![]() |
Cytat:
Via Piotr Wołosik WOJO NA BOJO :p |
Niesamowite. Wychodzi ze Wojtkowki jest za glupi na pilkarza. Co wydawalo sie niemozliwe:)
|
Cytat:
|
Nie takie rzeczy robił u nas Nikola :)
|
Jesteś pewien?
Cytat:
|
Chociaż może nie miał przynajmniej broni przy sobie :)
|
|
I przeszedl pozytywnie test. Ale na narkotyki
https://transfery.info/aktualnosci/k...kotestu/146639 |
Prawda taka, że nie nie będzie miał surowych konsekwencji ze strony prawnej. Zawodowo, to zobaczymy, gdzie będą jeszcze chcieli korzystać z jego usług. W przypadku braku ofert i oszczędności, to otworzy salon kosmetyczny.
|
Chłop miał papiery na granie.Szkoda że głowa nie poszła we właściwą stronę
|
https://www.google.com/amp/s/sport.i...ws,nId,5124441 Wojtkowski do wzięcia.
|
Po czymś takim będzie się kopać po czole w niższych ligach, o ile nie pójdzie do więzienia :P
|
Drugi niereformowalny
http://www.90minut.pl/news/310/news3...aleckiego.html Tylko do pana na W starszy o 10 lat |
Cytat:
|
Tu cos wiecej
https://weszlo.com/2021/03/30/patryk...ki-zawieszony/ Dobrze, ze go od dawna w Wisle nie ma |
Cytat:
|
Cytat:
w wieczystej moglby podawać piłki , ale po co mialby przy tym psuć tam atmosfere |
Cytat:
Teraz może Wigry Suwałki? :> |
następny z papierami na grę ale z głową niestety nie po drodze.
|
|
David Niepsuj strzela dzisiaj bramkę w meczu ze swoją była drużyną
|
Kuba Bartosz ostatnio się rozkręcił poziom niżej, brameczka w weekend.
Jak wchodził do pierwszego składu Wisły, to mogło się wydawać, że mamy kozaka po prawej. Szkoda, że zdrowie nie pomogło. |
Wywiad jakis czas temu Wisockiego. Jest troche min o Vanna ly:)
https://pilkanozna.pl/index.php/Wyda...nie-z-wis.html |
Ciekawy wywiad, polecam.
|
a propos dywagacji forumowych Sobol vs Stolar, Skowron etc
https://weszlo.com/2021/04/10/czy-ta...ja-przyszlosc/ |
Maciej Skorża ponownie w Poznaniu.
|
Sentyment pozostał. Będę na Lecha patrzył teraz przychylniejszym okiem :)
|
nasza była "gwiazda" Sebastian Leszczak strzelił 4 gole Czechom i zapewnił Polsce awans w futsalu na MŚ
|
Kiko Ramirez doradza obecnie Rakowowi Częstochowa:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...-p,nId,5183794 Ogólnie ciekawy wywiad. |
Ci w Rakowie to jednak kumaci i powoli cos buduja
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl