Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

KruQ 22.09.2011 21:42

Jak wszyscy wiedzą mamy bardzo drogi stadion. Niektórzy twierdzą ze najdojrzalszy w europie ;)
Ale ja się pytam czemu nasz stadion jest taki brzydki ? Już teraz wygląda jakby miał z 30 lat.
Czy nie da się zrobić go bardziej estetycznym ? moim zdaniem pomalowanie tych cementowych blogów, które strasznie szpecą stadion dało by o wiele ładniejszy wygląd naszej arenie. Pomalowanie ich na barwy klubu :) lub przynajmniej na szaro było by bardzo dobrym rozwiązaniem.

Voin 23.09.2011 19:14

Pomalowanie? Pfff....
O wiele lepsze byłoby obłożenie Alucobondem, a nawet jakimś ciemnym szkłem.

FraMat 23.09.2011 19:25

Na takie zabiegi potrzebna jest zgoda właściciela praw autorskich do projektu. Prawda?

Antystenes 23.09.2011 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1168730)
Na takie zabiegi potrzebna jest zgoda właściciela praw autorskich do projektu. Prawda?

To trzeba będzie jakieś medium załatwic:p

Na poważnie, chyba tak, ale raczej nie dożywotnio?

cozymodo 24.09.2011 11:28

Jeszcze coś w temacie widoczności z trybun naszego stadionu .... inni mają gorzej :-)
 
... ale żeby nie było za różowo nasz stadion też sie znalzał w tym "zaszczytnym" gronie ... polecam jest kilka perełek.

http://www.dofiga.net/?post=11683

Brzeszczot 24.09.2011 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cozymodo (Post 1169001)
... ale żeby nie było za różowo nasz stadion też sie znalzał w tym "zaszczytnym" gronie ... polecam jest kilka perełek.

http://www.dofiga.net/?post=11683



tak tylko u nas nie ma juz tych zasieków ...

cozymodo 24.09.2011 11:45

Nie ma nie ma ... ale jest kilka innych "kwiatków"

zulu2001 24.09.2011 20:39

http://stadiony.net/aktualnosci/2011...to_szuka_dalej



p.s. nastepny termin majchrowskiego (11 pazdziernika) zbliza sie duzymi krokami ciekawe co teraz bedzie podane za powod niedotrzymania kolejnej (szostej) daty nie oddania stadionu???

jaszczur90 25.09.2011 20:41

Widzę, że spece zajmujący się telebimem wreszcie wpadli na sensowne plansze przedstawiające składy obu drużyn.. może następnym razem wpadną żeby pokazać na nim przynajmniej powtórkę gola , a nie męczyli golami z poprzedniego sezonu przed meczem i w przerwie.

Proud 25.09.2011 20:52

A może wpadną żeby wynik zmiejszyć, a czas powiększyć? Przecież wynik raczej każdy zna, to nie kurde siatkówka, żeby trzeba było sledzić wynik. A zegar jest za to malusieńki...I tło też mogłoby być np: niebieskie...

ichigo 25.09.2011 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1169594)
Widzę, że spece zajmujący się telebimem wreszcie wpadli na sensowne plansze przedstawiające składy obu drużyn.. może następnym razem wpadną żeby pokazać na nim przynajmniej powtórkę gola , a nie męczyli golami z poprzedniego sezonu przed meczem i w przerwie.

A jak już puszczają te gole to mogliby pokazać coś innego niż początek rundy jesiennej zeszłego sezonu (chyba 5 czy 6 meczów). Nie wiem, nie mają bramek z meczów na Reymonta czy jak?

E: Nie zaszkodziłoby też pokazywać na tym zegarze doliczony czas gry ...

wislak227 25.09.2011 21:38

Z tego co wiem nie wolno puszczać powtórek i doliczonego czasu gry :>

jaszczur90 25.09.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak227 (Post 1169651)
Z tego co wiem nie wolno puszczać powtórek i doliczonego czasu gry :>

taaa.. na naszym stadionie nic nie wolno , a dziwne że na Legii , Lechii czy Lechu są

wujekWojtek 25.09.2011 23:12

Są, ale w Fifie.

Przepisy zabraniają puszczać powtórki sytuacji na jakimkolwiek stadionie, żeby sędziowie nie patrzyli. Nie wiem jak z doliczonym czasem jest...

Sinoos 27.09.2011 14:47

Jako, że dosyć często temat wyglądu stadiony z zewnątrz wraca, pozwolę sobie coś skrobnąć na ten temat. Obejrzałem dzisiaj dosyć ciekawy filmik z wizualizacją nowego wyglądu Estadio Santago Bernabeu. ( link: http://www.youtube.com/watch?v=CK6s1...layer_embedded ). Zapraszam do obejrzenia, fajnie jest przedstawione jak w czasie ten stadion się zmieniał. I wiecie co? Kilka wniosków mi się nasunęło:

- Nie trzeba za każdym razem burzyć doszczętnie całego stadionu, można modyfikować istniejące elementy, nawet w 90%
- Aktualny wygląd stadionu nie koniecznie musi być wyglądem ostatecznym - zawsze można coś odjąć, dołożyć, poprawić.
- Nastąpił bum na podświetlane i owalne stadiony - i pomimo, że ten projekt ESB jest rewelacyjny - to troszeczkę zaczyna to przypominać każdy inny stadion.
-Jak się ma kasę, to można wszystko :)

19sebawro06 27.09.2011 15:02

czy to prawda że na mecz z Jagiellonia ma być gotowy cały stadion? gdzieś usłyszałem takie info. wiara czyni cuda ale to raczej nie możliwe :P

wroobel88 27.09.2011 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1170329)
czy to prawda że na mecz z Jagiellonia ma być gotowy cały stadion? gdzieś usłyszałem takie info. wiara czyni cuda ale to raczej nie możliwe :P

Ja słyszałem, że miał być gotowy na mecz z Legią prawie rok temu ;) tak w ogóle to jest ktoś kto jeszcze wierzy w terminy podawane przez Jacka M. ?

tomaslfc14 27.09.2011 19:12

Ja wierzę w jego terminy... że są nierealne xD

19sebawro06 27.09.2011 20:20

ja też w to nie wieże ale tak słyszałem. mówil to chyba ktoś kto po 1. jest bardzo bardzo dużym optymistą po 2. nie zna jacka m.

PiotrG 27.09.2011 21:41

Czy ktoś podczas dnia otwartego na stadionie Wisły (jeśli będzie taka możliwość) mógłby sfotografować:
- stan zaplecza trybuny południowej (posadzka, toalety, ten kiosk gastronomiczny dla kibiców gości)'
- wszystko co się da na trybunie zachodniej włącznie z obecnym stanem kiosków gastronomicznych (będzie na kilometr widać, czy jest już system oddymiania)
- jakość położonych płyt przed trybuną zachodnią
- okolice okrąglaka wraz z wejściem dla prasy

Z góry wielkie dzięki.

wislak1995 29.09.2011 16:14

http://sport.wp.pl/kat,113114,title,...wiadomosc.html

filmik o stadionie Lecha
o naszym by się taki sprzydał, chociaż obawiam się, że nie byłoby co fajnego pokazać ;)

Domello 29.09.2011 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak1995 (Post 1171066)
http://sport.wp.pl/kat,113114,title,...wiadomosc.html

filmik o stadionie Lecha
o naszym by się taki sprzydał, chociaż obawiam się, że nie byłoby co fajnego pokazać ;)

Niech nasz najpierw skoncza, a pozniej mozna myslec o filmikach... tak jak bylo to w przypadku skybox'ow.

Belzebub 03.10.2011 14:05

Ostatnio wydawało mi się będąc w okolicach stadionu, że wejście główne na trybunę zostało pomalowane na kolor "kremowy"..Przywidziało mi się, czy rzeczywiście zostało to wykonane? Ma ktoś jakies foto?

Byc może słońce spowodowało ten efekt, ale wyglądało całkiem przyjemnie ;)

tomek100 03.10.2011 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 1173137)
Ostatnio wydawało mi się będąc w okolicach stadionu, że wejście główne na trybunę zostało pomalowane na kolor "kremowy"..Przywidziało mi się, czy rzeczywiście zostało to wykonane? Ma ktoś jakies foto?

Byc może słońce spowodowało ten efekt, ale wyglądało całkiem przyjemnie ;)

Byłem w sobotę na meczu koszykarek i miałem podobne odczucie - wejście "zrobiło się" całkiem całkiem. Pamiętam, że pomyślałem, że gdyby tak zrobiono z całą elewacją to stadion z zewnątrz wyglądałby dużo, dużo lepiej.

WiślakMyślenice 03.10.2011 16:12

Kremowy kolor? Bez jaj. Jeszcze spier*olą barwę na białawą i wyjdzie Kum Arena.

Pero 04.10.2011 14:33

Pierwszym meczem na całym stadionie miał być mecz z Jagą czy Fulham? Pytam "miał być" bo coś cichosza w tej sprawie.:(

Wiślak z Azorów 04.10.2011 14:37

z Jagą ale raczej nie będzie :(

crazykaro 04.10.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1173567)
Pierwszym meczem na całym stadionie miał być mecz z Jagą czy Fulham? Pytam "miał być" bo coś cichosza w tej sprawie.:(

Z Jagą 16. października... tak mówili

rafal777 04.10.2011 14:52

Wejście jest otynkowane. Było to widac już na ostatnie fotogalerii.
http://stadiony.net/w_budowie/pol/st...enryka_reymana

Cos bez echa przeszły te poprawki :) Nawet otynkowali ścianę z siporka :) Ale kable jak wisiały tak wiszą.

Voin 04.10.2011 16:34

Byłem na dniu otwartym, mam kilka zdjęć, tylko nie ma nic za bardzo do pokazania. Jedynie może pokój pana prezesa, tyle że to i tak jest prowizorka (sam Basałaj tak powiedział jak byłem ;] ). Bo na trybunę zachodnią wpuszczali tylko tyle co wejście do tunelu i szatni. Lipa panowie ;p

emailowiec 04.10.2011 16:43

A mówili kiedy zachodnia będzie w końcu otwarta?

Voin 04.10.2011 16:47

Pan który oprowadzał mruknął tylko "nie wiadomo, ale już niebawem".

milansport 04.10.2011 17:33

Wrzucajcie wszystkie zdjęcia, nawet jak "nic" na nich nie ma.

PAC 04.10.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1173572)
Z Jagą 16. października... tak mówili

Coś jest na rzeczy z tym meczem z Jagą ponieważ firma która zajmuje się sprzątaniem budowy po zejściu wykonawcy werbuje ludzi do pracy na stadionie od jutra mają zacząć porządkowanie.

Voin 04.10.2011 18:05

http://farm7.static.flickr.com/6175/...06cc6863e8.jpg
http://farm7.static.flickr.com/6155/...35a500e476.jpg
Jeszcze po lewej stronie jest jakaś szafka + duży LCD, a stamtąd skąd robiłem zdjęcie, był stół + kilka krzeseł.

CH. 04.10.2011 18:10

Cytat:

Miło nam poinformować, że od najbliższego meczu, a więc od ligowego spotkania z Jagiellonią Białystok, kibice Wisły będą mogli zasiadać na wszystkich trybunach stadionu przy Reymonta 22. Do użytku oddana zostanie ostatnia część obiektu – trybuna zachodnia.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...adion_otwarty/

tu troszkę zdjęc ze stadionu
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...arty_na_Wisle/

Marcin_fan 04.10.2011 18:11

Nareszcie!! :D

spartan 04.10.2011 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1173678)

Powiedz, że się mylę i to nie jest Bełkot Zdzisław K zwany panem (Z)UB-kiem

yoda79 04.10.2011 19:02

Dla mnie Kapka na 100%.
7 lat czekania i wreszcie...
w 2007 byłem po raz pierwszy z żona na meczu i pamiętam jak stwierdziła: pewnie niedługo będa wszystkie trybuny (wtedy były 2). Heh, ale zlecialo:)

Mario Nh 04.10.2011 19:17

Zdążyli przez te wszystkie lata nieźle się obłowić. Oby otynkowali cały stadion, zajęli się "kosmetyką"...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl