![]() |
Cytat:
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Piękna akcja, piękna brama Meliksona :)
|
Też muszę to przyznać. Aż na urlopie odpaliłem lapka :D
|
Legioniści nas chwalą.
Niesamowite. Niesamowite. |
Już dawno tak nie bylo by polskie kluby na 10 meczy 7 wygrały, 2 przegrały i jeden remis. Jest szansa że będzie to najlepszy sezon od niepamiętnych czasow. Jedna drużyna już na pewno będzie grała w grupie LE.
Blisko awansu jest Legia, i w dobrej sytuacji Śląsk. Najlepszy remis u siebie uzyskany. Oj, się dzieje.;) |
Narazie jest zajebiscie ale jutro moze sie okazac, ze w pucharach pozostaje tylko Wisla...
Legia gra z trudnym rywalem. Szanse bym powiedzial 60/40. Z jednej strony mecz w Warszawie, glosne trybuny, 1:0 przywiezione z Turcji ale Gaziantespor to jest lepszy klub i moze sie pokusic zeby wygrac ten mecz (wiadomo, ze tak mozna powiedziec przy kazdym spotkaniu ale tutaj to nie jest czysta teoria tylko realne zalozenie, Turkow stac na zwyciestwo) Slask. 0:0 u siebie a powinno byc gladkie 3:0. Ciekawe co ci Bulgarzy pokaza u siebie. Teoretycznie na wyjazdach gra sie ciezej wiec wcale Slask moze nie miec latwo. Dla mnie jutro moga byc 2 zwyciestwa i 2 awanse ale tez i 2 porazki. Nic mnie nie zaskoczy |
Cytat:
Warszawiaki to mocna strona naszego forum, od dawna |
@Up
Nie przeglądam zbyt często forum w Hyde parku sportowym więc nie wiem jak to jest. Ale doceniam to bo jak oglądam OSI i słucham gości z Warszawy to gul im strasznie skacze. |
Nie obrażę się, jeśli Śląsk i Legia awansują do dalszych rozgrywek.
Liga ligą, możemy sobie pluć na Legię do woli, ale puchary to inna bajka i tutaj każda polska drużyna jest dla mnie ważna... |
a wedlug mnie Legia ma szanse na awans 90%procentowe. Daje sobie reke uciac ze zaliczka z Turcji zostanie dobrze wykorzystana.
Najtrudniej bedzie cos ugrac Slaskowi,ale wszystko sie wyjasni jutro. |
No jak zadzwonił teraz Daniel z Krakowa i dziennikarz pyta czy kibicuje Wiśle ?
- Nie Cracovii ? - Nie oo...to Garbarnia. :) - NIE, Legia .... http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml |
Cytat:
I tak trzymać panowie ze stolicy :) |
Cytat:
Szacunek dla gościa z Bochni, który skierował kilka ciekawych słów w stronę sfrustrowanych kibiców Legii. Nie znaczy to jednak, że nie życzę im awansu. |
Sa kibice Legii/Lecha/Polonii czy kogo tam jeszcze chcecie, ktorzy kibicuja TYLKO wlasnej druzynie i chca by reszta przegrala. Nie widze w tym nic zlego.
Dodatkowo jest tez wielu kibicow Wisly, ktorzy wylewaja swoje zale, nie tutaj bo by polecieli, po prostu w necie/tv/radiu. Takich ludzi po kazdej stronie jest multum, ani Legia ani Wisla nie jest w tym aspekcie lepsza czy gorsza. Gratuluje wygranej, jest mi obojetne czy Wisla wygra czy przegra :) |
Trener Gaziantepu jest mega kozakiem. Zazwyczaj trenerzy gadają bzdury pełne kurtuazji (ostatnim szczytem jest tekst Capello, ze Polska ostatnio.... zrobiła duży postęp). A facet po pierwszym meczu gada, że jego ekipa jest zdecydowanie lepsza, a to był przypadek. Teraz w Warszawie opowiada, że Legia gra generalnie bardzo złą piłkę i nas rozwali i to wysoko.Nie to żeby nie tacy kozacy wracali z Ł3 z płaczem, ale cenie sobie taką odwagę i napinkę, a nie podejście ala Rybus. Jak już pisałem wielokrotnie w awans uwierzę przy 0-0 w 90 minucie. Aktualnie zakładam gładkie 1-3, więc szokuje mnie optymizm o 90% szans Legii.
Litex był po prostu koszmarnie słaby. Dawno mnie ktoś tak nie rozczarował. Gdyby nie typowa dla polskich drużyn niewytłumaczalna spinka przed meczem w pucharach (szanujmy ich bo to puchary) to Wisła by wygrała z 5-0. Nie pokazali nic ponad Polonię Bytom czy Widzew. Owszem sędzia ich przekręcił, ale 3 gol to katastrofa dobrze znana z naszych... drugoligowych boisk. Na razie te kwalifikacje LM to parodia. |
Cytat:
O meczu życia Skaby nie wspomnę:rotfl: Nie zmarnujcie tego jutro i awansujcie do tej 4 rundy, żeby Wasze chwalenie się było w końcu adekwatne do sukcesów. Jak do tej pory to przerost formy nad treścią. |
Malo wiec widziales meczy Skaby, przewiduje ze tylko te z zeszlego sezonu.
Co do samych eliminacji. Nie sadze ze sa parodia, po prostu kazdy sie przyzwyczail ze od pewnej rundy trafia sie na konkretna, znana marke, ale po reformie Platiniego ( dla nas na szczescie ) to sie zmienilo. Dzisiejszy mecz Wisly byl dobrym meczem, tak samo jak nasz w Turcji bo mecz meczowi nierowny. |
Cytat:
Przebija zazdrość z twojego postu, pieski szczekają karawana jedzie dalej. Można powiedzieć, że końcu. |
Cytat:
2. Jakie chwalenie, gdzie Ty widzisz cokolwiek o chwaleniu u mnie? 3. Wyluzuj. Wróc do oglądania Hyde Parku i dalej wariuj jakich zakompleksionych kiboli ma Legła :) Cytat:
2. Jaka zazdrość? Czego mam niby zazdrościć? Chłopie, ja swoje przeżyłem, widocznie teraz kolej na innych. 3. Z tym psem to Ci się udało niezwykle :> |
Cytat:
Tyle że jak tam dostali dużo od nas, to tu nie dostali niczego w prezencie, może tego gola na 1-2 ale to było wszystko I całkiem możliwe że karny był niesłuszny ale to w zasadzie nie miało znaczenia bo jak kto patrzył. a) oni byli słabi b)my nie daliśmy im szans Jak dla mnie fajnie jest ograć mistrza Bułgarii, szczególnie takiego co grał podobnym składem przez dłuższy czas. Zresztą to samo czeka Was już dziś - możemy się kłócić czy lepszy jest mistrz Bułgarii czy 4 zespół z Turcji ale przy 1-0 na wyjeździe, wypadało by dorżnąć watahę:>A jak ją dorżniecie to niekoniecznie będzie to znaczyło że byli koszmarnie słabi, tak jak przejebiecie że byli przekozakami;) |
1. No, nie wiem. Może w ataku byli na poziomie szczytów naszej ligi, ale obrona to koszmar. Koszmarna trzecia bramka, koszmarne doprowadzanie do sytuacji w stylu Genkow strzał głową w pierwszej połowie minimalnie obok, bo obrońca w banalnej sytuacji zwariował, fatalne krycie Małeckiego przy golu Meliksona. Można tak wymieniać długo. W polskiej lidze na moje oko jest z 10 bardziej zdyscyplinowanych i po prostu lepszych drużyn w obronie.
2. No, jasne że fajnie jest pokonać mistrza Bułgarii. 3. Nawet jak jakimś cudem przejdziemy to i tak będziemy pewnie słabsi, a to będzie jednorazowy wyskok. Nie da się na dłuższą metę przeskoczyć różnicy kilku mln euro. Jedyna szansa to, że oni po prostu przepadną w dużo lepszej lidze na miejscach (6-10) i nie będą grać w pucharach :) Swoją drogą pozdro. |
Cytat:
Marzenie - Wisła w LM, Śląsk w LE, Legia obojetne. Jeśli miała by wygrywać w pucharach kosztem ligi, to ok. Natomiast jeśli by miało im iśc dobrze wszędzie gdzie grają, to bym wolał żeby mimo wszystko odpadli. |
Cytat:
2) Napisałem Was (liczba mnoga), a odniosłem się do ogółu kibiców. Zakładam, że macie ich więcej, niż garstka Legionistów na forum. Nie miałem na myśli konkretnie Ciebie (wybacz, jeśli odebrałeś to personalnie). 3) Trochę dystansu ;) Życzę Wam awansu mimo wszystko. A co do tych kompleksiarzy, to trochę racji mam (wiem, wiem, generalizuję...:-P), bo kiedy tylko oglądam Hyde Park w OSI, to zawsze ktoś z Warszawy znajdzie milion wad w grze Wisły (nie mówię, że ich nie ma, ale szanujmy się). |
Podpiszę się pod postem raindoga. W pucharach oprócz Wisełki kibicuje/kibicowałem też Śląskowi i Jadze, trzymając za nich kciuki. Legii, chociaż to nasz główny ligowy rywal, życzę jutro awansu. Nigdy nie kibicuję natomiast takim ekipom, jak Amika czy pasiaści. Już wolałem Terek Grozny czy Szachtar Soligorsk...
A punkty do klasyfikacji krajowej może zbierać każdy, nie tylko jednorazowy "miszcz" z Wielkopolski... Sam jestem ciekaw, jak jutro to zbieranie punktów będzie wyglądało w przypadku Śląska, i co osiągną warszawiacy? |
Jak dla mnie lepsza drużyna (Wisła) zdominowała słabszą drużynę (Litex), czyli było po prostu tak, jak być powinno. Mnie też zaskoczyło, że Litex grał jak Polonia Bytom, ale dla mnie nie umniejsza to ani sukcesu Wisły, ani jej gry. Wisła grała tyle ile grać miała i wygrała gładko, eot.
Cytat:
Na środku pomocy jest Vrdoljak, Borysiuk, Gol, Wolski, Ohayon i Radović, przy czym Vrdoljak i Borysiuk są wyłącznie defensywnymi pomocnikami, a Wolski i Radović wyłącznie ofensywnymi, ale jakieś pole do manewru jest. Kryzysowo jest Srda Kneżević jako defensywny pomocnik, ale mam nadzieję, że do takiego kryzysu nie dojdzie ;) W ataku jest Ljuboja, Hubnik, Kucharczyk i Żyro. Nawet Żyro na ligę nie byłby jakimś totalnym dramatem, choć oczywiście odstaje od pozostałych trzech. Na skrzydła są Radović, Kucharczyk, Manu, Hubnik, Rybus. Tu jest w sumie najmarniej, ale Manu akurat, co by o nim nie mówić, też ma niesamowitą wytrzymałość. Tu bardzo potrzeba wzmocnienia, albo ew. jakiegoś typowego rozgrywającego żeby dać pole do manewru przy ustawianiu Radovića. Generalnie mamy kim grać i w lidze i w pucharach, więc nie przesadzałbym, że z tą kadrą tak wąsko u nas ;) |
Legia u mnie 'zyskała na sympatii' po zatrudnieniu Skorży ("Maciek, dziękujemy za kolejne mistrzostwo!"). Nie będzie mi przeszkadzało jak obronią swój wynik z Turcji i pograją dalej. Choć na ten moment najważniejszy jest WKS do awansu. Oby tylko wronieccy dawali dupy, bo jednak ich boję się najbardziej w lidze (pomijając nienawiść do tego fryzjerskiego klubu). Nie rozumiem dlaczego ludzie twierdzą, że mistrzostwo jest dla Wisły albo do rozstrzygnięcia między CWKSem a nami, w końcu Wronki mają prawie ten sam skład, co w zeszłym sezonie w tym - chyba - najlepszego napastnika ligi, solidną obronę i Krivetsa, brakuje im tylko prawego skrzydła.
P.S. co do krakowsko-warszawskiej dyskusji o Litexie. Moim zdaniem przyzwyczajeni do niszczenia swojej ligi po prostu nie potrafią zagrać innej piłki niż ofensywa, co - z jednej strony Penev próbował zmienić, z drugiej Wisła to bezlitośnie wykorzystała - tym razem naprawdę byliśmy lepsi i wierzę, że pociągniemy to dalej (mimo prezentów ze strony Pana Turka). Levadia postawiła autobus w Sosnowcu, Wisła w Łoweczu, ale - nie ma co myśleć, że to słabsze drużyny - Inter w Barcelonie zrobił to samo, podobnie jak Real w pucharze Króla. Wygrywa mądrość i mam nadzieję, że Robert nie wpadnie na pomysł ataków na hurra, tylko konsekwentnie zrealizuje defensywną Wisełkę (to zawsze był problem - w lidze tylko ofensywa, a w pucharach zupełny odwrót; nie umieliśmy tak grać) |
Cytat:
A co do Legii, jeśli odpadniecie teraz z Turkami, których macie na tacy (wystarczy murarka i dzida - ulubiony styl Maćka) to uznam to za frajerstwo sezonu. I Ty jako kibic Legii typujesz jej porażkę u siebie? Trochę to żałosne. Mimo wszystko życzę wam awansu. Bez napinki. |
Cytat:
Cytat:
Co jest żałosnego w realnej ocenie szans? Skład osobowy jest podobny jak rok temu. A rok temu przegraliśmy u siebie z mocno średnia Lechią i nędznym Bełchatowem w przerażających rozmiarach. Mam się napinać, że pojedziemy ich 3-0 i potem udawać, że mnie nie ma? Jak pojedziemy albo chociaż awansujemy to będzie świetny wynik i duża niespodzianka, przynajmniej dla mnie. |
No nie wiem, wydaje mi się, że aż tak słabi nie jesteście i powinniście przy takim wyjazdowym wyniku sobie poradzić z palcem w ....
Ale skoro już kibice Legii nie wierzą w swój własny klub to ja nie mam więcej pytań ;) |
Wierzą. Ale co ma wiara do realnej oceny?
|
Cytat:
Wy dziś zagracie podobnie ale czy jakość w grze będzie wystarczająca?Zobaczymy.Generalnie nie postawił bym złotówki na Legię tak jak na Turków, tak jak przed naszym meczem nie postawił bym na Wisłę ani na Bułgarów Dla mnie mecze no bet a jak się okazało to spokojnie na nas można było stawiać;) |
Dobra dobra ....a, już bez hipokryzji i lizania dupy sobie nawzajem.Już widze, jak wiślacy życzą awansu Legii, gdybyśmy odpadi z Litexem.Już to widzę.hahaha.
Mam ciekawą sytuację przed oczami z meczu z Lechią, który wygraliśmy za wysoko, ale wcześniej przgrywaiśmy.Ale o tym głośno nie będę pisal |
No wiadomo, teraz my jesteśmy spokojni, więc Legia może sobie wygrać. Gdyby nam dziś nie poszło, to nie byłoby takich miłych słówek ;)
Co nie zmienia faktu, że to nie pasiaste łajzy, więc nie będę zły jak się Legia dostanie do LE. |
Wszyscy co pisza o przejściu Gaziantepu z palcem w $$$@ po prostu pokazują że nie mają pojęcia jak wielki dystans dizeli football w Turcji od Polski. I to mówię ja - główny propagator "siły" Polskiej ligi.
Z jednej strony ludzie gadają głupoty o tym ze nasza liga jest gorsza od Azerskiej, a potem wymagaja wygranej z palcem w dupie z drużyną z zupełnie innego świata piłkarskiego. Wiem 90% kibiców to Laicy i dla nich Turcja czy Azerbejdżan to to samo, ale w takim razie po co sie wypowiadają o czymś o czym nie wiedzą ?? Wygrana Legi w Gaziantepie była wielkim osiągnięciem - praktycznie jak remis Lecha z Juventusem - bo jakby obu drużynom zabrać "nazwę" i markę to by sie okazało ze kadrowo prezentują się podobnie. (Teraz Juve troszkę odżywa). Football na świecie jest gigantyczny i naprawdę różnice pomiędzy klubami są niesamowicie duże - jak pisze 0 22 nie do nadrobienia w dłuższej perspektywie - jeśli Legia awansuje to tylko dzięki zaangarzowaniu walce i taktyce bo umiejętnościami przegrywa sromotnie. Podobnie jest u nas bo to ze pokonaliśmy w dobrym stylu mistrza Bułgarii wcale nie gwarantuje że z przeciwnikiem z odrobine lepszej pułki jak np Dania czy Belgia nie będzie dość sromotnej klęski (wierzę że nie, ale różnie bywa) a gdzie jeszcze do ligi Tureckiej Rosyjskiej Portugalskiej czy nie daj boże Francuskiej ... |
Wiecie jak to jest z tym kibicowaniem innym polskim drużynom w pucharach? Jeśli owa drużyna gra o LE to jest ok, natomiast jeśli gra o LM to już wiele osób chce, żeby odpadła. No bo kto by nie chciał, żeby to jego klub był tym pierwszym, który awansuje po tak długiej przerwie do LM i być może odskoczy finansowo od reszty? A LE to przecież nic takiego. Dlatego ja kibicuję Legii w pucharach :) Lechowi w tamtych roku tylko w meczu z Dnipro. W grupie już nie za bardzo z wiadomych względów...
|
Cytat:
2. Zgadzam sie, ze nie wiele różniło sie od Skonto w postaci sytuacji... nie zrobili nawet sztycha. Oczywiscie byli lepsi piłkarsko taktycznie itd. ale nie potrafili sie przebic przez naszą obrone, ktora moim zdaniem, (łaze na Wisłe kilkanascie lat) nie widziałem takiej dobrej :D 3. co ty porównujesz? mecz z Lechią Belchatowem do meczu pucharowego? Moze powównaj mecz z Widzewem do Litexu to bedziesz pierwszym krolem tego forum :D A i Nie .......cie, ze w naszej lidze bysmy ich pykneli 4:0. Wisła dlatego wygrała 3:1 po pierwsze: 1. zagrala zajebiscie w def. 2. wykorzystała co miała 3. tamci mieli cienkich stoperów(wszystkie bramki w dwu-meczu oprócz karnego) Zobaczcie wszystkie srodkiem wpadły :D Ta drużyna byłaby realnym kandydatem do majstra w naszym kraju bez gadania. Maja te indywidualności tak zwane... przegrali, bo: 1. Wisła jest najlepsza :D 2. Bo Wisła jest dojrzalsza taktycznie 3. Bo Wisła ma Melexa Chaveza i Jaliensa :D nawet bramkarze byli bez pracy... :) 4. a w awansie decydowała forma dnia, kibole, stadion, kasa itd. tylko dla tego |
Kibice Legii, już się asekurują na wypadek porażki.
Przeglądałem z nudów ich forum i nie widziałem tam ani jednego komentarza od legionistów w którym życzyli by Wiśle awansu do LM. A tutaj prawie wszyscy jak jeden mąż piszą, że dobrze by było jakby Legia weszła do fazy grupowej. Punkt kibicowania zależy od tego gdzie gra twój klub. Mnie nie dziwi na przykład ujadanie na nas na 90minut.pl w komentarzach pod dzisiejszym meczem, bo 90% osób nie wrzuca Wiśle dlatego, że to Wisła(chociaż są też i tacy) tylko dlatego, że ich kluby(Cracovia, Amica, czy inny Groclin) nie grają nawet w pucharze słońca. Dzisiaj już panowie, którzy dzwonili do OSI się popisali obiektywizmem, niektórym kibicom w Warszawie(bo stamtąd głównie dzwoniono) gul nieźle skoczył wieczorem. Gdyby była odwrotna sytuacja jak jest teraz czyli Legia el. LM Wisła el. LE to jestem na 100% pewny, że na forum wszyscy liczyliby na przegraną Legii byle tylko nie weszła do LM. |
Ja bym życzył Legii żeby dostała soczysty w....... u siebie na stadionie. Tego bym im życzył, ale sobie życzę aby przegrali 2:1. Żeby Maciek był trenerem. Żeby Beret był dyrektorem sportowym a Miklas robił dalej dobrą robotę tak jak robili w zeszłym roku.
Albo może nawet niech awansują jedną rundę. Ale następnej niech nie przejdą :D Awansują będą mieć więcej kasy, a to korzystne dla nas nie jest. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl