![]() |
oglądałem całe "Egzorcyzmy Anneliese Michel" na Religii.
wywiera spore wrażenie, trzeba przyznać. |
wszystkim polecam Madagaskar 2 : byłem dzisiaj i wrażenie z filmu - super ! myślałem,że będzie mniej śmieszne bo to druga część itp. ale nic w tym rodzaju.wybierajcie się do kin.
|
Cytat:
W takim razie wybieram się do kina w weekend ;) pozdrawiam |
Cytat:
|
dokładnie - amerykańce z którymi miałem wystarczająco w życiu do czynienia maja wyobrażenie o krajach na wchód od Odry mniej więcej takie jakie pokazano w filmie.. mentalność amerykańska jest tragiczna, inne kraje trakują z nieukrywaną wyższością, jedynie przestawiciele wyższych uczelni starają sie zrozumieć i zgłębiać pewne sprawy... - nie dla takich filmów, papki tego typu mam już serdecznie dość
co do tematu - fajny był teraz cykl filmów Bergmana na TVP Kultura (rewelka stacja) |
Oglądałem "Mirrors" i szczerze to nawet nawet..chociaż oglądałem lepsze jakiś czas temu jak "Rec" (to latanie z kamerą robi wrażenie ale zależy od gustów) ogólnie w "Lustrach" idzie przewidzieć w połowie co się będzie działo że jakieś (jak w "Pociągu z mięsem" gdy jak się widziało twarz pewnego "złego" bohatera wiadomo było że będzie rzeź...a końcówka tego filmu dramatyczna wręcz śmieszna a szkoda bo pomysł był fajny wukonanie do końcówki też apotem fantastyka) ale sie na szczęście przeliczyłem gdy pojawiło się pewne nazwisko...także po części zachęcam aczkolwiek kończy się jakby miała być 2 część zapewne zmyłka ;-$$
Bez "że jakieś" w drugiej linijce...sorry za OT ale brak opcji "edytuj" To może jeszcze dopisze Rec najlepiej oglądnąć na duuużym ekranie z dobrym nagłośnieniem ;) |
Ja z filmów które ostatnio oglądałem to polecam :
-Nienawiść -Fabryka zła -Ostatni pociąg pancerny (troche zaklamany) serial 4 odcinkowy - W rękach wroga -American Pie- Dom Beta- można się fajnie pośmiać przy piwku z kolegami -Red -Seria BBC sławni wodzowie min. Cortez, Atilla, Spartakus, Rysio Lwie serce -Walkiria- nie ogladałem ale zapowiada sie naprawde ciekawie, poczekam aż bedzie w kinie A stanowczo odradzam :: -Opór (strasznie zakłamany, i anty polski) |
Polecam "Niebieski" Kieślowskiego - świetna muzyka w tle, fajne przesłanie (film opowiada o wolności) i generalnie film ogląda się jakoś inaczej niż amerykańskie produkcje, gdzie twarz każdego aktora widziało się już milion razy.
Warto obejrzeć "Monachium"? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dwa bardzo dobre ostatnio ogładniete przeze mnie filmy:
Surveillance - bardzo dobry thriller córki Lyncha.. Slumdog millionaire - oparta na faktach historia dwoch dzieciakow zamieszkujacych slumsy Bombaju..Jeden z nich staje przed ostatnim pytaniem w Milionerach.Doskonały.. |
Ja ostatnio obejrzałem Zeitgeist.Addendum fajny dokument, działa na psyche
Jak ktoś ma jakieś podobne filmy jak ten lub 11 września- niewygodne fakty to niech napisze na forum albo do mnie na pw |
Wczoraj ogladalem "Ostatnie zlecenie" (orginalny tytul "Bankok Dangerous") z Nicolasem Cagem,naprawde zaj...sty film polecam i to bardzo!!!!!! "Dziewczyna mojego kumpla"-tez na wypasie!!!!!!!!!!!!!
|
polecam " W Bruges" - nie wiem jak mogli to przetłumaczyc na "najpierw strzelaj, potem pytaj" - donbry filmik a rzecz dzieje się w uroczym tytułowym mieście belgjskim - mieszanka komedii,dramatu,sensacji - dość nietypowy - tzn nieszablonowy i wciągający
|
Cytat:
|
Polecam film ''Słaby Punkt'' - http://slaby.punkt.filmweb.pl/
|
Cytat:
Nazwałbym to angielskim humorem,film rzeczywiście nietypowy przez to że to komediodramat ,warto go zobaczyć Jesli komuś się podobał ostatni Bond to polecam film Taken ,dla mnie dużo lepszy od agenta 007 |
Cytat:
|
Ma ktoś może napisy do filmu ,,The Football Factory". Chodzi o napisy dopasowane do wersji ważącej 698MB z rozdzielczoscią 640x272/25 i trwającej 1:25:29. Szukałem na napisy.info i nie moge znaleźć, nie moge tez ich jakos zsynchroznizować Allplayerem, nawet te napisy co miałem ,,w paczce" wraz, z sciagnietym filmem nie pasują.
Cytat:
|
Cytat:
|
Wczoraj ostatni dzień świątecznej "laby" postanowiłem coś obejrzeć. Jako, że kinoman ze mnie kiepski oparłem się na komentarzach torrenty.org. "Zassałem" dwa filmy: "The bank job (Angielska robota) i " W sieci pająka" z M. Freemanem. Oba polecam. Nie jest to może wyrafinowane kino ale jak już dotrwałem do końca to znaczy, że coś się tam w nich działo.
|
Jakiś czas temu oglądałem Zabójczy numer ale teraz przypomniałem sobie o tym filmie. Jest to dosyć luźny film, czasem podchodzący nawet pod komedie ale mimo wszystko trzymający w napięciu. Do tego dochodzi zaskakująca końcówka, którą jest się w stanie przewidzieć choc nie jest to rzeczą łatwą:)
Dobra obsada: Bruce Willis, Morgan Freeman gwarantuje że musi to byc niezłe kino. Polecam |
Cytat:
nie urzekło mnie, gdyby nie Król Julian (zdecydowana gwiazda II części) byłaby raczej kupa w porównaniu do jedynki. Ale to kwestia gustu oczywiście. |
co do Madagaskaru to oczywiscie pingwiny wymiataja absolutnie, film jak dla mnie dobry ale bez rewelacji.
Moze ktos polecic filmy w klimacie mafijnym. Chicago lata 30te itp, |
czarna dalia - typowy kryminał stylizowany na lata o okolo 40 - wiem nie to samo.. ale film mimo iż magiczne nazwisko reżysera i gwiazdy w obsadzie rozczarowuje i ja na nim po prostu spalem
jedyne co mi teraz przyłazi do głowy to "nietyklani" "droga do zatracenia" .. (oba dobre) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wszyscy chwalicie Madagaskar a widział ktoś Dżunglę?
Według mnie jest to bajka która w sumie przeszła bez większego echa a na to nie zasługuję. Może i fabuła nie rzuca na kolana ale za to jedna postać tak! Chodzi oczywiście o Bazyla czyli misia koale. Cały czas wygląda i zachowuje się jakby przedawkował eukaliptus:-D dla mnie Dżungla mimo niemal identycznej fabuły przewyższa Madagaskar właśnie poczuciem humoru a chyba to jest najważniejsze w bajkach?:> |
Popieram, widziałam dżunglę i może dlatego madagaskar II nie rzucił mnie na kolana.
PS Owszem Bazyl kładzie na kolana ale Bożenka tez wymiata :) http://img.stopklatka.pl/film/21100/21143/gs-5.jpghttp://img.stopklatka.pl/film/21100/21143/gs-4.jpg |
filmy z wytwórni disneya maja jeden szablon - który zaczyna irytować już wszystkich. Auta,gdzie jest nemo,dżungla itd wszystko to opiera się na okropnym schemacie powielnym za każdym razem. - motym podrózy,wartość przyjaźni, wyciągnie wniosków itp... człowiekowi się jużniedobrze robi. Na Madagasakr 2 się wybieram bo mam nadzieje że jak w 1 będzie jazda bez zbędnej otoczki "wychowaczej" kótra u Disneya mnie drażni...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl