Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Puchar Polski 2024/25 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11045)

El'kabat 14.10.2024 09:00

Kiedy jest losowanie 1/8 i mecze?

doktor granat 14.10.2024 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1636848)
Kiedy jest losowanie 1/8 i mecze?

Mecze w okolicy 4 grudnia, a losowanie pewnie 4-5 listopada po wszystkich meczach 1/16.

Karherop 14.10.2024 10:27

Ciekawa sprawa, że mimo to iż spora kasa, prestiż, przepustka do europy to dalej kluby esa traktują PP jak zło.

Zeszły rok po 1/32 zostało 15 klubow esa (dziś 11)
Teraz po 1/16 zostanie max 10, a pewnie bez niespodzianek też się nie obejdzie. Rok temu przeszło 12 zespołów.

FraMat 14.10.2024 10:36

Ja myślę, ża raczej różnica poziomów pomiędzy klubami w Polsce nie jest aż tak duża, żeby nie dało się jej zniwelować zaangażowaniem, wybieganiem, agresją i zapierdalaniem w opozycji do olewactwa, przekonania o własnej zajebistości drużyn z wyższego poziomu.
Oczywiście, chodzi zawsze o 1 mecz na 10.
Resovia raz na dziesięć spotkań jest w stanie pokonać Lecha, Miedź wyeliminować Raków, czy Sandecja Cracovię.
Im dalej w kolejnych rundach to i faworyci podchodzą do rywalizacji poważniej.

Arked 14.10.2024 16:11

To prawda. Różnica między drużynami na poziomie centralnym w przygotowaniu fizycznym i taktycznym jest niewielka. Są różnice w umiejętnościach piłkarzy oczywiście, ale ani nie są one dramatycznie wielkie, ani te umiejętności nie są specjalnie wykorzystywane w polskoligowej imitacji gry w piłkę.

marek2a 25.10.2024 20:55

realnie analizując,szansa na ponowne zdobycie PP nie jest iluzoryczna. Z poważnych przeciwników pozostali Legia , Jaga , Widzew , Pogoń ,Piast . Legia i Jaga tak do połowy marca najprawdopodobniej będą grały w LK i PP będą olewały znamy to .Ich grajkowie będą wypluwali płuca w LK będą starali sie jeszcze dobrze grać w ekstraklasie czyli gonić Amikę a PP to ich trzeci wybór. Pogoń tu możemy mieć problem

Jaroo1 25.10.2024 23:00

Widzew, Piast, Pogoń? Brzmi znajomo :D

Arkadiusz.Czerepach 26.10.2024 06:36

obrona PP i znowu europa to by było coś niesamowitego

Karherop 26.10.2024 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1637580)
realnie analizując,szansa na ponowne zdobycie PP nie jest iluzoryczna. Z poważnych przeciwników pozostali Legia , Jaga , Widzew , Pogoń ,Piast . Legia i Jaga tak do połowy marca najprawdopodobniej będą grały w LK i PP będą olewały znamy to .Ich grajkowie będą wypluwali płuca w LK będą starali sie jeszcze dobrze grać w ekstraklasie czyli gonić Amikę a PP to ich trzeci wybór. Pogoń tu możemy mieć problem

Dostaniemy Arkę czy ŁKS na wyjeździe i dostaniemy w cymbał a nie PP

azor 26.10.2024 11:50

Nie dostaniemy na wyjeździe, bo jesteśmy niżej w lidze.

Karherop 26.10.2024 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1637593)
Nie dostaniemy na wyjeździe, bo jesteśmy niżej w lidze.

Że co proszę?

El'kabat 26.10.2024 11:55

Gdybać nie ma co, tak samo możemy dostać u siebie z krawatami 0-4 jak cudem przejść, jak wjebać gdzieś na wy....owiu. Dla mnie to jest jedna wielka loteria ten pp, pokazał to nasz ostatni mecz.

azor 26.10.2024 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1637594)
Że co proszę?

Jeżeli trafimy na Arkę czy ŁKS będziemy grali u siebie.

Patryko 26.10.2024 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1637593)
Nie dostaniemy na wyjeździe, bo jesteśmy niżej w lidze.

Cytat:

5.2. Gospodarzami meczów pierwszej rundy Pucharu Polski są drużyny występujące w niższej
klasie rozgrywkowej w sezonie 2024/2025.
W przypadku drużyn występujących w tej samej klasie rozgrywkowej, gospodarzami są drużyny,
które podczas losowania danej pary zostały wylosowane jako pierwsze.
Dla pozostałych etapów PP jest dokładnie taka sama zasada.

https://pzpn.pl/public/system/files/...02024-2025.pdf

azor 26.10.2024 16:19

A to przepraszam, mój błąd

Arkadiusz.Czerepach 27.10.2024 12:40

kiedy losowanie ?

Jaroo1 27.10.2024 16:28

W grudniu po południu

pepe72 27.10.2024 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1637626)
kiedy losowanie ?

Myślę, że 4 listopada. Poprzednio też było miesiąc przed meczami.

marek2a 27.10.2024 20:39

przeanalizuję dwa teoretycznie najgorsze losowania. Legia 28.11 mecz na Cyprze z Omonią , 30.11 lub 1.12 mecz w Mielcu a 4.12 na Reymonta 8.12 Lubin wyjazd. Możemy powalczyć. Jaga analogiczne terminy wyjazd NK Celje ,wyjazd Szczecin ,Gościmy na Reymonta ,potem mecz w Niepołomicach. Możemy powalczyć .Zeby nie było nie napisałem że wygramy ale nie stoimy na straconej pozycji.

Karherop 27.10.2024 21:50

Dlatego to wcale nie są dla Wisły najgorsze losowania.

marek2a 27.10.2024 22:05

mile widziany wygrany pary Wigry-Polonia W ,lub Olimpia- Resovia , albo Sandecja-Pogoń Grodzisk M,

leszekpw 28.10.2024 00:31

Bronić PP. Go Wisła.

swiety37 28.10.2024 07:39

Wyeliminować ekstraklasowicza bez Carbo będzie bardzo ciężko.
Najważniejsze by nie dostać wyjazdu na jakieś pastwisko jak w Tarnobrzegu.

pepe72 28.10.2024 10:41

Do 4 grudnia Carbo powinien wrócić.
Jak dla mnie to albo mecz w domu albo bliski wyjazd. Ciężko mówić z kim, bo grają dopiero w tym tygodniu.

Patryko 28.10.2024 14:14

"Informujemy, że losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski odbędzie się 4 listopada o godzinie 16:00 w siedzibie Telewizji Polskiej. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi TVP Sport" - brzmi komunikat PZPN.

Martinho 28.10.2024 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1637713)
Do 4 grudnia Carbo powinien wrócić.
Jak dla mnie to albo mecz w domu albo bliski wyjazd. Ciężko mówić z kim, bo grają dopiero w tym tygodniu.

No to czekamy na jak największą ilość niespodzianek :) Ja tam wolę jechać nawet do Suwałk jeśli unikniemy topu Ekstraklasy u siebie

pepe72 29.10.2024 00:40

29 listopada(-1 grudnia) gramy w Krakowie z ŁKSem
6-9 grudnia gramy w Warszawie z Polonią.
W okolicy 4 grudnia to wolałbym albo bliski wyjazd albo dobre boisko (np. nasze).

Karherop 29.10.2024 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 1637738)
No to czekamy na jak największą ilość niespodzianek :) Ja tam wolę jechać nawet do Suwałk jeśli unikniemy topu Ekstraklasy u siebie

Połowy topu ekstraklasy już nie ma w PP :lol:

Zobaczymy kto znajdzie się w 1/8, bo przypuszczam że jak zawsze beda niespodzianki.

marek2a 29.10.2024 08:37

Bliski wyjazd to Sandecja, Kluczbork ewentualnie Rzeszów, Opole. więcej nie widzę bliskich wyjazdów. Mało tego z czwórki wymienionych Kliczbork (gra z ŁKS) i Opole(z Pogonią Sz) raczej nie wejdą do 1/8 , Choć wygraną Odry z Pogonią przyjmę z radością (tak samo jak wygraną Miedzi z L )

Karherop 29.10.2024 09:17

Przy obecnych drogach to i Skierniewice czy Świdnik nie są przesadnie daleko.

Natomiast szansa że zagramy jednak u siebie i tak przed losowaniem będzie z 70-80%


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl