Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

orzeu 05.07.2009 19:38

http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html

czy ten sklad to ich domysly czy byla jakas decyzja?
Wg tego w ekstraklasie gra Arka, Cracovia, Korona i tez Jagiellonia. W 1 lidze ŁKS, Widzew i Gornik.
Nieskazitelna Cracovia i najwieksi przekreciarze w lidze z Gdyni i Kielc skorzystali na przekrecie, smiech ogarnia :lol:

diablo885 05.07.2009 20:08

orzeu- ten terminarz juz na 100% pewny?

killzone 05.07.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 757045)
http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html

czy ten sklad to ich domysly czy byla jakas decyzja?
Wg tego w ekstraklasie gra Arka, Cracovia, Korona i tez Jagiellonia. W 1 lidze ŁKS, Widzew i Gornik.
Nieskazitelna Cracovia i najwieksi przekreciarze w lidze z Gdyni i Kielc skorzystali na przekrecie, smiech ogarnia :lol:

Nie, nie bylo zdanej decyzji, i nie sa to zadne ich domysły.

Poprostu tak to na dzien dzisiejszy wyglada. ŁKS nie ma licencji, Widzew jak narazie zdegradowany, baraze nie rozegrane, to nam daje efekt taki jaki mamy. zreszta na 90minut.pl zawsze akutalna sytuacje pokazują, a w tym przypadku do ostatecznych decyzji jeszcze daleko.

Wiślak-1990 05.07.2009 20:40

We wtorek powinno się wszystko wyjaśnić,może nie wszystko przynajmniej trochę:-)
http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35137...we_wtorek.html

Grisza1 05.07.2009 22:32

Z Cracovii do Lechii Gdansk

http://futbolnet.pl/wiadomosci/pawel...gdanska-lechie

AYALA 06.07.2009 08:27

kolejne problemy alkoholowe z Grosickim.http://www.sports.pl/ekstraklasa/art...?Artykul=52827

FredzIo 06.07.2009 09:11

Radomski w Lechu. To chyba dobrze dla nas. Bo przyszedł słabszy za lepszego.

Maciuś 06.07.2009 09:17

Czy ja wiem czy slabszy. Doswiadczenie ma ogromne, jesli tylko bedzie zdrowy to ja tu ubytku nie widze.

flamengista 06.07.2009 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 757205)
kolejne problemy alkoholowe z Grosickim.http://www.sports.pl/ekstraklasa/art...?Artykul=52827

A niektórzy chcieli go widzieć u nas. Niestety, facet marnuje kolejną szansę. Chyba ostatnią.

Co do Radomskiego - owszem, to solidny zawodnik. Ale trzeba pamiętać, że ostatnie pół roku spędził na ławie. W dodatku gra zupełnie inaczej niż Murawski - to stricte defensywny pomocnik, który raczej nie będzie notował dużej ilości asyst.

Jakoś tam dziurę po Murasiu łata, ale moim zdaniem to zawodnik o klasę słabszy.

FredzIo 06.07.2009 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 757240)
A niektórzy chcieli go widzieć u nas. Niestety, facet marnuje kolejną szansę. Chyba ostatnią.

Nadal tacy są

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 757234)
wlasnie przeczytalem ze chyba grosicki bedzie sprzedawany bo ponoc przyszedl pijany na trening!! Ja bym go wzial a jesli to jego kolejne uzaleznienie to skorza by go uspokoil:)


kreseq 06.07.2009 11:04

Grosickiego nikt nie uspokoi. Dali mu szanse,wyslali by zarobil na splate dlugow i co? Wpakowal sie w kolejne szambo. Odbila mu sodowa i wpadl w kolejne klopoty.
Kolejny Sypniewski ? Dla mnie on jest juz spalony. Mam nadzieje ze spuszcza go do jakiegos klubu z 2 ligy by ochlonal i albo skonczy jak menel albo dogra do emerytury w sredniakach.

szprotson 06.07.2009 11:13

bez kitu.
Kolejny Sypek

Natenczas Probierz krzyknął : Albo JA! Albo Grosicki!

flamengista 06.07.2009 12:45

Źle o Jagielloni świadczy to, że w ogóle Probierz musiał coś w tej kwestii mówić.

Pijany piłkarz wylatuje z treningu i jest karany dyscyplinarnie, niezależne od tego, czy jest to Grosicki czy Christiano Ronaldo.

arti 06.07.2009 13:59

Oceniając dotychczasowe działania głownych rywali to Amica wobec straty Murawskiego, to przyjście Kasprzika plus ew. Radomskiego (ciężka kontuzja niedawno), Chrapka,Nakoulmy i goscia z Nielby nie powalaja. Aczkolwiek może dostanie i wykorzysta szansę zaciąg z zimy (Golik?).
Legia - powrót Szałachowskiego do gry jest tu chyba najważniejszy jak dotąd.
Polonia- kogoś tam (no name) sprowadzili, ale wydaje mi się, że z Grembockim daleko nie zajadą.
Tak że jak kupimy jeszcze z 5 dobrych graczy do 18-ki meczowej to będzie moim zdaniem nieźle.

bebeto 06.07.2009 14:16

Legia jeszcze się z Mięcielem przeprosiła...

!!IRIVER!! 06.07.2009 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 757363)
Tak że jak kupimy jeszcze z 5 dobrych graczy do 18-ki meczowej to będzie moim zdaniem nieźle.

Naprawdę wierzysz w takie jaja? :lol:
Dobrze by było zatrzymać tego Nurkovicia, wziąć kogoś na prawą obronę, zostawić Brożka i dokupić mu kogoś o podobnych 'parametrach'. W 5 nowych kopaczy ja jakoś nie wierzę. Oby Guła wyzdrowiał czem prędzej.

W sprawie Grosickiego - autentycznie, myślałem, że w końcu dojrzał, sądziłem, że chce zrobić karierę, bo ma ku temu potencjał, niestety jednak okazuje się inaczej. To chyba powolny koniec jako takiej kariery tego zawodnika.

Awe 06.07.2009 16:05

http://www.90minut.pl/news/96/news96...sek-LKS-u.html

Wygląda na to, że ekstraklasa ostatecznie bez ŁKS.
Widzew pewnie "awansuje" i nie dość, że Cracovia nie poleci, to awansuje Korona, Arce też się uda...

Pan Jotka 06.07.2009 17:15

Przynajmniej jedna rzecz sie wyjasnila i ŁKS leci. Jagiellonia tez zostaje, w brazach Korona z Cracovia?

slaskWKSslask 06.07.2009 17:32

Wy Panowie coś w Śląsk nie wierzycie. Budżet jako taki dostaliśmy. Vazgec z młodzieżówki Szwecji prztyszedł na bramkę. Spahić,serbski lewy obrońca. Obydwaj za darmo. Trwają testy kolejnego free transferu Vascaka,który może grać na obu stronach pomocy,gośc ograny w Artmedii i Seria A i B. Sądze,że cały budżet, Taraś przeznaczy na 1 zawodnika klasowego ,bądź 2 mniej klasowych;) Telefony od menedżerów ,aby kogoś wpisać na listę płac u Solorza wydzwaniają ponoć cały czas. Puma została sponsorem technicznym. We Wrocławiu w końcu idzie ku dobremu. Stadion,widownia,właściciel,podejście do kibiców. Zjawiają się piłkarze,nikt nie odchodzi. Dawno nie było u nas takiej sielanki. Tfu,Tfu .

John1906 06.07.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 757486)
Przynajmniej jedna rzecz sie wyjasnila i ŁKS leci. Jagiellonia tez zostaje, w brazach Korona z Cracovia?

jeżeli Widzew nie awansuje to w barażach Cracovia z Podbeskidziem a jeżeli awansuje to z Koroną

Zotek 06.07.2009 20:06

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Kolejny dowod na to ze Polska to kraj chorych prezesow

killzone 06.07.2009 20:13

Czemu chorych?

Pogorzelczyk niech nie pierd...i glupot, bo sam takie ceny zaporowe stosuje(vide Lewandoski i jego wycena na 5 mln E :lol:). Widocznie Podbeskidzie nie chce sprzedac Chrapka, przeciez ma do tego prawo.

Krissu 06.07.2009 20:22

http://www.weszlo.com/news/3258

:D

mr_kwolf 06.07.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez weszlo.com
Tak to już w polskiej piłce bywa - jak rozdajesz lodówki na lewo i prawo, to możesz sporo, nawet wygrać Puchar Polski. Ale jak ci lodówki brakuje, to jest po tobie.

:rotfl: :rotfl: ładnie pojechali po Lechoamice :rotfl: :rotfl:

7 kotów 06.07.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 757595)
Czemu chorych?

Pogorzelczyk niech nie pierd...i glupot, bo sam takie ceny zaporowe stosuje(vide Lewandoski i jego wycena na 5 mln E :lol:). Widocznie Podbeskidzie nie chce sprzedac Chrapka, przeciez ma do tego prawo.

Dokladnie,
Teraz placza ze nienormalna cena za Chrapka, a za rok beda za niego krzyczec x mln euro.

Baala 07.07.2009 06:50

Zupełnie jak my za Brożka :>

donPedro23 07.07.2009 06:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 757767)
Zupełnie jak my za Brożka :>

Nie porównuj Mercedesa do Fiata. Brożek to piłkarz kompletny, gwiazda ligi, dwukrotny król strzelców i mamy prawo za niego żądać dużych pieniędzy. A taki dajmy na to Lewandowski na razie się świetnie zapowiada, a co z tego będzie zobaczymy.

arti 07.07.2009 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 757389)
Naprawdę wierzysz w takie jaja? :lol:
Dobrze by było zatrzymać tego Nurkovicia, wziąć kogoś na prawą obronę, zostawić Brożka i dokupić mu kogoś o podobnych 'parametrach'. W 5 nowych kopaczy ja jakoś nie wierzę. Oby Guła wyzdrowiał czem prędzej.

W sprawie Grosickiego - autentycznie, myślałem, że w końcu dojrzał, sądziłem, że chce zrobić karierę, bo ma ku temu potencjał, niestety jednak okazuje się inaczej. To chyba powolny koniec jako takiej kariery tego zawodnika.

Bramkarz,Jop, Braz, napad - mam nadzieję, że można na to liczyć. O piątego rzeczywiście może być ciężko choć byłby nie od rzeczy...:)

John1906 07.07.2009 12:46

Chrapek ustalił warunki przejścia do Lecha:
Działacze Lecha Poznań i Podbeskidzia ustalili warunki przejścia Chrapka do zespołu ze stolicy Wielkopolski. Wcześniej Lech ustalił także warunki indywidualnego kontraktu zawodnika z Bielska-Białej.
a Paweł Nowak w Lechii:
http://www.90minut.pl/news/96/news96...em-Lechii.html

matheo91 07.07.2009 13:53

"(...)klub z Bielska-Białej żądał za Chrapka początkowo 1.5 miliona złotych, później niespełna 300 tysięcy złotych mniej, a ostatecznie przystał na kwotę w granicach miliona złotych."
źródło: http://www.transfery.info/news-full-10514.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl