Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

majkelson777 22.03.2021 11:21

Cytat:

Kamil Wojtkowski, piłkarz Jagiellonii Białystok, w niedzielę rozbił auto i zbiegł z miejsca zdarzenia. Już został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Wojtkowski nie zareagował na sygnał policji, która chciała go zatrzymać do kontroli i zaczął przed nią uciekać. Piłkarz starał się zgubić funkcjonariuszy, w efekcie doprowadzając – według naszych informacji – do stłuczki, po której uciekł z miejsca zdarzenia.

Wojtkowski został ostatecznie zatrzymany i w związku z tymi wydarzeniami jest przesłuchiwany na komisariacie.

Via Piotr Wołosik


WOJO NA BOJO :p

bódyń 22.03.2021 11:46

Niesamowite. Wychodzi ze Wojtkowki jest za glupi na pilkarza. Co wydawalo sie niemozliwe:)

ramzes190 22.03.2021 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez majkelson777 (Post 1563094)
Via Piotr Wołosik


WOJO NA BOJO :p

Nie spodziewałem się, że temu gościowi może jeszcze bardziej odbić palma.

czaro 22.03.2021 12:17

Nie takie rzeczy robił u nas Nikola :)

majkelson777 22.03.2021 13:38

Jesteś pewien?

Cytat:

Białostoccy policjanci sprawdzają okoliczności niezatrzymania się do kontroli i ucieczki jednego z kierowców. Jak udało nam się ustalić, za kierownicą mercedesa siedział jeden z piłkarzy Jagiellonii Białystok – Kamil Wojtkowski. Wszystko wskazuje na to, że mógł być pod wpływem narkotyków.

majkelson777 22.03.2021 13:40

Chociaż może nie miał przynajmniej broni przy sobie :)

ciastek88 22.03.2021 13:47

Na onecie juz jest ":

https://www.onet.pl/sport/onetsport/...91n8q,d87b6cc4

bódyń 23.03.2021 07:50

I przeszedl pozytywnie test. Ale na narkotyki
https://transfery.info/aktualnosci/k...kotestu/146639

master17 23.03.2021 09:19

Prawda taka, że nie nie będzie miał surowych konsekwencji ze strony prawnej. Zawodowo, to zobaczymy, gdzie będą jeszcze chcieli korzystać z jego usług. W przypadku braku ofert i oszczędności, to otworzy salon kosmetyczny.

Szneka 23.03.2021 09:32

Chłop miał papiery na granie.Szkoda że głowa nie poszła we właściwą stronę

Bero 23.03.2021 13:56

https://www.google.com/amp/s/sport.i...ws,nId,5124441 Wojtkowski do wzięcia.

Patryko 23.03.2021 14:11

Po czymś takim będzie się kopać po czole w niższych ligach, o ile nie pójdzie do więzienia :P

bridgeburner 30.03.2021 15:55

Drugi niereformowalny
http://www.90minut.pl/news/310/news3...aleckiego.html
Tylko do pana na W starszy o 10 lat

PhantomRanger 30.03.2021 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1563282)
Drugi niereformowalny
http://www.90minut.pl/news/310/news3...aleckiego.html
Tylko do pana na W starszy o 10 lat

Tym sposobem Małecki ostatecznie skończył grę za godne pieniądze. Zresztą nigdy nie był tytanem intelektu i z tego co kojarzę to niemal w każdym klubie, w którym grał, był skonfliktowany ze sztabem szkoleniowym.

bódyń 30.03.2021 18:07

Tu cos wiecej
https://weszlo.com/2021/03/30/patryk...ki-zawieszony/


Dobrze, ze go od dawna w Wisle nie ma

X-Ray 30.03.2021 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1563283)
Tym sposobem Małecki ostatecznie skończył grę za godne pieniądze. Zresztą nigdy nie był tytanem intelektu i z tego co kojarzę to niemal w każdym klubie, w którym grał, był skonfliktowany ze sztabem szkoleniowym.

Wieczysta kolego i godne pieniądze będą jeszcze większe niż w Sosnowcu.

Arkadiusz.Czerepach 30.03.2021 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1563287)
Wieczysta kolego i godne pieniądze będą jeszcze większe niż w Sosnowcu.

ty wogle wiesz co piszesz ?


w wieczystej moglby podawać piłki , ale po co mialby przy tym psuć tam atmosfere

Karherop 31.03.2021 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1563285)
Tu cos wiecej
https://weszlo.com/2021/03/30/patryk...ki-zawieszony/


Dobrze, ze go od dawna w Wisle nie ma

Po tym jak Moskal przejął drużynę kwestia czasu było kiedy Małecki wyleci. Już w Wiśle kilka razy mocno podpadł Moskalowi.

Teraz może Wigry Suwałki? :>

Szneka 31.03.2021 09:20

następny z papierami na grę ale z głową niestety nie po drodze.

marek2a 05.04.2021 20:34

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...l#s=BoxSportMT

Arkadiusz.Czerepach 05.04.2021 21:22

David Niepsuj strzela dzisiaj bramkę w meczu ze swoją była drużyną

ypeeh 06.04.2021 08:28

Kuba Bartosz ostatnio się rozkręcił poziom niżej, brameczka w weekend.

Jak wchodził do pierwszego składu Wisły, to mogło się wydawać, że mamy kozaka po prawej. Szkoda, że zdrowie nie pomogło.

bódyń 06.04.2021 16:05

Wywiad jakis czas temu Wisockiego. Jest troche min o Vanna ly:)
https://pilkanozna.pl/index.php/Wyda...nie-z-wis.html

Blixa 06.04.2021 16:17

Ciekawy wywiad, polecam.

Arkadiusz.Czerepach 10.04.2021 08:51

a propos dywagacji forumowych Sobol vs Stolar, Skowron etc
https://weszlo.com/2021/04/10/czy-ta...ja-przyszlosc/

R33 10.04.2021 22:10

Maciej Skorża ponownie w Poznaniu.

czaro 11.04.2021 11:15

Sentyment pozostał. Będę na Lecha patrzył teraz przychylniejszym okiem :)

sevenheaven 15.04.2021 11:58

nasza była "gwiazda" Sebastian Leszczak strzelił 4 gole Czechom i zapewnił Polsce awans w futsalu na MŚ

Cycu 21.04.2021 21:22

Kiko Ramirez doradza obecnie Rakowowi Częstochowa:

https://sport.interia.pl/pilka-nozna...-p,nId,5183794

Ogólnie ciekawy wywiad.

Kac 22.04.2021 12:22

Ci w Rakowie to jednak kumaci i powoli cos buduja


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl