![]() |
Cytat:
A tak na serio, możesz jej kupić jakąś bieliznę ? Nie mówię że " fikuśną " ale wiesz, zimno jest, to kup jej jakieś galoty :P. Albo jakieś tańsze perfumy ? Tzn nie wiem ile możesz przeznaczyć na prezent, ale chodzi o to , żeby nie kupować jakiegoś gucciego , armaniego czy rokokoko tylko jakieś 50 ml ładnej wody. |
Cytat:
http://allegro.pl/kto-wykiwal-kibico...310962596.html przeczytałem ją 2 razy i nadal nie mogę się nadziwić jakie kurestwo jest w całej fifie. czy jest stricte kibicowska ? no raczej nie. ale myślę że to powinna być obowiązkowa pozycja. |
wie moze ktos do ktorej mozna oddawac krew w szpitalu dzieciecym w Prokocimiu ?
|
Od której jest czynna giełda elektroniczna na balicach w niedziele ? Potrzebuję pewnej gry i dlatego chciałbym być tam o 7:00 :)
|
Podbijam na nową stronę:
Cytat:
|
Cytat:
Pewnie Zielińskiego już czytałeś wiec pozostaje "krucjata łysogłowych"(książka zawiera chyba rozdział o kibicach) "Fani chuligani"... Zresztą kurde jest goole przecież:) tutaj masz link http://www.sendsport.pl/cat-pol-1198...na-Kibice.html poprzeglądaj sobie. |
Hula wam GG?
|
Cytat:
|
gdzie w Krakowie można wypożyczyć nawigację GPS?
|
Cytat:
o 7 to troche za wczesnie i moze byc ciezko, o 8 to juz spokojnie. |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli chodzi o bielizne to jest ryzyko nie trafienia z rozmiarem. Tzn szczególnie przy większym biuście ;) Ale tez miłe panie poradzą Ci co i jak. Możesz kupić np. koszulkę i jakieś figi. |
dzięki panowie ale pin do karty grozi tym ze swiat nie bedzie haha.
Żmijka myslalem zeby w jakims dobrym sklepie bieliznianym moze kupic 'bilet' na iles tam kasy zeby sobie potem sama poszła i cos wybrała bo rzeczywiscie nie trafic z rozmiarem to troche lipa, nie wiesz czy jest gdzies taka mozliwosc? |
czy autostrada do katowic jest przejezdna?
|
[IMG=http://img337.imageshack.us/img337/4259/doprawej.th.jpg][/IMG]
Uploaded with ImageShack.us miał ktoś taki problem w firefoxie? nagle mi się pasek adresu wyrównał do prawej strony i nie chce wrócić do normalności. |
Wie ktos jak jutro moze wygladac sytuacja drogowa w Krakowie i na Slasku ? Moze na TVN Meteo cos mowili ?
|
Cytat:
Tramwaj moim przyjacielem na najbliższe dni. |
Cytat:
Ale dla mnie bon jest jakiś taki, bo kwota jakaś oczywista i w ogóle ... nie wiem, tak mam :) Dlatego coś z rodzaju koszulki i fig daje dużą gwarancję trafienia z rozmiarem bo tam nie muszą one być tak rygorystycznie przestrzegane. No albo wynieś jej jeden stanik i pójdź z nim do sklepu :) serio. Bo na jego podstaie babeczki Ci spokojnie doborą jakiś. Powodzenia ;) Cytat:
|
Cytat:
Ale za to w tramwaju tak rodzinnie... |
Rodzinnie i zimno :) i punktualnie :) w ogole love MPK od paru dni:D
|
Działa wam gg ?
|
Cytat:
(pińcet znaków) |
nie działa
|
Cytat:
|
Już działa ;)
|
znowu nie działa
|
Cytat:
Cytat:
http://www.itiner.pl/pl/welcome/ Polecam ! |
Wylatuję na tydzień do Anglii. Czy opłaca mi się wykupić roaming? Biorąc oczywiście pod uwagę fakt, że praktycznie w ogóle nie dzwonię tylko pisze smsy. Czy jak będę w Anglii bez roamingu to za smsy będę płacił coś więcej? Sieć ORANGE.
|
Z Włoch do Polski sms w orange kosztowały 59 groszy,więc pewnie z Anglii też.A roaming się włącza a nie kupuje,przeważnie wszystkie karty w tej sieci mają roaming aktywowany od razu.
|
jak nie bedziesz mial roamingu to chyba nie bedziesz mial nawet sms. - imho
W UK za pare funtów kupisz np. w o2 startówke i tam daja(dawali jak ja bylem) duzo darmowych za te pare złotych |
Dzisaj podczas informatyki znlazłem fajny obrazek, taki podłużny mniej wiecej taki:
Zydobranie czas zaczac WISŁA PŁASZÓW Na Płaszowie bez zmiany ... cos takiego, ktos moze wie cos o tym? szukam, ale nei moeg znalesc teraz. pzdr |
Gdzie można spędzić w Krakowie fajnego sylwestra w cenie do 100 zł ? Chodzi mi głównie o kluby, muzyka taneczna itp. Proszę o pomoc, zupełny brak planów :)
|
Są dziś jakieś mecze Ligi Europy w tv?
Cytat:
Pierwsza wlepka :) i http://i25.tinypic.com/2q813qd.jpg |
czy gdzieś oprócz EMPIKU tz. markety sklepy (najlepiej okolice NOWEJ HUTY) , kupię płytę KAMILA BEDNARKA?
|
Jak nazywa się funkcja w kamerach/aparatach umożliwiająca kręcenie filmów w ciemnościach? cały obraz jest taki jakby zielonkawy? wiecie o co chodzi :)
Al_29 podczerwień kojarzyła mi się z czymś innym ale to chyba to :) dzięki :P a zwykłe cyfrówki nie maja takiego bajeru?w opisach nic nie pisze :) |
podczerwień ? :>
|
chodzi ci chyba o funkcję noktowizyjną.
|
jakiś temat Wisły na nokie ma ktoś. ja mam nokie X3
|
Mam pytanie... Jest może tutaj ktoś z Bełchatowa (ew. będzie w ciągu kilku dni tam, bądź mieszka blisko) ??
Jeśli tak to niech się osoba zgłosi do mnie na priv, bo byłaby sprawa ;) Bardzo ładnie proszę. :) |
http://www.youtube.com/watch?v=Hh6xEDd0G4s lepsza wersja ( jakość) tego kawalka...pomoże ktos?????
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl