Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   2. kolejka, Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 28 lipca 2024, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11022)

Ogryzek 29.07.2024 07:23

Myślę że za Rude po czerwonej kartce byśmy przegrali a za Moskala jest chociaż remis - taka różnica.

btw
Rozumiem że stado "ojkofobów" juz szaleje - ale poczekajcie z hejtem chociaż do 6-7 kolejki. Nawet Rude dostał "kredyt zaufania" na początku. A tu już niektórzy popuścili...

Jagul 29.07.2024 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1630272)
- Zwoliński: bez komentarza. Ciekawe, czy da się go odbudować, czy po prostu Raków wypluł nam kolejnego wypalonego ogórka.

Zwoliński gra jak typowy Zwoliński i tu nie ma nic do odbudowy.
Chłop zawsze słynął z tego że potrzebuje kilku świetnych sytuacji, żeby zrobić z tego gola i nie zmieniło się nic.

Drozd 29.07.2024 07:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630271)
To mu pomnik postaw, bo zagrał lepiej od Jarocha :D

Nie... przyp.... się do niego i wyślij na księżyc... bo w pierwszym całym meczu zagrał lepiej niż połowa ogranych kolegów. Wcale nie był słabszy niż Sapała, pokazywał się do gry, wygrywał główki, poprawny występ. Więc się od niego odwal.

Patryko 29.07.2024 07:42

Trzeba też na ten mecz spojrzeć z tej perspektywy: wyjmijcie dowolnej drużynie I ligi jej środek pola i zastąpcie go drewnianym młodzieżowcem + typem, który niespecjalnie lubi się wysilać i każcie zagrać dobry mecz.

Obejrzałem sobie na spokojnie skrót meczu i tak naprawdę mogliśmy ten mecz w dziesięciu wygrać, zabrakło (klasycznie) trochę szczęścia (i pewnie umiejętności) przy strzałach Rodado czy Zwolińskiego.

Trzeba poczekać do meczów, gdzie zobaczymy w środku pola zestawienie Carbo - Duda - Sukiennicki, a na bokach chociaż pół skrzydłowego, któremu nie odcina prądu przy ostatnim podaniu.

Jagul 29.07.2024 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630276)
Nie... przyp.... się do niego i wyślij na księżyc... bo w pierwszym całym meczu zagrał lepiej niż połowa ogranych kolegów. Wcale nie był słabszy niż Sapała, pokazywał się do gry, wygrywał główki, poprawny występ. Więc się od niego odwal.

Jesteś jego agentem, że się tak zesrałeś?? :D
Ograni koledzy to tacy sami parodyści jak on. Jak tobie wystarcza, że jakiś junior zagrał lepiej od pierwszego lepszego parodysty to potem nie ma co się dziwić, że jesteśmy na dnie.
Tak w ogóle skąd ta zmiana? Kutwa ma jakieś korzenie hiszpańskie, że go tak namiętnie bronisz?

bzyku33 29.07.2024 08:48

Ciężko się czyta to co niektórzy wypisują na tym forum.Pierwszy mecz ,a tu nagonka jakbyśmy przegrali już cały sezon.Ludzie trochę lodu na głowy,bo tak naprawdę nic wielkiego się nie wydarzyło,zważywszy na okoliczności jakie miały miejsce w tym meczu.Czerwona kartka i granie w osłabieniu w tamtym sezonie oznaczało pewna porażkę, a pozatym nie dało się tego oglądać,bo po prostu nie wiedzieliśmy co i jak mamy grać. Wczoraj oglądając nasza drugą połowę i grę w osłabieniu wyglądało to naprawdę dobrze i nie było widać,że Polonia ma jednego zawodnika więcej. Musimy mieć na uwadze też to,że nie grało kilku zawodników, którzy normalnie by grali gdyby nie kontuzje,kartki i późne dołączenie do zespołu, a przez to nieprzygowanie do sezonu.Dajmy popracować naszemu trenerowi ,bo napewno potrzebuje czasu aby to wszystko poskładać i poukładać, a później będziemy go rozliczać z osiągniętych wyników.

pepe72 29.07.2024 09:18

Trzeba też pamiętać, ze Zwoliński przyszedł 15 lipca więc trenuje z zespołem jakieś 2 tygodnie.
A my już gramy w pucharach.
A jakby był taki super-hiper to by do nas nie przyszedł.

Więc niestety takie spotkania jak to z Polonią to się będą powtarzać nim się drużyna zgra.

Kurz 29.07.2024 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1630285)
Trzeba też pamiętać, ze Zwoliński przyszedł 15 lipca więc trenuje z zespołem jakieś 2 tygodnie.
A my już gramy w pucharach.
A jakby był taki super-hiper to by do nas nie przyszedł.

Więc niestety takie spotkania jak to z Polonią to się będą powtarzać nim się drużyna zgra.

Takie spotkania będą się powtarzać przez cały sezon. Co prawda wrócą wykartkowani i kontuzjowani piłkarze, mamy 2 nowych skrzydłowych, ale Polonia, pozwolę sobie na eufemizm, nie zawiesiła zbyt wysoko poprzeczki. Nie będzie dużo równie łatwych meczów w tym sezonie. Do tego dochodzi seria spotkań co trzy dni, która jest nowym elementem w tym równaniu. Większość drużyn w ostatnich latach, nawet bez awansu do grupy, w mniejszym lub większym stopniu płaciła za puchary.

krysztal 29.07.2024 09:55

Potwierdza się jak specyficzna jest pierwsza liga.Mimo wszystko wynik chyba lepszy niż gra.Nie wiem dlaczego wszyscy przypierdalają się do Zwolaka a o Rodado cisza choć miał równie dobrą sytuację.Angel jest w średniej formie.W tamtym sezonie taką sytuację zakończyłby jakimś szczurem obok bezradnego bramkarza.
Klęliśmy na Uryge to teraz mamy dwóch.Sorry ale taka specyfikacja gry na środku obrony że można cały mecz grać poprawnie i za.......ić jedną interwencję a odbiór występu będzie negatywny.


4 mecz z rzędu z czerwoną kartką
5 czerwona kartka w 4 ostatnich meczach,czy to nie są jakieś rekordy ligi?

wierność83 29.07.2024 10:07

Nie dziwię się, że Moskal nie chce brać młodych zawodników nawet na trening jak później wychodzi taki Kutwa i można tylko załamać ręce.. Chłopie wchodzisz na słabego rywala, masz szanse od 1-minuty, a ten cały czerwony biega pospinany, zero błysku, jakiejś dynamiki.

wolfy 29.07.2024 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1630274)
Myślę że za Rude po czerwonej kartce byśmy przegrali a za Moskala jest chociaż remis - taka różnica.

btw
Rozumiem że stado "ojkofobów" juz szaleje - ale poczekajcie z hejtem chociaż do 6-7 kolejki. Nawet Rude dostał "kredyt zaufania" na początku. A tu już niektórzy popuścili...

Człowieku - nie przenoś swoich paranoji na innych użytkowników. To Twoje projekcje.

Nie przegraliśmy tylko dlatego bo Polonia była nieskuteczna. Identycznie jak u Rude - słabo to wyglądało po stracie piłkarza.

Kartka wynikała z wrzucenia piłki za kloca w obronie, akcje które oglądaliśmy nie raz za Rude, tyle tylko że tym razem bohaterem był nasz nowy nabytek. I o to ludzie mają pretensje.

Moskal chce grać wysoko obroną - za co oszołomy tutaj opluwały Rude - bo inaczej z autobusem się nie da. Ściągnięcie kolejnego wolnego kloca i to za kasę to skandal, kamyczek do ogródka klubu i Moskala - który go pozytywnie zaopiniował.

A to że kloc ma akurat polski paszport jara tylko odklejeńców takich jak Ty. Różnica jest tylko taka że zagranicznego Urygę mielibyśmy za darmo, z mniejszym kontraktem.

Nikt tutaj nie hejtuje, tylko ludzie krytykują kretyńskie rozwalanie pieniędzy bez zysku sportowego. Wspominanie o ojkofobi jest świadectwem tylko i wyłącznie Twoich ograniczeń i kompleksów. Sam uważam kretynów z obecnego rządu za największych szkodników od czasów PRL-u i nie uważam że Niemcy lepiej zadbają o nasze interesy niż my sami. Ale to działa w obie strony. Polacy nie są automatycznie gorsi, ale też - nie są lepsi z uwagi na paszport. A tu chodzi o konkretnego kloca na konkretnej pozycji. Jakby był z Hiszpanii to też nie bylibyśmy zachwyceni.

@bzyku - jasne, nic się nie stało, to tylko pierwszy/drugi/dwudziesty mecz. Jakbym czytał komentarze po Łęcznej w zeszłym sezonie.
Jest jeszcze przecież runda rewanżowa :>
Ludzie krytykują bo to był beznadziejny mecz. Słusznie. Jeśli - powtarzam - JEŚLI będą grać dobrze to będziemy ich chwalić. Na razie się skompromitowali.

emjot 29.07.2024 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630295)
Człowieku - nie przenoś swoich paranoji na innych użytkowników. To Twoje projekcje.

Nie przegraliśmy tylko dlatego bo Polonia była nieskuteczna. Identycznie jak u Rude - słabo to wyglądało po stracie piłkarza.

Kartka wynikała z wrzucenia piłki za kloca w obronie, akcje które oglądaliśmy nie raz za Rude, tyle tylko że tym razem bohaterem był nasz nowy nabytek. I o to ludzie mają pretensje.

Moskal chce grać wysoko obroną - za co oszołomy tutaj opluwały Rude - bo inaczej z autobusem się nie da. Ściągnięcie kolejnego wolnego kloca i to za kasę to skandal, kamyczek do ogródka klubu i Moskala - który go pozytywnie zaopiniował.

A to że kloc ma akurat polski paszport jara tylko odklejeńców takich jak Ty. Różnica jest tylko taka że zagranicznego Urygę mielibyśmy za darmo, z mniejszym kontraktem.

Nikt tutaj nie hejtuje, tylko ludzie krytykują kretyńskie rozwalanie pieniędzy bez zysku sportowego. Wspominanie o ojkofobi jest świadectwem tylko i wyłącznie Twoich ograniczeń i kompleksów. Sam uważam kretynów z obecnego rządu za największych szkodników od czasów PRL-u i nie uważam że Niemcy lepiej zadbają o nasze interesy niż my sami. Ale to działa w obie strony. Polacy nie są automatycznie gorsi, ale też - nie są lepsi z uwagi na paszport. A tu chodzi o konkretnego kloca na konkretnej pozycji. Jakby był z Hiszpanii to też nie bylibyśmy zachwyceni.

@bzyku - jasne, nic się nie stało, to tylko pierwszy/drugi/dwudziesty mecz. Jakbym czytał komentarze po Łęcznej w zeszłym sezonie.
Jest jeszcze przecież runda rewanżowa :>
Ludzie krytykują bo to był beznadziejny mecz. Słusznie. Jeśli - powtarzam - JEŚLI będą grać dobrze to będziemy ich chwalić. Na razie się skompromitowali.

zagrali to co mogli
bo taki jest stan Wisły na dziś
bez spida pt. wow gramy w pucharach cza zapierpapier

w tym składzie personalnym nic więcej tu nie będzie
nawet jeśli okaże się, że ci nowi skrzydłowi do czegoś się nadają

Ogryzek 29.07.2024 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630295)
Człowieku - nie przenoś swoich paranoji na innych użytkowników. To Twoje projekcje.

Nie przegraliśmy tylko dlatego bo Polonia była nieskuteczna. Identycznie jak u Rude - słabo to wyglądało po stracie piłkarza.

Kartka wynikała z wrzucenia piłki za kloca w obronie, akcje które oglądaliśmy nie raz za Rude, tyle tylko że tym razem bohaterem był nasz nowy nabytek. I o to ludzie mają pretensje.

Moskal chce grać wysoko obroną - za co oszołomy tutaj opluwały Rude - bo inaczej z autobusem się nie da. Ściągnięcie kolejnego wolnego kloca i to za kasę to skandal, kamyczek do ogródka klubu i Moskala - który go pozytywnie zaopiniował.

A to że kloc ma akurat polski paszport jara tylko odklejeńców takich jak Ty. Różnica jest tylko taka że zagranicznego Urygę mielibyśmy za darmo, z mniejszym kontraktem.

Nikt tutaj nie hejtuje, tylko ludzie krytykują kretyńskie rozwalanie pieniędzy bez zysku sportowego. Wspominanie o ojkofobi jest świadectwem tylko i wyłącznie Twoich ograniczeń i kompleksów. Sam uważam kretynów z obecnego rządu za największych szkodników od czasów PRL-u i nie uważam że Niemcy lepiej zadbają o nasze interesy niż my sami. Ale to działa w obie strony. Polacy nie są automatycznie gorsi, ale też - nie są lepsi z uwagi na paszport. A tu chodzi o konkretnego kloca na konkretnej pozycji. Jakby był z Hiszpanii to też nie bylibyśmy zachwyceni.

@bzyku - jasne, nic się nie stało, to tylko pierwszy/drugi/dwudziesty mecz. Jakbym czytał komentarze po Łęcznej w zeszłym sezonie.
Jest jeszcze przecież runda rewanżowa :>
Ludzie krytykują bo to był beznadziejny mecz. Słusznie. Jeśli - powtarzam - JEŚLI będą grać dobrze to będziemy ich chwalić. Na razie się skompromitowali.

Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Nie rób z siebie zakompleksieńcu obiektywnego recenzenta bo nigdy nim nie byłeś i nie będziesz. Kto głupi może się na to nabierze - farbowany lisie...

btw
Kilku kolegów przeczołgało cię na forum gdzie wyszła twoja "wiedza" pseudoanalityku i uprzedzenia więc nie pisz mi tu kocobołów... wyznawco Rude. "Podwóje standarty" wolfy - tak to powinno brzmieć.

KOALIK 29.07.2024 12:25

Jakby Biedrzycki był ponad trzydziestoletnim Hiszpanem, to byłaby radość po jego wczorajszym występie.

FraMat 29.07.2024 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630275)
Zwoliński gra jak typowy Zwoliński i tu nie ma nic do odbudowy.
Chłop zawsze słynął z tego że potrzebuje kilku świetnych sytuacji, żeby zrobić z tego gola i nie zmieniło się nic.

Czyli podobnie jak niegdyś Brożek?
Oby strzelił tyle goli co Pawetł niegdyś, a będę szczęśliwy.
W tej sytucji sam na sam, dostał piłkę "na ciało" a nie przed sobą, więc normalne, że mógł tylko modlić się, żeby w ogóle tę piłkę uderzyć.
Pewnie będąc w lepszej formie coś by z tego zrobił, a tak się nie udało.

Jagul 29.07.2024 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1630304)
Jakby Biedrzycki był ponad trzydziestoletnim Hiszpanem, to byłaby radość po jego wczorajszym występie.

Oczywiście, że by tak było. Wystarczy przytoczyć Markusika z przerwy, który przejechał się po wszystkich Polakach. Musiał też biedak skomentować występ Baeny dlatego wykonał tradycyjny dla siebie fikołek, żeby jakkolwiek wybielić Hiszpana:

Na raz beznadziejny poziom naszej gry. Kilku zawodników zagrało żenująco słabo w pierwszej połowie: Kutwa, Młyński, Sapała. Dzisiaj niestety fatalnie na tą chwilę wygląda również Jaroch i Baena (choć on przynajmniej biega i stara się walczyć), Sukiennicki też na razie jest cieniem siebie z poprzednich meczów.

:D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1630306)
Czyli podobnie jak niegdyś Brożek?
Oby strzelił tyle goli co Pawetł niegdyś, a będę szczęśliwy.
W tej sytucji sam na sam, dostał piłkę na ciało" a nie przed sobą, więc normalne, że mógł tylko modlić się, żeby w ogóle tę piłkę uderzyć.
Pewnie będąc w lepszej formie coś by z tego zrobił, a tak się nie udało.

Aż tak daleko by nie szedł. Brożek to owszem w pewnym momencie marnował na potęga ale potem zdecydowanie się poprawił. Ciężko też znaleźć aspekt, w którym Zwoliński byłby na poziomie Brożka (może gra głową - jedyne co mi przychodzi na myśl).
Zobaczymy co będzie dalej. Moim zdaniem realnie ma szansę dobić do tych min. 10 goli o ile będzie regularnie grał.

FraMat 29.07.2024 13:18

No, ale to prawda, że Baena się stara walczyć i biega.
Nie, żeby go to całkowicie wybielało, ale zawsze jakiś mały plusik.

wolfy 29.07.2024 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1630301)
zagrali to co mogli
bo taki jest stan Wisły na dziś
bez spida pt. wow gramy w pucharach cza zapierpapier

w tym składzie personalnym nic więcej tu nie będzie
nawet jeśli okaże się, że ci nowi skrzydłowi do czegoś się nadają

Oby jednak mogli więcej w pełnym składzie, bo będzie emocjonujący sezon.

@Ogryzek - no i widzisz pajacu, nie masz merytorycznie nic do napisania poza majaczeniem o "polskiej Wiśle", szukaniem ojkofobów i jaraniem się bredzeniem podobnych Tobie którzy rzekomo mnie przeczołgali. Po co w ogóle się wypowiadasz jak nie masz nic sensownego do powiedzenia?

Ktoś tu chwalił Satrusteguiego który miał podobne ograniczenia? No może poza tym że strzelił dla nas dwa gole, w tym wygrał nam Puchar Polski i uratował budżet. Ale w obronie to laurek nie dostawał. Czemu? Bo jeśli ktoś go minął to mógł albo odpuścić, albo złapać asa kier.
Nowy sezon i za kasę (Satrustegui był z kartą na ręku) przychodzi podobny ananas. A Ty biedna ofiaro wyzywasz od ojkofobów ludzi którym się to nie podoba.

Myślisz że to normalne? To spoko, dam ci namiary na kolejnych członków ojkofobicznego spisku sabotujących polskich piłkarzy:
- zawodnicy i trener Polonii Warszawa .
Ale to dopiero początek, śledztwo jest rozwojowe. Na koniec sezonu może obejmować większość drużyn pierwszej ligi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1630308)
No, ale to prawda, że Baena się stara walczyć i biega.
Nie, żeby go to całkowicie wybielało, ale zawsze jakiś mały plusik.

Będzie ktoś lepszy to go posadzi na ławce. Na razie Alfaro się leczy, nowi skrzydłowi podobno niegotowi do gry, Młyński, Starzyński i Olejarka nie sa jakimś skokiem jakościowym. Villar był ale się zbył, już punktuje w Jagiellonii. Został Baena.

Witalis 29.07.2024 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jan Brzechwa"
Powiem ci w słowach kilku,
Co myślę o tym wilku:
Gdyby nie był na obrazku,
Zaraz by cię zjadł, głuptasku.


Powiało grozą!

KOALIK 29.07.2024 17:26

A ja uważam, że Wisła z Mikulcem, Biedrzyckim, Sukiennickim, Zwolińskim i z Moskalem w roli trenera ma o wiele większe szanse na awans.

Nawet jak jedyny prawdziwy piłkarz z Hiszpanii z sezonu 23/24 Rodado odejdzie.

Drozd 29.07.2024 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630281)
Jesteś jego agentem, że się tak zesrałeś?? :D
Ograni koledzy to tacy sami parodyści jak on. Jak tobie wystarcza, że jakiś junior zagrał lepiej od pierwszego lepszego parodysty to potem nie ma co się dziwić, że jesteśmy na dnie.
Tak w ogóle skąd ta zmiana? Kutwa ma jakieś korzenie hiszpańskie, że go tak namiętnie bronisz?

Kutwa ma fizyczne predyspozycje do zostania bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem. Ale do tego potrzeba ogrania i wsparcia, a Ty po niezłym jego meczu przysrywasz się jak upośledzony. Dlatego go bronię przed durnymi atakami.

A co do majaków dotyczących narodowości, tylko w pustych głowach wiecznych płaczków ocena boiskowej postawy zależy od paszportu.

Oczywiście wszyscy to będą teraz parodyści, a winny będzie Królewski, bo płaczkom o nic innego nie chodzi tylko pozbyć się Królewskiego. :)

Markus 29.07.2024 18:53

Nawiasem mówiąc ciekawe, co dziś mają do powiedzenia Ci gardłujący kilka miesięcy temu o konieczności wyboru trenera "ze znajomością specyfiki pierwszej ligi" - jak to możliwe, że trener ze znajomością tej specyfiki ligi zaczyna rozgrywki gorzej niż trener bez jej wcześniejszej znajomości i popełnia jeszcze większe błędy w ustawieniu zespołu w stosunku do taktyki rywali oraz jeszcze gorzej reaguje na nią podczas zarządzania meczem?

Przecież gdyby wierzyć niektórym teoryjkom niektórych forumowiczów, takie coś nie miałoby prawa mieć miejsca, a znajomość specyfiki ligi miała zapewnić lepsze rozpoznanie rywali, dobranie taktyki i tak dalej, dodatkowy handicap! I to też im poszło w piach... :evil: :rotfl:

Jagul 29.07.2024 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630344)
Kutwa ma fizyczne predyspozycje do zostania bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem. Ale do tego potrzeba ogrania i wsparcia, a Ty po niezłym jego meczu przysrywasz się jak upośledzony. Dlatego go bronię przed durnymi atakami.

A co do majaków dotyczących narodowości, tylko w pustych głowach wiecznych płaczków ocena boiskowej postawy zależy od paszportu.

Oczywiście wszyscy to będą teraz parodyści, a winny będzie Królewski, bo płaczkom o nic innego nie chodzi tylko pozbyć się Królewskiego. :)

Ja oceniam konkretne mecze, a nie spuszczam się nad mitycznym potencjałem jak Ty :D
Zagrał słabo i tyle.
Tak się właśnie kończy wprowadzanie juniorów w tym klubie. Klepanie po plecach, a potem gość skończy w IV lidze :D

Markus 29.07.2024 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630307)
Oczywiście, że by tak było.

Widzę, że Jagulik w urojeniach coraz bardziej dostosowywuje się do poziomu swojego guru Koaliczka piszącego o wielkości Jerzego Urbana, obalaniu rządu Tuska podczas finału PP i bombach ukrytych na stadionie Wisły. :evil: W sumie nic nowego. Nie jest w stanie wytrzymać żadnej dyskusji opartej na argumenty, to sięga po tyrady godne chłopca na trzepaku.:rotfl:

Jagul 29.07.2024 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1630348)
Widzę, że Jagulik w urojeniach coraz bardziej dostosowywuje się do poziomu swojego guru Koaliczka piszącego o wielkości Jerzego Urbana, obalaniu rządu Tuska podczas finału PP i bombach ukrytych na stadionie Wisły. :evil: W sumie nic nowego. Nie jest w stanie wytrzymać żadnej dyskusji opartej na argumenty, to sięga po tyrady godne chłopca na trzepaku.:rotfl:

Zieeeeew :/
Argumenty :lol: zrobiłeś mi dzień :D
Wracaj do lizania dupy wolfa.

Drozd 29.07.2024 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630347)
Ja oceniam konkretne mecze, a nie spuszczam się nad mitycznym potencjałem jak Ty :D
Zagrał słabo i tyle.
Tak się właśnie kończy wprowadzanie juniorów w tym klubie. Klepanie po plecach, a potem gość skończy w IV lidze :D

Zagrał tak jak reszta, a że jest młody i pierwszy raz grał cały mecz, to powinien być ostatni w kolejce do krytykowania, a niektórym poluzowało lejce. Sapała zagrał lepiej? Rodado? Zwoliński? A Ty postanawiasz młodego "nie klepać po plecach"? Kutwa pod koniec meczu zablokował strzał, który pewnie by wpadł, bo to było 10 m. Szału nie zrobił ale się starał , biegał i nic brzemiennego w skutki nie spieprzył. Na specjalne pochwały nie zasłużył, ale przypieprzać się do niego po tym meczu to zwyczajny kretynizm.

Jagul 29.07.2024 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630351)
Zagrał tak jak reszta,

Zgadzam się - czyli słabo.

Markus 29.07.2024 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630349)
Zieeeeew :/
Argumenty :lol: zrobiłeś mi dzień :D
Wracaj do lizania dupy wolfa.

:haha:

Ten dalej szoruje po dnie kultury i erudycji, ale cóż, nie ma się co dziwić, że ktoś dla kogo Guru jest Koaliczek, może myśleć tylko o lizaniu rowa czy dupy. :evil: :rotfl: Bardzo progresywnie i na czasie.

Tacy jak on najpierw wywalają Babiarza, a potem gardłują o wolności słowa.:evil: :lol:

Jagul 29.07.2024 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1630354)
:haha:

Ten dalej szoruje po dnie kultury i erudycji, ale cóż, nie ma się co dziwić, że ktoś dla kogo Guru jest Koaliczek, może myśleć tylko o lizaniu rowa czy dupy. :evil: :rotfl: Bardzo progresywnie i na czasie.

Tacy jak on najpierw wywalają Babiarza, a potem gardłują o wolności słowa.:evil: :lol:

Szanowny Panie - wracaj Pan do zada szanownego Pana wolfiego, bo robota czeka.
PS. Masz już listę Hiszpanów czy twoje argumenty kończą się na pisaniu bez pokrycia?

FraMat 29.07.2024 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1630345)
Nawiasem mówiąc ciekawe, co dziś mają do powiedzenia Ci gardłujący kilka miesięcy temu o konieczności wyboru trenera "ze znajomością specyfiki pierwszej ligi" - jak to możliwe, że trener ze znajomością tej specyfiki ligi zaczyna rozgrywki gorzej niż trener bez jej wcześniejszej znajomości i popełnia jeszcze większe błędy w ustawieniu zespołu w stosunku do taktyki rywali oraz jeszcze gorzej reaguje na nią podczas zarządzania meczem?

Przecież gdyby wierzyć niektórym teoryjkom niektórych forumowiczów, takie coś nie miałoby prawa mieć miejsca, a znajomość specyfiki ligi miała zapewnić lepsze rozpoznanie rywali, dobranie taktyki i tak dalej, dodatkowy handicap! I to też im poszło w piach... :evil: :rotfl:

Po pierwsze: akurat ten pierwszy mecz ligi nastąpił w niecałe trzy dni po wyczerpującym meczu pucharowym.
Po drugie: to prawda, że Rude pierwszy mecz cudem wygrał, a Moskal tylko zremisował. Jednak sama gra, styl, ustawianie się, płynność akcji, były w meczu pod wodzą Moskala o niebo lepsze.
Niektórzy mają pamięć złotej rybki i z meczów zapamiętają tylko wynik.
W tym przypadku było tak:
Cytat:

Wisła Kraków zapewniła sobie zwycięstwo 2:1 ze Stalą Rzeszów strzałem w doliczonym czasie. Kilka minut po tym, jak przeciwnik nie wykorzystał rzutu karnego.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...na-inauguracje

Nie pogrążaj się.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl