Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

tsw maniek 03.12.2010 08:44

Witam oriętuje się ktoś czy na giełdzie narciarskiej w Rotundzie dostane łyżwy czy jest tylko sprzęt narciarski??

DYRU 03.12.2010 09:40

w zeszłym roku były łyżwy. Ogólnie sprzęt do sportów zimowych, chociaż z bobslejem sie nie spotkałem.

Marcinnno 03.12.2010 09:43

Witam wie ktoś czy jest możliwość przelania pieniędzy z mooneybookers na konto bankowe? Umiem przelać pieniądze z moneybookers na bet-at-home, ale nie wiem jak przelać na konto bankowe wie ktoś może ?

Kaan 03.12.2010 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1021147)
Polecicie jakiś fajny punkt fotograficzny w Hucie? :)

Chcesz sobie zrobić zdjęcie czy zrobić odbitki?
W pierwszym przypadku moge polecić na Teatralnym przy Kocmyrzowskiej (niedawno sprawdzony) lub (tu nie pamietam osiedla) punkt znajdujacy sie w jednej lini (ulicy) jak straz pozarna ale blizej Sfinksa (dawno sprawdzony).

DYRU 03.12.2010 11:48

Polecicie jakieś słuchawki do słuchania muzyki np. z laptoka, wieży itp.100 zł. wiem, że cudów za ta kwotę nie kupię ale coś rozsądnego może się uda.

Bartosz 03.12.2010 11:55

Zapodałby ktoś kluczem do ESET Nod 32 Antivirus 4 dla wersji 64bit?

Prezydentowa 03.12.2010 15:42

Pytanie mam takie:

Wczoraj odbył się w Krakowie jakiś mecz siatkówki mężczyzn. Nie mam pojęcia jaka liga. Kluby akademickie lub w jakiś sposób związane z jakąś uczelnią. Potrzebuję wiedzieć, co to za mecz był. Liczę na pomoc tych, którzy mają pojęcie o tym

michu-k 03.12.2010 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 1021471)
Polecicie jakieś słuchawki do słuchania muzyki np. z laptoka, wieży itp.100 zł. wiem, że cudów za ta kwotę nie kupię ale coś rozsądnego może się uda.

http://allegro.pl/sennheiser-hd-202-...334120458.html

bercik860 03.12.2010 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1021478)
Zapodałby ktoś kluczem do ESET Nod 32 Antivirus 4 dla wersji 64bit?

Tylko takie znalazłem:
Cytat:

username: Ronakt
serial:6570505686

pawel1906 03.12.2010 19:09

Witam mikołAJ się zbliża i musze kupić prezent... w zeszłym roku w cerfie w czyżynach widziałem Hummera sterowanego on był bardzo duuży kosztował o ile pamiętam... 350 zł mam zamiar go kupić na prezent ale go nigdzie nie moge znaleść i tu moja prośba czy ktoś czasem nie widział czegoś takiego w ktorymś z CH lub może gdzieś w internecie.. bardzo prosze o pomoc

pawulon-82 03.12.2010 19:33

Cos w stylu Hammera widziałem w selgrosie.

Endorfinka 03.12.2010 21:14

Robił ktoś bilans płatniczy, np Szwecji ? :)

filemon 03.12.2010 21:39

http://www.transfermarkt.de/de/lasse...ler_79503.html

Wie ktoś może czy on ma polskie korzenie?

Overmars 03.12.2010 22:07

Witam
Gdzie w krakowie można iść na kurs instruktora piłki nożnej ?

Blacha92 03.12.2010 22:16

nie widzieliscie ostatnio jakis promocji na laptopy? vobis,euro rtv agd etc? orientujecie sie moze czy na swieta beda?

wroobel88 03.12.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 1021714)
Witam
Gdzie w krakowie można iść na kurs instruktora piłki nożnej ?

Możesz zadzwonić/podejść i zapytać w MZPN-ie. Jeśli natrafisz kiedyś na kurs organizowany przez Polską Akademie Sportu to omijaj s....ieli jak najszerszym łukiem.

Overmars 03.12.2010 23:04

a jaka jest opinia o nich;>

wroobel88 03.12.2010 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 1021737)
a jaka jest opinia o nich;>

Na ich stronie są same korzystne ;) a poważnie to straszne problemy z uzyskaniem od nich papierów po ukończeniu kursu mimo zdania egzaminów i zapłaceniu wszystkiego. Lubią też unieważnić wyniki egzaminu gdy zda zbyt wiele osób (2 pierwsze terminy w cenie kursu, kolejne płatne ekstra). W dodatku za wysłanie legitymacji instruktora i reszty papierów płacisz 100zł. Szkoda nerwów

Mistel 03.12.2010 23:58

Panowie jaką polecicie w miarę niedrogą drukarkę, niezawodną, i żeby tusz nie kosztował tyle co ona sama?

bunny 04.12.2010 00:28

Jak się nazywa melodia od 0:25 ?
http://www.youtube.com/watch?v=SPSixfmM-nE

MISTA92 04.12.2010 01:55

Panowie gdzie Polecacie kupic jakiegos super Misia na Mikołaja?:P

dj_ibutti 04.12.2010 02:23

Super Misia kupisz na przeciwko Empiku (na rynku), koło fausta. Ewentualnie oni mają chyba teraz stoiska w M1 i w Bonarce i tam też te miśki są sprzedawane :)


Panowie, pewnie są tu spece od Laptopów... Mam problem z baterią. Pisze mi, że mam 94% i 4h pracy, gdy nagle przy po ok.20 minutach bateria jest "wyładowana"... sprawdzałem wear level i jest 0%... bateria ma trochę ponad 2 lata.... :/ O co chodzi? :/

QBAS 04.12.2010 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1021757)
Panowie jaką polecicie w miarę niedrogą drukarkę, niezawodną, i żeby tusz nie kosztował tyle co ona sama?

Ja używam hp 1005 i jestem z niej bardzo zadowolony.

Kibicka 04.12.2010 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 1021769)
Panowie gdzie Polecacie kupic jakiegos super Misia na Mikołaja?:P

W M1 zawsze były fajne misie albo sklep Smyk (Galeria Kazimierz).

mic 04.12.2010 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1021757)
Panowie jaką polecicie w miarę niedrogą drukarkę, niezawodną, i żeby tusz nie kosztował tyle co ona sama?

Jezeli duzo drukujesz (w czerni) to kup sobie uzywana laserowke. Polecam HP 12xx, 13xx.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 1021769)
Panowie gdzie Polecacie kupic jakiegos super Misia na Mikołaja?:P

kupmisia.allegro.pl

MłodePokolenie 04.12.2010 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1021796)


kupmisia.allegro.pl

Mikołaj w poniedziałek, banki w weekend nie pracują, więc na mikołaja raczej nie będzie :)

Joshua TS 04.12.2010 12:28

Mam pytanko donośnie kompa ( Windows XP ) - bardzo pilne:) Podczas włączania filmów ( albo oglądania przez neta ) wyłącza mi się komp. Problem dotyczy kodeków DivX-a, a że większość filmów wymaga tego shitu to mam kłopot. Wyrzuciłem starego divixa z kompa, zainstalowalem nowego i dalej kur*** to samo. Nie mam pomysłu co może być nie tak.

<wislak88> 04.12.2010 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1021757)
Panowie jaką polecicie w miarę niedrogą drukarkę, niezawodną, i żeby tusz nie kosztował tyle co ona sama?

Może nie drukarki tylko urządzenia wielofunkcyjne ale warto przeglądnąć.
http://img254.imageshack.us/i/tabela...dzeniawie.jpg/

Marcin_fan 04.12.2010 13:05

nie moge zalogować sie na gadu.. czy jest szansa że moge ten numer " odzyskać " ..??? jeszcze wspomne że niestety nie pamiętam jaki podałem e-mail przy rejestracji...

Jeden 04.12.2010 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1021771)

Panowie, pewnie są tu spece od Laptopów... Mam problem z baterią. Pisze mi, że mam 94% i 4h pracy, gdy nagle przy po ok.20 minutach bateria jest "wyładowana"... sprawdzałem wear level i jest 0%... bateria ma trochę ponad 2 lata.... :/ O co chodzi? :/

Ja miałem to samo i znajomy informatyk powiedział,że bateria do wymiany (używałem 28miesięcy) włączyłem komputer bez ładowania było 100% nagle 55 i po 7minutach koniec.

Jeden 04.12.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 1021769)
Panowie gdzie Polecacie kupic jakiegos super Misia na Mikołaja?:P

Ja kupiłem dla siostrzenicy ładnego misia na Siennej obok Empiku- Galeria Bukowski i była zadowolona mimo,że jest już duża.

Tylko_Wisła! 04.12.2010 14:19

Pytanie raczej dla ludzi znających sie na telefonach .

Wczoraj zaczął zawieszać mi sie telefon , więc go wyłączyłem teraz gdy chce go włączyć mam tylko biały wyświetlacz .

O co kaman ?...

Edit: Dzięki pio :)

Marcin_fan 04.12.2010 14:22

czyżby to był SE k800i ???

Tylko_Wisła! 04.12.2010 14:25

Nie , SE K550i :)

mic 04.12.2010 15:30

Prosba wielka, moglby mi ktos podeslac paczke gier ktore sa w XP ? (Sapery i inne pasjanse)

Z gory dzieki

pio 04.12.2010 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 1021851)
Pytanie raczej dla ludzi znających sie na telefonach .

Wczoraj zaczął zawieszać mi sie telefon , więc go wyłączyłem teraz gdy chce go włączyć mam tylko biały wyświetlacz .

O co kaman ?...

zdaje się, że to przypadłość se, podobnie miałem w k750i i w200. po prostu pada i już ;)

Opętany 04.12.2010 17:31

Może ktoś wie gdzie znajdę kurtki firmy Hi-tec?

wiślak 86 04.12.2010 18:38

W jaki sposób mogę skontaktować z osobami sprzedającymi szaliki w poniedziałek i wtorek? Wiem że Belfast się tym zajmuje ale widzę że dostał bana od włodarzy forum i priva nie odczyta.

Blacha92 04.12.2010 19:35

Panowie, siedzi ktoś z was w temacie laptopów? ( co kupić, opinie dotyczące firm, gdzie)

Lupo 04.12.2010 20:16

Czy za bon upominkowy do Saturna można kupić bilet w tamtejszym "ticketpro"?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl