Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5645)

L0czek 19.04.2009 16:36

Marcelo po strzelonym golu ucałował herb Wisełki :)

jurukuru 19.04.2009 16:36

brawo Wisełko :)

jeszcze jakby Boguś coś wpakował śledziom, JJJBG!

ultr4 19.04.2009 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez L0czek (Post 711366)
Marcelo po strzelonym golu ucałował herb Wisełki :)

W przyszlym sezonie bedzie calowal inny herb, wiec nie wiem z czego sie cieszyc...

ja_ka_ 19.04.2009 16:38

Myślę, że warto zaznaczyć, że Marcelo już dwukrotnie: dziś i po bramce w derbach całuje herb na koszulce. Oby nie zapomniał o tym w przyszłości. Co do bramki to wreszcie zaprocentowała umiejętność i na pewno doskonałe warunki fizyczne. Z meczu na mecz gra lepiej i trzeba się z tego cieszyć.

4fan_player 19.04.2009 16:39

Niech Paweł nie wchodzi lepiej bo śledzie faulują jak pojebani.

L0czek 19.04.2009 16:39

A jesteś jego agentem, że wiesz, że w następnym sezonie będzie grał na pewno gdzieś indziej ?

wolfy 19.04.2009 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 711373)
Niech Paweł nie wchodzi lepiej bo śledzie faulują jak pojebani.

Mam nadzieję, że zanim Brożek wejdzie, to sędzia trochę ostudzi ich drwalskie zapędy.

Dżołkmen 19.04.2009 16:42

Co ten Głowacki zrobił Arce, że przy każdym dotknięciu piłki go wygwizdują?

AS82 19.04.2009 16:43

Małecki za bardzo sie awanturuje,glupia zolta kartka.Wezcie tego Cwielonga sciagnijcie bo zal na to patrzec...

sergio 19.04.2009 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 711379)
Małecki za bardzo sie awanturuje,glupia zolta kartka.Wezcie tego Cwielonga sciagnijcie bo zal na to patrzec...



Do kogo te blagania masz???


Masz jeszcze jakies prosby?

L0czek 19.04.2009 16:48

Widzieliście co zrobił Ćwielong ? 3 na 2 na 20 metrów od bramki, a temu piłka utknęła między nogami Oo

iiYama 19.04.2009 16:49

Ale kamery C+ mógłby inaczej ustawić, dość wyraźnie słychać jak "pojedyńczy" fani Ary wychwalają naszą ekipę.

Co też Ćwielong zrobiłl najlepszego :/

Dżołkmen 19.04.2009 16:50

Paulista by to strzelił :)

ja_ka_ 19.04.2009 16:50

Oj Pepe, Pepe.... Takich okazji się nie marnuje...

lucekj 19.04.2009 16:51

Powinno być conajmniej 3:0, Ćwielong strasznie dużo niedokładności.... strasznie


Moskalewicz powinien zejść z boiska, strasznei złośliwie i ostro gra, druga żółć jak nic, sedzia czuwa

wislacki 19.04.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dżołkmen (Post 711385)
Paulista by to strzelił :)

Chinyama też :)


Gramy niezły mecz, a pamiętając, że druga połowa nam lepiej idzie można być spokojnym

No tylko te indywidualności (czytaj Ćwielong)...

wisl@k_TS 19.04.2009 16:53

Ćwielong po raz enty pokazuję jaką ma skuteczność :-/

PrzemyślABG 19.04.2009 16:53

Cwielong dno i nie chodzi mi o tą ostatnią sytuacje. Reszta zespołu na prawdę fajnie, teraz kosekwentnie grać i nie zapominać o obronie.

As 19.04.2009 16:53

ojojojoj Pepe,
obserwuje chlopaka od kilku meczy i ewidentnie i suma jego potencjalu rowna sie kwadratowi jego pecha :)
Co ten chlop marnuje to klekajcie narody. Mam nadzieje, ze sie przelamie w koncu.
Szkoda, ze witkowski mu dziubnal ta pilke bo by wreszcie mial bramke.
Dzisiejzy mecz jak do tej pory nieco slabszy w jego wykonaniu niz ten z Lechem.

AS82 19.04.2009 16:53

Gramy zdecydowanie lepiej ,wiec szkoda tej sytuacji Cwielonga bo powinno byc 2-0 ,ale Skorza mowil ze czeka na napastnikow,bo juz nad Cwielongiem nie ma sie co rozpisywac.Moze wejdzie Brozek ,mam nadzieje ze sledzie sie nie odmienia w 2 polowie.

Wspolczuje pilkarzom ,szczegolnie Maleckiemu ze tak go lża z trybun ,trzeba miec nerwy w tym zawodzie jednak..

Eustachy 19.04.2009 16:53

Dobra, jak Skorza nie zmieni w przerwie Cwielonga, to chyba mnie krew zaleje. Ten gosc to dramat. Zastanawiam sie czy jest cos, czego bylby w stanie nie zepsuc.

kohprzem'68 19.04.2009 16:54

Od razu upierdzielilo ten ich wieśniacki antydoping po golu jak ręką odjął , Arka szmaciarze na faulu cały czas jadą widac że brak im pewności siebie prowokują na każdym kroku chcą w ten sposób wybic z rytmu .

R33 19.04.2009 16:54

Ćwielong powinien zejśc, a wejść Brożek

Sporo niedokładnosci ma Piotrek(nie podał do Zienia, nie wykorzystał dobrej sytuacji) ale co do Jego zmarnowanych sytuacji... Paweł też kiedyś marnował ,,setki" ;)

tofik 19.04.2009 16:54

Ja nic nie mam do Ćwielonga, ale patalaszy strasznie. I nie tylko dzisiaj. Taki już jest i raczej za słaby na Wisłę.

vote-for-mikey 19.04.2009 16:54

Ćwielong trochę jak Brożek anno domini 2006/2007.
czyt. skuteczność jest odwrotnie propocjonalna do sytaucji.

lodecki 19.04.2009 16:54

Brozio za Cwielonga pewnie wejdzie. 1-0. Nie jest Żle gramy bardzo pewnie w obronie poza jedna sytuacja gdzie Brozek z Pawelekiem sie nie porozumieli. Utrzymajmy to jebane 1-0 i bedzie dobrze.

rafal777 19.04.2009 16:55

Strasznie słaba ta Arka. Mecz do wygrania jak najbardziej i do zapomnienia :D Saby dziś Ćwielong i Małecki moim zdaniem. W ogóle mamy słabą ofensywę. Obrona i środek pomocy prezentują się przyzwoicie :D Jakby tak Garguła na lewą, Zurawski do ataku z Brożkiem i na prawą jeszcze ktoś niezły to skład byłby ładniutki :D Co do meczu jeszcze to niech się skończy jak najszybciej, zabierać 3 pkt i wracać z tej Gdyni... :D

Mario Nh 19.04.2009 16:56

A Marcelo znacie ? To jest wieża nie do przejścia....

iiYama 19.04.2009 16:58

Ja bym Brozia nie wpuściał, póki prowadzimy nie ma co ryzykować, może na ostatni kwadrans żeby pobiegał ale nie teraz.

45' to zbyt dużo czasu, wiele zdarzyć się może jeszcze.

4fan_player 19.04.2009 16:59

Cieszy to że prowadzimy ale przede wszystkim to że robimy to w pierwszej połowie. Pepe do zmiany. Ale kto za niego? Oczywiście można Pawła wpuścić ale chyba nie od początku drugiej połowy. Teraz należy czekać aż Arka się otworzy i wykorzystać to.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl