![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ponieważ Wisła ostatnio nie wygrywa w Poznaniu / wronkach. bo Lech ostatnio nie wygrywa i bedzie chcial zrobic niepodzianke, bo Wisla ma duzo punktow przewagi i ma w dupie taka Amiczke - sredniaka ligowego, i dlatego zeby kibice Wisły mogli wiecej zarobic na wygranej swojej druzyny.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jakbyście grywali coś u buka, to byście wiedzieli, że niższe kursy na gości sa tylko w przypadku naprawdę dużej dysproporcji sił. A Amica, mimo złej passy, to nie są jacyś ligowi outsiderzy, co by nie mówić.
|
Cytat:
|
Cytat:
z tym ze duzej roznicy niema ,takze faworyta w gruncie rzeczy tez chyba nie ma. Ale kto mysli ze to beda koljne latwe 3 pkt bo Stilic cieniuje,bo Amika slaba forma ,bo jest 11 pkt przewagi....to sie moze przejechac... oni na ten mecz beda zmotywowani na 110% bo znają stawke ,my tez musimy sie przygotowac na ostrą gre ,bo tu nikt nogi nie odstawi. |
Ja tam gram na remisy i niezla kasa mi z tego wpada. Mysle ze niestety to tez bedzie typowy mecz na remis. Chyba ze choc troche poprawimy skutecznosc! Ale tu obstawie patriotycznie:>
|
Cytat:
Brożek jest ewidentnie w słabej formie jeśli chodzi o czucie piłki - spóźnia się, nie zdąża dostawić nogi, piłka mu odskakuje, robi "za krótkie" wślizgi jak atakuje piłkę lecącą wzdłuż bramki, jak by bał się pożądnie "wyciągnąć". Może zostało mu to po kontuzji?!. Jak dziś pamiętam jego szupaka z debrów, czy wejścia w piłkę wślizgiem na pełnej szybkości. Teraz tego nie ma. Brakuje zawsze 10 cm. Albo mu piłka za daleko odskoczy.... Bo szybkościowo i wytrzymałościowo jest chyba bardzo ok. |
Do meczu z Lechem tydzień, nie martwmy się na zapas, ja jestem dobrej myśli co do Brożka. Stefan nie będzie wystawiał go na siłę, bo i tak już o nic nie gramy. Paweł powinien szybciej wrócić do klubu z tego zgrupowania jeśli i tak nie może pomóc.
|
Cytat:
A Arboleda i tak im nic nie pomoże:) |
ciekawe czy Rengifo zagra ? Strzelił gola Argentynie wiec chyba wróci do pierwszego składu no chyba że działacze Lecha czekaja na hat-trick przeciwko Brazylii i wtedy go przywrócą do pierwszej drużyny ?I taki zawodnik został przeniesiony do ME. Widac taka silna ta nasza liga
|
Cytat:
|
Krzysztof Chrapek zerwał wiązadła krzyżowe i nie zagra z Wisłą. kontuzjowany jest też Tomasz Mikołajczak. Jak nie przywrócą Rengifo z MESY to kuchenki zagraja tylko z Lewym w ataku.
|
Pewnie Rengifo nagle znajdzie sie w kadrze 1 druzyny.
Lech gra jak gra i na mecz z Wisla beda chcieli rzucic wszystko co maja. Zwlaszcza, ze jeszcze Chrapek im wylecial i praktycznie zostali z 1 napastnikiem. |
Tylko pamiętajcie, że Rengifo przylatuje w piątek (jak dobrze pójdzie, bo przy tej pogodzi może być różnie) a jest on typem zawodnika, który się długo aklimatyzuje.
Mogą zacząć z jednym napastnikiem a jak nie będzie im szło wstawią Renia. |
W Poznaniu podobno nie jest aż tak tragicznie z pogodą jak w Krk.
Więc we Wronkach mam nadzieję, że na podgrzewanej murawie będą godne warunki do gry. |
Jak w obecnej sytuacji ich nie pogonimy, to będziemy jednak frajerami. W pucharach nie ma takich słabych drużyn.
|
Cytat:
To żadne osłabienia. Zieliński i tak wyszedłby w 4-5-1. |
Chrapek ma kontuzje???Rany Boskie ,proponuje wogole nie jechac do Wronek ,bez niego mecz nie bedzie mial sensu.
:lol: To tak troche ironicznie,kazdy wie ze z niczy bez niego,to bez znaczenia Zielinski lubuje sie w grze z jednym napastnikiem i napewno tak zagra Amika. Moze meszki przepedzą snieg ,bo granie w takich warunkach jak np dzis widze zza oknem ,to bedzie hardkor :D |
No i Brożek i Głowa cały mecz w bardzo trudnych warunkach zaliczyli. Pewnie bedą go czuć w nogach w niedzielę.
|
na pewno.. ale w niedzielę muszą już być na tych nogach , bo to kluczowi a zarazem najważniejsi piłkarze swoich formacji. Ale łatwo nie będzie , Lech wciąż jest bardzo silnym przeciwnikiem i ta różnica 11 punktów na pewno we Wronkach nie będzie widoczna , remis pany biorę w ciemno
|
Mam nadzieję że Gancarczyk nie zapomni do niedzieli jak się strzela samobóje:lol:
|
Cytat:
No tak ,ale dobrze ze sie im nic nie stalo. W takich anormalnych troche warunkach o kontuzje ciezko nie jest a wiadomo jacy to kluczowi dla nas gracze. Oby w niedziele w tych Wronkach ta pogoda byla lepsza bo ciekzko mecz ogladac ,jak czlowiek caly czas sie zastanawia kto ma pilke hehe |
Cytat:
Mam nadzieję, że w Poznaniu już o tym wiedzą (są bliżej cywilizowanej Europy ...) Chociaż ....... prognozy pogody na niedzielę są optymistyczne, więc nie ma co się martwić. Pytanie z innej beczki: czy Diaz grał z USA ? |
Cytat:
|
Diaz wszedł na boisko w 74 minucie meczu przeciwko USA (2-2)
|
Ja uważam, że w meczu z Amicą powinniśmy się cofnąć, ponieważ tak naprawdę to nie jest dla nas aż tak ważne zwycięstwo, remis utrzyma dystans i po kłopocie. Najlepiej wciągnąć ich na kontrę, strzelić bramkę i zamurować własną.
Hehe, chciałbym coś takiego oglądać. Wisła, przeciw której zawsze każdy zespół muruje bramkę, zaczyna bronić się całym zespołem. Amica by chyba białej gorączki dostała:D |
Niektórzy mnie tu rozwalają. Jak zawodowy piłkarz, który trenuje codziennie i pobiegał sobie trochę w środę może odczuwać jakiekolwiek skutki tego w niedzielę??:lol: Nie sądzicie, że to jest nienormalne? Ja rozumiem jeśliby tydzień w tydzień grał mecz co trzy dni.. wtedy wiadomo, organizm się w końcu "wyczerpuje". Ale od przypadku do przypadku? Nie popadacie w jakąś paranoję? Aaa.. zapomniałem.. to przecież polski piłkarz. Oni muszą być traktowani inaczej..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl