![]() |
Czy ktos wie jak wyglada sytuacja z urazem Łobodzińskiego??
|
Cytat:
|
A co z Berreto trenuje z nami? Zagra w superpucharze? Powinien dostać szansę bo uważam że jest lepszy od wszystkich poza pierwszą 13. Pytanie ile u nas zarabia i czy trzymanie go na ławce jest u nas opłacalne.
|
ma być po meczach z Żydami, z tego co pamiętam.
|
http://www.sports.pl/g/ArtykulyFotog...6534802776.jpg
Ciekawe, w jakim języku się porozumiewali. Z przymrużeniem oka oczywiście. |
W ostatnim wywiadzie w PS Janas mowil, ze Skorza bardzo dobrze zna angielski.
|
Wywiad z Jirsakiem:
http://wislaportal.pl/news.php?id=13481 |
Kmieciu rasista wg. kolegi Krzysztofa :lol:
http://i37.tinypic.com/2i8ixcl.jpg Zdjęcie miażdzy :rotfl: |
Cleber - SZACUNEK! Takich zawodników nam potrzeba.
www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4207 |
Brawo, brawo, jeszcze raz brawo.
Niedościgniony przykład dla tysięcy Kokoszek. Na boisku i poza nim! Przydałoby się pokrzyczeć na Ruchu. |
Cytat:
|
Ogromny szacunek dla Clebera, oby zdrowie mu pozwolilo do 40-stki grac, bo to swietny zawodnik oraz czlowiek!
|
Zdrowie to on ma jak koń. 2 pełne mecze w 2 dni, mało ? :)
|
Dziś o godz. 14 w Galerii Krakowskiej w sklepie Umbro ma być spotkanie z piłkarzami Białej Gwiazdy: Marcinem Baszczyńskim, Piotrkiem Brożkiem i Mariuszem Pawełkiem.
|
Cytat:
też widzieliśmy ten baner... |
Cytat:
|
Cytat:
edit: o.O Sory nie wiedziałem że jest on też na wislakrakow.com, zobaczyłem go na oficjalnej ;) |
Cytat:
|
Nikola, Nikola ... :) Taki serbski Sypek. Tak naprawde to niewazne co pilkarz robi poza boiskiem ale wazne jak sie prezentuje na nim, a do Mijailovica nie mozna bylo miec pretensji.
BTW to bardziej do tematu o bylych grajkach -> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=229 |
Rygielski odchodzi z Wiśły (na rok... na razie).
Cytat:
|
Cytat:
|
Co do Rygielskiego to dla niego samego to chyba dobrze,ma 25 lat ,u nas gralby pewnie dalej w Mlodej ,a mlody juz wcale taki nie jest, na pierwszy sklad Wisly jest mowiac krotko -zdecydwanie za slaby.
We Flocie zle nie bedzie mial. |
Cytat:
|
Przebywający na testach w Empoli obrońca Wisły Kraków Adam Kokoszka strzelił gola w wygranym 16:0 sparingu z Gambassi Terme. 22-letni obrońca w przyszłym tygodniu ma podpisać kontrakt ze spadkowiczem z Serie A
Polak strzelił gola głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Była to piąta bramka Empoli. Kokoszka grał przez pierwsze 45 minut, występował na środku obrony. W przerwie trener Silvio Baldini zmienił całą jedenastkę. Był to pierwszy sparing Empoli tego lata. Następny zagra we wtorek z bułgarskim Botewem Płowdiw. --- Zastanawiałem się gdzie to wstawić, ale chyba póki co nie jest to były piłkarz Wisły... Po tym co zrobił ani trochę nie życzę mu pozytywnego rozwoju kariery... Tak czy siak zapowiada się, że niebawem czeka go długie oczekiwanie na decyzje PZPN w jego sprawie... |
jak bylo 16:0 to raczej ciezko nie strzelic
|
Piotr Cwielong strzelil kolejna bramke dla Ruchu,szkoda ze go nie wzieli spowrotem bo zawsze byla by wieksza rywalizacja w skladzie przy obecnych dzialaniach transferowych
http://www.90minut.pl/sparing.php?id=6007 |
Dotyczy to naszych piłkarzy więc napisze tutaj, właśnie oglądam galerie z oficjalnej 'Wisła w Jerozolimie' i musze przyznac ze bardzo fajnie to wygląda jak widze ze cała ekipa Wisły jedzie w garniturach, a nie jak jakaś zbieranina każdy w czym innym albo w dresach.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl