![]() |
Cytat:
Polecam Dział 3, rubryka 1. Przedmiot działalności. Czego oni tam nie robią, chyba tylko eksploracji kosmosu. http://www.krs-online.com.pl/msig-4286-199648.html |
Może zamiast spekulować na temat kar i wykluczeń, po prostu przeczytajmy:
https://www.pzpn.pl/rozgrywki-klubowe/licencje-klubowe https://www.pzpn.pl/public/system/fi...T%C4%98PNE.pdf |
Jak nawet już Kapka stąd ucieka to...
|
Cytat:
|
Jak Kapka jest dla nas gwarancją stabilności yo już upadliśmy na mordę...:(
|
Cytat:
"96. POZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA" |
"Założę się że Meresiński miał plan i dogadanych sponsorów, wszystko się jednak posypało wskutek takiego a nie innego PRu."
Gość ma wyrok i posypało się, że nie może wchodzić w skład zarządu spółek i tyle. Co ma PR co tego? |
JM obiecal sponsorow ? Tak mi sie skojarzylo ... http://youtu.be/uf4U19TsBO8
|
Cytat:
|
Niema Panowie wyjscia przeba napisac list otwarty do BOGUSLAWA CUPIALA i przestac kombinowac mimo wszystko jest to najbardziej wiarygodna osoba w tej sprawie .
|
Sprawa komplikuje się coraz bardziej. BC według pismaków spłacił dodatkowe 4 mln, płacąc zaległe pensje piłkarzom, wcześniej umorzył dług wewnętrzny i zostało 13 mln zewnętrznego. Pytanie dlaczego sprzedał Wisłe SA takim gołodupcom ? BC zrobił wszystko by maksymalnie oddłużyć klub i ci dwaj mają być teraz likwidatorami, nie ma w tym sensu i żadnej logiki
|
Cytat:
Wychodzi na to że Cupiał na sam koniec dał od siebie maksa, poszedł nowym właścicielom na rękę, a ci nie potrafią tego ogarnąć. Czarno to wygląda. Jeśli informacje o zaległościach w pierwszych wypłatach są prawdą to trzeba poważnie zacząć się martwić. Wiem że wiele z tych informacji to mogą być spekulacje, wszak te same media nie potrafiły dociec kto zostanie nowym sternikiem Wisły ale jednak, w każdej plotce, każdej spekulacji musi być choć trochę prawdy. |
W niedzielę stadion powinien dać do zrozumienia, co myśli o tej sytuacji. Nie sądzę jednak, by cokolwiek takiego zaczęło się w sektorze C.
|
Cytat:
Tak już na poważnie, to nic mnie nie zaskoczy. Ten temat na forum wyczerpał już wszystkie możliwe opcje. Pytanie, co jeszcze szykuje Jakub M., ciekawe która z jego spółek będzie na koszulkach. |
Sektor D prawdziwa Wisła Kraków :D
|
Nie udzielałem się w tym temacie, a się jednak dzieje...
Bardzo niepokojący jest aktualny brak reakcji SKWK. Mam bardzo mieszane uczucia związane z tym Stowarzyszeniem (wiele fajnych akcji, jak i tych bardzo niejasnych, a do tego oficjalnych stanowisk, z którymi nie zawsze się zgadzałem - ale to teraz nie istotne), natomiast są oficjalnym przedstawicielem kibica Wisły Kraków, którego delikatnie mówiąc niepokoi to co aktualnie się dzieje. Była informacja o spotkaniu z SKWK. Czy Panowie w spodenkach, którzy rozmawiali/chcieli być przy rozmowach byli z SKWK? Jeśli tak to tym bardziej byli co najmniej obserwatorem. Mimo Naszych sympatii, czy antypatii do SKWK są naszym oficjalnym głosem. Może tu spróbować wyciągnąć kilka informacji. |
Przedstawiciele SKWK dostali zapewnienie, że właściciele rozumieją specyfikę trybun i współpraca zostaje po staremu i to pewnie im wystarcza. Z jakimś zajmowaniem stanowiska wstrzymają się pewnie czekając na rozwój wypadków
|
Niestety jeśli faktycznie cała sprawa się posypie, to jedyna instytucja która nagle może zagwarantować spłatę zadłużenia na poziomie 14 milionów jest miasto, do którego należy stadion. Może trzeba uderzyć do Prezydenta? niech przejmie klub, przy pomocy TS niech się ustabilizuje jego budżet a po kilku sezonach sprzeda?
|
Cytat:
|
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...ncja,10503956/
"Zaskoczyla ich sytuacja jaka zastali w klubie". Glupi i glupszy ? Citko to od zawsze byl poziom intelektualny chomika no ale bez jaj. |
Cytat:
Moment. Tego Prezydenta Majchrowskiego? Przecież on tylko na to czeka, żeby podpisać z przyjemnością dekret o likwidacji naszego klubu. |
A wytłumacz proszę jaki sens miałoby teraz jakby jeszcze SKWK zaczęło jebac JM i
cała obecna sytuacje? Co by to dało? Juz jest wystarczający negatywny szum w mediach i nie wiem po co dokładać kolejny głos. Tu sie trzeba zastanawiać jak wyjsć z obecnej sytuacji, jak to wyprostować, jaki moze być plan. Z pewnością jak kibice jeszcze zaczną oficjalnie napierdalac to jak by miało to pomoc? |
Cytat:
|
uderzyc to trzeba do portfela.
Juz zbierac hajs na wykupienie Wisły jak bedzie licytacja. i to nie sa zarty. p.s. wystarczy by jakis organ któremu lecimy hajs sie w....ił, i bedzie po ptokach. |
Cytat:
Cytat:
|
Dokładnie jest tak jak kolega wyżej napisał .
|
Nie czaje!
Byl audyt? Jakb byl to ich nic nie zaskoczylo( co do artykolu z dzienika) W innych portalach czytam ze wszytskie naleznosci wobec pracownikow klubu zostaly splacone! Wiec kto tu kreci?! |
Cytat:
|
Cytat:
sklepiku itp. Tak przynajmniej piszą w Dzienniku Polskim, że pracownicy klubu, którzy mieli w tym tygodniu otrzymać wypłatę, nie otrzymali jej, dostali zapewnienie, że nastąpi to w przyszłym tygodniu. Tyle, że konferencja także była zapowiedziana, transfery, sponsorzy, a póki co ...... |
Szybko idzie...
|
To co kupili klub i nie wiedzieli o długach ?
|
Dla mnie to dziwne ! Musieli miec audyt wiec nic ich nie zaskoczylo!
|
Baaa podobno byl audyt! Wiec w czym rzecz czy tylko dzienikarE szukaja sensacji!
|
Cytat:
|
Nie miałem na myśli, od razu jebania JM ze strony SKWK. Kibice są zawsze, a piłkarze i właściciele się zmieniają. Wydaje mi się że ostatnią rzeczą, którą powinni zrobić to sranie do własnego gniazda z ich strony.
Jeśli jest tak jak pisze @Davey777 - współpraca po staremu - ok, natomiast pozostaje aktualna sytuacja z nie najlepszą atmosferą wokół klubu. Pracownicy nie dostają wypłat, a zdaje sie, ze do soboty należy złożyć dokumenty do PZPN. Więc SKWK też musi zależeć żeby działać w klubie ekstraklasowym, a nie IV ligowym. |
Czyli Meres z Citko kupili Wisle aby w ciagu 2 misiecy sposcic ja do 4 ligi?! Nie pracuja dla Wisly tylko dla kogo...?!
|
Bul. bul. bul, bul, bul...Widzę ŁÓDŹ.
|
|
Niby nie w temacie, ale dla tych, którzy coś wspominają o SKWK. Nie wiedzą chyba, o czym mówią.
Trafny tekst, który szybko zniknął, może uświadomi niektórych OPRAWIĆ I PRZEMYŚLEĆ: Zacznę od Wisły - od kilku dobrych lat totalny regres jeśli chodzi o osoby działające, młodzi od kilku dobrych lat ustawiani do pionu, a Ci co nie chcą biegać pogonieni. UW - ultraska obecnie jest w ruinie, wszystkie osoby działające które ogarniały to jak trzeba z wiadomych względów odbiły od tematu albo zostały do tego delikatnie mówiąc zmuszone co widać przez ostatnie lata w oprawach jakie pojawiają się na stadionie. WG - po pewnych ekscesach z grupą decyzyjną działalność zawieszona, grafy które były dziełami sztuki już dawno są historią wybór był prosty albo malujecie tylko anty albo koniec z hajsem na puchy i zakaz podpisywania się jako wg. Wiślaccy Patroici .. nawet nie będę tego komentować po ostatnich wydarzeniach. Wśród młodych na Wiśle panuje od lat gorycz, są to osoby które poświecają/ły swoje lata, noce pieniądze bo kochały to co robią, działały na osiedlach, malowały, narażały na akcjach często swoje życie za grubasów a w zamian dostały .. wiadomo co. Osiedla - bieżanów, prądnik biały, azory, bronowice i wiele innych to pustynie kibicowskie na wyjazdy z tych osiedli jeździ po 3-5 osób, co gorsza nawet z tych uważanych za lepsze (PC,o2) jest co często po kilka sztuk, jedyną siłe tworzyły mocne FC (chrzanów - 50/50 po ostatnich wydarzeniach połowa osób odbiła od wisły), odbiła trzebinia, odbił olkusz, odbiły krzeszowice i wiele innych, a z tych fc na wyjazdy często zbierało się po kilkaset osób. siła w młodzieży? młodzież ma dosyć tępienia, każda forma sprzeciwu zawsze była gaszona w zarodku i to w taki sposób że ludziom odbierało mowę.. jak można szmacić tak swoich "braci", sharakny zamiast podsycać w młodych zapał na każdym kroku go gasiły, Ci ludzie nie zasługują na szacunek bo tyle ile oni dobrym chłopakom złamali życiorysów to się w głowie nie mieści - wpuszczanie w wiadomo jakie interesy, naliczanie, zastraszanie i w.......e, zainteresowani wiedza co się stało z olszą.. pewne przykre wydarzenia i najmocniejsze osiedle w krk przestało praktycznie działać. Wszyscy wiemy co zrobił młody M. zaraz po powrocie z wakacji z chłopakami którzy mieli odmienne zdania na pewnych osiedlach w krakowie, te chłopaki zrobili często więcej dla wisły niż nie jeden z decyzyjnych a zostali potraktowani jak śmiecie. Smutne to że po tych wszystkich latach poszliście drogą sąsiadki, gonicie swoich za wszystko aż w końcu zostaniecie sami i skończycie jak jude, bez zaplecza bez młodzieży, wolicie ściągąć tu przydupasów z rzeszowa którzy Wisłe mają wiadomo gdzie zamiast wdrażać młodych.. to jest broń obusieczna która prędzej czy później was zniszczy. Pomijając regres na Wiśle który ma miejsce od lat kolejna sprawa - zgoda z Lazio, pozowanie do flag ze swastykami - wiele osób wam tego nie zapomni i już wtedy zaczęło się odbijanie od Wisły a zgoda z ruchem ten proces jeszcze przyśpieszyła. Nie żal w Krakowie nikomu śląska bo to, że zgoda jest na włosku wiadomo od dawna i dało się odczuć jeżdżąc tam na mecze bardzo dobrze że to się stało bo twór był sztuczny, inaczej sprawa ma się z Lechią. Osiedla obecnie tworzą grupy małolatów którzy jeszcze wierzą że walczą o Wisłe a nie w wpływy - chcecie znaleźć jude? dobrze wiecie gdzie ich szukać - dąbie, galeria kazimierz pure i wiele innych miejsc ale wy nie chcecie ich zanelźć co nie? ;) ktoś powie czemu nie wygarniesz im to w twarz tylko płaczesz po necie? mam wbite w ten klimat już od kilku dobrych lat i po ostatnich wydarzeniach bardzo sie z tego ciesze. Jeśli chodzi o jude - sytuacja wygląda jeszcze gorzej, nie ma żadnego zaplecza, nie istnieje coś takiego jak 'h' czego sharakanom odmówić nie można, jest podział albo stare wygi albo młode szczurki które chu... znaczą i latają napizgane mefedronem. Walka z krakowskich ulic przeniosła się na fejsunia, nie ma już wjazdów, akcji liczą się zdjęcia i komentarze pod nimi, oświadczenia jak dla 10 latków, niestety klimat kibicowski upada i to nie tylko w tym mieście za kilka/kilkanaście lat nie będzie już o czym gadać i może to i dobrze bo patrząc z perspektywy czasu chu** to wszystko warte. dobrej nocy |
Strach się bac...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl