Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9448)

kerim1906 03.06.2015 17:04

pod rozwagę i do dyskusji

http://kontrowersje.net/ja_wam_wszys...a_co_chceta_ii

AS82 03.06.2015 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1402904)

Pisowcy już robią z Kukiza zdrajcę ? :lol:

Drozd 03.06.2015 17:34

Z POwców nie trzeba robić...

kerim1906 03.06.2015 17:40

AS82 rozumiesz co znaczą proste słowa, pod rozwagę i do dyskusji ?

ABGwislakABG 03.06.2015 17:43

Cytat:

Rozumiem, że tylko krowa nie zmienia poglądów, bo sam przeszedłem drogę do Damaszku, ale taki rozrzut poglądów, ocen, gustów muzycznych i zespołów politycznych robi kolosalne wrażenie.
Równie kolosalne wrażenie robi jego smoleńskie nawrócenie. Kerim uważaj kogo cytujesz.

kerim1906 03.06.2015 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1402911)
Równie kolosalne wrażenie robi jego smoleńskie nawrócenie. Kerim uważaj kogo cytujesz.

znam go dokładnie , wiem co pisał i pisze, zawsze miał wyraziste poglądy, jechał po Pisie aż furczało , teraz jedzie po urbanoplatfusiarni , dałem to pod rozwagę i do dyskusji, nic nie przesądzam , chociaż ostatnie zachowania Kukiza co najmniej dziwne , poza tym Wielgucki podaje fakty , raczej nie jest to zmyślone , sam miałem takie spostrzeżenia co do Kukiza z tą różnicą że nie znałem tego tak szczegółowo

ABGwislakABG 03.06.2015 18:13

Rozumiem, że lepszy 1 nawrócony niż 100 wierzących. Również cieszę się, że P.Wielgucki jest teraz po lepszej stronie (Błoń). Nie rozumiem tylko jechania po Kukizie. Saleta najechał na elektorat Kukiza, popierał on Bronka - Bronek pobity w wyborach. Wielgucki niech nie robi niedźwiedziej przysługi PiSowi, tylko odnośnie Kukiza niech siedzi cicho jak Jarek. Karty JarKacz rozgrywa wyśmienicie, łącznie z odsunięciem się na boczny tor, dymisją in blanco premiera w razie draki, rządzie ekspertów, doktorzy specjaliści piszący ustawy. 3 elektoratu się nie rusza.

Ostatnie zachowania? Mówisz o ad vocem do Pawłowicz? Komuchów na listach? Czy tl;dr odnośnie jego programu wyborczego (ostatni akapit masakrujący wszystkich do tej pory rządzących o tym, że zawarty program to postulaty AWSu)? Polecam jego profil na FB, często się udziela i to osobiście. Tym bardziej żadna "bomba" nie pozostanie bez jego komentarza.

Odnośnie rozdawania kart- Kukiz dostaje karty mocne. I o dziwo nie popuścił z wrażenia, tylko potrafi utrzymać poker face'a. Przypomnij sobie jak rozegrał wątek debaty, jaką miała mieć formułę, kto miał zadawać pytania (m.in. Kolonko, którego pytanie sprytnie ujął w końcówce kampanii na Rynku w Krakowie Duda).

kerim1906 03.06.2015 18:21

mam na myśli teksty że "zrobi" Jowy i wraca na scenę , w d..e ma politykę itd , a zmienność poglądów zauważyłem dużo wcześniej , jeszcze raz , nic nie przesądzam , bacznie obserwuję , co do Jarkacza zgoda , mistrz , ale to inny kaliber, poza konkurencją , Pawłowicz nie wspominam , podobnie jak Czarneckiego

tak na szybko z se http://www.se.pl/wiadomosci/polityka...ne_617254.html
http://niezalezna.pl/67624-pawel-kuk...-swojej-partii

ABGwislakABG 04.06.2015 12:16

26 lat temu, 4 czerwca komuna upadła na 4 łapy.


Jaroo1 04.06.2015 12:32

Cytat:

pod rozwagę i do dyskusji

http://kontrowersje.net/ja_wam_wszys...a_co_chceta_ii
Niestety też uważam, że prawda o Kukizie jest bolesna. Pewne rzeczy widać dopiero w dłuższej perspektywie czasu. Na początku człowiek nie chce (woli?) nie dopuszczać do siebie złych myśli i żyć w przekonaniu, że jakoś to będzie. Ale te przemiany Kukiza są żałosne.
W mediach pompowany, w sondażach stawiany obecnie jako ta druga partia na jesieni. Wstydem i pluciem w twarz Polakom jest to co się obecnie dzieje. Mamy upadek PO i SLD, niskie loty PSLu i co? I 4 miesiące przed wyborami politycy plują nam w twarz wystawiając nowe partie/ugrupowania. Kukiz, Balcerowicz itp Co z tego wyjdzie? Jasne, że gówno. Jak można w 4 miesiące zebrać rzetelny skład polityków.
Nie zastanawia Was to? Partia Kukiza to będzie zbiór ochłapów, agentów, wichrzycieli, którzy na fali popularności i lansu medialnego Kukiza wejdą do Sejmu. Dopiero jak wejdą tam to zacznie się prawdziwe tworzenie partii, dopiero wtedy się okaże kto jest kim. Uważam, że Polski nie stać na takie sprawdziany. Mamy zbyt wiele do stracenia i zbyt mało czasu aby wybierać partie w ciemno i dopiero po wyborze patrzeć co się wykluje z tej sytuacji.
Czymś żałosnym jest obecnie popieranie partii Kukiza, partii, której członków się nie zna, której programu się nie zna. Przecież to jest jeszcze coś gorszego niż kupowanie kota w worku. Wszyscy się cieszą, że nadchodzą w Polsce zmiany tymczasem jesteśmy dalej robieni w konia jak małe dzieci.
Partia Balcerowicza z kolei to zbiór wszystkich śmieci z PO-PSL-SLD, które gdzies tam sie od polityki odłączyły jakiś czas temu i teraz mają za zadanie wejść z powrotem w politykę. Kolejna partia, która powstanie na zawołanie, bo wybory niedługo.

Wstyd! Wstyd, że ludzie się dają nabierać i że w ogóle chcą głosować na takie twory. Nie rozumiem jak można popierać Kukizów czy Balcerowiczów zamiast np RN, KNP czy Korwina. Oczywiście żadna z tych 3 partii to nie jest coś nieskazitelnego, nie jest to gwarant, że ludzie, którzy by weszli do sejmu będa wierni swoim ideałom ale jest to już jakaś namiastka partii, polityki, sa to ludzie, którzy kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat kręcą się wokół polityki więc mają już wyrobione jakies zaplecze, kadry, a nie na pałę tworzą ekipę, która ma współtworzyć rząd.

Czymś nieodpowiedzialnym jest zbieranie ludzi na ostatnią chwilę i start w wyborach.

63.5 Kg 04.06.2015 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1403043)
26 lat temu, 4 czerwca komuna upadła na 4 łapy.


O wiele,wiele lat za pozno czego efekty będą odczuwalne jeszcze bardzo długo..

yarow 04.06.2015 17:08

Kukiz u Olejnik i manipulacji TVN.
https://www.youtube.com/watch?v=w-v0ny1Gubg

kerim1906 04.06.2015 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1403112)
Kukiz u Olejnik i manipulacji TVN.
https://www.youtube.com/watch?v=w-v0ny1Gubg


napisz o co chodzi ? w "stokrotkę " nie wchodzę :haha:, pod żadnym pozorem :help:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl