![]() |
Dokładnie tak, bardziej od bramki mnie ucieszyła ta wspólna radość z trenerem. Coś niezwykle miłego. Teraz za Boguskiego Beto i za Małeckiego Łobo, później Jirsak za Diaza ;)
|
Zgadza sie - Malecki i Boguski slabiutko - a z kolei naprawde fajnie prezentuje sie dzisiaj Marcelo
|
http://i39.tinypic.com/307uc8g.png http://i39.tinypic.com/2eog0o4.png Wisła Kraków - Polonia Warszawa Xvid | Canal+ Sport L!VE 1:0 Paweł Brożek Kod:
http://www.mediafire.com/?ldtbymoizxjKod:
http://www.mediafire.com/?vjrzy1thhzzKod:
http://www.mediafire.com/?tg01nonmit2 |
Cytat:
|
i niestety mam 1:1 :/
|
co strzal przy słupku to strzał..Bramkarz musialby miec 2,5 metra rekizeby takie rzeczy wyciagac. Niestety:/
Ale wierze ze sie zbiora chlopaki! JJJBG! |
Boguski zmiana !!!
Ćwielong, albo Beto niech wejdzie, niech Skorża nie czeka jak zwykle Ps: :) wreszcie, posłuchał |
macie link do strony z meczem?
|
|
Dzięki Ziom :)
|
Ciekawa zmiana z tym Beto, nie w stylu Skorży
|
Jeaaaaaa.!
Brooooooziooooooo.! :D |
tez wam tak tnie kanal na sopcascie? czy tylko mi , swietnie ze Gola strzelil :) ale nawet nie wiem kto bo tak przerywa:/
|
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool dla wisly :D dobrze pawel brozek. Vamos Wislaaaaaaaa a ganar.
|
GGGOOOLLLL! Pawel i Piotrek :D Ale akcja mazenie.
|
Żeby teraz to 2:1 utrzymali (albo jeszcze podwyższyli). Bo to, że jesteśmy w tym meczu lepsi od Polonii jest bezapelacyjne.
|
Bez podniety, jeszcze daleko do końca..
przydałaby nam się ta wygrana, żeby chłopcy uwierzyli w siebie, daj Panie Boże.. |
Cytat:
|
Justin to syf i obraz wygląda jak gówno. Więc nie polecam :)
|
Sopcast sie tnie jak s****ysyn! I n justinie nie lepiej:/ Boze zeby juz byl 3 kwietnia zebym mogl na zywo ogladac te mecze :P
|
Ale mam dzisiaj pecha z dwoch meczow Lechii i Wisly ogladajac je nie zobaczylem ani jednej bramki :/ bo zawsze cos sie stalo ja to mam szczescie
|
Beto to niezly czolg ,odbijaja sie od niego jak od sciany :-D
|
Gratuluje. Podniesliscie sie po slabych meczach. Cieszy wygrana Wisly bo Polonia powinna byc o wiele nizej. Morale wzrosnie, i dobrze. Wole Wisle niz P lub Lecha na 2 miejscu.
PS: Zle miejsce ale przepraszam za wjazdy na rodzicow. Bywa...przykre. Tak czy siak przepraszam. |
Na początku jak wszedł Beto to graliśmy w 10. Potem się trochę poprawił. Ale mam nadzieję ze to przez to że jest słabo przygotowany fizycznie na razie to średnio wygląda.
|
Cytat:
|
Dobre wejście Ćwielonga i jeszcze lepsze Beto, który ma świetne warunki fyzyczne i potrafi je wykorzystac oraz dobra technikę. Jeszcze chciałbym wyróżnic jego podanie do Brożka po którym miał 100% szanse.
|
Ja chyba czegoś nie rozumiem. Czy Beto przypadkiem nie powinien być najbardziej wysuniętym napastnikiem? Bo szczerze powiedziawszy to co dzisiaj grał to wiele z tego pozytywnego nie wynikało. Od kiwek i kółeczek w środku pola mamy już Cantoro, który chyba powraca do łask trenera. Dobrze że chociaż wszedł za SObola a nie Diaza.
|
na duży + Brożek (nie trzeba komentować) "Pepe" i Beto .
Nareszcie wygrana , może teraz pójdzie już z górki :) |
Betao bardzo dobrze jak poprawi szybkość to będzie duże wzmocnienie. Ćwielong SUPER! Nareszcie chłopak zaczyna grać... Pawełek poprawnie, dosyć pewnie, poza tym Diaz dobrze, Paweł 2 bramki i Głowacki nie do przejścia. Słabiej Małecki i Boguski. Sobol na 100% przez cały mecz!
P.S. Ciacho ja chyba inny mecz widziałem. Ale specialnie dla Ciebie napisze. Beto ma być zawodnikiem kóry przyjmie piłkę z obrońcą na plecach odegra z pierwszej piłki bądź kiwnie i poda dalej, może też strzelić:D To takie dokłądne wyjaśnienie hehe. Myślę że się z tego dzisiaj wywiązał bardzo dobrze ale powinien popracować nad szybkością! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl