![]() |
wlaczylem teraz Craxe z Piastem i zaczęło przycinać na tym hqtv ;/
mam nadzieje ze mecz Wisły nie bedzie przycinał. a jak u was jest? |
Nieciekawie. Tez przycina co chwile.
|
Czy na tym hqtv jakosc przekazu moze zalezec od przegladarki jakiej uzywam? Bo czasem jest tak ze na operze lub firefoxie cos nie chodzi a na ie smiga ?
dzieki za szybka odpowiedz |
u mnie w ogole nie tnie... mi na ff smiga na ie też. to przede wszystkim jakość łącza internetowego determinuje płynność przekazu. Wie ktoś czy bedzie mecz na sopcascie, bo na razie to wszystkie kanały offline
|
Mnie się z początku ścinało na tym hqtv ale potem to już super...
|
Mi sie tnie i po chwili pisze not broadcasting. Mial tak ktos? mam 1mb internet
|
Cytat:
|
Mi na 512 hqtv chodzi super, ani razu się nie cięło. Mail doszedł po kilku sekundach, super strona.
|
Uruchomiłem transmisję na Sopcascie i mam jedynie dźwięk, obrazu natomiast brak. Zamiast transmisji na ekranie pojawiają się "kolorowe plamy". Mam zainstalowany K-Lite Codec Pack 2.34 Full, brakuje mi jakichś kodeków? Proszę o pomoc.
|
1 Załącznik(ów)
HQTV chodzi dobrze tylko, ze za duzo tam spamerow ; / a nie wiem czy chat sie da jakos wylaczyc...
|
Cytat:
|
WMP10 wymaga oryginalnosci windowsa no nie ? xd
Mi i na sopie i na hqtv tnie. Net 1mb. Transmisja z Polonia - Odra i Cracovia - Piast chodzilo super, a meczyk Wisły oczywiscie juz nie. Niefart. |
Czy hqtv bedzie płatne???
|
Cytat:
10znaków |
Odbiegając od meczu z Polonią B: nie wiecie kto pokaże mecz Wisły z Barceloną tzn jaka stacja TV?:)
|
do jakiej knajpy idziemy ogladac wisle z barca??
|
Cytat:
|
Nie jestem tego taka pewna :-/ Mecze Lecha i Legii są już dawno wpisane w program na czw, a Wisły nadal nie ma... Znowu straszy mnie widmo transmisji Iraklis - Wisła...:goraco:
|
to nie jest czasem Kalinka śpiewana przez Jagiellonię?
|
No melodia wiadomo, ze Kalinka.
Popatrzylem na ta przyspiewke Jagi i oni po prostu spiewaja 'Kalinka' ,a nic o swoim klubie :) Nie wiem, tak rzucilem temat. W Hiszpanii sie fajnie przy tym bawili :) |
Cytat:
|
Po meczu z Beitarem komentator powiedział że będzie mecz z Barceloną w TVP 2
|
ludzie Czego wy sie boicie. Jak TVP nei bedzie chciało przeprowadzić transmisji to zrobi to ktoś inny. Przecież Polsat, czy TVN napewno odrazu by wykupiły prawa od TVP gdyby ci zrezygnowali. Tu chodzi o wielką kase i telewizja polska nie robi łaski że pokaże ten mecz.
|
Wie ktos jak korzystać z tego hqtv? Trzeba jakiś link kliknąć czy co? Zarejestrowałem się i chce sobie meczyk obejrzec.
E: Wszedłem w Hqtv Sport, daje play i mi jakaś małpa z kamerą wyskakuje.. |
Dajcie Nr Kanalu W Ktorym Moge Obejzec Gornik Ruch
|
jest gdzies lista kanalow transmitujaca mecz Barca Wisla w srode ??? bede przejezdzal wtedy przez Austrie mam nadzieje ze jakas stacja pokaze mecz :]
|
Cytat:
W moim programie telewizyjnym tego meczu nie ma na żadnym kanale :-p |
Cytat:
|
Cytat:
|
no to sie pomylilem
przegladam programy tv w necie i co widze: tvp sport: 00:25 Liga Mistrzów 3. runda eliminacji 1. mecz 01:20 Liga Mistrzów 3. runda eliminacji 1. mecz na innych kanalach nie ma nic- na razie jest tylko to wiec na dzien dzisiajszy jest planowana retransmisja ;/ (co oni se k.u.r.w.a jaja robia!) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl