Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Revolver 11.08.2016 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukaszsz86 (Post 1447579)
Wielkich sponsorów to chyba nie ma się co spodziewać. Tą firmą brokerską o której ktoś pisał może być G8 Brokers, ale nawet nie będę pisał kto jest jej prezesem :)

A najlepsze jest to, że ma on też firmy G6 i G9 :lol:

Polecam Dział 3, rubryka 1. Przedmiot działalności. Czego oni tam nie robią, chyba tylko eksploracji kosmosu.

http://www.krs-online.com.pl/msig-4286-199648.html

gdsmk 11.08.2016 09:36

Może zamiast spekulować na temat kar i wykluczeń, po prostu przeczytajmy:

https://www.pzpn.pl/rozgrywki-klubowe/licencje-klubowe

https://www.pzpn.pl/public/system/fi...T%C4%98PNE.pdf

lukaszsz86 11.08.2016 09:40

Jak nawet już Kapka stąd ucieka to...

Herbi1303 11.08.2016 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1447608)
A najlepsze jest to, że ma on też firmy G6 i G9 :lol:

Polecam Dział 3, rubryka 1. Przedmiot działalności. Czego oni tam nie robią, chyba tylko eksploracji kosmosu.

http://www.krs-online.com.pl/msig-4286-199648.html

qrwa od rybactwa, przez roboty budowlane do transportu lotniczego :D :D

domin_czyzyny 11.08.2016 09:45

Jak Kapka jest dla nas gwarancją stabilności yo już upadliśmy na mordę...:(

7 kotów 11.08.2016 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1447608)
Czego oni tam nie robią, chyba tylko eksploracji kosmosu.

Jak nie:

"96. POZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA"

smook 11.08.2016 09:50

"Założę się że Meresiński miał plan i dogadanych sponsorów, wszystko się jednak posypało wskutek takiego a nie innego PRu."

Gość ma wyrok i posypało się, że nie może wchodzić w skład zarządu spółek i tyle. Co ma PR co tego?

Fugiel 11.08.2016 10:03

JM obiecal sponsorow ? Tak mi sie skojarzylo ... http://youtu.be/uf4U19TsBO8

Ogryzek 11.08.2016 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1447608)
A najlepsze jest to, że ma on też firmy G6 i G9 :lol:

Polecam Dział 3, rubryka 1. Przedmiot działalności. Czego oni tam nie robią, chyba tylko eksploracji kosmosu.

http://www.krs-online.com.pl/msig-4286-199648.html

Większość spółek wpisuje prawie wszystko - żeby potem nie mieć problemów kiedy zaczną inna działalność. Z całym szacunkiem ale to jest czepianie się o bzdury.

wikink1 11.08.2016 10:45

Niema Panowie wyjscia przeba napisac list otwarty do BOGUSLAWA CUPIALA i przestac kombinowac mimo wszystko jest to najbardziej wiarygodna osoba w tej sprawie .

Davey777 11.08.2016 10:53

Sprawa komplikuje się coraz bardziej. BC według pismaków spłacił dodatkowe 4 mln, płacąc zaległe pensje piłkarzom, wcześniej umorzył dług wewnętrzny i zostało 13 mln zewnętrznego. Pytanie dlaczego sprzedał Wisłe SA takim gołodupcom ? BC zrobił wszystko by maksymalnie oddłużyć klub i ci dwaj mają być teraz likwidatorami, nie ma w tym sensu i żadnej logiki

krzaq12 11.08.2016 10:58

Cytat:

Sprawa komplikuje się coraz bardziej. BC według pismaków spłacił dodatkowe 4 mln, płacąc zaległe pensje piłkarzom, wcześniej umorzył dług wewnętrzny i zostało 13 mln zewnętrznego. Pytanie dlaczego sprzedał Wisłe SA takim gołodupcom ? BC zrobił wszystko by maksymalnie oddłużyć klub i ci dwaj mają być teraz likwidatorami, nie ma w tym sensu i żadnej logiki
Dokładnie tak.

Wychodzi na to że Cupiał na sam koniec dał od siebie maksa, poszedł nowym właścicielom na rękę, a ci nie potrafią tego ogarnąć. Czarno to wygląda. Jeśli informacje o zaległościach w pierwszych wypłatach są prawdą to trzeba poważnie zacząć się martwić.
Wiem że wiele z tych informacji to mogą być spekulacje, wszak te same media nie potrafiły dociec kto zostanie nowym sternikiem Wisły ale jednak, w każdej plotce, każdej spekulacji musi być choć trochę prawdy.

Raf 66 11.08.2016 11:03

W niedzielę stadion powinien dać do zrozumienia, co myśli o tej sytuacji. Nie sądzę jednak, by cokolwiek takiego zaczęło się w sektorze C.

Rustin 11.08.2016 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raf 66 (Post 1447621)
W niedzielę stadion powinien dać do zrozumienia, co myśli o tej sytuacji. Nie sądzę jednak, by cokolwiek takiego zaczęło się w sektorze C.

Panie, daj Pan spokój, zgoda i koalicja jest przybijana a będą się głupotami zajmować.

Tak już na poważnie, to nic mnie nie zaskoczy. Ten temat na forum wyczerpał już wszystkie możliwe opcje. Pytanie, co jeszcze szykuje Jakub M., ciekawe która z jego spółek będzie na koszulkach.

KOMINEK 11.08.2016 11:15

Sektor D prawdziwa Wisła Kraków :D

dziabong 11.08.2016 11:19

Nie udzielałem się w tym temacie, a się jednak dzieje...
Bardzo niepokojący jest aktualny brak reakcji SKWK. Mam bardzo mieszane uczucia związane z tym Stowarzyszeniem (wiele fajnych akcji, jak i tych bardzo niejasnych, a do tego oficjalnych stanowisk, z którymi nie zawsze się zgadzałem - ale to teraz nie istotne), natomiast są oficjalnym przedstawicielem kibica Wisły Kraków, którego delikatnie mówiąc niepokoi to co aktualnie się dzieje.
Była informacja o spotkaniu z SKWK. Czy Panowie w spodenkach, którzy rozmawiali/chcieli być przy rozmowach byli z SKWK? Jeśli tak to tym bardziej byli co najmniej obserwatorem.
Mimo Naszych sympatii, czy antypatii do SKWK są naszym oficjalnym głosem. Może tu spróbować wyciągnąć kilka informacji.

Davey777 11.08.2016 11:32

Przedstawiciele SKWK dostali zapewnienie, że właściciele rozumieją specyfikę trybun i współpraca zostaje po staremu i to pewnie im wystarcza. Z jakimś zajmowaniem stanowiska wstrzymają się pewnie czekając na rozwój wypadków

Viper 11.08.2016 11:32

Niestety jeśli faktycznie cała sprawa się posypie, to jedyna instytucja która nagle może zagwarantować spłatę zadłużenia na poziomie 14 milionów jest miasto, do którego należy stadion. Może trzeba uderzyć do Prezydenta? niech przejmie klub, przy pomocy TS niech się ustabilizuje jego budżet a po kilku sezonach sprzeda?

Marcinkrakwoj 11.08.2016 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1447628)
Niestety jeśli faktycznie cała sprawa się posypie, to jedyna instytucja która nagle może zagwarantować spłatę zadłużenia na poziomie 14 milionów jest miasto, do którego należy stadion. Może trzeba uderzyć do Prezydenta? niech przejmie klub, przy pomocy TS niech się ustabilizuje jego budżet a po kilku sezonach sprzeda?

"życzę wam, byście nigdy nie zeszli na psy"

7 kotów 11.08.2016 11:35

http://www.dziennikpolski24.pl/sport...ncja,10503956/

"Zaskoczyla ich sytuacja jaka zastali w klubie". Glupi i glupszy ?

Citko to od zawsze byl poziom intelektualny chomika no ale bez jaj.

mr_kwolf 11.08.2016 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1447628)
Niestety jeśli faktycznie cała sprawa się posypie, to jedyna instytucja która nagle może zagwarantować spłatę zadłużenia na poziomie 14 milionów jest miasto, do którego należy stadion. Może trzeba uderzyć do Prezydenta? niech przejmie klub, przy pomocy TS niech się ustabilizuje jego budżet a po kilku sezonach sprzeda?

Prezydenta Majchrowskiego?

Moment. Tego Prezydenta Majchrowskiego?

Przecież on tylko na to czeka, żeby podpisać z przyjemnością dekret o likwidacji naszego klubu.

nesta 11.08.2016 11:36

A wytłumacz proszę jaki sens miałoby teraz jakby jeszcze SKWK zaczęło jebac JM i
cała obecna sytuacje?

Co by to dało? Juz jest wystarczający negatywny szum w mediach i nie wiem po co dokładać kolejny głos.
Tu sie trzeba zastanawiać jak wyjsć z obecnej sytuacji, jak to wyprostować, jaki moze być plan. Z pewnością jak kibice jeszcze zaczną oficjalnie napierdalac to jak by miało to pomoc?

PSYCHOLTSW 11.08.2016 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1447620)
Dokładnie tak.

Wychodzi na to że Cupiał na sam koniec dał od siebie maksa, poszedł nowym właścicielom na rękę, a ci nie potrafią tego ogarnąć. Czarno to wygląda. Jeśli informacje o zaległościach w pierwszych wypłatach są prawdą to trzeba poważnie zacząć się martwić.
Wiem że wiele z tych informacji to mogą być spekulacje, wszak te same media nie potrafiły dociec kto zostanie nowym sternikiem Wisły ale jednak, w każdej plotce, każdej spekulacji musi być choć trochę prawdy.

jakich kurde pierwszych wypłatach? powiedz mi kolego?

szprotson 11.08.2016 11:37

uderzyc to trzeba do portfela.
Juz zbierac hajs na wykupienie Wisły jak bedzie licytacja.
i to nie sa zarty.

p.s.
wystarczy by jakis organ któremu lecimy hajs sie w....ił, i bedzie po ptokach.

7 kotów 11.08.2016 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1447612)
Jak Kapka jest dla nas gwarancją stabilności yo już upadliśmy na mordę...:(

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1447633)
jakich kurde pierwszych wypłatach? powiedz mi kolego?

http://www.dziennikpolski24.pl/sport...ncja,10503956/

radek2323 11.08.2016 11:38

Dokładnie jest tak jak kolega wyżej napisał .

alpol34 11.08.2016 11:46

Nie czaje!
Byl audyt? Jakb byl to ich nic nie zaskoczylo( co do artykolu z dzienika)
W innych portalach czytam ze wszytskie naleznosci wobec pracownikow klubu zostaly splacone!
Wiec kto tu kreci?!

Paweł 11.08.2016 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1447631)
Prezydenta Majchrowskiego?

Moment. Tego Prezydenta Majchrowskiego?

Przecież on tylko na to czeka, żeby podpisać z przyjemnością dekret o likwidacji naszego klubu.

Zapewne tylko marzy o tym, żeby stadion wybudowany za 600 mln złotych stał pusty i generował kolejne koszty dla miasta. Żadnego przejęcia klubu przez miasto nie będzie, ale myślcie zanim coś napiszecie.

krzaq12 11.08.2016 11:48

Cytat:

jakich kurde pierwszych wypłatach? powiedz mi kolego?
A no takich, że część pracowników w tym tygodniu miała otrzymać wypłatę, natomiast piłkarze mają ją dostać 15-tego sierpnia. Pewnie więc chodzi o pracowników klubu, którzy nie wchodzą w skład 1-szej drużyny. Rzecznik, pracownicy
sklepiku itp.

Tak przynajmniej piszą w Dzienniku Polskim, że pracownicy klubu, którzy mieli w tym tygodniu otrzymać wypłatę, nie otrzymali jej, dostali zapewnienie, że nastąpi to w przyszłym tygodniu.
Tyle, że konferencja także była zapowiedziana, transfery, sponsorzy, a póki co ......

wolfy 11.08.2016 11:49

Szybko idzie...

Davey777 11.08.2016 11:50

To co kupili klub i nie wiedzieli o długach ?

alpol34 11.08.2016 11:52

Dla mnie to dziwne ! Musieli miec audyt wiec nic ich nie zaskoczylo!

alpol34 11.08.2016 11:52

Baaa podobno byl audyt! Wiec w czym rzecz czy tylko dzienikarE szukaja sensacji!

JacekFan 11.08.2016 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1447640)
A no takich, że część pracowników w tym tygodniu miała otrzymać wypłatę, natomiast piłkarze mają ją dostać 15-tego sierpnia. Pewnie więc chodzi o pracowników klubu, którzy nie wchodzą w skład 1-szej drużyny. Rzecznik, pracownicy
sklepiku itp.

Tak przynajmniej piszą w Dzienniku Polskim, że pracownicy klubu, którzy mieli w tym tygodniu otrzymać wypłatę, nie otrzymali jej, dostali zapewnienie, że nastąpi to w przyszłym tygodniu.
Tyle, że konferencja także była zapowiedziana, transfery, sponsorzy, a póki co ......

To żeby zaraz ta cała akcja nie skończyła się jednym wielkim exodusem piłkarzy, nie zapłaci i już mają argument do rozwiązania kontraktu. Jeśli piłkarze też nic nie wiedzą więcej to tylko debilem by nie skorzystał z takiej okazji.

dziabong 11.08.2016 11:55

Nie miałem na myśli, od razu jebania JM ze strony SKWK. Kibice są zawsze, a piłkarze i właściciele się zmieniają. Wydaje mi się że ostatnią rzeczą, którą powinni zrobić to sranie do własnego gniazda z ich strony.

Jeśli jest tak jak pisze @Davey777 - współpraca po staremu - ok, natomiast pozostaje aktualna sytuacja z nie najlepszą atmosferą wokół klubu. Pracownicy nie dostają wypłat, a zdaje sie, ze do soboty należy złożyć dokumenty do PZPN. Więc SKWK też musi zależeć żeby działać w klubie ekstraklasowym, a nie IV ligowym.

alpol34 11.08.2016 11:56

Czyli Meres z Citko kupili Wisle aby w ciagu 2 misiecy sposcic ja do 4 ligi?! Nie pracuja dla Wisly tylko dla kogo...?!

Pan Jotka 11.08.2016 11:56

Bul. bul. bul, bul, bul...Widzę ŁÓDŹ.

szprotson 11.08.2016 11:57

Już niedługo, za minutkę......

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28905/swiatl...e-522x392.jpeg

Raf 66 11.08.2016 11:58

Niby nie w temacie, ale dla tych, którzy coś wspominają o SKWK. Nie wiedzą chyba, o czym mówią.
Trafny tekst, który szybko zniknął, może uświadomi niektórych

OPRAWIĆ I PRZEMYŚLEĆ: Zacznę od Wisły - od kilku dobrych lat totalny regres jeśli chodzi o osoby działające, młodzi od kilku dobrych lat ustawiani do pionu, a Ci co nie chcą biegać pogonieni. UW - ultraska obecnie jest w ruinie, wszystkie osoby działające które ogarniały to jak trzeba z wiadomych względów odbiły od tematu albo zostały do tego delikatnie mówiąc zmuszone co widać przez ostatnie lata w oprawach jakie pojawiają się na stadionie. WG - po pewnych ekscesach z grupą decyzyjną działalność zawieszona, grafy które były dziełami sztuki już dawno są historią wybór był prosty albo malujecie tylko anty albo koniec z hajsem na puchy i zakaz podpisywania się jako wg. Wiślaccy Patroici .. nawet nie będę tego komentować po ostatnich wydarzeniach. Wśród młodych na Wiśle panuje od lat gorycz, są to osoby które poświecają/ły swoje lata, noce pieniądze bo kochały to co robią, działały na osiedlach, malowały, narażały na akcjach często swoje życie za grubasów a w zamian dostały .. wiadomo co.
Osiedla - bieżanów, prądnik biały, azory, bronowice i wiele innych to pustynie kibicowskie na wyjazdy z tych osiedli jeździ po 3-5 osób, co gorsza nawet z tych uważanych za lepsze (PC,o2) jest co często po kilka sztuk, jedyną siłe tworzyły mocne FC (chrzanów - 50/50 po ostatnich wydarzeniach połowa osób odbiła od wisły), odbiła trzebinia, odbił olkusz, odbiły krzeszowice i wiele innych, a z tych fc na wyjazdy często zbierało się po kilkaset osób.
siła w młodzieży? młodzież ma dosyć tępienia, każda forma sprzeciwu zawsze była gaszona w zarodku i to w taki sposób że ludziom odbierało mowę.. jak można szmacić tak swoich "braci", sharakny zamiast podsycać w młodych zapał na każdym kroku go gasiły, Ci ludzie nie zasługują na szacunek bo tyle ile oni dobrym chłopakom złamali życiorysów to się w głowie nie mieści - wpuszczanie w wiadomo jakie interesy, naliczanie, zastraszanie i w.......e, zainteresowani wiedza co się stało z olszą.. pewne przykre wydarzenia i najmocniejsze osiedle w krk przestało praktycznie działać. Wszyscy wiemy co zrobił młody M. zaraz po powrocie z wakacji z chłopakami którzy mieli odmienne zdania na pewnych osiedlach w krakowie, te chłopaki zrobili często więcej dla wisły niż nie jeden z decyzyjnych a zostali potraktowani jak śmiecie. Smutne to że po tych wszystkich latach poszliście drogą sąsiadki, gonicie swoich za wszystko aż w końcu zostaniecie sami i skończycie jak jude, bez zaplecza bez młodzieży, wolicie ściągąć tu przydupasów z rzeszowa którzy Wisłe mają wiadomo gdzie zamiast wdrażać młodych.. to jest broń obusieczna która prędzej czy później was zniszczy. Pomijając regres na Wiśle który ma miejsce od lat kolejna sprawa - zgoda z Lazio, pozowanie do flag ze swastykami - wiele osób wam tego nie zapomni i już wtedy zaczęło się odbijanie od Wisły a zgoda z ruchem ten proces jeszcze przyśpieszyła. Nie żal w Krakowie nikomu śląska bo to, że zgoda jest na włosku wiadomo od dawna i dało się odczuć jeżdżąc tam na mecze bardzo dobrze że to się stało bo twór był sztuczny, inaczej sprawa ma się z Lechią. Osiedla obecnie tworzą grupy małolatów którzy jeszcze wierzą że walczą o Wisłe a nie w wpływy - chcecie znaleźć jude? dobrze wiecie gdzie ich szukać - dąbie, galeria kazimierz pure i wiele innych miejsc ale wy nie chcecie ich zanelźć co nie? ;) ktoś powie czemu nie wygarniesz im to w twarz tylko płaczesz po necie? mam wbite w ten klimat już od kilku dobrych lat i po ostatnich wydarzeniach bardzo sie z tego ciesze.
Jeśli chodzi o jude - sytuacja wygląda jeszcze gorzej, nie ma żadnego zaplecza, nie istnieje coś takiego jak 'h' czego sharakanom odmówić nie można, jest podział albo stare wygi albo młode szczurki które chu... znaczą i latają napizgane mefedronem. Walka z krakowskich ulic przeniosła się na fejsunia, nie ma już wjazdów, akcji liczą się zdjęcia i komentarze pod nimi, oświadczenia jak dla 10 latków, niestety klimat kibicowski upada i to nie tylko w tym mieście za kilka/kilkanaście lat nie będzie już o czym gadać i może to i dobrze bo patrząc z perspektywy czasu chu** to wszystko warte.
dobrej nocy

szczepans21 11.08.2016 12:00

Strach się bac...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl