Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

buczo1985 09.08.2008 16:46

wlaczylem teraz Craxe z Piastem i zaczęło przycinać na tym hqtv ;/
mam nadzieje ze mecz Wisły nie bedzie przycinał. a jak u was jest?

HEDu 09.08.2008 16:47

Nieciekawie. Tez przycina co chwile.

magowski 09.08.2008 16:48

Czy na tym hqtv jakosc przekazu moze zalezec od przegladarki jakiej uzywam? Bo czasem jest tak ze na operze lub firefoxie cos nie chodzi a na ie smiga ?

dzieki za szybka odpowiedz

crate digger 09.08.2008 16:51

u mnie w ogole nie tnie... mi na ff smiga na ie też. to przede wszystkim jakość łącza internetowego determinuje płynność przekazu. Wie ktoś czy bedzie mecz na sopcascie, bo na razie to wszystkie kanały offline

thomasson 09.08.2008 16:55

Mnie się z początku ścinało na tym hqtv ale potem to już super...

magowski 09.08.2008 16:56

Mi sie tnie i po chwili pisze not broadcasting. Mial tak ktos? mam 1mb internet

Weez3r 09.08.2008 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 582485)
Mnie się z początku ścinało na tym hqtv ale potem to już super...

U mnie tak samo. Super sprawa ten kanał. Szkoda kasy na cyfre i OS :D

spy11 09.08.2008 17:00

Mi na 512 hqtv chodzi super, ani razu się nie cięło. Mail doszedł po kilku sekundach, super strona.

_Huragan_ 09.08.2008 17:38

Uruchomiłem transmisję na Sopcascie i mam jedynie dźwięk, obrazu natomiast brak. Zamiast transmisji na ekranie pojawiają się "kolorowe plamy". Mam zainstalowany K-Lite Codec Pack 2.34 Full, brakuje mi jakichś kodeków? Proszę o pomoc.

albert02 09.08.2008 17:39

1 Załącznik(ów)
HQTV chodzi dobrze tylko, ze za duzo tam spamerow ; / a nie wiem czy chat sie da jakos wylaczyc...

TSW Fanatyk 09.08.2008 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _Huragan_ (Post 582496)
Uruchomiłem transmisję na Sopcascie i mam jedynie dźwięk, obrazu natomiast brak. Zamiast transmisji na ekranie pojawiają się "kolorowe plamy". Mam zainstalowany K-Lite Codec Pack 2.34 Full, brakuje mi jakichś kodeków? Proszę o pomoc.

Też tak miałem, zainstalowałem WMP 10 i mi pomogło.

HEDu 09.08.2008 17:57

WMP10 wymaga oryginalnosci windowsa no nie ? xd
Mi i na sopie i na hqtv tnie. Net 1mb. Transmisja z Polonia - Odra i Cracovia - Piast chodzilo super, a meczyk Wisły oczywiscie juz nie. Niefart.

zenobiusz27 09.08.2008 18:12

Czy hqtv bedzie płatne???

Weez3r 09.08.2008 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 582506)
WMP10 wymaga oryginalnosci windowsa no nie ? xd

Nie

10znaków

Jaro1991 09.08.2008 18:38

Odbiegając od meczu z Polonią B: nie wiecie kto pokaże mecz Wisły z Barceloną tzn jaka stacja TV?:)

JDJK 09.08.2008 20:48

do jakiej knajpy idziemy ogladac wisle z barca??

klusek106 09.08.2008 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 582526)
Odbiegając od meczu z Polonią B: nie wiecie kto pokaże mecz Wisły z Barceloną tzn jaka stacja TV?:)

TVP1 lub 2

Football Sorceress 09.08.2008 22:16

Nie jestem tego taka pewna :-/ Mecze Lecha i Legii są już dawno wpisane w program na czw, a Wisły nadal nie ma... Znowu straszy mnie widmo transmisji Iraklis - Wisła...:goraco:

TSW Fanatyk 10.08.2008 16:51

to nie jest czasem Kalinka śpiewana przez Jagiellonię?

jajnikos 10.08.2008 16:59

No melodia wiadomo, ze Kalinka.
Popatrzylem na ta przyspiewke Jagi i oni po prostu spiewaja 'Kalinka' ,a nic o swoim klubie :)

Nie wiem, tak rzucilem temat. W Hiszpanii sie fajnie przy tym bawili :)

Jaro1991 10.08.2008 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress (Post 582687)
Nie jestem tego taka pewna :-/ Mecze Lecha i Legii są już dawno wpisane w program na czw, a Wisły nadal nie ma... Znowu straszy mnie widmo transmisji Iraklis - Wisła...:goraco:

Właśnie tego się obawiam :( Gdybym tylko miał możliwość wyjazdu do Barcelony to byłoby wspaniale, niestety obowiązki:/ Gdyby(odpukać) meczu w TV nie było, zawsze jest relacja na www.wislakrakow.com :P

Wiślak_358 10.08.2008 17:37

Po meczu z Beitarem komentator powiedział że będzie mecz z Barceloną w TVP 2

radekogi 10.08.2008 17:44

ludzie Czego wy sie boicie. Jak TVP nei bedzie chciało przeprowadzić transmisji to zrobi to ktoś inny. Przecież Polsat, czy TVN napewno odrazu by wykupiły prawa od TVP gdyby ci zrezygnowali. Tu chodzi o wielką kase i telewizja polska nie robi łaski że pokaże ten mecz.

kądzikowski 10.08.2008 17:57

Wie ktos jak korzystać z tego hqtv? Trzeba jakiś link kliknąć czy co? Zarejestrowałem się i chce sobie meczyk obejrzec.

E: Wszedłem w Hqtv Sport, daje play i mi jakaś małpa z kamerą wyskakuje..

PiterTS 10.08.2008 18:21

Dajcie Nr Kanalu W Ktorym Moge Obejzec Gornik Ruch

jarecki 10.08.2008 21:05

jest gdzies lista kanalow transmitujaca mecz Barca Wisla w srode ??? bede przejezdzal wtedy przez Austrie mam nadzieje ze jakas stacja pokaze mecz :]

marcinarsenal 10.08.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 583026)
ludzie Czego wy sie boicie. Jak TVP nei bedzie chciało przeprowadzić transmisji to zrobi to ktoś inny. Przecież Polsat, czy TVN napewno odrazu by wykupiły prawa od TVP gdyby ci zrezygnowali. Tu chodzi o wielką kase i telewizja polska nie robi łaski że pokaże ten mecz.


W moim programie telewizyjnym tego meczu nie ma na żadnym kanale :-p

mariano710 10.08.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 583026)
ludzie Czego wy sie boicie. Jak TVP nei bedzie chciało przeprowadzić transmisji to zrobi to ktoś inny. Przecież Polsat, czy TVN napewno odrazu by wykupiły prawa od TVP gdyby ci zrezygnowali. Tu chodzi o wielką kase i telewizja polska nie robi łaski że pokaże ten mecz.

moim zdaniem jest sie czego bac( odpukac) to dlaczego Polsat czy TVN nie wykupily transmisji z meczu z Iraklisem dgy tvp zrezygnowala z transmisji? Z tego co mi swita to w 01' rewanzu w Bracelonie tez nie pokazywala zadna telewizja.

Deivid 10.08.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 583155)
moim zdaniem jest sie czego bac( odpukac) to dlaczego Polsat czy TVN nie wykupily transmisji z meczu z Iraklisem dgy tvp zrezygnowala z transmisji? Z tego co mi swita to w 01' rewanzu w Bracelonie tez nie pokazywala zadna telewizja.

Rewanz w Barcelonie w 01' pokazywała TVP2, pamietam to jak dzis :)

mariano710 10.08.2008 21:24

no to sie pomylilem

przegladam programy tv w necie i co widze:
tvp sport:
00:25 Liga Mistrzów 3. runda eliminacji 1. mecz
01:20 Liga Mistrzów 3. runda eliminacji 1. mecz

na innych kanalach nie ma nic- na razie jest tylko to wiec na dzien dzisiajszy jest planowana retransmisja ;/
(co oni se k.u.r.w.a jaja robia!)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl