Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5046)

juniordiaz 12.11.2008 21:29

ludzie juz szampany w warszawie otwierali w Polonii

=Metatron= 12.11.2008 21:29

Warto czekać z narzekaniem do 90 minuty? Ech, ludzie małej wiary...

JrQ- 12.11.2008 21:29

Brawo! Ekstra Zieniu ;-) Ekstra gra nasz lewoskrzydłowy....
Trzymamy !

HarryTB 12.11.2008 21:29

Brożek Paweł i mamy 3pkt

igortsw 12.11.2008 21:29

Gol!!!!!!!
2-0

djjamajczyk 12.11.2008 21:29

nareszcie... a juz wstawałem gasić Tv . Brożek ratuje nam twarz . 3pkt. w garści i gonimy Czarne Koszule coool :D

qurde nie mogli tego strzelić parę minut wcześniej a nie teraz robić konkurs strzelecki :D

bojantsw 12.11.2008 21:30

Należało się NAM!!! Gramy do końca Wisełko gramy do końca!!!!!!

donPedro23 12.11.2008 21:30

Każdy, który tutaj psioczył na Brożka niech teraz odszczeka wszystko. Banda malkontentów...

Brawo Mały!

janko04 12.11.2008 21:30

Jest Kurcze Jest !!! Wierzyłem do ostatniej minuty !!!!

juniordiaz 12.11.2008 21:30

niewierze 2 - 0 słownie dwa do zera pomysleli byscie o tym 3 minuty temu??

JAR0 12.11.2008 21:31

Brawo Mały :)

Przemo12 12.11.2008 21:31

Jak To Jest Qwa Ze Przez 90 Minut Grali Srednio A W Doliczonym Czasie Potrafia Sie Zebrac W Sobie I Strzelic 2 Gole W 3 Minuty ??!!

R33 12.11.2008 21:31

w 91 min powiedziałem

,,Pierd*** ubieram szalik i moze coś przyniesie szczescia" i proszę 2 brameczki :)

Żuczek 12.11.2008 21:31

2:0!!!!!!! Wisełko wybacz, że w Ciebie nie wierzyłem!

DominoForza 12.11.2008 21:31

Twierdza Wodzislaw Śl wreszcie zdobyta :P
Reksio czesciej ubieraj :P

Bobic 12.11.2008 21:32

Panowie az Mi ulżyło!!!!

bieniuTS 12.11.2008 21:32

TAAAAAK TAAAAK panowie!!!!!! Nareszcie szczęście się do nas uśmiechnęło. Choć raz:)

gooro3333 12.11.2008 21:32

Super ze w koncowce nam sie udalo wygrac....
Bo WIsla w drugiej polowie grala na prawde slabo , zadnego rytmu gry wdali sie w kopanine z odra i naprawde brakowalo niewiele zeby stracic punkty ktore sa niesamowicie istotne

kschacky 12.11.2008 21:32

Ale Czad !!!!!!!!!!!!
 
Zajebista Końcówka !!!!!!!!!!!!!!!!

Jazda,jazda,jazda !!!!!!!!!!!!!!!!
Biała Gwiazda !!!!!!!!!!!

maRgrabkarz 12.11.2008 21:32

nie pamietam kiedy KU*WA MAC ostatni raz widzialem na boisku taka bande nieudacznikow biegajacych w koszulkach Wisly. Za to co pokazali dzis powinni dostac solidne kary finansowe. I zwyciestwo nic tu nie zmienia. Takiej irytacji dawno nie wzbudzila u mnie gra Wisly.

HEDu 12.11.2008 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 628101)
Każdy, który tutaj psioczył na Brożka niech teraz odszczeka wszystko. Banda malkontentów...

Brawo Mały!

Ha, Brozek majac tyle sytuacji, bodajze 10 w obu meczach, musiał tą jedną strzelic ... narazie nikt nic nie bedzie odszczekiwał, jest do dupy, wazne ze wygrali bo musieli.

kotyrek 12.11.2008 21:33

Syf i tyle.. Niech ta runda się już skończy...

Musiek1906 12.11.2008 21:33

Brawo za walke do samego konca !! Brawo Maly ta bramka nalezala Ci sie, w tym meczu! Mecz ogolnie na poczatku byl dobry pozniej byla kopanina, a w samej koncowce Wiselka strzelila dwie bramki i tym samym udowodnila ze nalezy walczyc do konca ! Brawo!

janko04 12.11.2008 21:33

Kto Mistrzem jest ???

dynek.pl 12.11.2008 21:33

Bylo nerwowo ale sie udalo. I Brozek sie odblokowal i Malecki w koncu strzelil.
Jedyny niedosyt, ze ten wiesniak Korzym nie wylecial z czerwona kartka.

teh42eem00 12.11.2008 21:33

świetna końcówka ! :D

medyk 12.11.2008 21:34

nie wierze..

ZIEŃCZUK nas uratował.

Zarko 42 12.11.2008 21:34

nie ważne JAK ważne że JEDNAK :)

rabi86 12.11.2008 21:35

Jeeeeeeeeeeeeeesssssssssssstttttttttttttttttt!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Słuchanie relacji w radiu jest strasznie wkurzające .Myślałem że na zawał padnę.
Co sytuacja to szansa na bramkę cały czas redaktor mówił, że powinien być gol a tu nie ma.
Brawa za grę do końca i wiare naszych w zwycięstwo.
Na pewno morale pójdzie w górę.

To sobie zobacze szybką piłkę jakie to okazje zmarnowaliśmy.

marcinarsenal 12.11.2008 21:35

Dzięki Wisełko, jesteś wielka!!!
Wynik ładnie wygląda, powinien być wyższy, ale gra wcale nie wskazywała na nas, nie oszukujmy się. Równie dobrze, to Odra przy 0:0 mogła zmienić wynik na swoją korzyść.
Ważne 3 pkt. zwyciezców się nie sądzi :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl