE..24.x.2009 GODZINA17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6475)

losiu2001 24.10.2009 17:58

ktos mi powie co chodzi?
90+2'"Dziękujemy za bilety" zawołali kibice Piasta. Wiślacy ich nie słyszeli, śpiewają sobie, jak przez całą drugą połowę.

raztaman 24.10.2009 17:58

no to wpuszczanie zawodnika na kilka sekund to jest jakas zenada... jakby chociaz na 5-10min

a cantoro to niech juz sie lepiej nie pojawia na boisku bo nie moge na niego patrzec.... gosc juz biegac nie potrafi.... truchtanie i koleczka w miejscu....

gigant 24.10.2009 17:59

Patałachy. Szkoda klawiatury.

tomasz_19 24.10.2009 17:59

Po raz kolejny zamiast dobrego widowiska widziałem popis nieskuteczności, zamiast kończyć mecz z zapasem 5 bramek to do końca drżałem o wynik... patrzeć na to to była udręka...

skeba 24.10.2009 17:59

Cały sezon będziemy grali tym samym składem. Nawet z amatorami we Wtorek młodzi nie wejdą.
Znużony grą w Wiśle Brożek będzie grał w 1 składzie z Małeckim.
Burliga tym razem wejdzie na 10 minut, przy dobrych wiatrach, czyli jak będziemy wygrywać 3-0, bo przy 2-0 będzie nerwówka.

legol 24.10.2009 18:00

Ja wam powiem czemu Kirm gra kiche... Jakby po każdej akcji ktoś darł na was ryja i machał łapami też odechciałoby wam się grać... Dlatego boi się wziąc piłe na skrzydle i pobiec z nią... Zauwazcie ze jak Kirm albo Cwielong ma pilke to juz tam podbiega Maly i macha lapami... alez mnie zaczyna w****iac ten chlop...

Żuczek 24.10.2009 18:00

Jak dla mnie w następnym meczu w pierwszym składzie obok Pawła Brożka powinien wejść Ćwielong. Małecki ostatnio marnuje tyle sytuacji, że aż mi się słabo przed ekranem robi.

AS82 24.10.2009 18:01

Takich patałachów ,szczegolnie w 1 polowie ,powinnismy golic 5-0 . Diaz niech juz siadzie na lawce bo na 3 zagrania ma 2 straty. Malecki .......il koncertowo setki ,ile jeszcze? Brozek w 2 polowie pilki nie dotknal. Jirsak i Lobodzinski (czemu zszedl?) najlepsi. Marcelo uratowal nas przed wstydem.

Tobi1906 24.10.2009 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez losiu2001 (Post 807365)
ktos mi powie co chodzi?
90+2'"Dziękujemy za bilety" zawołali kibice Piasta. Wiślacy ich nie słyszeli, śpiewają sobie, jak przez całą drugą połowę.

Poprostu mieli zalatwione wejscie.

Piasta na meczu jakieś 40 osób.

tofik 24.10.2009 18:02

Małecki przynajmniej biega. Dzisiaj zmarnował 2 setki, ale w nastepnym meczu może strzelić 2. Takie wahania formy się zdarzają szczególnie młodym zawodnikom.
Brożek nie robi absolutnie nic.

saklak1906 24.10.2009 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 807364)
Są 3 punkty, ale to nie tak miało wyglądać. Mogliśmy strzelić spokojnie 3-4 bramki nie musząc drżeć do końca o wynik.

Napastnik potrzebny na wczoraj, juz w pierwszej polowie moglo byc po meczu.
Malecki niech sie wezmie za robote a nie strzelac fochy nawet po swoim zlym zagraniu do innych.

Brozek z calym szacunkiem i za ta bramke ale to jest cien samego siebie w drugiej polowie chyba tylko raz byl przy pilce co wiele mowi. Albo jest kompletnie bez formy?-oby albo olewka totalna.

harthausen 24.10.2009 18:02

cieszmy się z tego wyniku, bo remis śmierdział długo.
Żeby jeszcze Adamek wygrał dziś w tym bokserskim teatrze dziś (choć pewnie wynik i tak dawno ustalony), to sobota jeszcze nienajgorzej się skończy.

Kamson 24.10.2009 18:03

Kiedy nadejdzie koniec tej żenady?! Znów wymęczone zwycięstwo po beznadziejnym meczu! Po stracie bramki zero ambicji, zero zaangażowania i fartowna bramka po rożnym. Bawimy sie w jakieś chore długie rozgrywanie piłki z którego NIC nie wynika bo piłka i tak w końcu wraca do obrony lub ją tracimy. ZERO postępów po Levadii. Gramy beznadziejnie. Nasza skuteczność to dramat. Małecki miał z 4 setki, Brożek wykorzystał 1 z 3... Środek pola bez Sobola to jest totalna beznadzieja. To co gra Diaz w tym sezonie to jest nieporozumienie. Jirsak żadnych udanych piłek, w defensywie nie było go w ogóle. Kiedy skończy się ta żenada?!

3 punkty oczywiście cieszą ale musze w końcu ponarzekać, bo tego sie nie da oglądać...

skeba 24.10.2009 18:04

Problem z napastnikami to my już mamy od momentu, kiedy Reymonta opuścił Franek z Zurawskim. Pieniądze rozplynely sie, a my mamy jednego napastnika (Brożka), który teraz jest podirytowany brakeim transferu.
Małeckiemu to kubeł zimnej wody się przyda. Szanuje go jako zawodnika i przywiazanie do barw, ale niech nie drze tego ryja, jakby Messim był. Partaczy już 4-5 setkę w 2 ostatnich spotkaniach.

saklak1906 24.10.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 807372)
Takich patałachów ,szczegolnie w 1 polowie ,powinnismy golic 5-0 . Diaz niech juz siadzie na lawce bo na 3 zagrania ma 2 straty.

Jeden z lepszych zawodnikow na boisku nie wiem o czym Ty mowisz? jak by nie poradnosc Maleckiego mial by asyste i to jaka.
Przynajmniej biegac mu sie chce i walczyc.

Kirm nie wiem co jest grane ale chyba ze dwa mecze na lawce by mu pomoglo.

7 kotów 24.10.2009 18:08

Lobodzinski to dywersant. Jestem w stanie zrozumiec wiele decyzji personalnych Skorzy, ale utrzyywanie w druzynie tego... tego WOJCIECHA to zakrawa na jakis ponury zart.

sito 24.10.2009 18:09

Kto więcej machał łapami i darł ryja na kolegów? Brożek czy Mały????????????????????????

TymonPRO 24.10.2009 18:10

Dokładnie gra Diaza denerwuje ogromna ilość strat !!! Poza tą przewrotką do małego to zupełnie nic dobrego niepokazał

A Brożek chyba czeka na nowy stadion bo bez napięcia meczowego niechce mu się grać

Fajnie że 3 pkt ale Wisła nadal gra brzydki szarpany footbal a Skorża tego niepotrafi odmienić

tomasz_19 24.10.2009 18:11

nie rozumiem waszych postów... Łobo (choć go nie lubie) był dziś obok Jirsaka najlepszym piłkarzem na boisku...

masterlag 24.10.2009 18:11

I po meczu. Mecz nudny. Ja rozumiem, że mecz z Piastem to nie to samo co z Lechem, ale jednak.
O ile gra nam w miarę idzie, tak wykorzystywanie sytuacji dalej jest bardzo słabe, dramatyczne.
Dalej, Łobo poza wrzutkami się nie nadaje. Bo o ile dziś nawet nawet grał, to nie zachwycał. Na tle takiego rywala to cała nasza drużyna powinna błyszczeć.
Dalej, Mamy dużo więcej kasy niż Ruch czy Polonia Bytom. A co? Mamy kilka pktów więcej niż oni! Na miejscu pana Bogusia wstrzymałabym im wypłaty na jakiś ta czas, żeby się wzięli do roboty! I Skorża powinien na młodych postawić: Burligę, Leszczaka, Rado... Dlaczego by nie? Oni śmiem twierdzić będą ambitniej grać, walczyć niż te naszego pierwszoskładowe gwiazdki... :|

Pozostaje tylko radość z tego, że jednak mamy 3 pkt :)
E: *sito*- myślę, że można obstawić remis ...

Ikki 24.10.2009 18:12

Bardzo dobre spotkanie Jirsaka tylko co z tego skoro nasi "napastnicy" nie potrafią strzelać:-/ To co oni wyprawiają to jakieś kpiny. Brożkowi jakby się nie chciało, Małecki oczekuje cudownych, perfekcyjnych zagrań, a sam przy prostych ma problemy:-/

Mecz spokojnie zagrany, z pewnością i z myślą... gdyby oni coś wykorzystali, a tak znów nerwówka do ostatnich minut. Mimo wszystko gramy fajną piłkę za to plus do Skorży. On za napastników strzelał nie będzie, a na rezerwie też zbytnio ich nie ma... ale jest np. Leszczak. I tu chyba największy minus dla Skorży. Jak była okazja wpuścić około 80-85 minuty Leszczaka/Burligę za Brożka, lub Rado za Kirma to zmienia +90. Dla zabrania czasu ok, lecz dla zgrywania młodych- bezsensu.

Coraz bardziej irytuje Diaz w środku... przy odbiorze jakoś daje radę, lecz nie ma pomysłu co później z tą piłką zrobić i ciągłe jej przetrzymywanie.

Hives4 24.10.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 807382)
Lobodzinski to dywersant. Jestem w stanie zrozumiec wiele decyzji personalnych Skorzy, ale utrzyywanie w druzynie tego... tego WOJCIECHA to zakrawa na jakis ponury zart.

Twój komentarz to żart i to beznadziejny. Łobo był jednym z lepszych Wiślaków na boisku. Ale raz uprzedzony do zawodnika będziesz truł przy każdej okazji...

szprotson 24.10.2009 18:13

brak słów.

Dzięki Marcelo za 3 pkt.

qchar90 24.10.2009 18:13

Paweł Brożek z taka mentalnoscia nie da sobie rady w zadnym klubie europejskim.
Za darcie ryja i machanie rekami...po 1 czy 2 kolejce usiadl by sobie na lawce.

Ja czekam na powrot Boguskiego i Garguly!
Moze oni wreszcie cos rozruszaja ta gre.

TymonPRO 24.10.2009 18:16

Kogoś bedzie trzeba pożegnać bo miejsca dla Mauro Jirsaka Sobola i Garguły niema a mamy jeszcze Gołosia

willow 24.10.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 807382)
Lobodzinski to dywersant. Jestem w stanie zrozumiec wiele decyzji personalnych Skorzy, ale utrzyywanie w druzynie tego... tego WOJCIECHA to zakrawa na jakis ponury zart.

Mamy dramatyczną ławkę rezerwowych. Modlę się, aby wrócili Garguła i Boguski, ale ich forma po takiej absencji to ogromna niewiadoma. Jak można było dopuścić do takiej sytuacji?

Młodych można i powinno się wpuszczać, ale jak się prowadzi 2 bramkami, przynajmniej na razie. Niech mają szansę się ogrywać. Teraz to powinniśmy mieć wartościowych zmienników na ławie, bo popisów Łobo czy Kirma nie da się oglądać.

A Mały i Brożek P.? Przydałby im się występ w młodej ekstraklasie, ale kogo za nich wystawić?

christof20 24.10.2009 18:20

Strasznie wymęczone to zwycięstwo. Znowu mieliśmy porażającą skuteczność, w czym przodował dzisiaj Małecki (4 strzały, 0 celnych).

thechris 24.10.2009 18:22

Ależ oglądanie tego tzw. futbolu było męczące.

W skali 1-10:

Cebanu - 1 (bramkarz to jego nominalna pozycja?)
Pi. Brożek - 5
Marcelo - 6
Głowacki - 2 (spokojnie mógłby dostać ze 3 żółte w drugiej połowie)
Alvarez - 2
Kirm - 1
Diaz - 2 (byłoby "1" ale Kirm zagrał jeszcze słabiej co nie było łatwe)
Jirsak - 2 (jw.)
Łobo - 7
Małecki - 2
Brożek - 1 (co z tego, że strzelił bramkę jeśli w tej sytuacji zrobił praktycznie wszystko, żeby jej nie zdobyć... natomiast bramkarz postarał się jak mógł, żeby jednak gola puścić...)

DysoN 24.10.2009 18:23

Ufff, troche nerwow bylo. Przyznam szczerze ze po wyrownaniu i tym co Wislacy grali w nastepnych paru minutach zaczalem dopuszczac mysl ze tego nie wygramy :(

Ogolnie nie podobala mi sie gra calego zespolu. Ewidentnie nie byli zmotywowani odpowiednio i brakowalo zaangazowania. Poki Piast niie zobaczyl ze nie ma sie czego bac jeszcze to jakos wygladalo ale pozniej jak sie otrzasneli to juz mecz sie nieco wyrownal.

Dla mnie w Wisle na miare oczekiwan zagral tylko Marcelo. Cala reszta mniej lub bardziej ponizej.
Brozek to chyba z szatni po przerwie nie wyszedl. JEdno podanie do Malego widzialem i nic wiecej...
Kirm slabo, Diaz chaotycznie i duzo fauli jak zwykle, Maly nieskutecznie i sie drze znowu.
Lobodzinski zagral najlepiej od dawna ale to i tak tylko srednia ligowa, nic ponad to. Co do Jirsaka mam maieszane odczucia, bo zagral pare ciekawych pilek ale jak na rozgrywajcego uciekal od gry za czesto.

3 punkty dobre ale cala reszta niezadawalajaca.

Natkan 24.10.2009 18:24

Jirsak na plus tak jak Łobo i nasza obrona. Na minus dla mnie zdecydowanie Diaz i poźna zmiana Brożka bo go nie widziałem w 2 połowie oprócz zmiany. Powinien już kolo 75-80 zejść. Irytowały mnie także wykopy Cebanu. Raz zagrał źle to nie wyciągnął wniosków tylko znowu nonszalancja i znowu niebezpiecznie. Małecki aktywnie i walczyl pamiętam raz jak stracił piłkę i gonił za gościem pod okolicę pola karnego i odzyskał ją nie to co niektórzy co stracą i zrezygnowani patrzą na kontre. Wisła chciała na luzaka wygrać mecz bo po 1-0 powinni minimum na 2 albo 3-0 strzelić i jest spokój a ono wolą liczyć że może tamci nie strzelą i znowu nerwowka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl