![]() |
Co do postów niektórych.Realtywizm moralny. "Byłem na hokeju,ale gdy wychodziłem to splunałem". Widać gromki i huralne spiewy WTSK co niektórym nie przeszkadzają. Ludzie co z wami?
|
Kolejny raz okazało się, że kasa nie idzie w parze z wynikami. Trzeba mieć jeszcze serce. To więcej niż budujące. I niech sobie to zapamiętają kibice i właściciele każdego z klubów, czy to futbolowych, czy jakichkolwiek innych.
W kadrze Szarotek znajduję się 21 (!!!) wychowanków. Braaawo |
Mistrzem Podhale - chciałbym widzieć miny parchów po finale :D Święto było przednie! Takich tłumów pod halą w Nowym Targu dawno nie było, brakło biletów. Lepiej się to ułożyć nie mogło, świętowanie mistrza w Nowym Targu :D Mistrz mistrz Podhale!
|
Oto kilka fotek i relacji z tego wielkiego wydarzenia
http://sportowepodhale.pl/index.php?s=tekst&id=1943 http://www.adamowski.com.pl/categories.php?cat_id=410 http://foto.podhale.pl/news/1885/index.php http://tygodnikpodhalanski.pl/www/in...2&str=1&str=11 Cracovia na kolana, jak to się mówi, nawet nie zdążyli pierdnąć a dostali cztery mecze w plecy. Wystarczy poczytać ich forum, jacy byli pewni siebie. Miał być spacerek, bo Podhale zmęczone. Po pierwszym meczu mówili, że Podhale miało farta i w następnym to już na pewno nie wytrzymają kondycyjnie. Z meczu na mecz cwaniactwo i pewność siebie forumowych chuliganów umykały, aż wreszcie zatkało ich totalnie. Pseudo gwiazdeczki, najemnicy, leśne dziadki. Mistrzem Polski znów została polska drużyna, a nie jakieś pasiaste nie wiadomo co. Pozdrowienia dla Wisełki. |
No, jestem dumny z chłopaków, potrafili postawić na swoim mimo że wszyscy skazywali ich na porażkę, to wielki pociecha dla całego Podhala mieć taki zespół u siebie w okolicy :)
Mistrz, Mistrz PODHALE!! |
Ciekaw jestem jakie są rekordy trwania meczów w play-off.
Przed chwilą zakończyło się spotkanie pół finału ligi fińskiej (Jyp-Karpat) Trwało ponad 4.5 godziny a decydująca bramka padła w 119 minucie - czyli ostatniej minucie trzeciej - 20 minutowej dogrywki :lol: |
W NHL najdluzszy z tego co wiem to jest 6 kwarta dogrywki gdzie Flyers wygrali z Canadians, 1 - 0 czyli jakies 180 minut samej gry.
|
Play-offy w NHL się zaczęły a tu cisza?
|
Play-offy zaczęły się też w NBA, a tu nawet tematu nie ma:p
|
I do tego zaczeły się MŚ I-szej dywizji z udziałem naszej kadry..ale na szczeście nikt o nich tutaj nie pisze bo po 2-óch pierwszych meczach nie ma juz o czym nawet.. ;)
|
Tego właśnie nie pojmuję...jak ze świetnego Podhala oraz dobrej Cracovii nie można stworzyć reprezentacji która chociaż wstydu nie przyniesie ?
Do tego repra do lat 18 przegrała 0-10 ! z Niemcami.... |
Cytat:
Do zagrania są jeszcze 3 mecze, które zapewne wygramy więc awansu nie zrobimy ale wstydu też nie przyniesiemy(oby:p). |
Cytat:
Obawiam się, że pora na radykalne decyzje w wersji węgierskiej. A w zasadzie soft-hungariańskiej. Czyli: wyszukiwanie Słowaków, Czechów, Kanadyjczyków i Amerykańców polskiego pochodzenia i nakłanianie ich do gry w reprezentacji. Po prostu krajowy hokej leży na łopatkach, a jego reanimacja w ciągu najbliższych 5 lat wydaje się niemożliwością. |
Moim zdaniem pierwszy mecz dobry.Niestety ten z Węgrami bardziej zapadnie w pamięci...
|
Koreańców i Chorwatów jednak powinniśmy pyknąć. Co do Brytyjczyków, to nie jestem już taki pewien. Niemniej sztuką będzie spaść przy takich rywalach.
|
Cytat:
|
http://www.sportfan.pl/artykul/16170...-naszej-kadrze na pierwszy ogień pójdzie wiec pewnie naturalizacja Czechów i Słowaków.
I 3-1 po pierwszej tercji z Koreą..może się wiec utrzymamy..może. |
http://sport.interia.pl/hokej/plh/ne...-upada,1471481
Mam nadzieję, że mimo wszystko Podhale znajdzie sponsora, który zapewni drużynie byt. W przeciwnym wypadku będzie to samo co z Unią Oświęcim kilka lat temu, całkowita wyprzedaż drużyny, gra młodymi wychowankami i spadek z PLH. |
http://sport.interia.pl/hokej/aktual...grywek,1475290 no i to jest dramat ,nie wyobrażam sobie żeby w innej dyscyplinie po zdobyciu Mistrzostwa Polski tak się stało.
P.S. Rozpoczynają się Mistrzostwa Świata elity,coś mi się wydaje że czołowe role mogą odegrać drużyny z podrażnioną wynikami na olimpiadzie ambicją. |
Dziś na inauguracje mecz Niemcy - USA na stadionie Schalke 04. Ponad 76000 ludzi obejrzy mecz, będzie dobra atmosfera :D
|
Cytat:
WSTYD!!WSTYD!!WSTYD!! |
Cytat:
Ale przyznaję, że to co przeczytałem o najwybitniejszej drużynie hokejowej z Podhala po prostu zwala mnie z nóg. Dokąd zmierzasz Polski sporcie?? Tak, to wielki wstyd!!! Tak, Panowie, władcy Nowego Targu, to przeogromny wstyd i hańba!!! |
W Holandii jedna drużyna z Krakowa:lol: gra w Pucharze Kontynentalnym (Odpwiednik piłkarskiej LM).
Dzisiaj w pierwszym meczu wygrali z mistrzem Estoni 9:1. Ponieważ nasz telewizja hokej olała całkowicie , bezpośrednie transmisje można oglądać na portalu : http://live.malopolskatv.pl:82/ |
Cytat:
|
No wczoraj mecz na szczycie Unia - Tychy został bardzo szybko przerwany..
http://www.hokej.net/pl/news,artykul...gks-tychy.html Unia atakuje kibiców GKS-u |
Myślę, że kibice pięknie się spisali. Oba kluby ledwo wiążą koniec z końcem, a teraz dochodzą straty finansowe związane z koniecznością ponownej organizacji meczu. Pogratulować.
Polski hokej stoi nad przepaścią, dzięki takim wybrykom zaraz zrobi ostatni krok naprzód. PS. W NHL w hali podają normalnie piwo (inna sprawa, że w cenie 8 $/0,5 l.) i nie ma takich numerów. |
Cytat:
|
Cytat:
Co do ochrony - no właśnie. Zero tolerancji dla chamstwa, więc ludzie się zachowują przyzwoicie. I w sumie wszyscy się dobrze bawią:-D PS. z największych przekleństw słyszałem: "Detroit sucks!" To jakby u nas krzyczeć Pasy-cieniasy:-D |
Niestety, kolejny krok w drodze do zagłady polskiego hokeja:
http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/ho...wiadomosc.html Spadliśmy do III ligi. Jak byłem małym chłopakiem, reprezentacja grywała jeszcze na olimpiadzie, a nasi hokeiści oscylowali między elitą a II ligą. Od Kanadyjczyków, Rosjan czy Czechosłowacji dostawaliśmy oklep, z Niemcami, Szwajcarami czy Finami podejmowaliśmy walkę, Włochów, Japończyków czy Brytyjczyków ogrywaliśmy. W zasadzie ten sport mamy na poziomie amatorskim. Przykre, bo dyscyplina ciekawa i nie wymaga aż tak olbrzymich nakładów jak piłka. Ale pieniędzy w ogóle nie ma, więc nie ma wyników. Nie ma też szkolenia młodzieży. |
Z tymi nakładami finansowymi to bym polemizował. Przecież sam sprzęt jest o wiele droższy, a często rodziców nie stać na zakup jego dla początkujących grajków. No właśnie, kolejną bolączką jest to, że kluby balansują na granicy bankructwa, i dlatego w początkowych latach szkolenia całe obciążenie spoczywa na rodzicach... Wiele dzieciaków wtedy zawiesza łyżwy na kołku z powodu pieniędzy...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl