![]() |
Boisko zostało zwężone. Obecnie ma wymiary 105x68m, zgodnie z wymogami UEFA.
|
Dokładnie. Są to wymiary zgodne z UEFA, które ona zdecydowała, że takie musza miec boiska nowe, czyli takie, które zostały wybudowane od podstaw.
|
Boisko zwezamy czyli bedzie defensywa w meczu z Apoelem.
|
Cytat:
Kojarzę ją z "fety" . Stała zaraz przy G1 a G2 .:P Przegrałem kontakt wzrokowy :( |
Stadion Wisły Kraków. Przygotowania do Ligi Mistrzów [ZDJĘCIA]
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ecia,id,t.html |
Cytat:
|
ciekawe czy wymyją ptasie odchody z balustrad balkonu I piętra...
|
Wczoraj byłem na stadionie i widziałem równe 10 sprzątaczek ze zmiotami i ścierami więc na pewno wszystko będzie aż lśniło :-D
|
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...leria-material nie sądzicie, ze jak już ma coś wisieć koło telebimu, to powinno być większe? w porównaniu do całości, te flagi to proporczyki. Śmiesznie to dla mnie wygląda.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak to wygląda w regulaminie
Cytat:
|
Klub potwierdza, że jest problem, bo wiadomo, że jest fizyczna możliwość przyspieszenia prac, a wcześniejsze otwarcie stadionu = więcej wpływów z biletów. Jak już napisałem na stronie SKWK - ktoś w uefie musiałby na mózg upaść, żeby kazać nam grać poza R22 w momencie gdy stadion jest na ukończeniu i w kwalifikacjach/lidze mecze rozgrywane są normalnie.
|
TO JEST TEMAT O BUDOWIE STADIONU A NIE O TYM GDZIE EWENTUALNIE ZAGRAMY W LIDZE MISTRZÓW.
Proszę sie trzymac tematu i nie wklejac po raz n-ty informacji o tym gdzie rzekomo zagramy |
Yea, beton między kondygnacjami zasłonięty!A proporczyki[?] nie wiszą na telebimie.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072016857.jpg Tak już było, czy teraz to tam zawiesili? http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072006340.jpg Wszystkie zdjątka: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...enili_stadion/ |
Cytat:
|
Jesli chodzi Ci o herb to był tam już na meczu z Zagłebiem :)
|
I jeszcze film z próby grania Hymnu LM:
https://www.facebook.com/video/video...d=185885066281 Oby był grany więcej niż jeden raz :) A jutro meczyk... już nie mogę się doczekać. |
Cytat:
Mogliby cały ten beton zasłonić, a nie tylko ten kawałek. |
Cytat:
|
O co chodzi z tym telebimem? Wygląda tak jakby zrobili jakieś wielkie 'rusztowanie' pod telebim, a teraz co, nie mieli kasy, chcieli przyoszczędzić i zamontowali tańszy i mniejszy ekran? :D Komicznie to niestety wygląda. Będzie coś z tym jeszcze robione, coś dodawane, czy tak to ostatecznie będzie wyglądać?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072004007.jpg |
^Jesli dobrze pamietam, to jak juz kiedys Wisla znajdzie sponsora tytularnego, to tam maja zawisiec banery sponsora.
|
Wystarczyło kilka szczegółów by ten stadion wypiękniał. Kosmicznie się prezentują te logotypy Ligi Mistrzów zakrywające beton - kosmos!
|
A tak wyglądają stanowiska na kamery:
http://tsw.com.pl/upload/gallery/zgBMZ3XnoR.jpg http://tsw.com.pl/upload/gallery/zHxLORQotT.jpg |
Kiepsko to wygląda ze stanowiskami dla kamer.Operator ma ledwie 50 cm przestrzeni. A skoro zastosowano takie rozwiązanie, to widocznie na tej trybunie lepszego miejsca pod kamerę nie było. Ciekawe czy docelowe miejsce dla kamer jest przewidziane na przeciwległej trybunie, czy projektant zapomniał o takim szczególe jak kamery. Pewne jest, że w przypadku otwarcia 4 trybuny taka prowizorka nie będzie mogła mieć miejsca.
Wie ktoś, kto jest odpowiedzialny za realizacje transmisji w przypadku awansu do fazy grupowej (Polsat/TVN, czy UEFA deleguje jakąś firmę do realizacji transmisji)? |
Cytat:
|
Cytat:
Te stanowiska kamer na I poziomie trybuny zachodniej są tymczasowe, rozstawiła je UEFA. |
a czy na miejsca za kamerą są sprzedawane bilety w normalnych cenach? Przecież to musi ograniczać widoczność jeszcze bardziej niż te filary w Gdyni!
@Adaśko - co racja to racja. Nie przyjrzałem się dokładnie :) |
Cytat:
|
http://wislaportal.pl/news.php?id=20826
Majchrowski dał głos. |
Cytat:
łeb nieskalany ŻADNĄ mądrą myślą, ani odrobiny refleksji - że jeśli już klub do CL awansuje to wypadałoby ludzi wpuścić na WSZYSTKIE trybuny a jeśli chodzi o inny niż R22 stadion, to o ile mnie pamięć nie myli to wymogiem ze strony UEFA jest przedstawienie stadionu podstawowego oraz ewentualnego stadionu rezerwowego... zapewne stąd negocjacje ws. PGE Arena... a że przy okazji to wywiera presję na Majchrowskim to tym lepiej |
majcher ma teraz zbyt dużo do stracenia, żeby nie zrobić wszystkiego by Wisła grała na R22 jeśli awansujemy do LM. Mógł do tej pory sabotować tę inwestycję ale gdyby okazało się, że Wisła awansuje (w co wierzę!!!) to media by go zjadły. Myślę, że po prostu nasz parchaty przyjaciel nie spodziewał się, że Wisła będzie miała realną szansę na awans a teraz ma problem i dobrze.
|
Tutaj podobna informacja:
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...sie_w_krakowie |
Za brak nagłośnienia na G mógłbym dzisiaj zabić. Hymn LM musiałem słuchać z innych trybun jak echo niesie. Kto dopuścił stadion bez nagłośnienia do użytku ??
|
Cytat:
|
Ja juz o tym pisalem po meczu ze Skonto.To sa jaja , nie umia naglosnienia zamontowac? Jutro zadzwonie do klubu i podziekuje za 'profesjonalne' podejscie do kibicow. Spikera nie slychac, HYMNU LM TEZ NIE !!
|
Klub nie ma nic do tego.
Czemu nie ma nagłośnienia na trybunie południowej? Bo go inwestor nie zamontował. Czemu? Nie wiem. Nie ma go od chwili otwarcia tej trybuny. |
Cytat:
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf Rozdział II Artykuł 19 1 The stadium must be equipped with a public address system. 2 The public address system must cover both the inside and the outside of the stadium and be secured against failures of the main power supply. To nei jest jakieś moje widzimisie tylko bez nagłośnienia stadion nie spełnia żadnych kryteriów, nawet dla 1. kategorii |
Było słychać hymn na G, ale słabo. Przez moment balem się nawet, że ta piekna chwila mnie ominie: raz - przez brak nagłośnienia, dwa - przez tych cyganów co sie darli zaraz po mojej lewej :) Ale to jest szok, na G jestem pierwszy raz od dawna. Byłem pewien, że głos spikera nawet mimo braku nagłośnienia będzie się unosił. Nic z tego. Spikera prawie nie słychać.
|
Majchrowski zapewnia: stadion Wisły będzie gotowy na Ligę Mistrztów
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...lige,id,t.html Trzymamy za słowo. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl