![]() |
Wspomnien czar. Pierwsze mecze Guardioli jako trenera byly z Wisla
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/fc...krakow/mr0w42j |
No i Klemenz już jako były Wiślak
|
No i chyba za nim zatęsknimy. Hall który przyszedł za niego do gry i treningu się na razie nie nadaje, za to już marudzi że go nie szanują i nie chce grać w Wiśle.
|
Hall to typowy przykład współczesnego przedstawiciela zachodnioeuropejskich krajów - chłopaczyna nie odnajdzie się u nas bo nie ma tutaj tak dobrze jak u siebie na zachodzie i zle się z tym czuje , karzą zapierdalać - jak tak można - brak szacunku do człowieka, do tego nie pasuje mentalnością i twardym charakterem do naszych graczy bo to zachodnia miękka faja. Założę się że gość jest pewnie wegetarianinem i może kazali mu u nas wpierdalać mięso przed treningiem i mu zaszkodziło :D
|
Za to nasi kopacze jak jadą na zachód (poza kilkoma wyjątkami) to są twarde faje i zapierdalaja ze ho ho
|
Gol Marcelo dla Lyonu na 2-0 z St. Etienne. Mecz trwa
Edit: drugi gol Marcelo |
Wspomnienia Zurawskiego i Frankowskiego
https://www.meczyki.pl/newsy/wisla-k...kach-/159383-n |
Michaś Probierz podał się do dymisji po dzisiejszej porażce z Wartą
|
Cytat:
|
Janicki strzela bramke dla Podbeskidzia ktore wygrywa z Legia 1:0
|
Cytat:
|
To jest kuriozum nad kuriozum, ale u nas to w zasadzie pewne. Jeszcze jakby Abramowicz poszedł do jakiegoś mielca to waliły bramka za bramką... Tak czuję, że Janicki właduje nam bramę.
BTW: z tego co można wyczytać na forum to klakierzy mieliby za złe jakby taka klauzula zostałby zapisana, wręcz domagaliby się występu Janicki przeciwko nam upatrując tym samym szansę na baboliadę i łatwą zdobycz bramkową - ależ Rafałek nas skarci... :/ Niczym Sosin swego czasu i wielu innych. |
wątków tyle że w sumie w kilku tematach można wrzucić
https://www.youtube.com/watch?v=nWaThpT_Ypk jak ktoś ma wolne 2h to warto |
|
W meczu PP Puszcza - Lechia (3-1) samobója strzelił Nalepa, a wynik ustalił Cikos.
Swoją drogą, ledwo poznałem Erika. https://lechia.net/a-v/wideo/lechia-...chia-3-1-wideo |
|
|
dziwny ruch , nie wiem jak wam , ale mi szczerze mowiac tym ruchem to jednak umniejszył tym swoim akcjom ktorymi deklarowal milosc do wisly
|
Czy jest szansa, że on nie odróżnia Wisły od Garbarni?
|
Kiedys Cwiakala tłumaczył że Prezes Garbarni bardzo mu w czymś pomógł jak był w Polsce i stąd cała zagadka.
|
Ok. Dzięki za info.
|
Pamietacie Erika Cikosa? Oto wywiad z nim na Weszlo
https://weszlo.com/2021/03/01/erik-c...a-niepolomice/ |
|
Wisłocki wylądował w Sandecji.
|
Cytat:
|
50 lat to raczej siwizna jest dość często spotykana, a bądź co bądź pracował u nas jak mial ledwo 40 lat. Niemniej wydaje się że wypad z obiegu trenerskiego. Zresztą jemu podobnych w Holandii jest na pęczki.
Niemniej ostatni trener który zdobył z nami MP. Szacunek będzie na zawsze, o ile sąsiadka na niego nie zarzuci sieci :P |
Cytat:
|
Widać, że bardzo dobrze wspomina czas spędzony w Wiśle. Może warto byłoby z nim porozmawiać, czy nie chciałby pracować dla nas jako skaut w Holandii? Kontakty ma na pewno szerokie, może by nam kogoś wypatrzył.
|
Wywiad z Kosowskim
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15471998 |
Ładny wywiad. Albo ktoś to długo wygładzał, albo Kosa nabył dar wymowy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl