Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Hokej na lodzie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5293)

Marszałek 18.03.2010 13:00

Co do postów niektórych.Realtywizm moralny. "Byłem na hokeju,ale gdy wychodziłem to splunałem". Widać gromki i huralne spiewy WTSK co niektórym nie przeszkadzają. Ludzie co z wami?

spartan 18.03.2010 14:13

Kolejny raz okazało się, że kasa nie idzie w parze z wynikami. Trzeba mieć jeszcze serce. To więcej niż budujące. I niech sobie to zapamiętają kibice i właściciele każdego z klubów, czy to futbolowych, czy jakichkolwiek innych.
W kadrze Szarotek znajduję się 21 (!!!) wychowanków.
Braaawo

zawszewiernyts 18.03.2010 15:45

Mistrzem Podhale - chciałbym widzieć miny parchów po finale :D Święto było przednie! Takich tłumów pod halą w Nowym Targu dawno nie było, brakło biletów. Lepiej się to ułożyć nie mogło, świętowanie mistrza w Nowym Targu :D Mistrz mistrz Podhale!

Coubertin 18.03.2010 16:55

Oto kilka fotek i relacji z tego wielkiego wydarzenia

http://sportowepodhale.pl/index.php?s=tekst&id=1943
http://www.adamowski.com.pl/categories.php?cat_id=410
http://foto.podhale.pl/news/1885/index.php
http://tygodnikpodhalanski.pl/www/in...2&str=1&str=11


Cracovia na kolana, jak to się mówi, nawet nie zdążyli pierdnąć a dostali cztery mecze w plecy.
Wystarczy poczytać ich forum, jacy byli pewni siebie. Miał być spacerek, bo Podhale zmęczone. Po pierwszym meczu mówili, że Podhale miało farta i w następnym to już na pewno nie wytrzymają kondycyjnie. Z meczu na mecz cwaniactwo i pewność siebie forumowych chuliganów umykały, aż wreszcie zatkało ich totalnie. Pseudo gwiazdeczki, najemnicy, leśne dziadki. Mistrzem Polski znów została polska drużyna, a nie jakieś pasiaste nie wiadomo co. Pozdrowienia dla Wisełki.

igortsw 18.03.2010 17:05

No, jestem dumny z chłopaków, potrafili postawić na swoim mimo że wszyscy skazywali ich na porażkę, to wielki pociecha dla całego Podhala mieć taki zespół u siebie w okolicy :)

Mistrz, Mistrz PODHALE!!

1q2 05.04.2010 21:22

Ciekaw jestem jakie są rekordy trwania meczów w play-off.
Przed chwilą zakończyło się spotkanie pół finału ligi fińskiej (Jyp-Karpat)
Trwało ponad 4.5 godziny a decydująca bramka padła w 119 minucie - czyli ostatniej minucie trzeciej - 20 minutowej dogrywki :lol:

tranceaddict 05.04.2010 21:27

W NHL najdluzszy z tego co wiem to jest 6 kwarta dogrywki gdzie Flyers wygrali z Canadians, 1 - 0 czyli jakies 180 minut samej gry.

Krissu 18.04.2010 18:01

Play-offy w NHL się zaczęły a tu cisza?

Slayer666 18.04.2010 19:46

Play-offy zaczęły się też w NBA, a tu nawet tematu nie ma:p

Cetnik 18.04.2010 20:03

I do tego zaczeły się MŚ I-szej dywizji z udziałem naszej kadry..ale na szczeście nikt o nich tutaj nie pisze bo po 2-óch pierwszych meczach nie ma juz o czym nawet.. ;)

WILU TS 18.04.2010 20:12

Tego właśnie nie pojmuję...jak ze świetnego Podhala oraz dobrej Cracovii nie można stworzyć reprezentacji która chociaż wstydu nie przyniesie ?
Do tego repra do lat 18 przegrała 0-10 ! z Niemcami....

laurence 18.04.2010 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 885889)
Tego właśnie nie pojmuję...jak ze świetnego Podhala oraz dobrej Cracovii nie można stworzyć reprezentacji która chociaż wstydu nie przyniesie ?
Do tego repra do lat 18 przegrała 0-10 ! z Niemcami....

W Polsce może i oni są dobrzy ale na arenie międzynarodowej już niekoniecznie.
Do zagrania są jeszcze 3 mecze, które zapewne wygramy więc awansu nie zrobimy ale wstydu też nie przyniesiemy(oby:p).

flamengista 18.04.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 885888)
I do tego zaczeły się MŚ I-szej dywizji z udziałem naszej kadry..ale na szczeście nikt o nich tutaj nie pisze bo po 2-óch pierwszych meczach nie ma juz o czym nawet.. ;)

Jest o czym pisać, bo od historycznej degradacji do II dywizji jesteśmy o krok.

Obawiam się, że pora na radykalne decyzje w wersji węgierskiej. A w zasadzie soft-hungariańskiej. Czyli: wyszukiwanie Słowaków, Czechów, Kanadyjczyków i Amerykańców polskiego pochodzenia i nakłanianie ich do gry w reprezentacji.

Po prostu krajowy hokej leży na łopatkach, a jego reanimacja w ciągu najbliższych 5 lat wydaje się niemożliwością.

UniaTarnówZKS1928 19.04.2010 14:51

Moim zdaniem pierwszy mecz dobry.Niestety ten z Węgrami bardziej zapadnie w pamięci...

flamengista 19.04.2010 17:42

Koreańców i Chorwatów jednak powinniśmy pyknąć. Co do Brytyjczyków, to nie jestem już taki pewien. Niemniej sztuką będzie spaść przy takich rywalach.

laurence 20.04.2010 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 885927)
Jest o czym pisać, bo od historycznej degradacji do II dywizji jesteśmy o krok.

Obawiam się, że pora na radykalne decyzje w wersji węgierskiej. A w zasadzie soft-hungariańskiej. Czyli: wyszukiwanie Słowaków, Czechów, Kanadyjczyków i Amerykańców polskiego pochodzenia i nakłanianie ich do gry w reprezentacji.

Po prostu krajowy hokej leży na łopatkach, a jego reanimacja w ciągu najbliższych 5 lat wydaje się niemożliwością.

W myśl przepisów nie byłoby to takie łatwe ponieważ aby taki Amerykanin polskiego pochodzenia mógł zagrać z orłem na piersi musiałby minimum 2 lata grać w PLH(tak przynajmniej było kilka lat temu). W samym NHL jest kilku hokeistów posiadających polskie korzenie. Nie piszę tu o Wolskim którego wszyscy znają ale np o takim Zenonie Konopce który gra w Tampa Bay Lighting.

Cetnik 20.04.2010 13:00

http://www.sportfan.pl/artykul/16170...-naszej-kadrze na pierwszy ogień pójdzie wiec pewnie naturalizacja Czechów i Słowaków.

I 3-1 po pierwszej tercji z Koreą..może się wiec utrzymamy..może.

laurence 29.04.2010 11:36

http://sport.interia.pl/hokej/plh/ne...-upada,1471481
Mam nadzieję, że mimo wszystko Podhale znajdzie sponsora, który zapewni drużynie byt. W przeciwnym wypadku będzie to samo co z Unią Oświęcim kilka lat temu, całkowita wyprzedaż drużyny, gra młodymi wychowankami i spadek z PLH.

LuKaS TSW 07.05.2010 14:54

http://sport.interia.pl/hokej/aktual...grywek,1475290 no i to jest dramat ,nie wyobrażam sobie żeby w innej dyscyplinie po zdobyciu Mistrzostwa Polski tak się stało.

P.S. Rozpoczynają się Mistrzostwa Świata elity,coś mi się wydaje że czołowe role mogą odegrać drużyny z podrażnioną wynikami na olimpiadzie ambicją.

Kosa93 07.05.2010 15:34

Dziś na inauguracje mecz Niemcy - USA na stadionie Schalke 04. Ponad 76000 ludzi obejrzy mecz, będzie dobra atmosfera :D

igortsw 07.05.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 894198)
http://sport.interia.pl/hokej/aktual...grywek,1475290 no i to jest dramat ,nie wyobrażam sobie żeby w innej dyscyplinie po zdobyciu Mistrzostwa Polski tak się stało.

To niestety tylko potwierdza, na jak gównianym gruncie, stoi hokej w Polsce. Nie chodzi mi tu o poziom, ale ogólnie cały marketing i rzeczy z tym związane, w głowie się nie mieści jak najbardziej utytułowany klub, 19-krotny mistrz Polski, drużyna która tak naprawdę tworzy historie Polskiego hokeja i została ubiegłorocznym zdobywcą tytułu mistrzowskiego nie mogła znaleźć sponsora.

WSTYD!!WSTYD!!WSTYD!!

STARY WIŚLAK 07.05.2010 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 894288)
To niestety tylko potwierdza, na jak gównianym gruncie, stoi hokej w Polsce. Nie chodzi mi tu o poziom, ale ogólnie cały marketing i rzeczy z tym związane, w głowie się nie mieści jak najbardziej utytułowany klub, 19-krotny mistrz Polski, drużyna która tak naprawdę tworzy historie Polskiego hokeja i została ubiegłorocznym zdobywcą tytułu mistrzowskiego nie mogła znaleźć sponsora.

WSTYD!!WSTYD!!WSTYD!!

Myślę, że nie tylko hokej stoi na gównianym gruncie!!!

Ale przyznaję, że to co przeczytałem o najwybitniejszej drużynie hokejowej z Podhala po prostu zwala mnie z nóg.

Dokąd zmierzasz Polski sporcie??

Tak, to wielki wstyd!!! Tak, Panowie, władcy Nowego Targu, to przeogromny wstyd i hańba!!!

Silvestro 22.10.2010 17:18

W Holandii jedna drużyna z Krakowa:lol: gra w Pucharze Kontynentalnym (Odpwiednik piłkarskiej LM).
Dzisiaj w pierwszym meczu wygrali z mistrzem Estoni 9:1.

Ponieważ nasz telewizja hokej olała całkowicie , bezpośrednie transmisje można oglądać na portalu :

http://live.malopolskatv.pl:82/

spartan 22.10.2010 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Silvestro (Post 997264)
W Holandii jedna drużyna z Krakowa:lol: gra w Pucharze Kontynentalnym (Odpwiednik piłkarskiej LM).
Dzisiaj w pierwszym meczu wygrali z mistrzem Estoni 9:1.

Ponieważ nasz telewizja hokej olała całkowicie , bezpośrednie transmisje można oglądać na portalu :

http://live.malopolskatv.pl:82/

Ta drużyna gra co najwyżej w odpowiedniku Ligi Europejskiej, a raczej w jednej z faz grupowych. Nie daj się zwieźć propagandzie pomiotów psora.

Oswięcim 30.10.2010 09:02

No wczoraj mecz na szczycie Unia - Tychy został bardzo szybko przerwany..

http://www.hokej.net/pl/news,artykul...gks-tychy.html

Unia atakuje kibiców GKS-u

flamengista 30.10.2010 17:06

Myślę, że kibice pięknie się spisali. Oba kluby ledwo wiążą koniec z końcem, a teraz dochodzą straty finansowe związane z koniecznością ponownej organizacji meczu. Pogratulować.

Polski hokej stoi nad przepaścią, dzięki takim wybrykom zaraz zrobi ostatni krok naprzód.

PS. W NHL w hali podają normalnie piwo (inna sprawa, że w cenie 8 $/0,5 l.) i nie ma takich numerów.

fantom chicago 30.10.2010 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1001188)
Myślę, że kibice pięknie się spisali. Oba kluby ledwo wiążą koniec z końcem, a teraz dochodzą straty finansowe związane z koniecznością ponownej organizacji meczu. Pogratulować.

Polski hokej stoi nad przepaścią, dzięki takim wybrykom zaraz zrobi ostatni krok naprzód.

PS. W NHL w hali podają normalnie piwo (inna sprawa, że w cenie 8 $/0,5 l.) i nie ma takich numerów.

Wcale nie $8 , ale kolo szesciu.Zreszta za Becksa w puszce i za chamerykanskiego sikacza , placisz tyle samo.Inna sprawa to , to ze za agresje , przeklinanie itd. ochrona wyprowadza klienta - czasami do kantorka na chwilowe przemyslenie , a gdy ktos jest bardziej agresywny areszcik.

flamengista 30.10.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fantom chicago (Post 1001230)
Wcale nie $8 , ale kolo szesciu.Zreszta za Becksa w puszce i za chamerykanskiego sikacza , placisz tyle samo.Inna sprawa to , to ze za agresje , przeklinanie itd. ochrona wyprowadza klienta - czasami do kantorka na chwilowe przemyslenie , a gdy ktos jest bardziej agresywny areszcik.

U Was w Chicago "koło sześciu" kosztuje Bud Light, którego nie da się nazwać piwem. W dodatku każdy daje napiwek gościowi, który nalewa więc i tak wychodzi koło 8. Pijalny Sam Adams kosztuje 9 $. Ale i tak miło, że można się napić piwa.

Co do ochrony - no właśnie. Zero tolerancji dla chamstwa, więc ludzie się zachowują przyzwoicie. I w sumie wszyscy się dobrze bawią:-D

PS. z największych przekleństw słyszałem: "Detroit sucks!" To jakby u nas krzyczeć Pasy-cieniasy:-D

flamengista 23.04.2011 20:47

Niestety, kolejny krok w drodze do zagłady polskiego hokeja:

http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/ho...wiadomosc.html

Spadliśmy do III ligi. Jak byłem małym chłopakiem, reprezentacja grywała jeszcze na olimpiadzie, a nasi hokeiści oscylowali między elitą a II ligą. Od Kanadyjczyków, Rosjan czy Czechosłowacji dostawaliśmy oklep, z Niemcami, Szwajcarami czy Finami podejmowaliśmy walkę, Włochów, Japończyków czy Brytyjczyków ogrywaliśmy.

W zasadzie ten sport mamy na poziomie amatorskim. Przykre, bo dyscyplina ciekawa i nie wymaga aż tak olbrzymich nakładów jak piłka. Ale pieniędzy w ogóle nie ma, więc nie ma wyników. Nie ma też szkolenia młodzieży.

Grzegorz z Sanoka 24.04.2011 13:47

Z tymi nakładami finansowymi to bym polemizował. Przecież sam sprzęt jest o wiele droższy, a często rodziców nie stać na zakup jego dla początkujących grajków. No właśnie, kolejną bolączką jest to, że kluby balansują na granicy bankructwa, i dlatego w początkowych latach szkolenia całe obciążenie spoczywa na rodzicach... Wiele dzieciaków wtedy zawiesza łyżwy na kołku z powodu pieniędzy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl