![]() |
Cytat:
A do samego awansu: zasłuzony.Szczescie to mamy my , ze pomimo zenujacej postawy zarzadu w okienku transferowym, Maciej Skorża wywalczyl tylko 3 pkt straty do Lecha. A do tych co twierdza ze dzieki zwyciestwu Lech sie wzmocni--Lech juz sie wzmocnil.Czeka na konkretnych pilkarzy za konkrente pieniadze.Czyli transfery przygotowane. Da sie wydac 1 mln euro i miec pozytek? Ano da. Tylko nie u nas. |
Proponuje zamknąć temat, tak na jeden dzień, żeby ochłoneli niektórzy forumowicze :D
A tym którzy tak trzymali kciuki za ciuchcie, radze przypomniej sobie nasze flagi wiszące na Bułgarskiej do góry kołami, czy też jedną z flag wiszących na dzisiejszym meczu ;) |
Spory sukces,zobaczymy co ugraja dalej. W grupie wyniki maja bez rewelacji ale udało im się wyjsc. Gratulacje
|
Panowie bez pieprzenia i porównywania Holendrów do marnych drużyn z naszej ligi. Graliśmy ponad dwa miesiące temu z ostatnią drużyną Premiership będącą wówczas w jeszcze większym kryzysie niż Feyenoord dzisiaj i dostaliśmy bęcki. Amica to w tej chwili najlepsza polska drużyna, różnicę między nimi a nami widzieliśmy we wrześniu na Reymonta. Smuda dostał dobrych piłkarzy i jak na dobrego trenera przystało, zrobił z nich dobrą drużynę. Powodzenia na wiosnę oczywiście nie życzę, bo ich po prostu nie toleruję. Doceniam jednak dzisiejszy sukces, bo awansu z grupy PUEFA niewielu chyba się po nich spodziewało.
Dla nas powinna być to lekcja jak budować drużynę. Na wyprzedaży najlepszych graczy, ściąganiu w zamian darmowych odpadów i kontraktów motywacyjnych za wszelką cenę, nikt jeszcze czegoś znaczącego w Europie nie zbudował. |
Cytat:
|
Gratulacje dla Lecha , fajnie że awansowali, a teksty w stylu że Feye to poziom Bytomia lub Bełchatowa wywoluja u mnie raczej usmiech politowania
|
A niech się cieszą z tego awansu.Zobaczymy jak będzie dalej. Feyenoord prezentował poziom a'la Cracovia.A jakby Feyenoord przycisnąłby bardziej to Amica zaczęłaby się gubić.
Co do ich dopingu liczba ludu robi wrażenie i doping na bardzo dobrym poziomie ale jedno ale ich repertuar to lalalalala ewnetualnie lalalalala a czasem trafiło sie oooooo :P Liczyłem że o nasz Śpiewali prawie 19 minut Aha no i gratuluje mimo wszystko awansu |
Cytat:
|
A możeci mi Coś wiedzej o tej fladze powiedzieć co wisiała na meczu bo nie zauważyłem?
|
No pierwsi awansowali i tworza historie..tyle ze taki system rozgrywania meczów jest chyba od 5 lat...:lol:
|
mecz jak mecz, z jednej strony brak formy, olbrzymie możliwości i trochę pecha.
z drugiej niezła forma, przeciętne możliwości i mnóstwo szczęścia. Coś jak Odra - Legia z jesieni 2007 :) |
W Lechu jest teraz ochota na sport ,i w sumie szybko maja efekty swoich dzialan .U nas bylo kilka lat dobrych ze dwa zle i nadal jestesmy w tym samym miejscu.Dzis nas wyprzedzil Lech jesli chodzi o Puchary ,wiadomo mieli wiecej szzescia itd ale sobie pomogli odpowiednia polityka. To samo w Legii ,mimo ze Urban dwa razy spartolil im puchary drmatycznym przygotowaniem fizycznym to Walter zapwoaida ze na nowym staidonie beda biegac pilakrze z zachodu:lol: U nas nigdy nie wiaodmo co chce Cupiał ,a to sie wku*rwi , a to pije wino w lozy po meczu z Skorza.. trudno przewidziec.Nie iwerze w inwestora z Azji ,ale chyba nas moze tylko uratowac Arabia Saudyjska:lol:
|
Trzeba popatrzec na to optymistycznie może i Wisła przez to poważniej potraktuje okienko .
dwóch porządnych piłkarzy do ofensywy i będą mogli nam skoczyć jak dobrze pójdzie oczywiście . Ale tego że mieliby nam jakos odskoczyć to nie wierze , tak czy owak Wisły miejsce jest na szczycie . Może wyjdziemy z tego letargu . |
Niektórym to nieźle tyłki tu się gotują! dobry doping, awans - a wy kur mają szczęście/Feyenoord na poziomie drużyny X/ niech nas kupią arabi (NAJLEPSZE) / załamani po ich wygranej itd:D żal aż tak ściska dupe? Co z was żydy, że tak musicie narzekać i czuć się gorszym? patrzeć na siebie! a nie na innych i liczyć żeby się potkneli. Co mnie obchodzi awans Lecha? absolutnie nic. A część osób widzę, że przeżywa jak okres u baby (przepraszam Panie hehe)
podsumowując, Lech/Amica się dobrze pokazał. Koniec. Kropka;) ps. dobre też było pytanie kogoś dlaczego komentator mówi Kolejorz na Lecha.. a ciekawe czemu jak Wisła gra to mówią Biała Gwiazda hmmm ciekawe. Dramat:D |
Użyłem złego słowa, chodziło mi o to że jak cracovia by awansowała to byś się tym ani trochę nie przeją?- zresztą zamknijmy ten temat, bo wzajemne kłócenie się tu nie jest dobrym wyjściem.,
|
nikt tematu nie zamknie, jak kogoś tak bardzo boli ten mecz to niech tu nie pisze, pokażcie, ze nie jesteście dziećmi, a nie proście o zamykanie tematu :shock:
swoją droga sukces Lecha może przemówi do wyobraźni Cupiała... |
Taka polska natura ,ze sie innym zyczy źle ,tymbardziej ze grał klub ktory znowuz nam nie zyczy dobrze i pozatym jest naszym glownym konkurentem w tym roku,wiec ty chyba zrozumiale ,ze sa rozne frustracje..
|
niektóre dzieci od zawsze pamiętają nasza dominację, wiec jak tkoś sie pokaze lepiej niż myu to dla nich skandal :)
Na Legii pewnie by też tak było tylko jak ich dentronizowalismy, to fora prawie nie istniały ;) easy nie jest tak źle |
5 lat temu Wisełka też wygrywałą w Holandii z Nec Nijmegen.No ale wtedy Prezesi inwestowali w drużyne dużo większe kwoty niż teraz , to temat na inną opowieśc.Mam ndzieje że te czasy jeszcze kiedyś wróca.
|
Cytat:
Jeśli tolerujesz posty na poziomie dzieci neo to okey zostaw temat niech sieją wioche dalej pozdrawiam:-/ |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Oho, tak jak myślałem.
Trzeba przyznać, że Lech zasłużył na ten awans. Ciekawe wzmocniena, cierpliwość zarządców i powoli taki wymierny sukces udało się osiągnąć. Gratulacje się należą, chociażby z prostego powodu, ze to pierwsza drużyna która awansowała na obecnych zasadach z grupy. I co tu kryć podoba mi się ten wynik. Ku chwale ligi :) |
Cytat:
Szczerze to byłem raczej za Feyenoordem,a lepatrząc po wpisach tu widze + awansu Lecha, mamy zdiagnozowanych kompleksiarzy, wiemy, ze na ta chorobe nie choruje się tylko kiedy chodzi się w biało czerwonych pasach :D |
Cytat:
p.s szybko wróciłes z Rotterdamu, albo gorsza wersja- nie przeszedłeś selekcji:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No to pasowałoby kilku wyleczyć z choróbska:-D A teraz spać Wiślacy a nie pieprzyć o dupach marynach! Dobranoc i nie bryzgac po monitorach z podniecenia:lol: |
graty dla Lecha za awans do 1/16 PUEFA. Chociaż myślałem, że łatwiej poradzą sobie z Feyenoordem.
A takie ciągłe wypominanie, jakiego to mieli farta w losowaniu czy w meczu z Austrią już się robi po prostu nudne. 'Przedwczoraj' Legia, 'wczoraj'' Wisła a dziś Lech ma swoje 5 minut w Europie. Ja im zazdroszczę, ale nie mam z tym problemu jak niektórzy, co szukają dziury w całym. |
Cytat:
Cytat:
|
Troszke z innej bajki moje spostrzezenie odnosnie meczu Kuchenek. Zauwazyliscie,ze na druga polowe meczu..wyszedl inny sedzia. Dondarini byl ubrany w dresik i paradowal jako techniczny. Ciekawe co byla przyczyna?? Odnosnie juz samego meczu - I polowa w wykonaniu Amiki/Lecha poprawna choc i tak to nie byl poziom z meczu z Depor u siebie, natomiast II polowa to juz lekka zenada, pily wszystkie na oslep,masakra niecelne podania i oczywiscie wisienka na torcie czyli brazylijska sztuczka techniczna rodem z Copacabany :) - Wilk wybija pilke w aut. Gratulacje dla nich bo na pewno buduja rozsadniej druzyne i jeszcze wiele Wiselce pod wzgledem zarzadzania -niestety- brakuje :/
|
Mam pytanie z innej beczki. Kamery postawili dziś z drugiej strony stadionu czy "odwrócili" sektory, i ten gości jest po drugiej stronie teraz? Bo jak myśmy tam byli to patrząc od ławek sktor gości był na lewo ... a dziś na prawo. Ale oni chyba przechodzili przez murawę do ławek ? (jak w Grodzisku np)? To by znaczyło, że ławki i kamery zmieniły stronę ... ktoś wie jak to tam jest to prosze o odp.
|
Cytat:
zazdrość - ok sam zazdrościłem Wiśle, Legii, Groclinowi... za ich chwile chwały, ale przełknąłem ślinę i milczałem na necie ale ja wiem czy na forum Lecha aż tak był poruszany temat wygranej Wisły, Lecha, Groclinu? Tutaj już kilka stron widzę... Wypowiadajcie sie na onet.pl Tu ewentualnie odnośnie meczu a nie żali. "gratki", "ch...je", "Amica".. przekierujcie na onet a tu (wg mnie bo mi sie wydaje ze po to byl zalozony temat) wypowiadajcie sie odnosnie gry, szans, etc.... |
Cytat:
a ja Ci gwarantuje, że nie piszę nawet w 1/10 założonych tu tematów. Nie udzielam się w kwestiach polityki Wisły, nibylandii (ogólnie tematach rzeczowo związanych z Wisłą). Więc nie rozumiem zarzutu Dla ciebie paranoja, a dla mnie. Właśnie w taki sposób tworzysz zbędne dyskusje nie na temat |
Ludzie ,wygrała polska drużyna, awansowała polska drużyna, punkty będą dla polskiej ligi!
Widać kto jest jakim frustratem i szowinistą, nie piszcie dziecinnych postów bo to z lekka kompromitujące. Widać że wielu userów nie pamięta i nic nie wie o Wisełce z przed czasów Cupiała. Nie kocham amiki ale to co dobre w piłce zauważam i doceniam, sam wyśmiewałem kiedyś Smudę a teraz widać że spokój cierpliwość i konsekwencja przynoszą wymierne efekty. Transery i skauting mają całkiem niezły. Trzeba brać przykład a nie wyśmiewać, bo w maju możemy płakać(obym się mylił). |
Cytat:
|
Cytat:
Brakuje rzeczywiście tego, żebyś jeszcze doradzał kogo to Wisła ma kupić, a kogo sprzedać... :foch: oj wiertar - wiem, że nie komuna, ale bez przesady... niedługo Legioniści zaczną gratulować Pasom tutaj, a Cracovia Górnikowi Zabrze... nie róbmy jaj... ;] Cytat:
|
do "sq", Szans nie macie wielkich, teraz przyjdzie mocny przeciwnik i rozjedzie. Dlaczego ?? No bo zapewne wszystkich sprzedadzą przez zimę i skład się posypie. Franz też pewnie przejdzie do Bundesligi. Tak to już u nas w PL zwykle bywa.
Cytat:
|
Cytat:
sam piszesz że wypowiada się na temat POLSKIEJ PIŁKI w czym widzisz problem? Cytat:
z Franzem możesz mieć rację... Ja już nie potrzebuję wielkich szans. Chcę dwumeczu i dobrą drużynę. |
Cytat:
Mam Ci przyznać rację, że jest to najlepsze piłkarskie forum? Tak, zgadzam się z tym stwierdzeniem. Nie będę tego ukrywał. A wiesz co jest w nim fajnego? Właśnie ta otwartość na kibiców innych klubów. Bo jeśli zamkniecie się w swoim gronie, to będzie to zwyczajne klubowe forum PS lepiej skończyć tą dyskusje, po co modowi robić więcej niepotrzebnej pracy? Pozdrawiam |
Cytat:
aco do Lecha, wielu nie potrafi przyznac z godnościa że w tej chwili Poznańska Amica lepiej gra od Wisły:foch: , Lecz ludziska na tą chwile może i grają lepiej ale niewiadomo czy już są lepsi, bo to weryfikuje mistrzostwo Polski. Więc trzymajmy za Wsełke kciuki do końca rozgrywek, a nie cały czas wylewali swą frustracje na tamtą drużyne. ktoś tu napisał o wywieszonych flagach z i barwami naszego klubu do góry nogami przez "Najlepszych kibiców w Polsce" czemu w cudzysłowie? bo jeśli to prawda. to to są tacy kibice którzy szukają nowych własnych wrogów. A tacy kibice nie zasługują na to miano. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl