Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 25-02-2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10484)

Gubernator 25.02.2022 22:45

Wspaniali piłkarze, cudowny mecz, jesteśmy debilami.

AS82 25.02.2022 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1579153)
W meczu. (ileś tam znaków)

Aha , przejeablismy z druzyna ktora stworzyla pol sytuacji , moglo byc 2-0 po bledzie Frydrycha, no ale jakos los sie odwrocil i bramak z niczego an 1-1 , no ale wszedl Kliment i to sie musialo tak skonczyc

aNouc 25.02.2022 22:47

Dobranoc. Cześć. Giniemy.

MaLk 25.02.2022 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1579155)
Aha , przejeablismy z druzyna ktora stworzyla pol sytuacji , moglo byc 2-0 po bledzie Frydrycha, no ale jakos los sie odwrocil i bramak z niczego an 1-1 , no ale wszedl Kliment i to sie musialo tak skonczyc

Dobra, nie pier*ol, tylko obejrzyj sobie powtórki choćby sytuacji, w której Wszołek powinien wpakować na 2-0, a potem pisz o połowie sytuacji.

Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, nawet mi się nie chce.

maxx304 25.02.2022 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1579143)
Ponieważ przepis mówi, że bramkarz kontroluje piłkę m.in. przytrzymując ją ręką przy jakiejkolwiek powierzchni (własne ciało, murawa etc.). Bramka ewidentnie nie powinna być uznana.

Możesz pokazać ten przepis? Gdzie bym nie grał, trener bramkarzy zawsze mówił, że jak masz piłkę na ziemi, to zasłaniasz ją ciałem lub podnosisz - jak trzymasz ręką na ziemi i to z dala od siebie, to napastnik ma prawo Ci ją wygarnąć.

czaro 25.02.2022 22:51

Mało brakowało, ale przy takiej grze nie daliśmy argumentów, nie pomogliśmy sobie. Teraz już spadek.

pomeran 25.02.2022 22:51

Nie wiem czemu się przejmujecie tym wynikiem.. są ważniejsze rzeczy.
Np które miejsce po tej kolejce będziemy zajmować w PJS ?
No i który klub jest najstarszy ?

<ironia>

Gratulacje dla całego pionu sportowego. Złożyć taki zlepek parodystow- sztuka.

wolfy 25.02.2022 22:51

Ale trzeba przyznać że na spadek zasługujemy.
Liczba głupich decyzji przebija chyba Koronę Kielce.

Trzeba po pierwsze wyczyścić klub z dyletantów i nie mam na myśli tylko piłkarzy. To co wymyślili w tym sezonie - nie wiem jak można być tak głupim. Jak można być tak odklejonym od rzeczywistości. Do końca sabotowali jakiekolwiek szanse na utrzymanie.

To jak - super biznes zrobili na Aschrafie i Yeboahu?

Szkoda, ale za pychę i głupotę się płaci. U nas za dużo było jednego i drugiego.

LucjuszWielki 25.02.2022 22:52

Heh po przeczytaniu przepisów - nasza bramka 100% prawidłowa.


Bramka urew warszawskich w ich stylu, czyli z pomocą sędziego..

Chłop wznosi się do góry, przed strzałem wali z łokcia, opiera się na nim, potem strzela, książkowy faul...

Kluczowy remis, przede wszystkim budujący morale... lepiej już było przerżnąć to 1:0 niż ta bramka w 95 min...

ZDENEK mimo, że poruszał się jak wóz z węglem to SZACUN, za walkę na całego i mobilizację. Niestety biega jak biega, tego nie przeskoczy...

Starzyński jak dla mnie był najsłabszy w 1 połowie...

Generalnie graliśmy z najsłabszą drużyną na wyjeździe od niepamiętnych czasów... Dramat.

Fatum Wisły to przegrywanie w końcówkach w bardzo waznych spotkanaich, pamieta ktos abysmy wygrali kluczowe spotkanie w 90 min? Ja pamiętam : nikozje, Jopa, doliczone 7min z polonią i pare innych mniej ważnych spotkań...

A chyba jedno jedyne Bukhari na kaufland arena 0:1 w 92 min


DRAMAT- jak był faul w ostatniej minucie to wiedziałem, że dostaniemy brame... :/

Tak jak pisałem - ostatnie 10 min kluczowe morale, padłby remis byłyby ogromne fundamenty pod wiare w przyszłośc, teraz nas zdołowali.

AS82 25.02.2022 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1579157)
Dobra, nie pier*ol, tylko obejrzyj sobie powtórki choćby sytuacji, w której Wszołek powinien wpakować na 2-0, a potem pisz o połowie sytuacji.

Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, nawet mi się nie chce.

To sie nawet nie kloc , bo Legia byla tragiczna i chuja grala ,a podniecasz sie tak jakbysmy grali z Barceloną.

Remis przy takiej kolei wypadków to był absolutny mus, no ale weszla ta czechoslowacka ....a...

Szneka 25.02.2022 22:52

Brawo Frydrych zajebałeś obie bramki. Qrwa co wrzutka to spóźniony. W czym jest lepszy od Janickiego czy Klemenza na których psioczyliśmy?

speedfashion 25.02.2022 22:52

W przepisie jest taki wyjatek: except if the ball rebounds from the goalkeeper or the goalkeeper has made a save.

Bramkarz Legii wykonal interwencje po strzale Ondraszka.


Nie chodzi o zamazywanie prawdy o naszej grze, ktora jest koszmarna, ale na litosc. W tym meczu Legia mogla liczyc na sedziego.

Elefant 25.02.2022 22:53

Nad grą nie ma się co rozpisywać. Ci gracze w tej formie nie tylko, że nie są w stanie się utrzymać ale nawet grając w I lidze nie odegrali by w niej jakiejkolwiek znaczącej roli. O awansie już nie wspominając.

Ja tylko chciałem zapytać czy Sobolewski jest w klubie ? Bo patrząc na zaangażowanie w grę to mit wielkiego motywatora zaczyna się kruszyć. Ewentualnie straty po okresie, którego symbolem jest słynna cieszynka z Kazkiem są tak wielkie, że nawet on nie jest w stanie nic zrobić.

I kamyczek do ogródka wujka siostrzeńca. Wprowadzenie Klimenta za Ondraska to nie błąd to zbrodnia na sztuce trenerskiej.

aNouc 25.02.2022 22:54

Słowem podsumowania, wycinek z relacji tekstowej:

Cytat:

Ależ fatalna jest dziś Legia! Niesamowite, że można grać od nich gorzej. Wisła udowadnia, że niemożliwe nie istnieje...

MaLk 25.02.2022 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1579165)
To sie nawet nie kloc , bo Legia byla tragiczna i chuja grala ,a podniecasz sie tak jakbysmy grali z Barceloną.

Przecież właśnie to napisałem w komentarzu, do którego się przyczepiłeś... matko...

kristos 25.02.2022 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579138)
Za to nie wiem czy nasz powinien zostać uznany.

Oglądałeś powtórki po meczu 2 bramki dla Legii ,czy tylko podczas meczu?

ślimak 25.02.2022 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1579156)
Dobranoc. Cześć. Giniemy.

No niestety... Nie ma szans na utrzymanie.

PS. Skąd ten cytat? Gimby nie znajo...

aNouc 25.02.2022 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1579177)
No niestety... Nie ma szans na utrzymanie.

PS. Skąd ten cytat? Gimby nie znajo...

www.wislaportal.pl

wislak2119 25.02.2022 23:02

Legia "musi" się utrzymać. Niestety. Nasza bramka prawidłowa - bez dwóch zdań. Zostajemy ewidentnie wyjebani przy drugim golu legii. Mecz typowo na remis - szkoda, że w w wynik włączyli się sędziowie. To jest .......ony skandal.

ślimak 25.02.2022 23:03

No wiem, źle napisałem.

bódyń 25.02.2022 23:04

Dziwne bo bramka dla nas nie powinna byc uznana. I wlsciwie bylem pewny,ze tak sie stanie.

Jednak moze nie do konca blad sedziego.
https://i.ibb.co/Dghrrck/Zrzut-ekran...5-23-02-57.png


Co do meczu to zenada i metr mulu.
3 czerwona kartka dla Frydrycha... to nie jest kapitan


Pewnie bramka na 2:1 bedzie rozbierana na czynniki pierwsza. Legia slaba WIsla jeszcze slabsza

universe 25.02.2022 23:04

Najpierw euforia po pierwszym od wiekow golu i zaraz potem ogromny niepokoj przy wpuszczeniu skverki i klimenta. Nie trzeba byc filozofem, zeby sie domyslic, ze akurat oni za nowego trenera umierac nie beda a wprost przeciwnie. Onraszek raczej tez. Frydrych? Hmm..
Anyway, wierzy sie do samego konca. Ja wierze w moja druzyne.

Szneka 25.02.2022 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2119 (Post 1579179)
Legia "musi" się utrzymać. Niestety. Nasza bramka prawidłowa - bez dwóch zdań. Zostajemy ewidentnie wyjebani przy drugim golu legii. Mecz typowo na remis - szkoda, że w w wynik włączyli się sędziowie. To jest .......ony skandal.

ale czy to pierwszy raz? Mecz w Gliwicach i brak karnego na Yeboahu tzn. anulowanie go. Nie mamy jako klub siły przebicia ani szacunku wśród sędziów. przeciwko 7egii boją się gwizdnąć cokolwiek a nam?

gizmowisla 25.02.2022 23:05

1-1 byloy fuksem - dwoch mega slabych druzyn , niestety okazalismysie gorsi od beznadziejnych , co tu wiecej pisac ????.....koniec Jzady Bialej Gwiazdy ....co jeszcze musi sie wydarzyc ???? to smutne ale prawdziwe ....

wislak2119 25.02.2022 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1579183)
ale czy to pierwszy raz? Mecz w Gliwicach i brak karnego na Yeboahu tzn. anulowanie go. Nie mamy jako klub siły przebicia ani szacunku wśród sędziów. przeciwko 7egii boją się gwizdnąć cokolwiek a nam?

Pełna zgoda. Boli tyko to - niezależnie od chujowej gry (to zupełnie inna sprawa) - że te 3-4 punkty mogą okazać się (i pewnie niestety okażą) kluczowe.

Szneka 25.02.2022 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2119 (Post 1579185)
Pełna zgoda. Boli tyko to - niezależnie od chujowej gry (to zupełnie inna sprawa) - że te 3-4 punkty mogą okazać się (i pewnie niestety okażą) kluczowe.

z drugiej strony po co był ten faul Klimenta? qrwa czy nie było możliwości zrobienia czegoś innego? sekundy do końca meczu....................

wislak2119 25.02.2022 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1579186)
z drugiej strony po co był ten faul Klimenta? qrwa czy nie było możliwości zrobienia czegoś innego? sekundy do końca meczu....................

Jasne. Jest przyczyna, jest skutek. Idiotyczny faul Klimenta, beznadziejna obrona przy tym wolnym. Niemniej jednak w dalszym ciągu pozostajemy wyruchani przez sędziego.

speedfashion 25.02.2022 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gubernator (Post 1579123)
Chyba cię pojebało. Bramka na 1:1 nie powinna być zaliczona i mecz tak czy siak powinien się zakończyć jedno bramkową przegraną...

Ej, nie badz taki niemily, tym bardziej ze zupelnie nie masz racji.

Idz trollowac gdzie indziej.

Drozd 25.02.2022 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1579143)
Ponieważ przepis mówi, że bramkarz kontroluje piłkę m.in. przytrzymując ją ręką przy jakiejkolwiek powierzchni (własne ciało, murawa etc.). Bramka ewidentnie nie powinna być uznana.

Gdyby ją kontrolował to by mu jej Gruszkowski nie zabrał, a skoro mu zabrał to bramkarz jej nie kontrolował. Prosta sprawa. To że dotykał piłki ręką nie znaczy że ją kontrolował. Gdyby Gruszkowski kopnął go w rękę i w wyniku tego zyskałby piłkę, to faul, ale nasz nawet gonie dotknął.

Mógł być remis ale Kliment znowu spóźniony jak przy bramce dla Mielca. Po ch... wpuszczają tego niemotę...

Jest wyraźnie lepiej, ale jeszcze potrwa zanim zaczniemy grać...

Porządny napastnik wszystko by przyspieszył...

s1mone 26.02.2022 00:00

Powiem tak.
Tak słabej Legii to ja dawno nie widziałem. Oni byli do ogolenia, bo mieli 5 kilo w gaciach w tym meczu, tylko szkoda, że nasi też.

Jeden z najsłabszych piłkarzy na placu Gruszkowski zdobywa wyrównującego gola i mówiąc szczerze.... zasłużyliśmy na niego. Tak samo jak na remis.

Moim zdaniem tam był faul na Frydrychu. Co nie zmienia faktu, że rozegrał tragiczny mecz i jeszcze wyłapał czerwoną. Pierwsza bramka pilnowany przez niego zawodnik strzela. Pekhart sam na sam po jego babolu i bramka na 2:1 pomimo faulu to jego przegrany pojedynek.

Nasza bramka uważam, że była kuriozalna, acz prawidłowa. Gruszkowski nie wykopał na siłę bramkarzowi piłki, nie wyrwał jej na chama, on ją delikatnie mu wymuskał nie dotykając jego ręki. Ciężko powiedzieć, żeby bramkarz L tu kontrolował cokolwiek. Chyba właśnie ten fakt technicznego wyjęcia piłki sprawił, że gola uznali. Moim zdaniem słusznie.

Jest też trochę pozytywów. Środek pola Fazlagić Żhukov Savić wyglądał całkiem sensownie. Niestety nasze skrzydła były słabiutkie. O ile Cisse był bardzo nierówny i dużo gorszy niż w poprzednim miejscu to Piotrek w ogóle nie grał nic. Gruszkowski po jego stronie również. Bardzo pewnie wyglądał Hanousek, jeden z lepszych naszych graczy.

Generalnie Legia przypominała mi bardzo Stal Mielec. Prostymi środkami grali i prostymi środkami wygrali. Piłkarsko są tak żenująco słabi, że szkoda mi słów. Nasza gra mimo, że nie jest jakaś super, mi się dużo bardziej podobała. Widać progres w stosunku do tego co graliśmy za Guli i wcale nie jestem przekonany, że jesteśmy skazani na spadek. Od bezpiecznego miejsca dzielą nas minimalne różnice i wydaje mi się, że możemy zacząć punktować. Tym bardziej z takim zestawieniem środka pola jak w tym meczu, bo widać było, że ten środek walczył i potrafił wygrać walkę z przepłacanymi gwiazdeczkami Legii.

Bardzo mnie zabolał ten wynik, szczególnie tak frajersko stracony gol w końcówce, ale nie będę jechał piłkarzy, bo moim zdaniem dali z siebie wszystko. No może poza Cisse, bo momentami jego truchtanie było wkurzające. Ogólnie uważam, że zabrakło umiejętności i zgrania. Drozdowe zapieprzanie jak najbardziej było tu widoczne.
/edit : Zapomniałem o kliencie. Nie mogę na gościa patrzeć. Gość na boisku przebywał 5 minut i oczywiście zdążył sprokurować wolnego w ostatniej minucie meczu z groźnego miejsca. Ze Stalą też maczał palce przy jedynym golu. Z przodu nie gra nic, conajwyżej przeszkadza. Ondrasek bez formy jest i tak 5 razy bardziej produktywny niż on. Masakra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl