![]() |
Czy na meczu Polska - Australia będzie pozdrawiany za całokształ budowy naszego stadionu - prezio Majchrowski ? Bo chyba nie bedzie lepszej okazji zrobienia mu reklamy na całą Polskę. Szczególnie, że wybory komunalne tuż, tuż.
|
Po co takie pytanie ? Myslisz ze dostaniesz odpowiedz? Badz na meczu- przekonasz sie
|
Na kamerce nr 4 ( trybuna wschodnia i E ) - http://kamera2012.eu/krakow4/ - oraz nr 5 ( trybuna zachodnia i D ) - http://www.krakow.pl/start/1311,arty...ly_krakow.html - można obecnie podglądać trening naszej kadry a jutro australijskiej :-)
|
kamery inne poblokowali zeby sposorów nie reklamowac hehe
|
spokojnie mogą 3 rzędy tych reklam ustawić
|
Musze wam coś powidzieć coś o stadionie w poznaniu tak uwielbianym przez wszystkich a mianowicie planteka naciągnięta na dach troszke się leje i nie tylko w magazynie ultrasów ale i w przyszłej restauracji klubowej gdzie właśnie spadł sufit, przecieka jeszcze wielu miejscach, do tego w pomieszczeniach dla vipów sufit jest na wysokości mniejszej niż 2m, a jeśli chodzi o pojemność stadionu to najprawdopodobniej będzię musiała być ograniczona z powody złych drug dojścia.
|
Kto ma pytanie do kolejnej interpelacji proszę pisać.
Jak zwykle zaczynamy od nr.1 potem kolejny kopiuje posta z pytaniami , wpisuje swój numer i pytanie itd. Pytania zbieramy do jutrzejszego wieczora.we wtorek sprawdzamy , w środę składamy interpelacje. Pytanie tylko konkretne- nie rozwlekłe , w każdym pytamy o jedną rzecz żeby nam znów nie lali wody w odpowiedziach |
Zadawałem już dziś to pytanie, ale najwidoczniej nikt nie zna odpowiedzi, więc może warto zapytać w interpelacji:
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą) |
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? |
Adam Musiał przed chwila w OrangeInfo :
Na pytanie - Czy podoba się Panu stadion? - Widziałem ładniejsze. |
Cytat:
|
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? |
Guwek nie przesadzasz? :D
To chyba logiczne ze sa ladniejsza.. takze od tych na Legii, w Poznaniu, Lubinie, Gdansku czy we Wroclawiu.. lepsze bylo to "Nie wiem czy Panstwo zauwazyli ale Smuda jest jedna z nielicznych osob, ktorej cos sie podobalo na stadionie Wisly" tvp Krakow :D chodzilo o kapitalna murawe.. zdjecia z treningu repry http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/reprezentacja_trenowala_na_stadionie_wisly/ |
Hehe SpoXsterR wiem, że są ładniejsze:) nawet niedawno gościłem na takim. Zacytowałem go tylko dlatego, że jest naszym administratorem stadionu. :)
|
A tyle narzekania było że murawa do wymiany itd. A tu jak widać cycuś glancuś :)
|
Jak ktos ma namiary lub zna firmy mogące wycenić obłożenie elewacji bibondem lub ew.czyms innym pisac do mnie tu lub na priv- może jak ruszymy temat to coś uda się zrobic.Szanse są szczerze mówiąc średnie bo zakutych urzedników cieżko bedzie przekonać ale lepiej coś robić niż później pluć sobie w brodę.
Jakby np.udało się znaleźć firmę która w zamian za reklamę cześciowo sfinansuje elewację (to samo tyczy sie telebimów jak ktoś ma znajme firmy które np.chciayłby reklame za częśc kasy....) to by temat był załatwiony.Ja na własną rękę też coś będę szukał ale może ktoś kto tu zagląda ma jakieś kontakty więc dlatego piszę |
Arapaho, nie wiem czy wiesz, ale jak to miasto miałoby organizowac te oblozenie elewacji czy telebimy, to na wszystko ma byc przetarg, nie jest tak, ze sie firma zgłosi i miasto podpisze odrazu umowe.. Co innego Wisła, bo tutaj juz nikt sie nie wmiesza, moze podpisywac z kim sie podoba.
|
Cytat:
Pytanie do interpelacji: 1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą) 2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? A dokładnie 8 października trzeba wysłać kolejną interpelację, z pierwszym pytaniem: "Dlaczego nie został dotrzymany termin oddania całego stadionu w dniu 29 października?" Odpowiedzą najwcześniej po 3 tygodniach, czyli nie wcześniej niż 2 listopada. :lol: |
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? 8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej. |
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? 8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej. 9.Wedle opinii wielu naocznych obserwatorów, z pierwszego rzędu skyboxów nadal nie widać całości boiska.Osoby niskiego wzrostu czy dzieci w ogóle są wykluczone z możliwości oglądania meczu.Czy inwestor jakim jest miasto ma zamiar coś z tym zrobić? a jeśli nie, czy miejsca pierwszego rzędu będą miejscami z ograniczoną widocznością, bądź czy też będzie wprowadzony limit wzrostu dla osób chcących wykupić te najdroższe miejsca na stadionie. |
Cytat:
|
Cytat:
http://img20.imageshack.us/img20/4849/1sau.jpg Domyślam się że była robiona na stojąco:> a oprócz tego to tak na oko wygląda że ciężko by przez tą szczelinę było widac całe boisko na siedząco, szczególnie jak są problemy z widokiem z zewnątrz. Ale z ostrożności edytuje bo być może widok jest. |
Pewnie, że na stojąco. Bezpośrednio przed szybą jest rząd siedzeń, więc inaczej się nie da, aby osoby na balkonie nie zasłaniały widoku.
|
Mam małe pytanie . Ile kibiców będzie mogło wejść na mecz z koroną
|
Cytat:
Po drugie- nie chcę żeby ktokolwiek na razie zgłaszał się do wykonania elewacji tylko chodzi mi o zrobienie kosztorysu wykonania elewacji ładnej i z dobrych materiałów celem przedstawienia kosztów ZIKIT-owi i J.M żeby podłożyć im pod nos rozwiązanie.Obawiam się że malowanie tej elewacji- jak twierdzi wiele osób- będzie (o ile będzie) tylko tymczasowym maskowaniem niedociągnięć i na betonie konstrukcyjnym bedzie to wyglądało tragicznie |
Witam... Nie wiem czy sie ktoś tym zainteresuje ale takie coś mi w szukajce wyskoczyło... http://www.budohal.pl/formularz-wyce...FQseZwodnXVg2A
ed. w sumie to multum tego jest i z tego co widzę to najpopularniejszym materiałem na fasady są panele z Alucobondu tylko nie mogę nigdzie znaleźć jakiejś orientacyjnej ceny.... Jest ktoś w stanie wyliczyć jaka byłaby powierzchnia elewacji do wykonania?? Wiem że to jest ciężkie do wyliczenia ale może ktoś, gdzieś, kiedyś się spotkał z taką informacją?? Byłbym bardzo wdzięczny,,, |
Jeśli chodzi o siedzenia w drugim rzędzie Skyboxów, to sadze ze będą stosowane poduszeczki pod szanowne cztery litery :D Aby każdy mógł mięć widok na całą długość i szerokość murawy :)
|
Nie dla widzów o słabych nerwach + tym którym bardzo się nasz stadion nie podoba i ilość kasy na niego wydana
http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y&hd=1 |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl