Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Puzi89 17.06.2008 21:13

............

banasik 17.06.2008 21:15

no to musi wysupłać z kieszeni jakieś 6000 zł na program...

Arkas 17.06.2008 21:48

Jaki polecacie GPS do 1000 zl??
Mam zamiar kupic ale kompletnie sie na tym nie znam wiec prosze o jakies rady.

M.C (nowy kleparz) 18.06.2008 07:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 553018)
W miare tania wódka jest w Makro.

Taaa,tylko zdaje mi się,a żeby kupić wódke w Makro,to trzeba mieć koncesję...

Coglin 18.06.2008 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 553192)
Taaa,tylko zdaje mi się,a żeby kupić wódke w Makro,to trzeba mieć koncesję...

nie trzeba.

jak masz koncesje to jest pare (2-5) zlotych tansza, ale bez koncesji tez kupisz bez problemow.
oczywiscie jak masz karte Makro.

saklak1906 18.06.2008 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 553139)
Jaki polecacie GPS do 1000 zl??
Mam zamiar kupic ale kompletnie sie na tym nie znam wiec prosze o jakies rady.


Z mojego doswiadczenia polecam TOM TOM, ja mam juz drugiego.Mialem 720 rewelacja a teraz mam 920 plaskiego jesczcze lepszy. Cenowo nie sa najtansze ale najlepsze, nie polecam GERMANIEGO sa tanie ale odstawiaja cyrki podczas jazdy i jest problem z dobrym ustawieniem.

Kuba_El_ToRo 18.06.2008 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 553200)
nie trzeba.

jak masz koncesje to jest pare (2-5) zlotych tansza, ale bez koncesji tez kupisz bez problemow.
oczywiscie jak masz karte Makro.


BEZ KONCESJI MOZESZ KUPIC A KARTE MAKRO MOZESZ SOBIE WYROBIC JEDNORAZOWA

_w_ 18.06.2008 12:57

Nie długo wybieram sie do Krakowa i chciałbym sie dowiedziec jaki tramwajem lub autobusem dostać sie do sklepiku klubowego. I jakie sa ceny na tramwaj i autobus? Z góry dzieki za odp

sandomingo 18.06.2008 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _w_ (Post 553294)
Nie długo wybieram sie do Krakowa i chciałbym sie dowiedziec jaki tramwajem lub autobusem dostać sie do sklepiku klubowego. I jakie sa ceny na tramwaj i autobus? Z góry dzieki za odp

Z okolic dworca tramwaj 15 w kierunku na Cichy Kącik. Jak zobaczysz stadion to wciśnij przycisk "przystanek na żądanie". Powinieneś zdążyć

Cena biletu ulgowego 1,25 bodajże.

atbb 18.06.2008 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niuton (Post 553054)
http://www.youtube.com/watch?v=Ec65s...eature=related

heh znów ten filmik, szukam muzyczki z niego, tylko własnie ten remiks:) Siądzie do autka...




Floorfillers Gladiator Feat. Izzy - Now We Are Free

Karol1906_ABG 18.06.2008 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Puzi89 (Post 553099)
Witam,
Chciałem zapytać się czy ktoś posiada program "Cad kuchnie" do projektowania mebli a jeśli tak czy by może zrzucił na jakiś serwer by można było pobrać.

Pozdrawiam

Pytanie aktualne

Szymek_R22 18.06.2008 13:43

coś mi tu nie pasuje :)
Puzi89 pyta o ten program, a ty ,,podbijasz"? :>

banasik 18.06.2008 13:43

powiedz mi kto by wrzucił zestaw programow o wartosci okolo 19.000 zl ?

Serwatkus 18.06.2008 14:37

Jaki jest dzis mecz o 20 na polsacie?

Edit.
Ok, nieaktualne juz, przed chwila byla reklama. O 20:45 Rosja - Szwecja, o 00:10 Grecja - Hiszpania

Brozinho_23 18.06.2008 14:59

Ja podbijam moje pytanie bo nie mogę sie dodzwonić do firmy OK
W jakich godzinach jest ona otwarta bo musze tam ,,coś" odebrać... bo nie wiem czy iśe MPK-iem o 16:50 tam wybierać do nich...

medyk 18.06.2008 19:16

A ja z innej beczki jest nowy FireFox 3.0 mega szybki!

http://www.mozilla-europe.org/pl/

drevno 18.06.2008 19:27

Teraz zupelnie inne pytanie które mnie dreczy od kilku dni xD....Dlaczego trawa jest zielona ..i nie satysfakcjonuje mnie odpowiedz bo ma chlorofil xD

medyk 18.06.2008 19:32

nie ma innej odpowiedzi..

Brozinho_23 18.06.2008 20:08

No to dlaczego chlorofil jest zielony :P

mic 18.06.2008 20:15

Gdzie w Krakowie mozna zrobic badania wysokosciowe (na budowe), jak dlugo to trwa, jaki jest koszt ?

Puzi89 18.06.2008 20:59

............

medyk 18.06.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brozinho_23 (Post 553599)
No to dlaczego chlorofil jest zielony :P

z tego co mi świta w głowie nie absorbuje światła zielonego tylko go odbija, gdyby barwnik ten nie absorbował światła np. niebieskiego liście były by niebieskie.

banasik 18.06.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Puzi89 (Post 553630)
Jakie 19.000zł..

Cad kuchnie kosztuje cos ok 5000zł a Pro 100 cos ok 4000zł

Np. Photoshop kosztuje 3000zł a z łatwością go można znaleźć w necie


ale mowiles o Cad Meble który jest cztero-programowym zestawem :)

atbb 18.06.2008 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brozinho_23 (Post 553599)
No to dlaczego chlorofil jest zielony :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chlorofil ;)

Wilku 19.06.2008 00:55

Kiedy są wianki (data i dzień tyg.)?

Warzyw 19.06.2008 01:17

21 czerwca (sobota)
www.wianki.krakow.pl

FajQ 19.06.2008 01:27

Cytat:

Gdzie w Krakowie najtaniej kupić firmowe buty (Nike, Puma, Reebok...)?
Polecam Ci intersport w caurfurze na Zakopiance albo sklep markowy puma zaraz obok Castoramy

DYRU 19.06.2008 07:47

gdzie w Krakowie znajde sklep z fotelikami dzieciecymi do samochodu? najbardziej mnie interesuje fotelik Ferrari.

usioc1 19.06.2008 08:21

Mam pytanie... :D Jak wstawic grafikie na forum (np. vlepke) żeby pokazał mi sie obraz, a nie link. Z góry dziękuje

medyk 19.06.2008 08:37

[img]jakis link[/img]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl