Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

Romy S. 19.07.2008 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paparapa (Post 570273)
Kto usunal temat "przerobka/obrobka mp3" zalozony przeze mnie?

Przeszedł sobie do tematu "Mam pytanie" > tu

mic 20.07.2008 19:34

1) W temacie o superpucharze trzeba bedzie robic porzadek co chwila, gowniarze co bramke beda walic po 10 postow ze padla - banowac !

Pablo84 20.07.2008 21:19

zadziałajcie, bo wstyd....

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4618&page=3

igortsw 20.07.2008 22:18

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ferrerid=29519
http://www.exsite.pl/engine/data/emoticons/ban.gif

Devonisch 21.07.2008 22:31

kangur2345 do odstrzału na dłuższy okres

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8593
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8590

Gucio25 21.07.2008 23:12

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4621&page=2

zróbcie trochę porządku tam, bo więcej OT niż o meczu.

!!IRIVER!! 21.07.2008 23:37

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4621&page=2
Niechże to ktoś wyczyści bo znów jest o porozpierdalanych kibicach na wyjazdach, prezentacjach drużyny i pieniądzach za Darka Dudkę...

Konrad. 22.07.2008 01:42

kto dał mi bana i za co?

tzn. niby za przekleństwa, ale nie przypominam sobie, żebym czegokolwiek nie zagwiazdkował...

Kocur 22.07.2008 08:27

Tylko Ci Konrad tyle powiem że zagwiazdkowanie nie zawsze pomaga - piszę to z własnego doświadczenia :-p

wolfy 22.07.2008 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 571519)
kto dał mi bana i za co?

tzn. niby za przekleństwa, ale nie przypominam sobie, żebym czegokolwiek nie zagwiazdkował...

Ja( Tobie i Kocurowi ), za przekleństwa. Na przyszłość nie wrzucajcie bluzgów, nawet "zagwiazdkowanych". Zapewniam was, język polski jest wystarczająco bogaty, żeby sobie bez nich poradzić.

mcovalski 22.07.2008 12:46

Ehh to jak ktoś napiszę sędzie **** albo .......ony idiota nie widział spalonego albo ta ****a Rocki to ban ??

Jeżeli tak to paranoja. Ale z moderatorami się nie dyskutuję.

Kocur 22.07.2008 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 571669)
Ja

:shock:
Byłem pewien w 101% że to inna osoba :)

kądzikowski 22.07.2008 18:47

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...50&postcount=4

Chyba powinien sobie troszkę odpocząć..jak zwykle interetowa napinka o tym, ze ma byc ostry doping po I kolejka i wogole...
I jeszcze zeby mial troche szacunku dla innych drużyn..

!!IRIVER!! 22.07.2008 18:48

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...96&postcount=8

Ten chyba też ;]

wolfy 22.07.2008 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 571766)
:shock:
Byłem pewien w 101% że to inna osoba :)

Więc dobrze, że wyjaśniłem potencjalne nieporozumienie:-D Wbrew pozorom my tu nie polujemy na czarownice, a banowanie to żadna przyjemność.
No, może z kilkoma wyjątkami;)

wolfy 22.07.2008 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 572037)
Mam pytanie za, które dokładnie posty otrzymałe niedawno 2 dniowego bana? Dostałem tylko informacje, żeby w teamcie o transferach pisać o transferach, dlatego pytam o jakie dokładnie posty chodzi, bo nie che poowtórzyć błedu, bo te 2 dni były ciężkie :).

:shock:
I ty się jeszcze przyznajesz?

Ech...
Po prostu nie pisz bez potrzeby, a będzie dobrze:-D

!!IRIVER!!: A ja go zbanowałem tylko za transferowy...

wolfy 22.07.2008 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 572049)
Znaczy ja dokładnie nie wiem, która posty były nie na temat i tu jest mój problem:).

Ponieważ to były tylko dwa dni, więc zgaduję że chodzi o posty przeniesione do "Nibylandii...".
Ogólnie - od niedawna w transferowym nie opłaca się pisać bez sensu. Mamy na forum więcej modów, więc ma go kto przypilnować.

!!IRIVER!! 23.07.2008 14:05

Tematy z typerami na 1. i 2. kolejkę chyba do zamknięcia... Przez władze polskiej piłki niestety nie wiadomo kto z kim i kiedy zagra w lidze...

PvD 23.07.2008 17:57

Zamknąć: http://wislakrakow.com/forum/showthr...p?t=379&page=4

wisl@k_TS 23.07.2008 18:02

http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=40270

Przyjrzyjcie sie temu uzytkownikowi.

Lemoniadowy Joe 23.07.2008 19:52

odbanujta Tees-a bo gość dobrą robotę wykonywał tłumacząc z bułgarskiego na nasze skoro temat Nei-a jest gorący

zawsze to pewniejsze info niż z SE czy Faktu

zdz_dk 23.07.2008 21:21

w poszukiwaniu zaginionego watku...
 
Pytanie do modow jako najbardziej zorientowanych:
swego czasu istnial temat dotyczacy innych klubow majacych biala gwiazde w herbie.
Zadalem juz to pytanie w temacie ,,Mam pytanie...'' - ale bez rezultatu...
Opcja ,,Szukaj'' tez nie pomogla.

Cos mi swita, ze to moglo byc na jednej ze starszych wersji forum.
Jedyna szansa, ze modowie pamietaja...

Precel z makiem 23.07.2008 22:12

możecie otworzyć temat Pomysły nowych piosenek? w prawdziwym Wiślackim śpiewniku wszystkie posty z pomysłami giną a jest dużo fajnych propozycji które można by na R22 śpiewać.

MicK 23.07.2008 23:17

http://img353.imageshack.us/img353/6...1685130ii1.jpg
Pewnie któremuś reklamodawcy ze śmiechu pejsy się poodklejały.

Nie ma jakiegoś filtra na to?

pan_premier 24.07.2008 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MicK (Post 573017)
Pewnie któremuś reklamodawcy ze śmiechu pejsy się poodklejały.

Nie ma jakiegoś filtra na to?

z tego co wiem, to KSC wybiera forme reklamy pod hasłem 'Wisła', skoro wyświetla sie ona u nas na stronie :lol:

Precel z makiem 25.07.2008 10:03

dlaczego forum nie działało przez kilka godzin??

!!IRIVER!! 25.07.2008 11:58

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...754#post573754

Durny pokemoński temat godny zamknięcia i wypier... ;] Ewentualnie w testowym se może siedzieć...

PvD 25.07.2008 12:23

Ktoś by mógł z adminów/modów wyjaśnić co się stało z kontem "szymek" wystąpił problem z logowaniem mimo podawania prawidłowych danych.

Żmijka 25.07.2008 12:56

Patrząc po postach (w sensie jak wygląda "nick") konto zostało usunięte ...

PvD 25.07.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 573802)
Patrząc po postach (w sensie jak wygląda "nick") konto zostało usunięte ...

pomyłka czy celowe działanie:>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl