Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6430)

crazykaro 08.10.2009 17:54

Cytat:

Lech Poznań - Wisła Kraków
1 - 2,55 | X - 3,10 | 2 - 2,65
Pwiedzcie mi dlaczego bet-at-home stawia Lech w roli faworyta?

ciacho 08.10.2009 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 801618)
Pwiedzcie mi dlaczego bet-at-home stawia Lech w roli faworyta?

O nie!!! to musi być jakiś spisek..

BRTS39 08.10.2009 18:02

Ponieważ Wisła ostatnio nie wygrywa w Poznaniu / wronkach. bo Lech ostatnio nie wygrywa i bedzie chcial zrobic niepodzianke, bo Wisla ma duzo punktow przewagi i ma w dupie taka Amiczke - sredniaka ligowego, i dlatego zeby kibice Wisły mogli wiecej zarobic na wygranej swojej druzyny.

crazykaro 08.10.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 801625)
... i dlatego zeby kibice Wisły mogli wiecej zarobic na wygranej swojej druzyny.

To mnie przekonuje :D

FredzIo 08.10.2009 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 801085)
Swoja drogą to jestem niezwykle ciekawy jak z nimi oboma zdrowymi i w pełni dyspozycji Skorża ustawiłby skład przeciwko takiemu Lechowi. Jezzu, no Paweł w obecnej formie to chyba ława, nie? :o ;D

Mówicie o tym piłkarzu co strzelił 4 gole i miał 5 asyst?

martin_6 08.10.2009 18:44

Jakbyście grywali coś u buka, to byście wiedzieli, że niższe kursy na gości sa tylko w przypadku naprawdę dużej dysproporcji sił. A Amica, mimo złej passy, to nie są jacyś ligowi outsiderzy, co by nie mówić.

PhantomRanger 08.10.2009 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 801633)
Jakbyście grywali coś u buka, to byście wiedzieli, że niższe kursy na gości sa tylko w przypadku naprawdę dużej dysproporcji sił. A Amica, mimo złej passy, to nie są jacyś ligowi outsiderzy, co by nie mówić.

Potentatami nawet tej miernej ligi też nigdy nie byli. A poprzedni sezon? Cóż nawet ślepej kurze trawi się czasem ziarno.

Wojtas 08.10.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 801618)
Pwiedzcie mi dlaczego bet-at-home stawia Lech w roli faworyta?





z tym ze duzej roznicy niema ,takze faworyta w gruncie rzeczy tez chyba nie ma.

Ale kto mysli ze to beda koljne latwe 3 pkt bo Stilic cieniuje,bo Amika slaba forma ,bo jest 11 pkt przewagi....to sie moze przejechac...

oni na ten mecz beda zmotywowani na 110% bo znają stawke ,my tez musimy sie przygotowac na ostrą gre ,bo tu nikt nogi nie odstawi.

wiernyTS 09.10.2009 08:38

Ja tam gram na remisy i niezla kasa mi z tego wpada. Mysle ze niestety to tez bedzie typowy mecz na remis. Chyba ze choc troche poprawimy skutecznosc! Ale tu obstawie patriotycznie:>

Oldpara 09.10.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 801632)
Mówicie o tym piłkarzu co strzelił 4 gole i miał 5 asyst?

hehe.. no właśnie. W słabej formie a i tak lepszy niż 95% polskiej Ekstraklasy :)

Brożek jest ewidentnie w słabej formie jeśli chodzi o czucie piłki - spóźnia się, nie zdąża dostawić nogi, piłka mu odskakuje, robi "za krótkie" wślizgi jak atakuje piłkę lecącą wzdłuż bramki, jak by bał się pożądnie "wyciągnąć". Może zostało mu to po kontuzji?!.

Jak dziś pamiętam jego szupaka z debrów, czy wejścia w piłkę wślizgiem na pełnej szybkości. Teraz tego nie ma. Brakuje zawsze 10 cm. Albo mu piłka za daleko odskoczy....

Bo szybkościowo i wytrzymałościowo jest chyba bardzo ok.

MCX 11.10.2009 19:50

Do meczu z Lechem tydzień, nie martwmy się na zapas, ja jestem dobrej myśli co do Brożka. Stefan nie będzie wystawiał go na siłę, bo i tak już o nic nie gramy. Paweł powinien szybciej wrócić do klubu z tego zgrupowania jeśli i tak nie może pomóc.

dawidex44 13.10.2009 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 803099)
bardzo złe wieści nadchodzą z obozu idących na majstra od 357 roku p.n.e.

Tak, tylko nie zapomnij, że to coś powstało kilka lat temu. (bodajże w 2007:D)

A Arboleda i tak im nic nie pomoże:)

AYALA 14.10.2009 07:28

ciekawe czy Rengifo zagra ? Strzelił gola Argentynie wiec chyba wróci do pierwszego składu no chyba że działacze Lecha czekaja na hat-trick przeciwko Brazylii i wtedy go przywrócą do pierwszej drużyny ?I taki zawodnik został przeniesiony do ME. Widac taka silna ta nasza liga

saklak1906 14.10.2009 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 803294)
ciekawe czy Rengifo zagra ? Strzelił gola Argentynie wiec chyba wróci do pierwszego składu no chyba że działacze Lecha czekaja na hat-trick przeciwko Brazylii i wtedy go przywrócą do pierwszej drużyny ?I taki zawodnik został przeniesiony do ME. Widac taka silna ta nasza liga

Ale Rengifo zostal przeniesiony do ME nie za granie a za nie podpisanie kontraktu.A slaby wystep w meczu byl tylko pretekstem.

cassius31krakow 14.10.2009 08:26

Krzysztof Chrapek zerwał wiązadła krzyżowe i nie zagra z Wisłą. kontuzjowany jest też Tomasz Mikołajczak. Jak nie przywrócą Rengifo z MESY to kuchenki zagraja tylko z Lewym w ataku.

Coglin 14.10.2009 08:28

Pewnie Rengifo nagle znajdzie sie w kadrze 1 druzyny.
Lech gra jak gra i na mecz z Wisla beda chcieli rzucic wszystko co maja. Zwlaszcza, ze jeszcze Chrapek im wylecial i praktycznie zostali z 1 napastnikiem.

KOMINEK 14.10.2009 10:25

Tylko pamiętajcie, że Rengifo przylatuje w piątek (jak dobrze pójdzie, bo przy tej pogodzi może być różnie) a jest on typem zawodnika, który się długo aklimatyzuje.

Mogą zacząć z jednym napastnikiem a jak nie będzie im szło wstawią Renia.

JrQ- 14.10.2009 10:29

W Poznaniu podobno nie jest aż tak tragicznie z pogodą jak w Krk.
Więc we Wronkach mam nadzieję, że na podgrzewanej murawie będą godne warunki do gry.

tofik 14.10.2009 10:49

Jak w obecnej sytuacji ich nie pogonimy, to będziemy jednak frajerami. W pucharach nie ma takich słabych drużyn.

jova 14.10.2009 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 803309)
Krzysztof Chrapek zerwał wiązadła krzyżowe i nie zagra z Wisłą. kontuzjowany jest też Tomasz Mikołajczak. Jak nie przywrócą Rengifo z MESY to kuchenki zagraja tylko z Lewym w ataku.

Niby mieli zagrać 4-4-2?
To żadne osłabienia. Zieliński i tak wyszedłby w 4-5-1.

Wojtas 14.10.2009 18:06

Chrapek ma kontuzje???Rany Boskie ,proponuje wogole nie jechac do Wronek ,bez niego mecz nie bedzie mial sensu.
:lol:


To tak troche ironicznie,kazdy wie ze z niczy bez niego,to bez znaczenia Zielinski lubuje sie w grze z jednym napastnikiem i napewno tak zagra Amika.


Moze meszki przepedzą snieg ,bo granie w takich warunkach jak np dzis widze zza oknem ,to bedzie hardkor :D

KOMINEK 14.10.2009 21:19

No i Brożek i Głowa cały mecz w bardzo trudnych warunkach zaliczyli. Pewnie bedą go czuć w nogach w niedzielę.

szczepanwislak 14.10.2009 21:56

na pewno.. ale w niedzielę muszą już być na tych nogach , bo to kluczowi a zarazem najważniejsi piłkarze swoich formacji. Ale łatwo nie będzie , Lech wciąż jest bardzo silnym przeciwnikiem i ta różnica 11 punktów na pewno we Wronkach nie będzie widoczna , remis pany biorę w ciemno

crazykaro 14.10.2009 22:37

Mam nadzieję że Gancarczyk nie zapomni do niedzieli jak się strzela samobóje:lol:

Wojtas 14.10.2009 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 803632)
No i Brożek i Głowa cały mecz w bardzo trudnych warunkach zaliczyli. Pewnie bedą go czuć w nogach w niedzielę.


No tak ,ale dobrze ze sie im nic nie stalo.

W takich anormalnych troche warunkach o kontuzje ciezko nie jest a wiadomo jacy to kluczowi dla nas gracze.

Oby w niedziele w tych Wronkach ta pogoda byla lepsza bo ciekzko mecz ogladac ,jak czlowiek caly czas sie zastanawia kto ma pilke hehe

Grantar 15.10.2009 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 803712)
Oby w niedziele w tych Wronkach ta pogoda byla lepsza bo ciekzko mecz ogladac ,jak czlowiek caly czas sie zastanawia kto ma pilke hehe

Tak a propos .. może by ktoś zadzwonił do PZPN z informacją, że istnieją już (od klkunastu lat) piłki pomarańczowe, dobrze widoczne na śniegu ....
Mam nadzieję, że w Poznaniu już o tym wiedzą (są bliżej cywilizowanej Europy ...)
Chociaż ....... prognozy pogody na niedzielę są optymistyczne, więc nie ma co się martwić.

Pytanie z innej beczki: czy Diaz grał z USA ?

mr_kwolf 15.10.2009 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 803724)
Tak a propos .. może by ktoś zadzwonił do PZPN z informacją, że istnieją już (od klkunastu lat) piłki pomarańczowe, dobrze widoczne na śniegu ....
Mam nadzieję, że w Poznaniu już o tym wiedzą (są bliżej cywilizowanej Europy ...)
Chociaż ....... prognozy pogody na niedzielę są optymistyczne, więc nie ma co się martwić.

Pytanie z innej beczki: czy Diaz grał z USA ?

Słowacy podobno nie zgodzili się grać czerwoną piłką bo nie miała homologacji FIFA.

AYALA 15.10.2009 07:48

Diaz wszedł na boisko w 74 minucie meczu przeciwko USA (2-2)

Golissimo 15.10.2009 08:33

Ja uważam, że w meczu z Amicą powinniśmy się cofnąć, ponieważ tak naprawdę to nie jest dla nas aż tak ważne zwycięstwo, remis utrzyma dystans i po kłopocie. Najlepiej wciągnąć ich na kontrę, strzelić bramkę i zamurować własną.

Hehe, chciałbym coś takiego oglądać. Wisła, przeciw której zawsze każdy zespół muruje bramkę, zaczyna bronić się całym zespołem.

Amica by chyba białej gorączki dostała:D

ciacho 15.10.2009 10:10

Niektórzy mnie tu rozwalają. Jak zawodowy piłkarz, który trenuje codziennie i pobiegał sobie trochę w środę może odczuwać jakiekolwiek skutki tego w niedzielę??:lol: Nie sądzicie, że to jest nienormalne? Ja rozumiem jeśliby tydzień w tydzień grał mecz co trzy dni.. wtedy wiadomo, organizm się w końcu "wyczerpuje". Ale od przypadku do przypadku? Nie popadacie w jakąś paranoję? Aaa.. zapomniałem.. to przecież polski piłkarz. Oni muszą być traktowani inaczej..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl