Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [Superpuchar Ekstraklasy] WISŁA Kraków - Lech Poznań, sobota 25.07.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6077)

sqallpl 25.07.2009 18:19

Nie zgodze sie ze bylo zle, przynajmniej nie we wszystkim. Małecki dzis mial chyba najgorszy wystep jaki ogladalem.

Z Pawlem Brozkiem cos jest nie tak, nie wiem co. Cwielong sie kladzie po raz setny.

Kirm caly mecz na dobrym poziomie.

Ciezko cos powiedziec o Alvarezie. Na poczatku zrobil pare bledow.

Lech poza kilkoma minutami, jakby je skleic, nie gral nic. My gralismy ale nie skutecznie i czasem bez pomyslu.

Zdecydowanie od poczatku powinien grac Lobodzinski. Widac bylo ze potrafi przy polu karnym zrobic o wiele wiecej dobrego niz Malecki.

Tak czy tak bedziemy dalej grac pierwsze skrzypce w lidze. Chyba ze Cupiał postanowi rozbic druzyne lub cos wiecej pozmieniac.

Nie sadze zeby lech byl tak grozny jak rok temu.

Vasquez 25.07.2009 18:21

no nie mamy libero ....niestety...brakuje charyzmy i ogólnie jaj

pikey 25.07.2009 18:24

Przegraliśmy po niezłym spotkaniu, niestety na tą chwilę siła naszego ataku jest żadna. Wierzę że Paweł niedługo znów zacznie strzelać- w końcu nie mógł zapomnieć jak się zdobywa bramki. Inna sprawa, że w momencie kiedy jest w słabszej dyspozycji nie mamy innych napastników... Pepe- masakra, no ileż można zmarnować setek?? Myślę, że po tym meczu los trenera Skorży może być przesądzony, a była taka okazja, żeby się choć trochę zrehabilitować po Tallinie...

Vasquez 25.07.2009 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 768178)
Nie zgodze sie ze bylo zle, przynajmniej nie we wszystkim. Małecki dzis mial chyba najgorszy wystep jaki ogladalem.

Z Pawlem Brozkiem cos jest nie tak, nie wiem co. Cwielong sie kladzie po raz setny.

Kirm caly mecz na dobrym poziomie.

Ciezko cos powiedziec o Alvarezie. Na poczatku zrobil pare bledow.

Lech poza kilkoma minutami, jakby je skleic, nie gral nic. My gralismy ale nie skutecznie i czasem bez pomyslu.

Zdecydowanie od poczatku powinien grac Lobodzinski. Widac bylo ze potrafi przy polu karnym zrobic o wiele wiecej dobrego niz Malecki.

Tak czy tak bedziemy dalej grac pierwsze skrzypce w lidze. Chyba ze Cupiał postanowi rozbic druzyne lub cos wiecej pozmieniac.

Nie sadze zeby lech byl tak grozny jak rok temu.

Wiesz w piłce niestety łazi o to by strzelać bramki ..to nie qrde jazda figurowa na lodzie, by nas za to oceniali...
Wolałbym by ten mecz grali brzydko ale wygraki 2:1
Wolałbym by grali beznadziejnie z Estońcami a wygrali 3:0

Serio...

zbymak 25.07.2009 18:25

Z jednym napastnikiem daleko nie zajedziemy...czekamy na decyzje bossa

Nehiar 25.07.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 768170)
Napastnika!!!!!!!!

Potrzeba od zaraz ... niestety przez odpadnięcie z pucharów nie ma takiej możliwości :/

dynek.pl 25.07.2009 18:28

stalo sie, tragedia
zwolnic, rosprzedac, zaorac i zaczyna dp nowa
to tylko glupi superpuchar

wazne, ze w meczu dobrze wygladalismy
na miejscu Lecha zaczalbym sie obawiac o dwumecz z Fredrikstad no bo skoro my z Levadia przegralismy, a oni z nami sie mecza
pamietacie poczatek tamtej rundy ? mecz w Bytomiu, a poterm z Polonia W u siebie tez sie meczylismy ale potem poszlo
to normalne, ze pierwsze mecze sa slabsze, Levadii zal ale bedzie dobrze jeszcze w tej rundzie

Arked 25.07.2009 18:28

Do podsumowania meczu wystarczą dwa punkty:
1. Niezła gra całego zespołu.
2. Brak jakości pod bramką przeciwnika (czyli problem który męczy nas od kilku sezonów).

tragez88 25.07.2009 18:29

tak tak napierdalajcie dalej, że nie wygrali karnych...

A Ci co mecz oglądali chyba przyznają, że Wisła dziś zagrała z jajami i charakterem! Nie było dziś wybijania piłek na pałe, nie było samych długich niecelnych podań, szkoda że niestety nie było też skuteczności.

Jesli dzisiejsza postawa miala zmazać plame po Levadii to dla mnie zmazała i życzyłbym sobie całego takiego sezonu w wykonaniu naszych! Brawo Wisła mimo wyniku

DJ Hazel 25.07.2009 18:30

Ja tam tych karnych nie uznaje w przebiegu meczu byliśmy zdecydowani lepsi(szkoda poprzeczki Brożka mógł być to gol) a po powrocie Boguskiego i Garguły będziemy mieli naprawdę silny kompletny zespół.Czyli faworytem do mistrzostwa pozostajemy wciąż my!!

Emilio 25.07.2009 18:30

Ja rozumiem kur*a, że karne to loteria.. tylko czemu zawsze w tej jeba*ej loterii musi przegrać Wisła?! ;/

sqallpl 25.07.2009 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vasquez (Post 768182)
Wiesz w piłce niestety łazi o to by strzelać bramki ..to nie qrde jazda figurowa na lodzie, by nas za to oceniali...
Wolałbym by ten mecz grali brzydko ale wygraki 2:1
Wolałbym by grali beznadziejnie z Estońcami a wygrali 3:0

Serio...


Tak, dobrze mowisz. Z tym że to jest tylko moje ocena tego spotkania. Glownie jako odpowiedz na lamenty niektorych. Jeszcze jakis czas tamu Wisła była wielka, Brożek wielkim graczem a Skorża najlepszym trenerem w kraju. Nagle dal wielu osób wszystko wygląda całkiem inaczej. Najśmieszniejsze jest to, że jeśli zostaniemy np. mistrzem jesieni, to wszyscy znowu będą dostawać orgazmu.

Oceniłem mecz obiektywnie. Popatrzcie sobie teraz na to od drugiej strony. Lech zremisował z nami ledwie 1:1 a to my w środe przegraliśmy z Levadia. Na miejscu poznaniaków bym się wziął do roboty.

Wisła jest ciągle taka sama jak wtedy, kiedy zsobywała mistrzostwo.

bondTSW 25.07.2009 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 768176)
Dlaczego ?????

Wygralismy w ogóle kiedy w karnych ? :(


A Saragossy k.. już nie pamiętasz?

19Wiślak06 25.07.2009 18:31

Już któryś z kolei mecz gdzie mamy dużo okazji a nie wykorzystujemy ich!!

Lemur 25.07.2009 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 768185)
Potrzeba od zaraz ... niestety przez odpadnięcie z pucharów nie ma takiej możliwości :/

Zarząd pewnie chciałby sprzedac Brożka, który jednak usilnie pracuje na to, by jak najbardziej obniżyć cenę za siebie. W takiej formie może być problem ze sprzedażą go nawet za 2 mln euro.

Sprzedając Brożżka, trzeba też sprowadzić 2 nowych napastników i to nie "z darmowej łapanki". Bo wówczas z Cwielągiem, czy Małęckim jako egzekutorami, możemy zapomnieć nie tylko o MP, ale i w ogole o pucharach za rok.

qchar90 25.07.2009 18:32

mecz nie był zły
uważam ze poziom polskiej piłki noznej jest slaby.
A Kasprzika nie zaluje ze go u nas nie ma. Koles jest typowym ligowym bramkarzem.
Lech tak straszyl, kiice sie napinali Lecha ile nas pojada...i co?i nic
Mecz cienki. Zaś dosyc nie dokladnosci.
Pawel Brozek, bardzo nerwowy.

19Wiślak06 25.07.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 768196)
A Saragossy k.. już nie pamiętasz?

Ja pamiętam to był mecz xD:-D

szlaQ 25.07.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tragez88 (Post 768191)
tak tak napierdalajcie dalej, że nie wygrali karnych...

A Ci co mecz oglądali chyba przyznają, że Wisła dziś zagrała z jajami i charakterem! Nie było dziś wybijania piłek na pałe, nie było samych długich niecelnych podań, szkoda że niestety nie było też skuteczności.

Jesli dzisiejsza postawa miala zmazać plame po Levadii to dla mnie zmazała i życzyłbym sobie całego takiego sezonu w wykonaniu naszych! Brawo Wisła mimo wyniku

Z całym szacunkiem , wiadomo że karne to loteria i nie ma co się o to napinać , ale plame po Levadii zmazaliby jak by pojechali Lecha z 3-1 ...

saklak1906 25.07.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 768185)
Potrzeba od zaraz ... niestety przez odpadnięcie z pucharów nie ma takiej możliwości :/

Napastnik potrzebny od zaraz.

Wszystko jest pieknie ladnie do 16 matra a potem jak by im rozum odbieralo i wala na slepo. Nam potrzeba kogos kto wezmie ciezar na siebie. Niestety Brozek sie w tej roli wogole nie sprawda.

Pawelek tak jak dzisiaj gral powinien grac zawsze, dzisiaj byl bezbledny zgarnila pilki jak rasowy bramkarz, Kasprzik wcale nie jest lepszy to ze dwa karne obronil? to nie on obronil tylko nasi zle strzelili.

Nasz nowy obronca, widac ze grac umie i bedziemy mieli z niego pozytek.

Ogolnie mecz na wysokim poziomie, taki ktory moze sie podobac. Akcja za akcje, dramaturgia dalo sie ogladac

christof20 25.07.2009 18:33

Miałem złe przeczucia przed rzutami karnymi. Gdy do piłki podszedł Pietia przeczucia zrobiły ie jeszcze gorsze... I niestety sprawdziły się. Później dobił nas Małecki i było po zawodach. Czemu nie strzelał Sobolewski albo Jirsak ?? Ci to chociaż mają kopyto.
Pawełek to chyba mecz życia rozegrał.

Chesteroski 25.07.2009 18:33

Małecki z Ćwielongiem to talenty czystej wody, ale jak się nie wezmą do roboty, to pozostaną piłkarskimi analfabetami...

royalmichael 25.07.2009 18:33

Jak zwykle.. Piotr "nie trafie z 1metra" Ćwielong
do tego jak nie idzie to nie idzie i pech na całej linii, już nie mówię o sytuacjach Ćwielonga bo u niego to jest normalne ale to Brożkowi nie uznali prawidłowej bramki, potem poprzeczka (ile to już tego było w ostatnich meczach? 3 poprzeczki, 2 słupki?) no i karne to już loteria ale gra Wisły mi się podobała
Oby został Skorża i nie zaczęła się wyprzedaż drużyny

Eleusis 25.07.2009 18:34

Wg. mnie Wisła grała dziś o wiele lepiej, gol prawidłowo zdobyty przez Pawła. W lidze na pewno będziemy w czołówce, o to się nie martwie, uważam że nadal trenerem Wisły powinien pozostać pan Skorża, którego bardzo cenie. Cieszy to że mimo tej porażki z Levadią, potrafiliśmy się podnieść i zagrać lepiej od Lecha. Potrzeba nam napastnika to pewne, skuteczność niewątpliwie kuleje u Ćwielonga, jakieś fatum ciąży nad Broziem, oby się w końcu przełamali, bo możliwe że nowego napastnika wogóle nie będzie.;/!Ppan Maciej wykonuje na prawdę dobrą robotę i byłbym zawiedziony gdyby odszedł.

shympek_AZORY 25.07.2009 18:34

Denerwuje mnie stwierdzenie, że dobili Wisłę. Chyba inny mecz oglądali. Ja widziałem Wisłę walczącą o każdą piłkę. Dobrze grającą skrzydłami, jednyne czego zabrakło to wykończenia. Za tydzień jak piłkarze będą gali jak dzisiaj to rozpie***** rucha w drobny pył! Dziękuje piłkarzom za walkę, nie będę nic mówił o sędziowaniu bo to było dno.

3rider 25.07.2009 18:35

Obrona jak zwykle slaba i jak zwykle co drugi atak Lecha wjezdzal w pole karne bez trudu. Marcelo i Glowa moze indywidualnie sa dobrymi obroncami, ale nikt im nie powiedzial jak maja grac w systemie. O ile ten system w obronie istnieje, bo co mecz dostajemy bramke w plecy - az niesamowite i zaprzecza rachunkowi prawdopodobienstwa. Koncepcji na gre ofensywna nie widzialem. Bylo 10 dobrych minut, ale reszta meczu do zapomnienia. Broncie dalej Skorze, nie za bardzo tylko rozumiem po co. Obraz Wisly jest jaki jest. 3 mecze, 0 zwyciestw, a obaj rywale prezentowali sie slabo.

Vasquez 25.07.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 768195)
Tak, dobrze mowisz. Z tym że to jest tylko moje ocena tego spotkania. Glownie jako odpowiedz na lamenty niektorych. Jeszcze jakis czas tamu Wisła była wielka, Brożek wielkim graczem a Skorża najlepszym trenerem w kraju. Nagle dal wielu osób wszystko wygląda całkiem inaczej. Najśmieszniejsze jest to, że jeśli zostaniemy np. mistrzem jesieni, to wszyscy znowu będą dostawać orgazmu.

Oceniłem mecz obiektywnie. Popatrzcie sobie teraz na to od drugiej strony. Lech zremisował z nami ledwie 1:1 a to my w środe przegraliśmy z Levadia. Na miejscu poznaniaków bym się wziął do roboty.

Wisła jest ciągle taka sama jak wtedy, kiedy zsobywała mistrzostwo.

Wiesz zgadza się - tylko to by miało sens gdyby wygrali..Ogólnie zakładałem , że NIE MOGĄ tego mecu przegrać...a teraz to już wszystko nie ważne....Wynik poszedł w świat i jest dopełnieniem ostatnich "podbojów Europy".....Z resztą spójrz na mecz o Majstra....Przecież również grali taką padakę, że masakra...aż cud że wtedy coś do siatki wpadło...Ogólnie Majster to Cud..Ale jak widać cudaw walce o LM się nie zdarzają - Co wiemy raczej aż za dobrze prawda?

Lemur 25.07.2009 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vasquez (Post 768179)
no nie mamy libero ....niestety...brakuje charyzmy i ogólnie jaj

Kiedyś mieliśmy takiego lidera. Pełnego charyzmy, odmieniającego całą drużynę. Wszyscy grali przy nim w ważnych meczach nie na 100, a na 150% możliwości. Lider, przy którym nie miały prawa zdarzać się takie Lewadie, Valerengi, Vitorie Guimaraes i ne zdarzały się.

Nazywał się Kamil Kosowski. Jego odejście było największym kadrowym błędem Wisły ostatnich lat.

brylant17 25.07.2009 18:39

Małeckiemy uderzyla sodówka było kupic piłkarzy a nie teraz płakać

Wojtas 25.07.2009 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemur (Post 768198)
Sprzedając Brożżka, trzeba też sprowadzić 2 nowych napastników i to nie "z darmowej łapanki". Bo wówczas z Cwielągiem, czy Małęckim jako egzekutorami, możemy zapomnieć nie tylko o MP, ale i w ogole o pucharach za rok.


Piotrek Cwielong.......nasz kat.

Sory ale jak gosc z Levadia ma 2 setki,dzis tez mogl sztrzelic gola w 1 polowie....i znowu nic.

Juz naprawde nie mam slow


A co do meczu to jak na atmosfere stypy jakos dali rade.,bardziej chyba mysleli o tym co dalej ze soba ze Skorza ,i reszta sztabu niz o tym meczu.Cienka jak dupa weza ta Amika,a to my gralismy 3 dni temu mecz-koszmar.

Brakuje rozgrywajacego i napastnika.Dzis bylo to widoczne ,proslio sie zeby ktos wzial i wykonczyl jakas akcje ,ale nie mial kto.

W karnych tez szczescia nie mamy ,a wiadomo ze to loteria.
W sumie takie zwycietwo moglo by nas troche podniesc na duchu a tak troche dobiło leżacego.Ehhh


-------------------------------------

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemur (Post 768213)
Kiedyś mieliśmy takiego lidera. Pełnego charyzmy, odmieniającego całą drużynę. Wszyscy grali przy nim w ważnych meczach nie na 100, a na 150% możliwości. Lider, przy którym nie miały prawa zdarzać się takie Lewadie, Valerengi, Vitorie Guimaraes i ne zdarzały się.

Nazywał się Kamil Kosowski. Jego odejście było największym kadrowym błędem Wisły ostatnich lat.

Podpisuje sie pod twoim stwierdzeniem wszytskim co posiadam.

Vasquez 25.07.2009 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemur (Post 768213)
Kiedyś mieliśmy takiego lidera. Pełnego charyzmy, odmieniającego całą drużynę. Wszyscy grali przy nim w ważnych meczach nie na 100, a na 150% możliwości. Lider, przy którym nie miały prawa zdarzać się takie Lewadie, Valerengi, Vitorie Guimaraes i ne zdarzały się.

Nazywał się Kamil Kosowski. Jego odejście było największym kadrowym błędem Wisły ostatnich lat.

Brawo - zgadzam się w 100%......Kosa to był włoch w Polskiej skórze :)..Miał coś zpołudniowca i potrafił podciągnąć zespół - JEGO WYWALENIE TO NAJWIĘKSZY BŁĄD WISŁY!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl