Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

wolfy 29.05.2021 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hermond (Post 1567981)
Jak nie potraficie wskazać piłkarzy z nazwiska i tego uzasadnić to zamknijcie gęby bo wstyd przynosicie przede wszystkim sobie, swoim rodzinom, Wiśle i innym kibicom tego klubu

I swoim zwierzętom domowym :rotfl:

krysztal 29.05.2021 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1567965)
Przyczyną są tłuste syte koty, wróć wieprze którym nie chce się wysilać. Cofnijmy się trochę w czasie:
Wdowczyk- fajny początek potem coś nie żarło a na forum rozkminy ze kombinuje z ustawieniem
Carillo - fajny początek pózniej miały być puchary i lipa
Stolarczyk- fajny początek i i potem tragedia
Skowronek - fajny początek a potem uj babki strzelił
Hybala- fajny start a potem się okazało albo zrobili z niego wariata

Mianownik jest jeden: to są jebane patałachy którzy maja wyjebane na klub i Nas kibiców. Myśl sobie co chcesz ale to są fakty. Żaden trener tu nie zagrzeje miejsca nawet brzeczyszczykiewicz wcześniej czy pózniej zostanie wy.......ony w sumie im wcześniej tym lepiej. Zreszta to nie jest problem tylko Wisły ale całej klapy. Tylko ze pózniej przyjeżdzają pasterze z dalekich stepów albo kelnerzy i leja naszego mistrza i to tez jest fakt. A nie przetrenowanie tych ....eczek.

Wdowczyk i Carilo to złe przykłady.Wdowczyk opanował kryzys ,drużyna zaczęła punktować i dopiero potem odszedł.Za kadencji Hiszpana graliśmy w miarę równo.Nie było jakichś większych kryzysów ani super serii

FraMat 29.05.2021 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hermond (Post 1567981)
Którzy piłkarze Waszym zdaniem byli uczestnikami spisku?

Nie było spisku.
Po prostu piłkarze wiedzą, kto im płaci (podpowiadam: nie Hyballa).
Po drugie: nie mają nadzwyczajnych umiejętności
Po trzecie: Hyballa przestał ich już motywować skoro widzieli, że jego dni są policzone, więc nawet grając dobrze, ale bardzo indywidualnie, bardziej liczyli na ewentualne punktowanie u potencjalnego nowego pracodawcy niż na realizację założeń PH.

Po czwarte: nikt im nie powiedział, że oni będą winni porażek, a nie PH.

Można byłoby jeszcze kilka takich: "po n-te" dorzucić, ale całość sprowadza się do jednego: brak zdecydowanej postawy władz klubu, a zamiast tego podsycanie kiepskiej atmosfery przez różne medialne działania. Sprawy wewnętrzne należy rozwiązywać w domu, bez angażowania w to mediów.

PAWEŁ 29.05.2021 15:53

Wiele pisano o trenerze i to prawda, że były pewne problemy w szatni, ale uważam, że wszystko zostaje w rodzinie. Jeśli chodzi o mnie, to nie mogę powiedzieć nic złego na temat trenera Hyballi, przeciwnie, muszę podziękować mu za to, że we mnie uwierzyłâ€.

Więcej tutaj https://grandhotelcalciomercato.com/...kov-intervista
Polska wersja na dole

R33 03.06.2021 17:51

Franciszek Smuda trenerem Wieczystej.

https://www.kswieczysta.com/news,1574.html

Fugiel 03.06.2021 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1568176)
Franciszek Smuda trenerem Wieczystej.

https://www.kswieczysta.com/news,1574.html

Widzialem go na Lubicz ostatnio - szczepil sie - nie wiem czemu zawsze sentyment do Dyzmy pozostanie ;)

Karherop 03.06.2021 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1568176)
Franciszek Smuda trenerem Wieczystej.

https://www.kswieczysta.com/news,1574.html

Co by nie mówić, dobrze że Kwiecień nas nie przejął, gdy miał ku temu okazję...

R33 03.06.2021 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1568177)
nie wiem czemu zawsze sentyment do Dyzmy pozostanie ;)

Jakby nie patrzeć wyniki miał. Poza tym jeśli chodzi o trenerów to chyba on najbardziej kojarzy się z erą Tele-Foniki (no ew. jeszcze Kasperczak).

Karherop 04.06.2021 05:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1568181)
Jakby nie patrzeć wyniki miał. Poza tym jeśli chodzi o trenerów to chyba on najbardziej kojarzy się z erą Tele-Foniki (no ew. jeszcze Kasperczak).

Z perspektywy czasu to pewnie większość trenerów z ostatatnich 10 lat mogłoby mieć w Wiśle podobne sukcesy jak Smuda, gdyby za Cupiala dostali swoją szansę. Jakoś mnie jednak nie dziwi l, że obaj Panowie pałali do siebie taką sympatią.
Kasa 10x większa niż u reszty ligi, zawodnicy jacy tylko się marzą.. i tylko można się uśmiechnąć ilu to trenerów z Wisły wyleciało w momencie gdy liderował w ligowej tabeli...
Lenczyk, Nawałka, Liczka, Skorza.. tyle pamiętam, a pewnie jeszcze paru by się znalazło.

TSWojtas 09.06.2021 10:59

https://weszlo.com/2016/03/03/grzego...cie-od-a-do-o/

Wywiad z 2016 roku ale jak ktoś nie czytał a lubi Grzele to warto

Karherop 15.06.2021 19:12

Łobodziński trenerem Miedzi Legnica

dziki 16.06.2021 09:02

On w tej Miedzi tyle lat został? nieźle. Ktoś wie jak mu ta trenerka w drugiej drużynie wychodziła?

Arkadiusz.Czerepach 16.06.2021 20:11

Peszko, Miśkiewicz i spółka wygrali dzisiaj regionalny Puchar Polski , na jesieni startują w normalnym pucharze razem z drużynami ekstraklasy , ciekawe kogo wylosują

Karherop 21.06.2021 10:24

Rafał Boguski w Puszczy Niepołomice, kontrakt 1+1

To już wiemy z kim odpadnieny w PP :>

I wcale mnie szczególnie nie zdziwi jak Puszcza awansuje do ekstraklasy. Patrząc na przykład Łęcznej nie takie rzeczy widziała 1 ligowa piłka ...

sandomingo 21.06.2021 10:28

Ale Puszcza nie chce awansować:)

IncognitoTSW 21.06.2021 11:23

Odpowiedni klub na tym etapie kariery, żeby Rafał spokojnie sobie jeszcze pograł dla przyjemności

KOALIK 21.06.2021 16:47

Czyli pewnie jeden trening tygodniowo i w weekend mecz. No chyba, że Kaziu załatwi w Puszczy brak treningów dla Messiego z Łomży.

Karherop 21.06.2021 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1568742)
Ale Puszcza nie chce awansować:)

To samo mówiło się przez kilka lat o Termalica ;)

Poza tym wszczepiono im dzisiaj gen zwycięstwa

TSWojtas 21.06.2021 20:56

Zagórowski z Clj odchodzi. Powodzenia

sevenheaven 21.06.2021 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1568746)
Zagórowski z Clj odchodzi. Powodzenia

wiadomo gdzie? swego czasu pisano, że spory talent.. szkoda

Karherop 21.06.2021 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1568748)
wiadomo gdzie? swego czasu pisano, że spory talent.. szkoda

Mimo wszystko z tymi warunkami nie powalczy. Poza tym w CLJ teraz pewnie postawią mocno na Miłosza Jaskule, równie duży talent. Pewnie będzie również w 1 drużynie 3 bramkarzem (o ile Buchalika gdzieś wypchną).

R33 01.07.2021 12:31

Marko Kolar (przypominam, że jeden z naszych Socios) w Płocku na 3 lata.

wolfy 01.07.2021 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1568921)
Marko Kolar (przypominam, że jeden z naszych Socios) w Płocku na 3 lata.

Miał u nas naprawdę dobry moment, szkoda że później mu nie wyszło.

piotrek1803 01.07.2021 15:11

W związku z zakończeniem kontraktu przez P. Buskę prezentuje aktualną 11 największych judaszy XXI w. Brakuję drugiego stopera, nie mogę sobie nikogo przypomnieć :) Grabowski z konieczności wędruje na ta pozycje a Handzlik przesuwam na lewą obronę.

Dolha - Stolarski, Kokoszka, Grabowski, Handzlik- Uche, Laszczak, Mączyński, T. Zając - Buksa, Carlitos

MaLk 01.07.2021 15:15

Z perspektywy czasu i późniejszych wydarzeń mam pewne opory co do kwalifikowania odejścia Mączyńskiego i Carlitosa. Tam mogło być (co nie znaczy, że na pewno było) drugie dno.

Arkadiusz.Czerepach 01.07.2021 18:16

ale przysieganie w lidze + ekstra że nie przejdzie do legii , to sobie mógł w tym "pomidorze" odpuścić

R33 01.07.2021 18:35

Z kolei Janekx89 podał info na TT, że Vullnet Basha (w sumie również nasz Socios :) )na testach w Łęcznej.




Co do wyżej wymienionej jedenastki to może mnie pamięć myli (tak więc niech ew. mnie ktoś poprawi) ale:


- Grabowski przecież przeszedł normalnie do Bruk-Betu, to, że Wisła twierdziła inaczej to druga sprawa.


- Zając też, dostał kontrakt nie taki jak chciał to poszedł gdzie indziej.


- Uche raz była akcja ze strajkowaniem, ale podejrzewam, że nie jeden piłkarz by narzekał jakby mu się blokowało trasnfer do mocnego wtedy średniaka z piłkarskiej perspektywy.


- Carlitos też nie zarzekał się, że będzie do końca życia grał w Wiśle. Jedyny minus to te teksy o zakochaniu się w tamtejszym klubie.

krysztal 01.07.2021 18:47

Buksów można umieścić dwóch a nawet trzech bo starego jako kierownika tej zdradzieckiej druzyny.Na pozycji bramkarza też konkurencja bo jest przecież jeszcze Cierzniak

Padre1906 01.07.2021 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek1803 (Post 1568931)
Carlitos

co? :D
10 znakow

sorino 02.07.2021 00:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 44353)
- Grabowski przecież przeszedł normalnie do Bruk-Betu, to, że Wisła twierdziła inaczej to druga sprawa.

Gość wykorzystał jakiś błąd klubu przy przedłużeniu z nim kontraktu i poinformował Termalike, że nie musi płacić odstępnego Wiśle za niego i zamiast tego dorzuciła mu prawdopodobnie parę groszy do nowego kontraktu, a on sobie pójdzie do sądu który mu unieważni kontrakt z Wisłą z powodu błędu formalnego. Cóż za normalne i szlachetne odejście.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 44353)
- Uche raz była akcja ze strajkowaniem, ale podejrzewam, że nie jeden piłkarz by narzekał jakby mu się blokowało trasnfer do mocnego wtedy średniaka z piłkarskiej perspektywy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 44353)
- Carlitos też nie zarzekał się, że będzie do końca życia grał w Wiśle. Jedyny minus to te teksy o zakochaniu się w tamtejszym klubie.

Tych dwóch to akurat analogiczna sytuacja, Carlitos chciał zrobić to samo co Uche czyli olać treningi, nie grać pół roku i iść do sądu. Zapewne skończyłoby się tak jak z Uche i wszyscy byliby stratni. Więc sprzedali dziada za śmieszną kwotę.

Nie może być aprobaty kibiców na takie działania kopaczy, szanujmy się.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl