Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

bódyń 18.01.2021 10:30

Wspomnien czar. Pierwsze mecze Guardioli jako trenera byly z Wisla
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/fc...krakow/mr0w42j

Szelu_BRW 22.01.2021 15:29

No i Klemenz już jako były Wiślak

orm 23.01.2021 06:56

No i chyba za nim zatęsknimy. Hall który przyszedł za niego do gry i treningu się na razie nie nadaje, za to już marudzi że go nie szanują i nie chce grać w Wiśle.

Qadou 23.01.2021 09:16

Hall to typowy przykład współczesnego przedstawiciela zachodnioeuropejskich krajów - chłopaczyna nie odnajdzie się u nas bo nie ma tutaj tak dobrze jak u siebie na zachodzie i zle się z tym czuje , karzą zapierdalać - jak tak można - brak szacunku do człowieka, do tego nie pasuje mentalnością i twardym charakterem do naszych graczy bo to zachodnia miękka faja. Założę się że gość jest pewnie wegetarianinem i może kazali mu u nas wpierdalać mięso przed treningiem i mu zaszkodziło :D

PAWEŁ 23.01.2021 12:21

Za to nasi kopacze jak jadą na zachód (poza kilkoma wyjątkami) to są twarde faje i zapierdalaja ze ho ho

mitmichael 24.01.2021 21:38

Gol Marcelo dla Lyonu na 2-0 z St. Etienne. Mecz trwa
Edit: drugi gol Marcelo

bódyń 27.01.2021 20:41

Wspomnienia Zurawskiego i Frankowskiego
https://www.meczyki.pl/newsy/wisla-k...kach-/159383-n

brylant17 30.01.2021 21:35

Michaś Probierz podał się do dymisji po dzisiejszej porażce z Wartą

Szneka 30.01.2021 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1560823)
Michaś Probierz podał się do dymisji po dzisiejszej porażce z Wartą

Jego autorski projekt wali się jak zamek w Chęcinach. 40 ludzi miał zgłoszonych do rozgrywek, z całego świata. i nikogo poza Pestką Struzikiem i Lusiuszem, którzy utożsamiali się ze swoim klubem. Szkoda, że tego Wdowiaka nie wzięliśmy . i sportowo i wizerunkowo byłby to liść w ryja dla sąsiadki.

bódyń 31.01.2021 19:26

Janicki strzela bramke dla Podbeskidzia ktore wygrywa z Legia 1:0

Harcownik 31.01.2021 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1560912)
Janicki strzela bramke dla Podbeskidzia ktore wygrywa z Legia 1:0

Hehe, miejmy nadzieję ze się wykartkuje na mecz z Wisłą. Trzeba było dać klauzulę "rakowską" że nasz eks-asior nie może zagrać przeciwko nam.

LucjuszWielki 01.02.2021 15:27

To jest kuriozum nad kuriozum, ale u nas to w zasadzie pewne. Jeszcze jakby Abramowicz poszedł do jakiegoś mielca to waliły bramka za bramką... Tak czuję, że Janicki właduje nam bramę.

BTW: z tego co można wyczytać na forum to klakierzy mieliby za złe jakby taka klauzula zostałby zapisana, wręcz domagaliby się występu Janicki przeciwko nam upatrując tym samym szansę na baboliadę i łatwą zdobycz bramkową - ależ Rafałek nas skarci... :/ Niczym Sosin swego czasu i wielu innych.

Arkadiusz.Czerepach 05.02.2021 11:35

wątków tyle że w sumie w kilku tematach można wrzucić
https://www.youtube.com/watch?v=nWaThpT_Ypk

jak ktoś ma wolne 2h to warto

Ogryzek 10.02.2021 11:47

http://www.90minut.pl/news/309/news3...ka-Leczna.html

Revolver 10.02.2021 12:24

W meczu PP Puszcza - Lechia (3-1) samobója strzelił Nalepa, a wynik ustalił Cikos.

Swoją drogą, ledwo poznałem Erika.

https://lechia.net/a-v/wideo/lechia-...chia-3-1-wideo

Arkadiusz.Czerepach 11.02.2021 14:16

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...y-plan-na-olka

Ogryzek 24.02.2021 14:20

https://dziennikpolski24.pl/garbarni...ar/c2-15459496

Arkadiusz.Czerepach 24.02.2021 21:08

dziwny ruch , nie wiem jak wam , ale mi szczerze mowiac tym ruchem to jednak umniejszył tym swoim akcjom ktorymi deklarowal milosc do wisly

czaro 24.02.2021 22:01

Czy jest szansa, że on nie odróżnia Wisły od Garbarni?

Karherop 24.02.2021 22:30

Kiedys Cwiakala tłumaczył że Prezes Garbarni bardzo mu w czymś pomógł jak był w Polsce i stąd cała zagadka.

czaro 25.02.2021 00:42

Ok. Dzięki za info.

bódyń 01.03.2021 19:43

Pamietacie Erika Cikosa? Oto wywiad z nim na Weszlo

https://weszlo.com/2021/03/01/erik-c...a-niepolomice/

Dive Pirate 02.03.2021 08:01

Wywiad z Maskaantem.

https://www.youtube.com/watch?v=N6UhnGoN9rU

wiśnia 02.03.2021 13:40

Wisłocki wylądował w Sandecji.

_ukoL 02.03.2021 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dive Pirate (Post 1562476)

Sympatyczny gość ale... się chłop postarzał. Fajnie, że byli trenerzy (np. Kiko) i byli piłkarze tak ciepło wspominają Wisłę.

Karherop 02.03.2021 14:19

50 lat to raczej siwizna jest dość często spotykana, a bądź co bądź pracował u nas jak mial ledwo 40 lat. Niemniej wydaje się że wypad z obiegu trenerskiego. Zresztą jemu podobnych w Holandii jest na pęczki.

Niemniej ostatni trener który zdobył z nami MP. Szacunek będzie na zawsze, o ile sąsiadka na niego nie zarzuci sieci :P

Fugiel 02.03.2021 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dive Pirate (Post 1562476)

Bardzo sympatyczny gosc - fajna sprawa. Ciekawy wywiad - bo ja takiego nie kojarze aby w ogole taki kiedykolwiek sie pojawil wczesniej.

Patryko 03.03.2021 08:42

Widać, że bardzo dobrze wspomina czas spędzony w Wiśle. Może warto byłoby z nim porozmawiać, czy nie chciałby pracować dla nas jako skaut w Holandii? Kontakty ma na pewno szerokie, może by nam kogoś wypatrzył.

bódyń 04.03.2021 08:12

Wywiad z Kosowskim
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15471998

czaro 04.03.2021 15:50

Ładny wywiad. Albo ktoś to długo wygładzał, albo Kosa nabył dar wymowy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl