Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Gwiaździsty 05.09.2010 16:46

Czy na meczu Polska - Australia będzie pozdrawiany za całokształ budowy naszego stadionu - prezio Majchrowski ? Bo chyba nie bedzie lepszej okazji zrobienia mu reklamy na całą Polskę. Szczególnie, że wybory komunalne tuż, tuż.

vabanq 05.09.2010 17:10

Po co takie pytanie ? Myslisz ze dostaniesz odpowiedz? Badz na meczu- przekonasz sie

kot 05.09.2010 17:31

Na kamerce nr 4 ( trybuna wschodnia i E ) - http://kamera2012.eu/krakow4/ - oraz nr 5 ( trybuna zachodnia i D ) - http://www.krakow.pl/start/1311,arty...ly_krakow.html - można obecnie podglądać trening naszej kadry a jutro australijskiej :-)

bravelukas 05.09.2010 17:35

kamery inne poblokowali zeby sposorów nie reklamowac hehe

Hudy 05.09.2010 17:42

spokojnie mogą 3 rzędy tych reklam ustawić

damian755 05.09.2010 17:59

Musze wam coś powidzieć coś o stadionie w poznaniu tak uwielbianym przez wszystkich a mianowicie planteka naciągnięta na dach troszke się leje i nie tylko w magazynie ultrasów ale i w przyszłej restauracji klubowej gdzie właśnie spadł sufit, przecieka jeszcze wielu miejscach, do tego w pomieszczeniach dla vipów sufit jest na wysokości mniejszej niż 2m, a jeśli chodzi o pojemność stadionu to najprawdopodobniej będzię musiała być ograniczona z powody złych drug dojścia.

Arapaho 05.09.2010 19:59

Kto ma pytanie do kolejnej interpelacji proszę pisać.
Jak zwykle zaczynamy od nr.1 potem kolejny kopiuje posta z pytaniami , wpisuje swój numer i pytanie itd. Pytania zbieramy do jutrzejszego wieczora.we wtorek sprawdzamy , w środę składamy interpelacje. Pytanie tylko konkretne- nie rozwlekłe , w każdym pytamy o jedną rzecz żeby nam znów nie lali wody w odpowiedziach

ichigo 05.09.2010 20:07

Zadawałem już dziś to pytanie, ale najwidoczniej nikt nie zna odpowiedzi, więc może warto zapytać w interpelacji:

1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)

rafil 05.09.2010 21:06

1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)?

Guwek 05.09.2010 21:09

Adam Musiał przed chwila w OrangeInfo :
Na pytanie - Czy podoba się Panu stadion?
- Widziałem ładniejsze.

picasso 05.09.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 975028)
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)?

3 czy miasto bierze pod uwagę mozliwość obniżenia kwoty za wynajem w zamian za promocję i reklamę?

Kost 05.09.2010 21:11

1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)?
3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej?
4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada?

SpoXsteR 05.09.2010 21:12

Guwek nie przesadzasz? :D
To chyba logiczne ze sa ladniejsza.. takze od tych na Legii, w Poznaniu, Lubinie, Gdansku czy we Wroclawiu..

lepsze bylo to
"Nie wiem czy Panstwo zauwazyli ale Smuda jest jedna z nielicznych osob, ktorej cos sie podobalo na stadionie Wisly" tvp Krakow :D

chodzilo o kapitalna murawe.. zdjecia z treningu repry http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/reprezentacja_trenowala_na_stadionie_wisly/

Guwek 05.09.2010 21:23

Hehe SpoXsterR wiem, że są ładniejsze:) nawet niedawno gościłem na takim. Zacytowałem go tylko dlatego, że jest naszym administratorem stadionu. :)

Angmir 05.09.2010 21:29

A tyle narzekania było że murawa do wymiany itd. A tu jak widać cycuś glancuś :)

Arapaho 05.09.2010 21:42

Jak ktos ma namiary lub zna firmy mogące wycenić obłożenie elewacji bibondem lub ew.czyms innym pisac do mnie tu lub na priv- może jak ruszymy temat to coś uda się zrobic.Szanse są szczerze mówiąc średnie bo zakutych urzedników cieżko bedzie przekonać ale lepiej coś robić niż później pluć sobie w brodę.
Jakby np.udało się znaleźć firmę która w zamian za reklamę cześciowo sfinansuje elewację (to samo tyczy sie telebimów jak ktoś ma znajme firmy które np.chciayłby reklame za częśc kasy....) to by temat był załatwiony.Ja na własną rękę też coś będę szukał ale może ktoś kto tu zagląda ma jakieś kontakty więc dlatego piszę

Fuks 05.09.2010 22:01

Arapaho, nie wiem czy wiesz, ale jak to miasto miałoby organizowac te oblozenie elewacji czy telebimy, to na wszystko ma byc przetarg, nie jest tak, ze sie firma zgłosi i miasto podpisze odrazu umowe.. Co innego Wisła, bo tutaj juz nikt sie nie wmiesza, moze podpisywac z kim sie podoba.

PiotrG 05.09.2010 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 975044)
A tyle narzekania było że murawa do wymiany itd. A tu jak widać cycuś glancuś :)

Przez tyle czasu, to można było wyhodować nową, bez rozwijania jej z rolek. Logiczne było, że do września to każda żółta plama zniknie.

Pytanie do interpelacji:
1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)?
3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej?
4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada?
5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony?
6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana?
7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej?


A dokładnie 8 października trzeba wysłać kolejną interpelację, z pierwszym pytaniem: "Dlaczego nie został dotrzymany termin oddania całego stadionu w dniu 29 października?" Odpowiedzą najwcześniej po 3 tygodniach, czyli nie wcześniej niż 2 listopada. :lol:

MatMario 05.09.2010 22:51

1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)?
3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej?
4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada?
5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony?
6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana?
7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej?
8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej.

1q2 05.09.2010 23:37

1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to kto je kupi (miasto jako inwestor czy Wisła jako operator)?
3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej?
4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada?
5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony?
6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana?
7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej?
8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej.
9.Wedle opinii wielu naocznych obserwatorów, z pierwszego rzędu skyboxów nadal nie widać całości boiska.Osoby niskiego wzrostu czy dzieci w ogóle są wykluczone z możliwości oglądania meczu.Czy inwestor jakim jest miasto ma zamiar coś z tym zrobić? a jeśli nie, czy miejsca pierwszego rzędu będą miejscami z ograniczoną widocznością, bądź czy też będzie wprowadzony limit wzrostu dla osób chcących wykupić te najdroższe miejsca na stadionie.

crazykaro 05.09.2010 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 975089)
jak wiadomo wewnątrz także nie można oglądać meczu, co jest ewenementem.

A skąd ta wiadomość. Ze zdjęć które pamiętam to widok ze środka jest przedni

1q2 06.09.2010 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 975090)
A skąd ta wiadomość. Ze zdjęć które pamiętam to widok ze środka jest przedni

Zrobiłem edit - jak jeszcze 'człowiek od pana O' się tu wpisywał, zadałem mu pytanie i napisał że nie wie i sprawdzi i wydawało mi się że zamilknął ale znalazłem że odpisał że widać - nawet fotkę wrzucił ale jest ona marna
http://img20.imageshack.us/img20/4849/1sau.jpg

Domyślam się że była robiona na stojąco:> a oprócz tego to tak na oko wygląda że ciężko by przez tą szczelinę było widac całe boisko na siedząco, szczególnie jak są problemy z widokiem z zewnątrz.
Ale z ostrożności edytuje bo być może widok jest.

PiotrG 06.09.2010 00:57

Pewnie, że na stojąco. Bezpośrednio przed szybą jest rząd siedzeń, więc inaczej się nie da, aby osoby na balkonie nie zasłaniały widoku.

kamilo584 06.09.2010 08:10

Mam małe pytanie . Ile kibiców będzie mogło wejść na mecz z koroną

Arapaho 06.09.2010 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 975055)
Arapaho, nie wiem czy wiesz, ale jak to miasto miałoby organizowac te oblozenie elewacji czy telebimy, to na wszystko ma byc przetarg, nie jest tak, ze sie firma zgłosi i miasto podpisze odrazu umowe.. Co innego Wisła, bo tutaj juz nikt sie nie wmiesza, moze podpisywac z kim sie podoba.

Po pierwsze - nikt jeszcze nigdzie nie powiedział że na wykończenie elewacji i dostarczenie telebimów będzie przetarg.Na ile czytam wszelkie wypowiedzi J.N. i J.M na ten temat - sprawa ma byc rozważana po oddaniu stadionu do użytku.Jeśli jest inaczej podaj źródło.To w kwestii formalnej.
Po drugie- nie chcę żeby ktokolwiek na razie zgłaszał się do wykonania elewacji tylko chodzi mi o zrobienie kosztorysu wykonania elewacji ładnej i z dobrych materiałów celem przedstawienia kosztów ZIKIT-owi i J.M żeby podłożyć im pod nos rozwiązanie.Obawiam się że malowanie tej elewacji- jak twierdzi wiele osób- będzie (o ile będzie) tylko tymczasowym maskowaniem niedociągnięć i na betonie konstrukcyjnym bedzie to wyglądało tragicznie

sebanop 06.09.2010 08:23

Witam... Nie wiem czy sie ktoś tym zainteresuje ale takie coś mi w szukajce wyskoczyło... http://www.budohal.pl/formularz-wyce...FQseZwodnXVg2A




ed. w sumie to multum tego jest i z tego co widzę to najpopularniejszym materiałem na fasady są panele z Alucobondu tylko nie mogę nigdzie znaleźć jakiejś orientacyjnej ceny.... Jest ktoś w stanie wyliczyć jaka byłaby powierzchnia elewacji do wykonania?? Wiem że to jest ciężkie do wyliczenia ale może ktoś, gdzieś, kiedyś się spotkał z taką informacją?? Byłbym bardzo wdzięczny,,,

Jakubus 06.09.2010 08:25

Jeśli chodzi o siedzenia w drugim rzędzie Skyboxów, to sadze ze będą stosowane poduszeczki pod szanowne cztery litery :D Aby każdy mógł mięć widok na całą długość i szerokość murawy :)

Sensej 06.09.2010 10:42

Nie dla widzów o słabych nerwach + tym którym bardzo się nasz stadion nie podoba i ilość kasy na niego wydana

http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y&hd=1

skeba 06.09.2010 10:49

Cytat:

Nie dla widzów o słabych nerwach + tym którym bardzo się nasz stadion nie podoba i ilość kasy na niego wydana

http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y&hd=1
Po prostu Magia. Przepiękne stadiony. Ja się jednak cieszę, że w ogóle będziemy mieli jakieś obiekty. O takich mozemy niestaty zapomniec, a szkoda, bo mógłby być to obiekt, który byłby chlubą dla miasta. Miejscem wartym zobaczenia przez turystów.

crazykaro 06.09.2010 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 975152)
Nie dla widzów o słabych nerwach + tym którym bardzo się nasz stadion nie podoba i ilość kasy na niego wydana

http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y&hd=1

Ale co chiałeś wnieść swoim postem bo nie bardzo pasauje on do tematu gdyż nie jest na temat. Planować to sobie można. Ja widziałem fajny projekt stadionu w kształcie białej gwiazdy :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl