Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

nbp 01.12.2010 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1020372)
Męski głos w sprawie... Karta kredytowa z pinem :)

hehe, daj jej w prezencie kartę z pinem, ale saldo niech sama sobie doładuje ;-).

A tak na serio, możesz jej kupić jakąś bieliznę ? Nie mówię że " fikuśną " ale wiesz, zimno jest, to kup jej jakieś galoty :P.
Albo jakieś tańsze perfumy ? Tzn nie wiem ile możesz przeznaczyć na prezent, ale chodzi o to , żeby nie kupować jakiegoś gucciego , armaniego czy rokokoko tylko jakieś 50 ml ładnej wody.

nbp 01.12.2010 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 1020436)
Mógłby ktoś podać jakieś tytuły Ciekawych książek Kibicowskich?
z Góry dzięki

na prawdę polecam Ci tę pozycję:

http://allegro.pl/kto-wykiwal-kibico...310962596.html

przeczytałem ją 2 razy i nadal nie mogę się nadziwić jakie kurestwo jest w całej fifie.

czy jest stricte kibicowska ? no raczej nie. ale myślę że to powinna być obowiązkowa pozycja.

DominoForza 01.12.2010 10:42

wie moze ktos do ktorej mozna oddawac krew w szpitalu dzieciecym w Prokocimiu ?

Marcinnno 01.12.2010 10:45

Od której jest czynna giełda elektroniczna na balicach w niedziele ? Potrzebuję pewnej gry i dlatego chciałbym być tam o 7:00 :)

impreza 01.12.2010 10:49

Podbijam na nową stronę:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez impreza (Post 1019456)
Panowie podajcie namiary na sprawdzony komis w centrum gdzie TANIO ściągnę simlocka z Nokii 6300. Jakiej ceny moge spodziewac się za taką usługę?
Dzięki.


wiślak 86 01.12.2010 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 1020436)
Mógłby ktoś podać jakieś tytuły Ciekawych książek Kibicowskich?
z Góry dzięki


Pewnie Zielińskiego już czytałeś wiec pozostaje "krucjata łysogłowych"(książka zawiera chyba rozdział o kibicach) "Fani chuligani"...

Zresztą kurde jest goole przecież:) tutaj masz link http://www.sendsport.pl/cat-pol-1198...na-Kibice.html poprzeglądaj sobie.

!!IRIVER!! 01.12.2010 12:23

Hula wam GG?

LeszekABG 01.12.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syeb (Post 1020180)
A jestes tego pewny ?? bo wybieram sie do salonu

Dzisiejsza wizyta w salonie na Królewskiej i PS3 w tym abonamencie kosztuje 349 zł.

FraMat 01.12.2010 15:06

gdzie w Krakowie można wypożyczyć nawigację GPS?

P.e.c.h 01.12.2010 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1020446)
Od której jest czynna giełda elektroniczna na balicach w niedziele ? Potrzebuję pewnej gry i dlatego chciałbym być tam o 7:00 :)

Giełda na szczęscie jest na Balickiej a nie na Balicach:-p

o 7 to troche za wczesnie i moze byc ciezko, o 8 to juz spokojnie.

Marcinnno 01.12.2010 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 1020542)
Giełda na szczęscie jest na Balickiej a nie na Balicach:-p

o 7 to troche za wczesnie i moze byc ciezko, o 8 to juz spokojnie.

no tak na balicjkiej mój błąd :-p

Żmijka 01.12.2010 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1020365)
jaki prezent swiateczny dla kobiety? w zeszlym roku byly perfumy na blyskotkach sie nie znam myslalem o bieliznie ale to tym bardziej forumowe panie doradzcie cos

Biżuterię dobrze doradzą Ci raczej w wiekszości jubilerskich typu apart, yes ect. Powiesz ile kasy, jaki wiek, dla kogo i zazwyczaj fajnie coś wybierają :)

Jeśli chodzi o bielizne to jest ryzyko nie trafienia z rozmiarem. Tzn szczególnie przy większym biuście ;)
Ale tez miłe panie poradzą Ci co i jak. Możesz kupić np. koszulkę i jakieś figi.

medyk 01.12.2010 20:41

dzięki panowie ale pin do karty grozi tym ze swiat nie bedzie haha.
Żmijka myslalem zeby w jakims dobrym sklepie bieliznianym moze kupic 'bilet' na iles tam kasy zeby sobie potem sama poszła i cos wybrała bo rzeczywiscie nie trafic z rozmiarem to troche lipa, nie wiesz czy jest gdzies taka mozliwosc?

FraMat 01.12.2010 20:42

czy autostrada do katowic jest przejezdna?

dostuffca 01.12.2010 20:46

[IMG=http://img337.imageshack.us/img337/4259/doprawej.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us


miał ktoś taki problem w firefoxie?
nagle mi się pasek adresu wyrównał do prawej strony i nie chce wrócić do normalności.

mic 01.12.2010 20:48

Wie ktos jak jutro moze wygladac sytuacja drogowa w Krakowie i na Slasku ? Moze na TVN Meteo cos mowili ?

michu-k 01.12.2010 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1020743)
Wie ktos jak jutro moze wygladac sytuacja drogowa w Krakowie i na Slasku ? Moze na TVN Meteo cos mowili ?

Biorąc pod uwagę to jak wyglądało to dzisiaj, dodając do tego opady śniegu przez całą noc to nie wygląda to kolorowo :foch:

Tramwaj moim przyjacielem na najbliższe dni.

Żmijka 01.12.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1020734)
dzięki panowie ale pin do karty grozi tym ze swiat nie bedzie haha.
Żmijka myslalem zeby w jakims dobrym sklepie bieliznianym moze kupic 'bilet' na iles tam kasy zeby sobie potem sama poszła i cos wybrała bo rzeczywiscie nie trafic z rozmiarem to troche lipa, nie wiesz czy jest gdzies taka mozliwosc?

Wiesz co, nigdy nie kupowłam takiego prezentu także nie wiem zbytnio ;) ale dośc fajny z bielizną jest w krakowskiej, na dole na wprost H&MCubus, może tam mają. Albo w Intimissimi.

Ale dla mnie bon jest jakiś taki, bo kwota jakaś oczywista i w ogóle ... nie wiem, tak mam :) Dlatego coś z rodzaju koszulki i fig daje dużą gwarancję trafienia z rozmiarem bo tam nie muszą one być tak rygorystycznie przestrzegane.

No albo wynieś jej jeden stanik i pójdź z nim do sklepu :) serio. Bo na jego podstaie babeczki Ci spokojnie doborą jakiś.

Powodzenia ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1020747)
Biorąc pod uwagę to jak wyglądało to dzisiaj, dodając do tego opady śniegu przez całą noc to nie wygląda to kolorowo :foch:

Tramwaj moim przyjacielem na najbliższe dni
.

Tylko za bardzo na tego przyjaciela nie licz ;) pracuję na karmelickiej, od 3 dni nie dojechałam/wróciłam spokojnie z pracy :) 8.30 regularnie siada napiecie, zamarzają tory, tramwaje się psują ... bardzo sympatycznie jest :D

michu-k 01.12.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1020751)
Tylko za bardzo na tego przyjaciela nie licz ;) pracuję na karmelickiej, od 3 dni nie dojechałam/wróciłam spokojnie z pracy :) 8.30 regularnie siada napiecie, zamarzają tory, tramwaje się psują ... bardzo sympatycznie jest :D

To chyba lepiej jednak mimo wszystko odśnieżać 20 minut i jechać przez cale miasto 30 km/h:foch:

Ale za to w tramwaju tak rodzinnie...

Żmijka 01.12.2010 21:20

Rodzinnie i zimno :) i punktualnie :) w ogole love MPK od paru dni:D

PotiWisla 01.12.2010 23:17

Działa wam gg ?

WislakWiDoK 01.12.2010 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 1020895)
Działa wam gg ?

tak

(pińcet znaków)

Prezydentowa 01.12.2010 23:20

nie działa

bercik860 01.12.2010 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 1020895)
Działa wam gg ?

A mnie właśnie też nie.

Szali 01.12.2010 23:22

Już działa ;)

Prezydentowa 01.12.2010 23:25

znowu nie działa

Manson33 02.12.2010 01:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 1019333)
Posiada ktoś do udostępnienia mMPK Pro dla Krakowa z aktualizacją z dnia 20.11.2010 ? :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 1019337)
Dołączam się do prośby :)

Przesiądźcie się na Itinera !

http://www.itiner.pl/pl/welcome/

Polecam !

Lupo 02.12.2010 14:43

Wylatuję na tydzień do Anglii. Czy opłaca mi się wykupić roaming? Biorąc oczywiście pod uwagę fakt, że praktycznie w ogóle nie dzwonię tylko pisze smsy. Czy jak będę w Anglii bez roamingu to za smsy będę płacił coś więcej? Sieć ORANGE.

LuKaS TSW 02.12.2010 15:09

Z Włoch do Polski sms w orange kosztowały 59 groszy,więc pewnie z Anglii też.A roaming się włącza a nie kupuje,przeważnie wszystkie karty w tej sieci mają roaming aktywowany od razu.

szprotson 02.12.2010 15:10

jak nie bedziesz mial roamingu to chyba nie bedziesz mial nawet sms. - imho

W UK za pare funtów kupisz np. w o2 startówke i tam daja(dawali jak ja bylem) duzo darmowych za te pare złotych

Cinek1906 02.12.2010 16:41

Dzisaj podczas informatyki znlazłem fajny obrazek, taki podłużny mniej wiecej taki:


Zydobranie czas zaczac
WISŁA PŁASZÓW
Na Płaszowie bez zmiany ...

cos takiego, ktos moze wie cos o tym? szukam, ale nei moeg znalesc teraz.
pzdr

Haidar 02.12.2010 17:09

Gdzie można spędzić w Krakowie fajnego sylwestra w cenie do 100 zł ? Chodzi mi głównie o kluby, muzyka taneczna itp. Proszę o pomoc, zupełny brak planów :)

Kamson 02.12.2010 17:21

Są dziś jakieś mecze Ligi Europy w tv?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 1021153)
Dzisaj podczas informatyki znlazłem fajny obrazek, taki podłużny mniej wiecej taki:


Zydobranie czas zaczac
WISŁA PŁASZÓW
Na Płaszowie bez zmiany ...

cos takiego, ktos moze wie cos o tym? szukam, ale nei moeg znalesc teraz.
pzdr

http://i26.tinypic.com/wrb3px.jpg
Pierwsza wlepka :)

i

http://i25.tinypic.com/2q813qd.jpg

węgorz2 02.12.2010 18:52

czy gdzieś oprócz EMPIKU tz. markety sklepy (najlepiej okolice NOWEJ HUTY) , kupię płytę KAMILA BEDNARKA?

TSW Fanatyk 02.12.2010 19:37

Jak nazywa się funkcja w kamerach/aparatach umożliwiająca kręcenie filmów w ciemnościach? cały obraz jest taki jakby zielonkawy? wiecie o co chodzi :)

Al_29 podczerwień kojarzyła mi się z czymś innym ale to chyba to :) dzięki :P

a zwykłe cyfrówki nie maja takiego bajeru?w opisach nic nie pisze :)

Al_29 02.12.2010 19:43

podczerwień ? :>

Jot 02.12.2010 19:46

chodzi ci chyba o funkcję noktowizyjną.

ostach1906aka 02.12.2010 22:12

jakiś temat Wisły na nokie ma ktoś. ja mam nokie X3

masterlag 02.12.2010 22:25

Mam pytanie... Jest może tutaj ktoś z Bełchatowa (ew. będzie w ciągu kilku dni tam, bądź mieszka blisko) ??
Jeśli tak to niech się osoba zgłosi do mnie na priv, bo byłaby sprawa ;) Bardzo ładnie proszę. :)

siara 02.12.2010 22:46

http://www.youtube.com/watch?v=Hh6xEDd0G4s lepsza wersja ( jakość) tego kawalka...pomoże ktos?????


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl