![]() |
Cytat:
a widzisz jakis zwiazek miedzy trzema kamerzystami krecacymi mecz przez 2 godziny, a robotnikami pracującymi w podziemiu trybuny czy w ogole gdzies na zapleczu? Bo ja nie. |
Szkoda że tego meczu reprezentacji nie wyznaczyli na październik. Może wtedy zapieprzaliby równo żeby nie było kompromitacji, a tak z obietnicy otwarcia całego stadionu pozostanie.. no własnie co? nic! Oczywiście że zwala na niekorzystna aure...
Czy na D ruszyły jakiekolwiek prace? |
Tak ruszyły
|
ponoc jak skoncza z drogami dojscia na E to przenosza sie przed D, tak twierdzil jeden z typkow robiacych tam, moze rownoczesnie wezma sie za srodek D ... zobaczymy
mogliby przy okazji ogarnac troche "pomnik" Reymana.. swoja droga, wierze ze doczekamy sie pomniku z prawdziwego zdarzenia, inaczej rzecz ujmujac posągu (jak chocby na Legii) bo to co teraz jest to za przeproszeniem kawalek kamienia, mysle ze bylibysmy w stanie przez 3 mecze uzbierac wystarczajaca kwote, nikt by raczej nie zalowal zlotowki, a nawet 100, SA (zarzad+zawodnicy) i TS (zarzad+sportowcy) odmawiajac wspomoc tak szlachetna akcje wystawiliby sie na kpiny, pociski z kazdej ze stron i braku szacunku na zawsze, w koncu to wspolna sprawa, najwazniejsza postac w historii Wisly, marzenia.. oby sie kiedys spelnily |
Byle od mojego środka D... czymali się z daleka. Ja słyszałem że klatki już robią ale zaplecza chyba jescze długo nie będzie....
|
ktoś zorientowany moglby rozwinac co konkretnie dzieje sie na (w) D? a co do pomnika to przeciez z tego co pametam były jakies zbiórki robione..
|
Cytat:
Bez napinki. |
to barwy zikitu pewnie a pomysl jak wszystkie 'dobre' pochodzi wlasnie z madrych glow tam pracujacych
|
z tego co mi swita to tlumaczyli to tym ze takie sa wymagania.. jak sie okazalo po innych stadionach jest to bujda
w zasadzie robiac niektore dziwne rzeczy tlumaczyli to wlasnie jakims regulaminem.. nigdzie tego nie ma, tylko u nas, zolte schody, asfalt, pleksy miedzy sektorami, bo takie sa wymagania.. ;) |
Czyli ten żółty motyw ze schodów z niebieskimi krzesełkami - o ile dobrze pamiętam - nie ma ani nic wspólnego z kolorystyką Krakowa ani nic wspólnego z historycznymi brawami Wisły? Dzięki.
|
Cytat:
|
Bez systemu dostępu? To jak, wejdzie każdy kto chce, bez biletu? Bo jeśli bilety ma sprawdzać człowiek, to trochę się zejdzie zanim wszyscy wejdą na stadion, nawet jak to będzie 10tys osób.
|
jak bez biletu? w praktyce będzie wyglądało to tak:
pokazujesz bilet -> później dowód do kamerki -> koleś przyciska guzik -> wchodzisz |
Może elewacja mogłaby wyglądać tak( szare elementy, wspominany wczesniej dibond, niebieskie elementy po otynkowaniu pomalowane na kolor żelastwa).Wizualzacja( za duzo powiedziane :)) Zrobiona na szybko w Paincie.
http://i54.tinypic.com/1z6xnax.jpg http://i55.tinypic.com/2h5k2gl.jpg http://i55.tinypic.com/16hlrna.jpg |
Cytat:
Oby zdążyli odpalić ten system, inaczej może być nieciekawie. Zdążyli oczywiście do meczu Wisły, jutro niech miasto się kompromituje. |
Skąd to info o tych biletach i jajach z systemem?
|
Cytat:
|
Co do żółtych schodów nie wiem jak to się ma do wymogów ale na Legii też przejścia mają żółte elementy,takie paski które widać tylko z góry natomiast z pozycji boiska są niewidoczne.
Widać to na tym zdjęciu http://www.legia.com/www/galerie/wyd...a/big/1019.JPG |
Cytat:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35800,8344037 Więc co działa czy nie ?? |
Diabli wiedzą. Tutaj pojawiła się informacja, że nie działa, znowu tam piszą, że jednak działa.
Napiszę na gg do Wisły, powinni wiedzieć. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Czyli jak kupie od kogoś pod stadionem bilet ( z innym peselem) to nie wejde? |
Dla wszystkich płaczków i narzekaczy na nasz stadion.Oto głos neutralny człowieka który w swym życiu widział wiele stadionów.-Stadion Wisły Kraków? Wygląda wspaniale, a gdyby był ukończony, to widok byłby imponujący powiedział niemiecki trener Australijczyków Holger Osieck.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przeciez jak pokazać komuś zdjęcie stadionu od środka powie że super! Przywieziesz kogoś na stadion i pokażesz mu najlpesze miejsca będzie miał też takie zdanie. Dla laika stadion jest ok! Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że znam tę budowę jak chyba żadną inna w kraju i dobrze wiem, że nie wszystko jest kolorowe jak na obrazku.
Wewnątrz stadion jest świetny i dziś przekonam się jak z akustyką. Z zewnątrz...już wszystko zostało napisane... |
Cytat:
Tak jest. Ten sam trener na tejże konferencji powiedział mniej więcej: "Macie Murawskiego, Jelenia... Macie naprawdę solidny zespół".... :D |
Akurat jeśli chodzi o akustykę, to będziemy mieli najlepszą w Polsce, gdyż nasz stadion ma konkretny dach, a nie brezencik jak ten w Warszawie.
|
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html
Trzeba przyznać że bardzo dzielni są operatorzy kamer TVP. Swoją drogą równie dzielni są operatorzy którzy obsługiwali mecz w Kielcach bo tam trybuny niczym nie odbiegają od tej naszej nie ukończonej, oczywiście nie licząc krzesełek. Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl