![]() |
jak ktoś chce zobaczyć na żywo to Tvp Sport 19.00
|
mam cichą nadzieję, że Ruch wyeliminuje Legię, a Pogoń przejdzie Sosonowiec.
|
no na razie na to się zanosi. :>
|
Cytat:
|
Jutro nasi na orange sport info.
|
Cytat:
Dobra wiadomość, bo mam Orange Sport Info :D |
Cytat:
jakieś źródło? |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n=os_programtv |
http://www.youtube.com/watch?v=8c1zAq_F4hk
Dla tych co info nie mają. W internecie na stronie Orange Sport jest transmisja z taką jakością że palce lizać. Przynajmniej podczas meczu Zagłębia, jak na Wiśle będzie 10x więcej oglądających to może w sumie już tak kolorowo nie być. |
To zerknij se na Orange Sport Info teraz - leci Sosnowiec - Pogoń.
Wisłę też mają pokazywać. |
Cytat:
|
Legia odpada z Ruchem, ale ciekawsze niż kopanie było zachowanie piłkarzy Legii
Grzelak świętował gola do remontowanej trybuny, a Iwański pokazał "wała" kibicom http://s24.pl/jarzebowski_zal_do_kibicow-s71241.html http://s24.pl/grzelak_kibice_mnie_obrazali-s71239.html |
Gorzej się nie mogło zacząć:-D
Ale dobra wiadomość jest taka, że Pawełek nie zawinił przy bramce. |
Cytat:
Dobra wiadomość jest taka, że kończy mu się też kontrakt. |
Kibicujmy Lechijce w następnej rundzie. :)
|
Wisla - Lechia w lidze - 3 pkt dla Wisly
Wisla - Lechia w pp - wygrana Lechii Cos co smierdzialo od piatku stalo sie faktem:) |
ustawka jak nic...
|
brawo Lechia.
tylko to ciśnie sie na usta |
http://legialive.pl/zdjecia/grzelak_...ybuny_d_zs.jpg fot. Zofia Szuster/fotopuszka.pl
http://s24.pl/czy_to_dzis_jest_konie...ta-s71246.html |
Wisła - Lechia 1-3 (PP) - bramki
Kod:
http://hotfile.com/dl/34269891/ff023f4/AG_Wisla-Lechia_PP_1-3.rar.html |
Umówmy sie jakby bylo normalnie to zarowno My jak i Legia powinnismy z takimi skladami zjesc Ruch i Lechie.
Ale ze kazdy ma swoje problemy i ułomnosci ,no to mamy jak mamy. gratulacje dla braci z Gdanska za awans. |
Cytat:
|
Jakis kibic z Gdańska pisał, że umowa jest taka, ze Lechia awansowuje dalej, a Wisła dostaje 3 pkt w lidze. I prosze :)
P.S. Grzelak - nigdy nie będziesz Brazylijczykiem. |
W nastepnym sezonie bedziemy miec chyba najslabsze ekipy w pucharach europejskich. Jesli w poprzednim roku byl dramat to ja w obecnym wieszcze katastrofe.
|
Mam pytanie co to za transparent w meczu Jaga-Korona? coś (...) Idiotę który wymazał pło towotem a na początku co?
|
Cytat:
Chyba cos takiego:-) |
No cóż. Jaga "odbiła" niekorzystny wynik z pierwszego meczu i awansowała. Mimo wszystko uważam, że naszej byłej (- szkoda) zgodzie należą się gratulacje za walkę i awans. Ciekawe będą półfinały. I chyba - niestety - zdobywca pucharu nie będzie należał do potentatów w europejskich rozgrywkach (brak pkt. do rozstawienia, brak ogrania w europucharach, itp.).
|
Tak czy inaczej, wielce prawdopodobne, że zabraknie kogoś z "wielkiej trójki" naszej ligi w Pucharach.
Tym kimś, raczej, będzie Legia. Chciałbym finału PP : Jaga - Lechia :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl