![]() |
Jak wszyscy wiedzą mamy bardzo drogi stadion. Niektórzy twierdzą ze najdojrzalszy w europie ;)
Ale ja się pytam czemu nasz stadion jest taki brzydki ? Już teraz wygląda jakby miał z 30 lat. Czy nie da się zrobić go bardziej estetycznym ? moim zdaniem pomalowanie tych cementowych blogów, które strasznie szpecą stadion dało by o wiele ładniejszy wygląd naszej arenie. Pomalowanie ich na barwy klubu :) lub przynajmniej na szaro było by bardzo dobrym rozwiązaniem. |
Pomalowanie? Pfff....
O wiele lepsze byłoby obłożenie Alucobondem, a nawet jakimś ciemnym szkłem. |
Na takie zabiegi potrzebna jest zgoda właściciela praw autorskich do projektu. Prawda?
|
Cytat:
Na poważnie, chyba tak, ale raczej nie dożywotnio? |
Jeszcze coś w temacie widoczności z trybun naszego stadionu .... inni mają gorzej :-)
... ale żeby nie było za różowo nasz stadion też sie znalzał w tym "zaszczytnym" gronie ... polecam jest kilka perełek.
http://www.dofiga.net/?post=11683 |
Cytat:
tak tylko u nas nie ma juz tych zasieków ... |
Nie ma nie ma ... ale jest kilka innych "kwiatków"
|
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...to_szuka_dalej
p.s. nastepny termin majchrowskiego (11 pazdziernika) zbliza sie duzymi krokami ciekawe co teraz bedzie podane za powod niedotrzymania kolejnej (szostej) daty nie oddania stadionu??? |
Widzę, że spece zajmujący się telebimem wreszcie wpadli na sensowne plansze przedstawiające składy obu drużyn.. może następnym razem wpadną żeby pokazać na nim przynajmniej powtórkę gola , a nie męczyli golami z poprzedniego sezonu przed meczem i w przerwie.
|
A może wpadną żeby wynik zmiejszyć, a czas powiększyć? Przecież wynik raczej każdy zna, to nie kurde siatkówka, żeby trzeba było sledzić wynik. A zegar jest za to malusieńki...I tło też mogłoby być np: niebieskie...
|
Cytat:
E: Nie zaszkodziłoby też pokazywać na tym zegarze doliczony czas gry ... |
Z tego co wiem nie wolno puszczać powtórek i doliczonego czasu gry :>
|
Cytat:
|
Są, ale w Fifie.
Przepisy zabraniają puszczać powtórki sytuacji na jakimkolwiek stadionie, żeby sędziowie nie patrzyli. Nie wiem jak z doliczonym czasem jest... |
Jako, że dosyć często temat wyglądu stadiony z zewnątrz wraca, pozwolę sobie coś skrobnąć na ten temat. Obejrzałem dzisiaj dosyć ciekawy filmik z wizualizacją nowego wyglądu Estadio Santago Bernabeu. ( link: http://www.youtube.com/watch?v=CK6s1...layer_embedded ). Zapraszam do obejrzenia, fajnie jest przedstawione jak w czasie ten stadion się zmieniał. I wiecie co? Kilka wniosków mi się nasunęło:
- Nie trzeba za każdym razem burzyć doszczętnie całego stadionu, można modyfikować istniejące elementy, nawet w 90% - Aktualny wygląd stadionu nie koniecznie musi być wyglądem ostatecznym - zawsze można coś odjąć, dołożyć, poprawić. - Nastąpił bum na podświetlane i owalne stadiony - i pomimo, że ten projekt ESB jest rewelacyjny - to troszeczkę zaczyna to przypominać każdy inny stadion. -Jak się ma kasę, to można wszystko :) |
czy to prawda że na mecz z Jagiellonia ma być gotowy cały stadion? gdzieś usłyszałem takie info. wiara czyni cuda ale to raczej nie możliwe :P
|
Cytat:
|
Ja wierzę w jego terminy... że są nierealne xD
|
ja też w to nie wieże ale tak słyszałem. mówil to chyba ktoś kto po 1. jest bardzo bardzo dużym optymistą po 2. nie zna jacka m.
|
Czy ktoś podczas dnia otwartego na stadionie Wisły (jeśli będzie taka możliwość) mógłby sfotografować:
- stan zaplecza trybuny południowej (posadzka, toalety, ten kiosk gastronomiczny dla kibiców gości)' - wszystko co się da na trybunie zachodniej włącznie z obecnym stanem kiosków gastronomicznych (będzie na kilometr widać, czy jest już system oddymiania) - jakość położonych płyt przed trybuną zachodnią - okolice okrąglaka wraz z wejściem dla prasy Z góry wielkie dzięki. |
http://sport.wp.pl/kat,113114,title,...wiadomosc.html
filmik o stadionie Lecha o naszym by się taki sprzydał, chociaż obawiam się, że nie byłoby co fajnego pokazać ;) |
Cytat:
|
Ostatnio wydawało mi się będąc w okolicach stadionu, że wejście główne na trybunę zostało pomalowane na kolor "kremowy"..Przywidziało mi się, czy rzeczywiście zostało to wykonane? Ma ktoś jakies foto?
Byc może słońce spowodowało ten efekt, ale wyglądało całkiem przyjemnie ;) |
Cytat:
|
Kremowy kolor? Bez jaj. Jeszcze spier*olą barwę na białawą i wyjdzie Kum Arena.
|
Pierwszym meczem na całym stadionie miał być mecz z Jagą czy Fulham? Pytam "miał być" bo coś cichosza w tej sprawie.:(
|
z Jagą ale raczej nie będzie :(
|
Cytat:
|
Wejście jest otynkowane. Było to widac już na ostatnie fotogalerii.
http://stadiony.net/w_budowie/pol/st...enryka_reymana Cos bez echa przeszły te poprawki :) Nawet otynkowali ścianę z siporka :) Ale kable jak wisiały tak wiszą. |
Byłem na dniu otwartym, mam kilka zdjęć, tylko nie ma nic za bardzo do pokazania. Jedynie może pokój pana prezesa, tyle że to i tak jest prowizorka (sam Basałaj tak powiedział jak byłem ;] ). Bo na trybunę zachodnią wpuszczali tylko tyle co wejście do tunelu i szatni. Lipa panowie ;p
|
A mówili kiedy zachodnia będzie w końcu otwarta?
|
Pan który oprowadzał mruknął tylko "nie wiadomo, ale już niebawem".
|
Wrzucajcie wszystkie zdjęcia, nawet jak "nic" na nich nie ma.
|
Cytat:
|
http://farm7.static.flickr.com/6175/...06cc6863e8.jpg
http://farm7.static.flickr.com/6155/...35a500e476.jpg Jeszcze po lewej stronie jest jakaś szafka + duży LCD, a stamtąd skąd robiłem zdjęcie, był stół + kilka krzeseł. |
Cytat:
tu troszkę zdjęc ze stadionu http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...arty_na_Wisle/ |
Nareszcie!! :D
|
Cytat:
|
Dla mnie Kapka na 100%.
7 lat czekania i wreszcie... w 2007 byłem po raz pierwszy z żona na meczu i pamiętam jak stwierdziła: pewnie niedługo będa wszystkie trybuny (wtedy były 2). Heh, ale zlecialo:) |
Zdążyli przez te wszystkie lata nieźle się obłowić. Oby otynkowali cały stadion, zajęli się "kosmetyką"...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl