Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa 7.03.2009 - sobota, godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5478)

sayek89 07.03.2009 19:17

Dokładnie tak, bardziej od bramki mnie ucieszyła ta wspólna radość z trenerem. Coś niezwykle miłego. Teraz za Boguskiego Beto i za Małeckiego Łobo, później Jirsak za Diaza ;)

wyar 07.03.2009 19:22

Zgadza sie - Malecki i Boguski slabiutko - a z kolei naprawde fajnie prezentuje sie dzisiaj Marcelo

ksych 07.03.2009 19:24

http://i39.tinypic.com/307uc8g.png http://i39.tinypic.com/2eog0o4.png
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Xvid | Canal+ Sport L!VE

1:0 Paweł Brożek
Kod:

http://www.mediafire.com/?ldtbymoizxj
1:1 Mierzejewski
Kod:

http://www.mediafire.com/?vjrzy1thhzz
2:1 Paweł Brożek
Kod:

http://www.mediafire.com/?tg01nonmit2
Jeżeli ktoś nie ma dostępu do oglądania naszej ligi, to zapraszam na: www.allgoals.pl - tam również pojawi się cały mecz Wisły do pobrania.

Illargui 07.03.2009 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 688681)

Aż mnie trochę za serce złapało, jak po bramce pobiegli wszyscy do Maćka Skorży i wyściskali....widać, że to media próbują stworzyć złą atmosferę w i wokół Wisły.

Zresztą sam Zieniu w przerwie mówil, że media próbują tworzyć konflikt w drużynie, ktorego nie ma.

Nitrox 07.03.2009 19:34

i niestety mam 1:1 :/

Pan Jotka 07.03.2009 19:38

co strzal przy słupku to strzał..Bramkarz musialby miec 2,5 metra rekizeby takie rzeczy wyciagac. Niestety:/
Ale wierze ze sie zbiora chlopaki! JJJBG!

skeba 07.03.2009 19:38

Boguski zmiana !!!
Ćwielong, albo Beto niech wejdzie, niech Skorża nie czeka jak zwykle

Ps: :) wreszcie, posłuchał

kschacky 07.03.2009 19:38

macie link do strony z meczem?

zloto 07.03.2009 19:40

http://www.justin.tv/djcrisvip


Jejku, ja tego nie wytrzymam, musimy wygrac !!

kschacky 07.03.2009 19:41

Dzięki Ziom :)

vilgefortis 07.03.2009 19:50

Ciekawa zmiana z tym Beto, nie w stylu Skorży

Achmed 07.03.2009 19:52

Jeaaaaaa.!
Brooooooziooooooo.! :D

Max_LG 07.03.2009 19:53

tez wam tak tnie kanal na sopcascie? czy tylko mi , swietnie ze Gola strzelil :) ale nawet nie wiem kto bo tak przerywa:/

ChinoRios 07.03.2009 19:53

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool dla wisly :D dobrze pawel brozek. Vamos Wislaaaaaaaa a ganar.

zloto 07.03.2009 19:54

GGGOOOLLLL! Pawel i Piotrek :D Ale akcja mazenie.

Żuczek 07.03.2009 19:55

Żeby teraz to 2:1 utrzymali (albo jeszcze podwyższyli). Bo to, że jesteśmy w tym meczu lepsi od Polonii jest bezapelacyjne.

CH. 07.03.2009 19:56

Bez podniety, jeszcze daleko do końca..

przydałaby nam się ta wygrana, żeby chłopcy uwierzyli w siebie, daj Panie Boże..

ziuk_NYC 07.03.2009 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Max_LG (Post 688695)
tez wam tak tnie kanal na sopcascie? czy tylko mi , swietnie ze Gola strzelil :) ale nawet nie wiem kto bo tak przerywa:/

strasznie rwie, bramke w dupe mi zjadlo wiec nawet nie wiem jak Brozek strzelil. moglby ktos prosze napisac czy na tym justin czy jak mu tam tez tnie transmisje ?

tofik 07.03.2009 20:00

Justin to syf i obraz wygląda jak gówno. Więc nie polecam :)

Pan Jotka 07.03.2009 20:01

Sopcast sie tnie jak s****ysyn! I n justinie nie lepiej:/ Boze zeby juz byl 3 kwietnia zebym mogl na zywo ogladac te mecze :P

Max_LG 07.03.2009 20:05

Ale mam dzisiaj pecha z dwoch meczow Lechii i Wisly ogladajac je nie zobaczylem ani jednej bramki :/ bo zawsze cos sie stalo ja to mam szczescie

hoho 07.03.2009 20:10

Beto to niezly czolg ,odbijaja sie od niego jak od sciany :-D

kreseq 07.03.2009 20:14

Gratuluje. Podniesliscie sie po slabych meczach. Cieszy wygrana Wisly bo Polonia powinna byc o wiele nizej. Morale wzrosnie, i dobrze. Wole Wisle niz P lub Lecha na 2 miejscu.

PS: Zle miejsce ale przepraszam za wjazdy na rodzicow. Bywa...przykre. Tak czy siak przepraszam.

Fernando Redondo 07.03.2009 20:15

Na początku jak wszedł Beto to graliśmy w 10. Potem się trochę poprawił. Ale mam nadzieję ze to przez to że jest słabo przygotowany fizycznie na razie to średnio wygląda.

hoho 07.03.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 688709)
Na początku jak wszedł Beto to graliśmy w 10. Potem się trochę poprawił. Ale mam nadzieję ze to przez to że jest słabo przygotowany fizycznie na razie to średnio wygląda.

Co ty gadasz? Beto w pojedynke wypracowal setke Brożkowi ,ktora on niestety przestrzelil bo by mial hattricka

Witoldon 07.03.2009 20:17

Dobre wejście Ćwielonga i jeszcze lepsze Beto, który ma świetne warunki fyzyczne i potrafi je wykorzystac oraz dobra technikę. Jeszcze chciałbym wyróżnic jego podanie do Brożka po którym miał 100% szanse.

ciacho 07.03.2009 20:19

Ja chyba czegoś nie rozumiem. Czy Beto przypadkiem nie powinien być najbardziej wysuniętym napastnikiem? Bo szczerze powiedziawszy to co dzisiaj grał to wiele z tego pozytywnego nie wynikało. Od kiwek i kółeczek w środku pola mamy już Cantoro, który chyba powraca do łask trenera. Dobrze że chociaż wszedł za SObola a nie Diaza.

djjamajczyk 07.03.2009 20:20

na duży + Brożek (nie trzeba komentować) "Pepe" i Beto .
Nareszcie wygrana , może teraz pójdzie już z górki :)

Zwierze 07.03.2009 20:22

Betao bardzo dobrze jak poprawi szybkość to będzie duże wzmocnienie. Ćwielong SUPER! Nareszcie chłopak zaczyna grać... Pawełek poprawnie, dosyć pewnie, poza tym Diaz dobrze, Paweł 2 bramki i Głowacki nie do przejścia. Słabiej Małecki i Boguski. Sobol na 100% przez cały mecz!
P.S. Ciacho ja chyba inny mecz widziałem. Ale specialnie dla Ciebie napisze. Beto ma być zawodnikiem kóry przyjmie piłkę z obrońcą na plecach odegra z pierwszej piłki bądź kiwnie i poda dalej, może też strzelić:D To takie dokłądne wyjaśnienie hehe. Myślę że się z tego dzisiaj wywiązał bardzo dobrze ale powinien popracować nad szybkością!

hoho 07.03.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 688712)
Ja chyba czegoś nie rozumiem. Czy Beto przypadkiem nie powinien być najbardziej wysuniętym napastnikiem? Bo szczerze powiedziawszy to co dzisiaj grał to wiele z tego pozytywnego nie wynikało. Od kiwek i kółeczek w środku pola mamy już Cantoro, który chyba powraca do łask trenera. Dobrze że chociaż wszedł za SObola a nie Diaza.

Czlowieku takiejego zadanie,pod pressingiem utrzymac sie przy pilce,zeby partnerzy mu wyszli na pozycje.Nie obchodzi mnie kto strzela czy Beto jako wysuniety napastnik czy ktos inny po akcj ktora mu wypracuje Beto


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl