![]() |
Cytat:
|
1) W temacie o superpucharze trzeba bedzie robic porzadek co chwila, gowniarze co bramke beda walic po 10 postow ze padla - banowac !
|
|
|
kangur2345 do odstrzału na dłuższy okres
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8593 http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8590 |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4621&page=2
zróbcie trochę porządku tam, bo więcej OT niż o meczu. |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4621&page=2
Niechże to ktoś wyczyści bo znów jest o porozpierdalanych kibicach na wyjazdach, prezentacjach drużyny i pieniądzach za Darka Dudkę... |
kto dał mi bana i za co?
tzn. niby za przekleństwa, ale nie przypominam sobie, żebym czegokolwiek nie zagwiazdkował... |
Tylko Ci Konrad tyle powiem że zagwiazdkowanie nie zawsze pomaga - piszę to z własnego doświadczenia :-p
|
Cytat:
|
Ehh to jak ktoś napiszę sędzie **** albo .......ony idiota nie widział spalonego albo ta ****a Rocki to ban ??
Jeżeli tak to paranoja. Ale z moderatorami się nie dyskutuję. |
Cytat:
Byłem pewien w 101% że to inna osoba :) |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...50&postcount=4
Chyba powinien sobie troszkę odpocząć..jak zwykle interetowa napinka o tym, ze ma byc ostry doping po I kolejka i wogole... I jeszcze zeby mial troche szacunku dla innych drużyn.. |
|
Cytat:
No, może z kilkoma wyjątkami;) |
Cytat:
I ty się jeszcze przyznajesz? Ech... Po prostu nie pisz bez potrzeby, a będzie dobrze:-D !!IRIVER!!: A ja go zbanowałem tylko za transferowy... |
Cytat:
Ogólnie - od niedawna w transferowym nie opłaca się pisać bez sensu. Mamy na forum więcej modów, więc ma go kto przypilnować. |
Tematy z typerami na 1. i 2. kolejkę chyba do zamknięcia... Przez władze polskiej piłki niestety nie wiadomo kto z kim i kiedy zagra w lidze...
|
|
|
odbanujta Tees-a bo gość dobrą robotę wykonywał tłumacząc z bułgarskiego na nasze skoro temat Nei-a jest gorący
zawsze to pewniejsze info niż z SE czy Faktu |
w poszukiwaniu zaginionego watku...
Pytanie do modow jako najbardziej zorientowanych:
swego czasu istnial temat dotyczacy innych klubow majacych biala gwiazde w herbie. Zadalem juz to pytanie w temacie ,,Mam pytanie...'' - ale bez rezultatu... Opcja ,,Szukaj'' tez nie pomogla. Cos mi swita, ze to moglo byc na jednej ze starszych wersji forum. Jedyna szansa, ze modowie pamietaja... |
możecie otworzyć temat Pomysły nowych piosenek? w prawdziwym Wiślackim śpiewniku wszystkie posty z pomysłami giną a jest dużo fajnych propozycji które można by na R22 śpiewać.
|
http://img353.imageshack.us/img353/6...1685130ii1.jpg
Pewnie któremuś reklamodawcy ze śmiechu pejsy się poodklejały. Nie ma jakiegoś filtra na to? |
Cytat:
|
dlaczego forum nie działało przez kilka godzin??
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...754#post573754
Durny pokemoński temat godny zamknięcia i wypier... ;] Ewentualnie w testowym se może siedzieć... |
Ktoś by mógł z adminów/modów wyjaśnić co się stało z kontem "szymek" wystąpił problem z logowaniem mimo podawania prawidłowych danych.
|
Patrząc po postach (w sensie jak wygląda "nick") konto zostało usunięte ...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl