Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Lucas 31.07.2008 16:03

Mój kupon na dziś:

Lech - Khazar 1 (1,3)
Gomel - Legia under 2,5 (1,75)

Kurs 2,28

WiślakNH 31.07.2008 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 576944)
:shock:Oglądałeś pierwszy mecz Lecha? Przecież pojadą ten Kazar bez mydła moim skromnym zdaniem. Zakład przeciwko Legii wygląda nieźle, ale podobno jakichś 3 zawodników opuściło ten cały Homel killka dni temu i raczej Legia wygra.

Na dziś generalnie bez przekonania, ale jakbym miał coś wybrać, to Austria W., może Djurgardens i może Omonię. Chiba tyle.


Co do polskich drużyn w europejskich pucharach to podchodzę raczej spokojnie i nie przewiduje totalnej masakry ze strony Lecha,co do Legii to już nie siadł mi kupon ale wydawało mi sie,że jakoś wymęczy to zwycięstwo i typowałem skromne 1:0
Teraz zostaje mi już tylko oglądanie bez nadzwyczajnego emocjonowania sie,chociaż liczę na oba nasze kluby.

gris 01.08.2008 08:01

Fajnie, że w Bet-at-home można obstawiać ligę Polską :D:D:D Na Wisłę jest 1.75 myślę, że warto zaryzykować:)

pan Dudi 01.08.2008 08:50

Widzę, że doskonale orientujesz się w sytuacji w polskiej piłce, albo sobie jaja robisz ;-) Każdy szanujący się buk ma obecnie ligę polską w ofercie (nie tylko ekstraklasę, ale i drugą a wspomniany przez Ciebie BAH ma też III). Przynajmniej miał kiedyś. Mówię o "starej" wersji ligi oczywiście.

gris 01.08.2008 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 577374)
Widzę, że doskonale orientujesz się w sytuacji w polskiej piłce, albo sobie jaja robisz ;-) Każdy szanujący się buk ma obecnie ligę polską w ofercie (nie tylko ekstraklasę, ale i drugą a wspomniany przez Ciebie BAH ma też III). Przynajmniej miał kiedyś. Mówię o "starej" wersji ligi oczywiście.


Ale po co jak się żaden nie odbędzie. Za bardzo nie widzę sensu w wystawianiu meczy-widmo.
Sprawdziłem na sportingbet i bwin i oni nie dali meczy ekstraklasy, więc nie każdy szanujący się buk dodał ich do oferty :)

mr_kwolf 02.08.2008 09:47

Rapid - Kapfenberg x2 2,54
Brann - Hamkam x2 2,26
Zenit - FK Moskwa x2 2,40
Djokovic - Nadal 1 2,4
Bordo - Lyon 1 2,5
System 3z5 + prosty
Stawka: 11x5zł
Wygrana: 1009zł

pan Dudi 02.08.2008 10:30

Gris- w odpowiedzi na Twoje posty można tylko napisać "No właśnie". Rozumiesz co piszesz wogóle?Poza tym- bwin i sportingbet to szanujący się buki? Bądźmy poważni. A mr kwolf mógł mi oddać tą kasę :D Nie wejdzie nawet to 3 z 5 :P Na dziś myślę, że można zagrać Spartak, Znicz i Wartę 8-)

Paweł 02.08.2008 10:51

Weekend:

CSKA Moskwa - Krylia Sowietow 1 (1,55)
Salzburg - LASK Linz 1 (1,40)

Sao Paolo - Vasco 1 (1,40)
Wisła Płock - GKS Jastrzębie 1 (1,75)

Brann - Ham Kam 1 (1,50)
Zenit St.P. - FK Moskwa 1 (1,40)

Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 1 (1,80)
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 1 (2,05)

PS. To są oczywiście 4 kupony po 2 zdarzenia.

Bobic 02.08.2008 11:03

Elegancko
 
FC Zenit St.Petersburg - FK Moscow (0:1) (Handicap) Typ X
kurs 3.50


FK Khimki - Dinamo Moscow (Typ) 2
Tom Tomsk - Spartak Moscow (Typ)2
Kurs 3.70

Tur Turek - Znicz Pruszków 2
Kurs 2.55

gris 02.08.2008 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 578193)
Gris- w odpowiedzi na Twoje posty można tylko napisać "No właśnie". Rozumiesz co piszesz wogóle?Poza tym- bwin i sportingbet to szanujący się buki? Bądźmy poważni. A mr kwolf mógł mi oddać tą kasę :D Nie wejdzie nawet to 3 z 5 :P Na dziś myślę, że można zagrać Spartak, Znicz i Wartę 8-)

Ja sam nie wiem o co Tobie chodzi :D Ja śmieje z baha że daję nie wiadomo po co mecze ekstraklasy a Ty mi piszesz "Każdy szanujący się buk ma obecnie ligę polską w ofercie " to tylko siąść i płakać ze śmiechu :rotfl::rotfl:

Ja zagrałem dziś na Cibulkova D. - Bartoli M. 1 1,55 i Murray A. - Karlovic I. (-1.5/+1.5) (Handicap) 2 1,55

wislak_olkusz 02.08.2008 11:46

Kuuurna - nie bądźcie aż tak pewni Salzburga!!! Ostatnio zremisowali z beniaminkiem po kiepskiej grze i pokazie zmarnowanych szans. Jedynka może wejdzie ale wszelkie handicapy sobie odpuście.

pan Dudi 02.08.2008 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 578260)
Ja sam nie wiem o co Tobie chodzi :D Ja śmieje z baha że daję nie wiadomo po co mecze ekstraklasy a Ty mi piszesz "Każdy szanujący się buk ma obecnie ligę polską w ofercie " to tylko siąść i płakać ze śmiechu :rotfl::rotfl:

Ja zagrałem dziś na Cibulkova D. - Bartoli M. 1 1,55 i Murray A. - Karlovic I. (-1.5/+1.5) (Handicap) 2 1,55

Chodzi mi o to, że generalnie to polska liga jest w ofercie każdego buka netowego, co kiedyś nie było takie oczywiste. Nie chodziło mi o "aktualną" kolejkę. To Ty proponowałeś obstawianie Wisły na ten weekend kiedy wiadomo było, że kolejka się nie odbędzie, więc napisałem, że albo sobie robisz jaja, albo nie wiesz co się wokoło dzieje.

mr_kwolf 02.08.2008 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 578273)
Kuuurna - nie bądźcie aż tak pewni Salzburga!!! Ostatnio zremisowali z beniaminkiem po kiepskiej grze i pokazie zmarnowanych szans. Jedynka może wejdzie ale wszelkie handicapy sobie odpuście.

Salzburg u siebie i Salzburg na wyjeździe to dwie różne historie. U siebie mają sztuczną trawe bodajże i związku z tym u siebie idzie im dużo lepiej niż na wyjazdach

_bzyku_ 02.08.2008 15:43

Tampere- Rovaniemi-1
Rapid-Kapfenberg-1
Ifk Goeteborg-Malmo-1
Płock-Jastrzębie-1
Kmita-Gks-x
Ako 25.00
Stawka 10zł
Ew.Wygr. 225zł

pan Dudi 02.08.2008 18:32

Tak jak mówiłem- Spartak, Znicz i Warta 8)


I jeszcze na farta na dziś za małą kaskę

Cytat:

So 02/08/08 20:00 Nyíregyháza - Siofok
akumulacyjne Hun. NB I 1 1.65
So 02/08/08 20:00 ZTE - Kecskemét
akumulacyjne Hun. NB I 1 1.45
So 02/08/08 20:00 Fehervar FC - Haladás
akumulacyjne Hun. NB I 1 1.65
So 02/08/08 20:00 FC Farul Constanta - Rapid Bucharest
akumulacyjne Rum. Divizie A 2 1.75
So 02/08/08 21:00 Corinthians SP - Criciúma
akumulacyjne Bra. Campeonato Brasileiro B 1 1.35

Bobic 02.08.2008 18:57

A ja dzis jeszcze cos takiego:
Valerenga IF - Fredrikstad FK X2
Farul Constanta - Rapid Bucuresti 2
Kurs:3.13

Paweł 03.08.2008 08:55

Dorzucam jeszcze dwa kupony na dzisiaj:

Midtjylland - Horsens 1 (1,60)
Hajduk Split - Varteks 1 (1,45)

MTK Budapeszt - Kispest 1 (1,65)
Hammarby - Ljungskile 1 (1,40)

Ricken 03.08.2008 22:18

Midtjylland-Horsens 1
MTK Budapeszt-Honved 1
CSKA M.-Samara 1

Teplice-Cz.Budziejowice 1
Hammarby-Ljungskile 1
Lens-Dijon 1
Sion-Basel 2

ako.26.63
EWK.71.90

Hagen-West_Ultas 04.08.2008 14:14

Ey ihr schwulen Homosexuellen Opfer, wer wills mit meiner Gang aufnehmen?
Wir sind 3 Kanacken aus Hagen-West und zocken jeden ab.
Kommt her, ich werde euch an die Wand pissen!

pan Dudi 05.08.2008 10:47

O, widzę, że ktoś pomylił nasze forum z pasiastym, ale i tacy są na świecie.

Na jutro krejzi kupon:

Cytat:

Śr 06/08/08 19:45 GKS Jastrzębie - Odra Opole
akumulacyjne Pol. I Liga 1
2.05 Śr 06/08/08 18:00 GKS Katowice - Znicz Pruszkow
akumulacyjne Pol. I Liga x
3.10 Śr 06/08/08 17:00 Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
akumulacyjne Pol. I Liga x
3.20
Kurs na BATE z Anderlechtem też niezły ;-)

Furbyy 05.08.2008 21:44

FK Modrica - Aalborg 2
Basel - Goteborg 1
Hungaria - Fenerbahce 2
Wisła - Beitar 1
H. Town - Arsenal 2
N.Y Red Bulls - Barcelona 2
Dolcan - Kmita 02

kurs. 17,36 :D:D:D

1q2 05.08.2008 23:17

Ja dzis puszcze chyba singla na Zydow w promocji 'bez ryzyka' ,w sportingbet.
4.2 robi wrazenie a przy naszej wtopie ,przynajmniej w niewielki sposob zrekompensuje sobie zjebany wieczor/

wislak_olkusz 05.08.2008 23:28

chybaś z księżyca spadł...

Firo 05.08.2008 23:30

Czy na www.bet-at-home.com jest jakaś minimalna stawka przy pierwszej wpłacie na konto ?

1q2 05.08.2008 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 579829)
chybaś z księżyca spadł...

A to czemu? ,serce sercem ,kalkulacja, kalkulacją...
Jak obstawiam to nigdy nie kieruje sie emocjami badz sympatiami i uwazam ze Beitar ma wieksze szanse na wygrana niz to wynika ze wspolczynnika - ale nie obawiaj sie - bede kibicowal Wisle od 1 do ost. mniuty:)

wislak_olkusz 05.08.2008 23:51

1q2 - jesteś dla mnie prze.....m... mi by chyba ręka zwiędła jak bym miał postawić przeciw Wiśle...

gris 05.08.2008 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firo (Post 579831)
Czy na www.bet-at-home.com jest jakaś minimalna stawka przy pierwszej wpłacie na konto ?

minimalna stawka to 1 zł a minimalna wpłata to 30 zł

wislak_olkusz 05.08.2008 23:51

do hasioka

1q2 05.08.2008 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 579840)
1q2 - jesteś dla mnie prze.....m... mi by chyba ręka zwiędła jak bym miał postawić przeciw Wiśle...


Nie raz stawialem przeciw Wisle, przeciw Reprze ,choc na pewno o wiele wiecej razy na Wisle ,niz przeciw.
Podstawa obstawiania jest znajomosc tematu a niczego lepiej nie znam niz naszego klubu:>
Moze juz stary jestem i dlatego nie mam co do tego obiekcji bo pewnie lat temu 10 to tez by mi lapa zwiedla.

I wcale nie uwazam ze my to przejebiemy dzis , ale 1.7 vs 4.2 to wielka roznica a mecz z gatunku fifty fifty - mam nadzieje ze pokrecicie beke z mojego typu wieczorem:)

WHITE*STAR 05.08.2008 23:58

Ja polecam obstawiać na Maccabi Tel Awiw w meczu z Polską. Kurs to jakieś 10, a znając grę naszych i patrząc na to, że gramy "młodzieżówką" w pokręconym składzie na pewno się opłaci. Do tego dorzucić jakieś 3-4 pewniaki po kursach 1,5 i kasa jako taka będzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl