![]() |
Cytat:
|
A czy będzie położona ta sztuczna trawa na ten asfalt na meczu Reprezentacji ?
|
Właśnie ekipa szoruje krzesełka na E :)
|
Nie wiem dlaczego tak przejmujecie się tym betonem. Puści się tam jakieś pnącza i będzie jak na pewnej wizualizacji dwa-trzy lata temu: wysoki, porośnięty pnączami i innymi krzewami obiekt kompunujący się z otoczeniem Parku Jordana
:> |
pół roku po terminie? Phi. Rok jeśli nie przyspieszą i to pod warunkiem, że zbudują zaplecze północnej. Na razie jest 9 miesięcy po terminie oddania trybuny wschodniej i ta ciągle nie jest gotowa. Zachodnia wewnątrz ma stan jak z listopada 2009 (tylko tam już wtedy zalewano posadzki, na zachodniej jeszcze ich nie ma).
|
Czyli na mecz repry beda do dyspozycji dwie trybuny ?
|
Nie mieści mi się w głowie, po co organizowany jest mecz reprezentacji na stadionie, który nie jest jeszcze skończony i na którym nie oddano do użytku wszystkich trybun. Takie rzeczy możliwe są chyba tylko w Polsce.
|
ja też tego nie wiem, a po co na Widzewie? Boenisch jak zobaczyl ten kurnik to pewnie zwątpił :D nie rozumie dlaczego nie gramy w Kielcach albo w Lubinie skoro tam już są stadiony których nie musimy się wstydzić..
|
Cytat:
A do tego to mecz w Krakowie, dopin i atmosfera bedzie dobra, a i ludzie beda mieli co zrobic po meczu.. |
Cytat:
P.S. To raczej nie są powody, bo gdyby tak było to stadion Legii spełnia je nieco lepiej (więcej miejsc, mniej prowizorki). Raczej chodzi o jakieś zobowiązania związkowe pewnie i głosy. Tak jak na Widzewie z okazji 90 lecia ŁZPN. Mnie to akurat cieszy, bo a) zobacze chociaż w TV jak prezentuje się Wasz stadion (oczywiście z zaznaczeniem, że to nie jest efekt końcowy) 2)mecze kadry w Warszawie = bilety po 200 zł i wielka żenada (gdzieś od 5 lat). |
6500 podobno było bilety po 70zł na drużyne której wyniki w ostatnich meczach to 0-6 0-3 i pol roku bez gola
|
Cytat:
Nic nie przemawia oprócz układów.Trza reklamować bubla za 500 i ten mecz ma mieć takie zadanie.Czy się uda?Mam nadzieje że nie To już nie żółć a gorzka prawda. |
Cytat:
U nas niestety cateringu nie ma, a wszystkie pozostałe (15tys i większe) stadiony budowane obecnie będą go mieć, nawet budowany po kosztach stadion Arki Gdynia. Co więcej, u nas namiotów do środka nie wstawią, więc prawdopodobnie nie będzie go w ogóle. (o ile przed trybuną południową jest na to miejsce, o tyle przed wschodnią nie ma, Reymana i tak jest bardzo wąska) |
Cytat:
PS. Najbardziej komiczne sa tłumaczenia Laty , dlaczego gramy w Szczecinie i Łodzi . Odp " reprezentacja żegna się z tymi miastami " Niedługo może kolejne pożegnania , w Ostrowcu , Wronkach , Bełchatowie czy może jeszcze w Mielcu ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Remont hali Wisły już na ukończeniu, ale czy słychać coś o nowej hali od czasu, gdy miasto przejęło znaczną część środków na projekt tej hali ?? Czy ktoś wie coś na ten temat i czy projekt tej hali w ogóle powstaje, gdyż z końcem roku, upływa chyba termin ważności środków unijnych, przyznanych Wiśle na tą halę a miasto miało dostosować sytuację prawną działki pod tę halę ?? Podobno Majchrowski chce wprowadzić zmiany w zagospodarowaniu przestrzennym tych terenów, ale czy Radni zdążą je przegłosować przed lub po wyborach i czy zdąży powstać konkursowy projekt hali, aby zachować środki unijne i wystąpić o miejskie dofinansowanie, brakujących najwyżej ok. 30 % środków ??
A tutaj taka ciekawa informacja na temat hal sportowych typu Czyżyny, bez użytkownika na co dzień, jakim jest dla przykładu TS Wisła, gdzie w czarnych kolorach zapowiada się utrzymywanie czyżyńskiej hali i to bez względu, czy hale takie mają operatora czy miasta same muszą je obsługiwać, gdyż tak czy siak, tracą na tych halach i raczej muszą do nich dokładać : http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...jak_opera.html |
Czy planowane jest malowanie schodów na trybunach? Bo te żółte na E nijak nie pasują do reszty.
|
Cytat:
wiec przestan mi tu farmazonic o tym, ze masz nadzieje, ze mecz repry nie przyciagnie nowych kibicow (nie wazne czy przyslowiowych piknikow/malyszow czy nowych ultrasow) skandal to bubel, ale tez i Twoje podejscie. ja mam nadzieje, ze kazde wydarzenie na tym zbublonym stadionie mimo wszystko przyciagnie jak najwiecej ludzi na mecze NASZEJ WISEŁKI. pozdrawiam |
Cytat:
Przecież lepiej pokombinować i zrobić mecz na placu budowy w Krakowie czy na starym stadionie w Łodzi. W końcu nie po to budowano nowe obiekty w Lubinie czy Kielcach, żeby repra na nich grała... |
Co do "równego" traktowania obu klubów w Krakowie- tak żeby podenerwować jeszcze co poniektórych- po drugiej stronie Bloń będzie :"
Na trzecim piętrze najwyższej, południowej trybuny znajdują się też stanowiska dla dziennikarzy w pełni przygotowane do pracy zarówno reporterów telewizyjnych, jak i radiowych, prasowych i internetowych mediów (będą wyposażone w łącza internetowe, biurka i komputery)." oraz " Przy kołowrotkach, przez które będą wchodzić na stadion kibice, znajdują się kamery rozpoznające układ twarzy wchodzącej osoby (wchodzący mają obowiązek odsłonięcia twarzy). Nawet przebrany kibic nie uniknie rozpoznania, jeśli jego twarz znajdzie się w rejestrze osób z zakazem stadionowym. - Kiedy system odrzuci bilet takiej osoby, będzie musiała przejść do okienka, w którym szef ochrony osobiście potwierdzi ocenę dokonaną przez system - opisuje Urbaniec." Przypomnne że na R22 takich "cudów" nie będzie Ponadto pytanie- może ktoś wie gdzie będzie wyświetlany na meczu z Australią wynik meczu i czas gry? |
I jeszcze co do rgugie strony Błoń :
"Panele ceramiczne na elewacji pokryte są powłoką, która umożliwia łatwe usunięcie potencjalnego graffiti. W razie uszkodzenia każdą płytę można wymienić w zaledwie kilka minut." Już wyobrażam sobie nasz betonik po wizycie sąsiadów.A moze też będzie łatwo zmy...sorry zdrapywalny |
Kolejna porcja fotek (z pt. 3/09/10):
Dziura na E czyli wjazd dla kosiarek z pomieszczeniem (trwają tam jeszcze prace ): l]http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_d2f35390.jpg http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_9ab9c6fb.jpg http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_1b85e8a6.jpg Uzupełnienie murawy przed trybuną zachodnią (po jeździe podnośników montujących dach): http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_5c448173.jpg ]http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_fe8ea453.jpg Bajer jaki zostawiono na wjeździe przy narożniku południowym (kawałek starego krawężnika): http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_02f7c34a.jpg Te mijejsca mają napewno ograniczoną widoczność, siedzący na nich kibice będą mili troszkę przekrzywioną szyję w trakcie oglądania meczu, szkoda że nie zaprojektowano ich pod skosem: http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_aa4ada78.jpg http://s.fothost.pl/thumb/10/35/thumb_737db37b.jpg |
No właśnie, może ktoś jest wstanie odpowiedzieć na cztery przewijające się ostatnio pytania:
1. Cytat:
Cytat:
Cytat:
4. Co ostatecznie z pleksi? |
Coś nagrywają na stadionie.... ciekawe co???? Wie ktoś co??
|
no prosze na stadionie nie bedzie elektronicznych banerow reklamowych tylko stare.....pewnie nie zaprojektowano instalacji, żeby je gdzies podłaczyc:)
|
Cytat:
|
Nowych nie ma, bo nikt ich nie kupił, podobnie jak telebimów.
Jeśli będą to tylko pod warunkiem, że Wisła je wypożyczy, a jak wiadomo Wisła obecnie zarządcą stadionu nie jest, mecz organizuje miasto wspólnie z PZPNem i to oni odpowiadają za reklamy. |
A te reklamy nie są za blisko lini bocznych? Nie będą zasłaniać widzom z pierwszych rzędów bocznej linii boiska?
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html |
teraz na TVP3 bylo troche przed meczem Polska-Australia.. Janik powiedziala ze sa problemy z cateringiem i to sie nie zmieni do czasu zakonczenia budowy.. w suime tyle z ciekawostek, na wtorek ma byc wszystko gotowane (Pol-Aus)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl