Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Turniej "TWSD Literaki 2008" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4816)

michu-k 12.09.2008 17:34

julcia1906 139:354 kasiaimisiu

Dziękuję.

F_A_B 12.09.2008 17:40

Moje podsumowanko :)

fabgrudziadz - kasiaimisiu 211-347
fabgrudziadz - latarniik 418-182
fabgrudziadz - WhiteStar77 290-194
fabgrudziadz - julcia1906 305-120

bilans: 3 wygrane, 1 przegrana
małe punkty: 1224-843

Do zobaczenia w ćwierćfinale :)

latarnik 12.09.2008 17:46

Cytat:

White_Star77 170-231 Latarnik
potwierdzam i dziękuje za gre

TSWISELKA1 12.09.2008 21:05

Grupa B
Konrad.- TSWISELKA1 261-308 :D

Pozostał tylko pojedynek z rocco :)

FajQ 12.09.2008 21:08

Precel(banita) z makiem FajQ 67: 151 :D grupa

TSWISELKA1 12.09.2008 21:35

Grupa B
rozstrzygniete :P
rocco1906 - TSWISELKA1 211-286 :D

3 wygrane i 1 porażka z nie byle kim :)

Konrad. 12.09.2008 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWISELKA1 (Post 601899)
Grupa B
rozstrzygniete :P
rocco1906 - TSWISELKA1 211-286 :D

3 wygrane i 1 porażka z nie byle kim :)

Zawaliłem ostatni meczyk, i teraz jeśli dobrze widze to ja, TSWISELKA i pan_premier, mamy 3 zwycięstwa i jedną porażkę. Także decydować będą małe punkty, kto wyjdzie z grupy...

pan_premier 13.09.2008 08:04

w takim wypadku zgodnie z regulaminem(czuje sie jak policjant albo urzedas ...) 5. Za zwyciestwo w fazie grupowej przyznawane sa 2 punkty, za remis 1 punkt. Kolejnosc w grupie ustalona zostanie na podstawie liczby zdobytych punktow. W razie rownej ich ilosci decyduje bezposredni pojedynek,a w przypadku remisu, beda rozgrywane dodatkowe mecze, az do skutku, czyli zwyciestwa ktoregos z graczy.

Oczywiście tego przypadku w regulaminie nie uwzględniłem, ale tez wydaje mi się normalną koleją rzeczy, że bezpośredni pojedynek w tym wypadku to mini tabelka z nami,a ponieważ każdy z każdym wygrał raz, to chyba decydować muszą małe punkty między nami.
Ew. możemy rozegrac po 2 dodatkowe mecze, jak chcecie

edit
Mała tabelka wygląda tak:

1.pan_premier -2- 702-568 (+134)
2.Konrad. -2- 564-603 (-39)
3.TSWISELKA1 -2- 573-668 (-95)

czyli wg niej awans mamy Konrad i ja :D
mi pasuje:D

F_A_B 13.09.2008 12:57

skoro się na to reszta was zgodzi to ok, a jak nie to ja proponuję dla was pojedynek 3osobowy w grze nie rankingowej a towarzyskiej :)

TSWISELKA1 13.09.2008 14:49

Panom pasuje,nam niekoniecznie...

Wg nas najsprawiedliwiej byłoby rozegrać dodatkowe mecze,skoro taka sytuacja nie była uwzględninona w regulaminie.. a równie dobrze moglibyśmy wziąć pod uwagę małe punkty ze wszystkich pojedynków i wtedy awans uzyskałby Pan Premier i my...
ale decyzje pozostawiamy organizatorowi czyli Panu Premierowi,a my nie bedziemy sie sprzeczać :)
W każdym razie ten turniej był dla nas świetną zabawą :)

pan_premier 13.09.2008 17:10

wg mnie naturalnynym przełuzeniem 'bezpośredniego' pojedynku w przypadku wiecej niz 2 osob jest tabelka.

NIe ma mowy o braniu pod uwage wtedy punktów z innych meczów a tylko z pojedynków zainteresowanych.

jeśli dodatkowe mecze i znowu kazdy wygra jeden mecz, to jak dlugo bedziemy sie bawic?
nie chce byc sędzia we własnej sprawie, wiec niech to ktos inny rozstrzygnie

TSWISELKA1 13.09.2008 20:10

Ok,nie ma problemu;) Dla nas to wyłącznie zabawa :)

Dziękujemy wszystkim za miłą gre :) Życzymy powodzenia w nastepnych pojedynkach!

Kurt 13.09.2008 20:32

Czekam na PRIV lub 5647278 jest sobota, deadline jest jutro, a wiadomo jak to jutro będzie ;)

pan_premier 14.09.2008 20:24

prosze o dokończenie pjedynków, po meczu zrobi sie podsumowanie,
Paulinko czy mogłabys zamieścić już tabele?
zostało tylko kilka meczów do rozegrania.. w razie czego uzupełni się póxniej wszystko....


po meczu rozdysponuje walkowery...

czekam na zapowiedzi zaległych pojedynków, jeśli tkaie sie nie pojawią, jutro rano uzupełnie wynikii można grać ćwierćfinały

Prezydentowa 14.09.2008 21:36

Mam zaległy mecz z latarnikiem, którego od 24h nie było na forum a ja dzis juz czekac nie moge. Jako, że nie mam już szans na wyjście z grupy i latarnik chyba też nie, to proponuje albo zostawic mecz nierozstrzygniety albo przyznac walkowera jednej ze stron. bo to chyba już nic nie zmieni.

Polly 14.09.2008 22:16

Przepraszam za zaległości - nie było mnie przez weekend, ale jutro już wszystko będzie gotowe ;) pozdrawiam

Kurt 14.09.2008 22:51

Ja mam dwa mecze z Coachem i Marcinemarsenalem i proszę bardzo o możliwość rozegrania ich jutro do 22, bo te mecze zadecydują o wyjściu z grupy. No chyba że zagram z Coachem jeszcze ten mecz dzisiaj.


-Dzisiaj meczu nie mogłem rozegrać z powodu problemów z internetem.
-Wysłalem im PRIVy w sprawie rozegrania meczu jutro do 22.

Do tej pory nikt ze mną się nie skontaktował stan na 13:50.

pan_premier 15.09.2008 10:35

JEśli się nie pomyliłem, to:
Grupa A
Nierozegrano:
FajQ-Elendil
Elendil-Precel

nikt nie wykazał inicjatywy, więc ww mecze kończą się obustronnymi walkowerami 0:100 ;)
awans:
1A- mcovalski
2A- Sensej


Grupa B
rozegrano wszystko, kontrowersyjnym rozstrzygnięciem awans:
1B- pan_premier
2B- Konrad.


Grupa C
Wobec tego postu i braku reakcji latarnika pomimo obecności na forum,
Prezydentowa-latarnik 100-0

Awans
1C- michu-kozlowek
2C - F_A_B




Grupa D
czekamy dzis do wieczora na rozstrzygnięcie:
Coach- Kurt C.
marcinarsenal- Kurt C.

Awans:
1D- Paul89
2D- ?


czekamy równiez niecierpliwie na oficjalne tabele :D

pan_premier 15.09.2008 10:39

Pary ćwierćfinałowe:

g.mcovalski- Konrad.

h.michu-kozlowek-Sensej

i.pan_premier- ?

j.Paul89- F_A_B

Gra toczy sie do dwoch zwyciestw jednego z graczy.
kto ma czas i przeciwnika niech juz gra, osobe z grupy D która dzis wywalczy awans prosze o kontakt, to machniemy ten cwierćfinał dziś wieczorkiem

PauL 15.09.2008 12:26

Paul89 - F_A_B 2-0

F_A_B 15.09.2008 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL89 (Post 603120)
Paul89 - F_A_B 2-0

potwierdzam, a konkretniej:
Paul89 - F_A_B 292-290
Paul89 - F_A_B 340-325
powodzenia w następnej fazie :)
dzięki wszystkim za możliwość udziału w turnieju.
Pozdrawiam

Polly 15.09.2008 14:38

Grupa A

http://i35.tinypic.com/9focc3.jpg

Kolejno grupy B, C, D

http://i33.tinypic.com/2eltnhj.jpg


M - mecze (ilość)
D.P. - duże pkt
M.P. (+) - małe pkt zdobyte
M.P. (-) - małe pkt stracone

Coach 15.09.2008 15:09

Coach 335 - 145 Kurt C Dzieki za gre :)
To mój ostatni mecz , wygrałem 2 i jeden przegrałem

Kurt 15.09.2008 15:12

Coach - Kurt C. 335-145

Dzięki za grę i powodzenia w dalszej grze, ja już odpadłem, ale z przyjemnością dopełnie Polskiej tradycji i po meczu otwarcia przegranym z Paulem
po meczu o wszystko przegranym z Coachem
zagram chętnie mecz o honor z maricinarsenalem.

Czekam na Priv do 22.

Każdego kto chętny, niezdyskwalifikowany i zagrał ponad 50% meczy w grupie zapraszam, na turniej pocieszenia o miejsca 9-20, gdzie doorganizować powinniśmy się Privami, a rozstawienie zrobić według punktów zdobytych w grupie, kto chętny niech pisze na PRIV, myśle że moglibyśmy zacząć grać od jutra.

Polly 15.09.2008 16:30

http://i38.tinypic.com/fm4emr.jpg

poprawione :)

PauL 15.09.2008 17:20

Zła tabela. Półfinały J-G H-I . Tak przynajmniej jest w regulaminie.

pan_premier 15.09.2008 18:04

tak jest, zeby osoby z tych samych grup spotkały sie dopiero w finale, i kazda osoba w drodze do finału grała z przeciwnikami ze wszystkich grup, aby zlikwidować problem 'nierozstawiania' ;)

Kurt 15.09.2008 19:47

Każdego kto chętny, niezdyskwalifikowany i zagrał ponad 50% meczy w grupie zapraszam, na turniej pocieszenia o miejsca 9-20, gdzie doorganizować powinniśmy się Privami, a rozstawienie zrobić według punktów zdobytych w grupie, kto chętny niech pisze na PRIV, myśle że moglibyśmy zacząć grać od jutra.

Na razie mam aż 1 zgłoszenie więc czekamy do jutra do 22.

A teraz cały czas czekam na marcinarsenal'a aby rozegrać ostatni mecz w grupie.

pan_premier 15.09.2008 20:15

pan_premier-Coach 2-0
342-218
297-200

po cięzkim boju jestem w półfinale

Coach 15.09.2008 20:26

Niestety potwierdzam :/ Dzięki za grę i powodzenia dalej
E: Panie Premierze , nie musiałeś tego pisać , to był żart :p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl