Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

aluszkaa 20.12.2010 07:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hrabia (Post 1026770)
spotkal ktos w jakims sklepie filety z karpia ?

Ja w tamtym roku kupowałam w sklepiku z rybami na placu imbramowickim. Wydaje mi się, że powinny być w każdym sklepie rybnym.

maciekmiszcz 20.12.2010 10:54

Ma ktoś napisy do filmu Wschodząca drużyna / Blue Moon Rising ?

zawszewiernyts 20.12.2010 13:20

Dostanę gdzieś w Krakowie race?

gigant 20.12.2010 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hrabia (Post 1026770)
spotkal ktos w jakims sklepie filety z karpia ?

Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że filety z karpia w tym okresie robione są bynajmniej nie z "żywca". Nie piszę by Ci obrzydzić, tylko by uświadomić.
Podejrzewam, że teraz filety z karpia kupisz w każdym hipermarkecie lub innym sklepie prowadzącym aktualnie sprzedaż tych ryb.

gypsy 20.12.2010 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawszewiernyts (Post 1026848)
Dostanę gdzieś w Krakowie race?

myślę, że w każdym lepszym sklepie z fajerwerkami.

tomo 20.12.2010 17:46

Działa Wam gadu ?

felipe 20.12.2010 17:49

nie działa...

fifi1906 20.12.2010 17:50

Poleci ktoś golarke męską Braun series 130? jakie plusy i minusy?

fifi1906 20.12.2010 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1026905)
Działa Wam gadu ?

mi przez aqq działa

TSW Fanatyk 20.12.2010 19:47

Poszukuje osoby znającą perfekt język angielski do przetłumaczenia czegoś, jeśli takowa osoba jest tutaj to proszę o PW :)

marcin225 20.12.2010 19:55

mi też nie działa

_ukoL 20.12.2010 20:10

nie działa, cholera jasna.

pablo92TSW 20.12.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 1026944)
nie działa, cholera jasna.


Teraz działa, ale ogólnie dziś szwankuje coś

WISŁAZWE 20.12.2010 20:48

Czy będąc abonentem TP, ma się jakąś zniżkę dla neostrady, zastanawiam się nad przejściem do neostrady i stąd moje pytanie :)

W ogóle jakie opinie o Neostradzie użytkownicy ??

AbdulTsw 20.12.2010 23:20

Osobiście nie polecam sam korzystam tylko dlatego że u mnie ciężko z czym innym a moje osiedle nie jest znów nie wiadomo gdzie -.-

tomo 21.12.2010 09:27

Ja neostradę polecam, teraz przesiadam sie na 10Mb. Generalnie nigdy nie miałem problemu w rodzaju braku internetu, dwa razy mi coś zaszwankowało ale wystarczył telefon na tą całą ich infolinię i problem rozwiązywano. To co odróżnia i stawia Neostradę przed innymi dostawcami internetu to możliwość omijania limitów na serwerach hostujących czy też na serwisach typu megavideo. Resetuję neostradę, ip się zmienia i limity są wyzerowane, z torrenta nic nie pociągniesz ale od czego są fora typu peb.pl i linki do wspomnianych wcześniej hostów.


Moje pytanie.
Mam problem, otóż mam zgwintowaną śrubę którą muszę odkręcić. Nie byłoby problemu, gdyby nie znajdowała się ona w trudno dostępnym miejscu gdzie można użyć tylko kluczy nasadowych i to z przedłużką. Próbując odkręcić śrubę, ślizga się po nasadce. Ma ktoś jakieś sposoby jak z tym kurestwem sobie poradzić ?

someone_TSW 21.12.2010 12:44

Nie widze obrazkow na komixxy.pl. Opera 11. Jaki powod, co zrobic ?
Drugie pytanie, dlaczego każde słowo mi podkreśla przy pisaniu tego posta ? :|

michu-k 21.12.2010 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 1027104)
Nie widze obrazkow na komixxy.pl. Opera 11. Jaki powod, co zrobic ?
Drugie pytanie, dlaczego każde słowo mi podkreśla przy pisaniu tego posta ? :|

Bo masz obcojęzyczną przeglądarkę lub system operacyjny, który nie obsługuje i nie rozpoznaje polskich wyrazów.

someone_TSW 21.12.2010 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1027107)
Bo masz obcojęzyczną przeglądarkę lub system operacyjny, który nie obsługuje i nie rozpoznaje polskich wyrazów.

Opera polska, system rownież.

szprotson 21.12.2010 13:10

ktoś wie ocb?
http://fotozrzut.pl/zdjecia/cecf29617b.jpg

krzysiek92 21.12.2010 15:36

Wymagane pliki cookie

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie. Aby kontynuować, zmień ustawienia zabezpieczeń.


gdzie to cholerstwo mogę zmienić?

LanceTS 21.12.2010 16:00

Facebook?

Wejdz przez facebook.com, a nie pl. TEż miałem to samo od wczoraj.

siwy0000 21.12.2010 18:31

Możecie dzwonić lub smsować w Orange?

Awe 21.12.2010 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siwy0000 (Post 1027194)
Możecie dzwonić lub smsować w Orange?

Niestety nie

TSWalos 21.12.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 1027196)
Niestety nie

Właśnie miałem o to pytać. A macie kartę czy abonament? Bo ja karte a kumpel który ma abonament dzwonił do mnie i u niego wszystko ok. Podpisywał ktoś kiedyś umowę z Orange przez kuriera ? Bo nie zgadza mi się wszystko co mi obiecali a nie mogę się z nimi skontaktować ...

LuKaS TSW 21.12.2010 19:33

Na abonament działa bez problemu ,na kartę już nie.

TSWalos 21.12.2010 19:34

A jak u Was ze stroną orange.pl ?

siwy0000 21.12.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 1027215)
A jak u Was ze stroną orange.pl ?

Nie działa.

Serwatkus 21.12.2010 20:10

http://biznes.onet.pl/awaria-w-sieci...9,1,news-detal

MatMario 21.12.2010 20:12

Ja mam abonament, a nawet 2 i na Orange mogę zadzwonić ale poza sieć nie da rady.

Dean 21.12.2010 20:31

No awarii orange ciąg dalszy. Oby do rana wszystko już się ogarnęło . ; )

WiślakMyślenice 21.12.2010 20:56

Właśnie. Nigdzie się dodzwonić nie mogę, sms-y też nie funkcjonują...

jeszcze się przez to z kobietą pokłócę ;/

Jot 21.12.2010 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1027243)
Właśnie. Nigdzie się dodzwonić nie mogę, sms-y też nie funkcjonują...

jeszcze się przez to z kobietą pokłócę ;/

:rotfl:
przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

Kołek 21.12.2010 23:43

wiem ktos czy jest jakas wypozyczalnia łyżew na lodowisku koło Błoń?? jest duży wybór czy po jednej parze z numeru i czy spoko sie tam jezdzi czy raczej lipa?

Żmijka 22.12.2010 09:43

Na halę w Zielonkach idzie jakoś dojechać MPK? busami jakimiś?
Skąd, jak i ile czasu zajmuje? :)

Jot 22.12.2010 09:55

http://jakdojade.pl/
ta strona ci powinna wystarczyć :) Jest tam odpowiedź na wszystkie twoje pytania.

tomo 22.12.2010 10:50

Żmijka, z RDA jedzie bus do Wolbromia. Zapłacisz z 2 złote i jesteś w CENTRUM Zielonek. Busy do Wolbromia odjeżdżają mniej więcej co 20 minut.

Killer 22.12.2010 11:30

Kojarzy ktoś czy zespół 3Y ma jakies sympatie klubowe w Krakowie? tzn czy można ich jednoznacznie identyfikowac z konkretnym klubem?

Żmijka 22.12.2010 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1027346)
http://jakdojade.pl/
ta strona ci powinna wystarczyć :) Jest tam odpowiedź na wszystkie twoje pytania.

Jakbyś miał jeszcze jakąś magiczną radę, żeby ta strona wiedziała gdzie jest adres "ul. ks. Jana Michalika 2A, Zielonki " to będę wdzięczna ... bo uwierz - pierwsze co robie to wchodzę na w/w stronę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1027359)
Żmijka, z RDA jedzie bus do Wolbromia. Zapłacisz z 2 złote i jesteś w CENTRUM Zielonek. Busy do Wolbromia odjeżdżają mniej więcej co 20 minut.

A z centrum to daleko na ta halę? Bo nie byłam tam w życiu więc nie wiem gdzie to.

Jot 22.12.2010 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1027376)
Jakbyś miał jeszcze jakąś magiczną radę, żeby ta strona wiedziała gdzie jest adres "ul. ks. Jana Michalika 2A, Zielonki " to będę wdzięczna ... bo uwierz - pierwsze co robie to wchodzę na w/w stronę.

A z centrum to daleko na ta halę? Bo nie byłam tam w życiu więc nie wiem gdzie to.

Proszę cię bardzo. Oto magiczna rada.
Z Kleparza linie mpk 207, 227, 237, 297 oraz 267 z Krowodrzy Górki. Wysiadasz na przystanku Zielonki UG, hala jest obok UG.
ul. Ks. Jana Michalika to nic innego jak e7. Hala jest przy głównej.
Jeśli nie trafisz, znaczy że mapy i internet kłamią :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl