![]() |
Cytat:
|
Cytat:
"Wszyscy maja pretensje tylko prezes bagatelizuje" Oj głupi ten prezes powinien płacić leserom i siedzieć cicho... Widzę że mianowałeś się "głosem wszystkich"... Winszuję... |
Cytat:
Ty chyba już nie masz pomysłu jak formułować swoje zarzuty, aby miało to jakikolwiek sens. Rozumiem jednak że można trwać przy swoim zdaniu. Dobrze że zarząd tak nie trwał w swoim myśleniu po zatrudnieniu Hyballi tylko stać ich było na refleksję ;) |
Cytat:
Rozumiem, że chodzi o pierwszy przegrany mecz? Czyli PBB? Przecież od dawna słyszę ze problem z Hyballą nie dotyczył kwestii piłkarskich. Tylko że cham, nie szanuje legend itd. Więc jaki cel miało trzymanie go na ławce skoro już po "jajeczku" było wiadomo, że jest pozamiatane... Sugerujesz że gdybyśmy wygrali z Wartą to to coś by to zmieniło w sprawie Hyballi? To chyba żart. A moje zarzuty właśnie zacytowałeś... |
Cytat:
Trener Hyballa nie poradził sobie w klubie i to jest niezaprzeczalny fakt. Wisła Kraków zagrała pod jego rządzami 18 meczy a punktowała na poziomie 1,11 punktu na mecz... Oczywiście można i należy winić za to piłkarzy, którzy jak widać nawet w ocenie władz klubu nie dawali nadziei na przyszłość więc się z nimi pożegnano... Ale to trener ustalał skład i pogonił różnych słabych piłkarzy w konsekwencji do końca stawiał np. na Medveda, czy choćby Yeboaha, który pod koniec po prostu irytował... Wystawiał co mecz taką samą jedenastkę, która wiadomo było nie wygra meczu... zas w czasie meczu zmiany robił losowe... Oczywiście rozumiem, że trener potrzebował czasu i tak na prawdę jego Wisłe można byłoby oceniać dopiero w nadchodzącym sezonie... ale trener zrobił wszystko aby zostać zwolnionym! Chyba nie uważasz, że skłócenie się z zawodnikami i działaczami jest normalne? Jego zachowanie było niedopuszczalne i głupie... Rozumiem, że szatnia rządzi się swoimi prawami ale bez przesady... Twarde zasady i dyscyplina nie mogą wyłaczać braku szacunku do ludzi... Wyleciał od nas nie tyle za brak warsztatu trenerskiego a za brak wyników połączony z nie przestrzeganiem ogólnie przyjętych norm zachowania... Jak ktoś wyżej pisał jeśli Twój szef będzie ciągle Ciebie jebał to będziesz lepiej czy gorzej pracował? Na pewno wiedział, że po sezonie będzie mógł pożegnać się z częścią zawodników... wystarczyło czekać, a nie pajacować... Miał być psychologiem a okazał się wariatem... Zamiast wyciągnąć wnioski to w nowym klubie zaczyna mocnym akcentem... z tych rewelacji medialnych wyłania się obraz psychopaty, a nie psychologa... To nie jest normalne. na przykład jak Petrescu odszedł od nas to wyciągnął wnioski z pobytu w Wisle... i potem w wywiadach przyznał, że przeholował z intensywnością treningów... Jeśli trener nie szanował zawodników to nie wiem na co liczył... bo chyba nie na wyniki... powszechnie krytykowany Boguski jak wszedł na boisko do strzelił decydujące bramki i uratował skórę trenerowi... więc zawodnicy walczyli i starali się... być może do czasu albo i nie... Tego nie wiemy bo jak wiadomo nie byli to najwybitniejsi zawodnicy... Ale w Eklapie rzadko zdarza się ktoś wybitny., a wyniki często można ustalać losowo... Pomimo trenera gegenpressing znowu zajęliśmy dopiero 13 miejsce... To są fakty, z którymi ciężko dyskutować... |
Ostatecznie dobrze się skończyło bo mamy nowe otwarcie w każdym aspekcie. I perspektywę optymistyczną. Czasu z Hyballą na ławce moim zdaniem nie można oceniać jednoznacznie negatywnie i tyle. Ciekawe że taka opinia wywołuje u niektórych spazmy... ;).
|
Cytat:
Prezes trzyma stronę Hyballi?No ciekawe dlaczego?Może dlatego żeby nie wyjść na kompletnego idiotę który zignorował to co wydarzyło się w Wiśle wiosną.O ile przed pracą u nas o niemcu pisano że ma trudny charakter o tyle po epizodzie w Polsce jest multum artykułów że to po prostu pojeb.Więc co ma prezes powiedzieć?Tak wiedziałem że to psychol ale myślałem że duńskie powietrze mu będzie służyć? I to nie jest tak że było tylko żle.Owszem były pozytywne aspekty jego zatrudnienia na początku jego pracy.Problem w tym że było ich tak niewiele że teraz można oceniać runde wiosenną jako czas stracony |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
To tylko potwierdza tezę, że Hyballa przeszkadzał różnej maści leserom i treningowym symulantom, którzy za kilkadziesiąt tys. zł miesięcznie chcieliby jedynie grać w dziadka na treningu i nic więcej.
Miejsca w ligowej tabeli o tym przekonują. A Pogoń czy Raków wcale lepszych składów nie mają, ale tam jest większe zaangażowanie. |
Cytat:
A nie czekaj :haha: |
Cytat:
|
Cytat:
|
âKuba Błaszczykowski powiedział parę ciepłych słów i mnie kompletnie rozkleił. Potem w szatni wypowiedzieli się inni koledzy. Głos mi się łamał, poleciało trochę łez. Przez te lata trudno mi było sobie wyobrazić życie bez Wisły Kraków, ale kiedyś musiał nastąpić moment rozstaniaâ.
Rafał Boguski https://www.laczynaspilka.pl/aktualn...alo-troche-lez Wywiad z Bogusiem. |
Cytat:
|
Cytat:
Ewentualnie po reaktywacji rezerw w IV lidze Boguski powinien kopać z chłopakami. W Lechu Dariusz Dudka i inni piłkarze bardzo chętnie tak ciągnęli do emerytury. U nas powinno być podobnie w przyszłości |
Cytat:
|
No no :) bez przesadyzmu...
|
Cytat:
|
Cytat:
Tylko Polska Zjednoczona Partia Gulownicza! Naprawdę zaczynam się zastanawiać czy groźniejsi dla społeczeństwa są zwolennicy "sympatycznego" Niemca, czy Ci którzy w każdym wpisie szukają jego zwolenników. |
Nie poruszajcie już tematu tego psychopaty to nie będziemy o nim rozmawiać.Szkoda czasu.
Natomiast ty już próbujesz obrócić dyskusję w taki sposób że niby przeciwnicy niemieckiego trenera uważają Gule za zbawiciela a tak nie jest.Dostaje taki sam kredyt zaufania jak Peter.Co z tego wyjdzie okaże się w praniu.Natomiast miłą odmianą jest że przynajmniej na tych krótkich filmikach z treningów piłkarze trenują piłkę nożną a nie zapasy czy futbol amerykański |
Jeżeli wrócił temat Hyballi to ja osobiście uważam, że nie był to zły trener Dlatego że widać jak młodzi zrobili u niego znaczny postęp: Starzyński,Gruszkowski,Plewka. Mam wrażenie, że to wyglądała to coś na zasadzie; młodzi ambitni to co im kazano robili bez żadnych problemów, a zawodnicy typu Sadlok pozbawionych już ambicji piłkarskich cały czas wszystko przeszkadzało. Jak czytałem w obecnym klubie to samo "wiekowi" zawodnicy mają głównie z nim problem
|
Celowo odwracam dyskusję żeby porzucić już dawno wyczerpany temat.
Chyba każdy na tym forum już sobie ugruntował zdanie o poprzednim szkoleniowcu i tu się z tobą zgadzam, że należy sobie darować dalsze rozmowy na temat jego pracy. |
Cytat:
Wróć sobie trzy strony tego tematu i tam bodaj Hermond wyjaśnił jak wyglądała sytuacja z młodymi. Jeśli zaś chodzi o Duński klub to na tyle na ile przetłumaczył to translator problem z Niemcem zgłaszają wszyscy zawodnicy. Ekstra Bladet har over de seneste to uger hørt om konflikten med Peter Hyballa fra alle dele af truppen. Stamspillere, marginalspillere, unge, erfarne og ĂŚldre. |
Cytat:
|
Trzeba ,trzeba was prostować.Może następnym razem zastanowisz się dwa razy zanim podobnego bzdeta napiszesz
Ta 2 to tez katastrofa, mniejsza większa ale katastrofa. Dokąd w klubie będzie przyzwolenie na bumelanctwo ( bez znaczenia czy Kuba gra czy nie) a bardziej czy mentalnie dorósł do roli w jakiej się znajduje. Inną kwestia jest, patrząc po ostatnich wydarzeniach jaki trener z papierami na trenowanie do nas przyjdzie? Żaden. W klubach które robią progres a budżety są mniejsze lub porównywalne jest jeden wspólny mianownik: nikt się z cipkami nie patyczkuje i albo pracują albo wypad. Patrząc na nas to jest ciągły regres. Szkoda bo jak tak dalej pójdzie to się w końcu s.......imy z tej ligi. Dodam jakby komuś nie chciało się szukać że ta dwójka o której pisze ten dzban to Kuba i Brzęczek |
Cytat:
Hybala dwie rzeczy zrobił dobrze w Wiśle (poza utrzymaniem, które z tamtym szrotem pewne nie było, ale nie będę tego traktował jako sukces): 1) Wprost zademonstrował ile warte są transfery Wisły z ostatnich okienek i miał 100% racji (co pokazują ruchy klubu po jego odejściu - z odpalonych został już tylko Chuca). Być moźe taka terapia szokowa była konieczna żeby zatrudnić wreszcie DS i oczyścić kadrę. 2) Postawił na młodych bardzo mocno i systematycznie (co przełożyło się też na CLJ). Chyba nigdy nie mieliśmy tylu otrzaskanych z ekstraklasą juniorów - nie na zasadzie 15 minut w trzech meczach, jak u wcześniejszych trenerów. Poza tym Hybala jest pewnie toksycznym czubkiem, ale śmieszy mnie to miotanie się od ściany do ściany i nie uznawanie że nawet mimo ostatecznej porażki były jakieś pozytywy. |
https://weszlo.com/2021/07/16/aleksander-buksa-wywiad
Wywiad z Aleksandrem Buksą. Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl