![]() |
Cracovia 3 mecze, 0pkt 3 strzelone, 10 straconych bramek i ostatnie miejsce w tabeli. Jak tak dalej pojdzie to spadek murowany
|
Cabaj utzymuje forme :D
|
spasc i tak nie spadna, oni sa ogolnie slabi , ale w tym meczu nic im nie wychodzi, to nie Amika strzela, to oni traca na wlasne zyczenie, lepiej jakby chociaz zremisowali, bo spasc i tak nie spadna bo mecz meczowi nierowny a Amice taki wynik z zenujaca (w tym meczu) Cracovia dodac skrzydel nie moze, ale juz za pozno
|
No ale z drugiejs trony trzeba przyznac, ze ciezkie mecze mieli. W tamtym sezonie tez tak zaczeli i sie utrzymali. Chociaz w tym roku reszta druzyn wydaje sie byc silniejsza. Moze w koncu wroca gdzie ich miejsce.
|
i jak Sartre
miałem rację że Cracovia to najwieksze łajzy :)))))))) |
Patrzcie no, a myślałem że będąca w marazmie zmęczona po eliminacjach do LE Amika im poślady podsunie i da się sieknąć na 1:0 dla Cracovii, co by pasiaste brzdące miały 3 punkty i nie musiały się wstydzić. A tu takie poniżenie... cudowne, widać po co mają zgodę :D
|
Cytat:
TELEEXPRESS do I Ligi właśnie odjechał ! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
pisząc , że są najwiekszymi łajzami chodzło mi o to że grają nabardziej niechlujną piłkę w lidze Ulatowski nie wie w co wdepnął Cracovię czeka wielka walka o utrzymanie na 99 % spadnie Polonia Bytom- gra tragedia ( żadnego klasowego gracza a nie sądze , żeby Legia oddała im Gizę ) na drugim do degradacji miejscu jest Cracovia |
Cytat:
Akurat Cracovię oglądałem ostatnio z Legią i muszę z żalem przyznać, że tam grali o niebo lepiej od nas. Stwarzali sobie okazje, grali mądrze w defensywie. Wiem, wiem jak to brzmi, ale tak niestety było... |
Hmmm.. a dla mnie ta tabela wcale na razie nie jest wymierna, jakby nie patrzeć Cracovia grała z Legią i Lechem, a także z dobrze prezentującym się Śląskiem. I fakt jest taki, że dwukrotnie przegrała frajersko, z czego raz punkty pomógł zabrać sędzia.
Tak samo jak i fakt, że my jesteśmy na 3.miejscu jest co najmniej śmieszny. Gramy słabo, a mimo to, dzięki dwóm farfoclowatym wygranym mamy 6 pkt. Zatem, poczekajmy do 10-12 kolejki, wtedy będzie można powiedzieć kto jest kandydatem do spadku. Rok temu Lubin zaczął od 4 albo 5 porażek a skończył na 10.miejscu z 8-punktową przewagą nad strefą spadkową. |
Cytat:
Popatrz na wyniki w Europie z ostatnich sezonów. Najlepszy wyznacznik. |
czy po tym meczu parchy dalej śnią o miszczostwie? :rotfl:
|
Cytat:
spokojnie przychodzi nowy trener i za 2-3 kolejki wszystko wróci do normy zaczniecie grać tak jak i bedziecie rozjezdżac rywali tak jak dzisiaj Lech |
Cytat:
|
Mozna powiedziec ze im wyzej mierzy Cracovia tym gorzej gra :D A tak bardziej obiektywnie to mieli 3 ciezkie mecze, w pozniejszje czesci sezonu zaczna pykac Gorniki, Zaglebia, Korony, Arki no i niestety mysle ze sie spokojnie utrzymaja. Poczatek Slask, Legia, Lech to naprawde nic dziwnego ze maja 0 pkt i taki bilans bramkowy, oczywiscie mily widok dla oka ale terminarz sprawil ze jest to raczej zludne wrazenie.
A podsumowujac ta kolejke to widzialem Polonie ktora zrobila to co musiala czyli z 0:1 podniosla sie na 2:1, Wisle ktora mimo ze nadal mozna powiedziec nie posiada stylu ambicja i zaangazowaniem w gre (chociaz ta druga polowa moze martwic) zrobila swoje na trudnym terenie, Legie z dawnych lat gdzie graja slabiej od rywala ale jedna akcja i wygrywaja i Amice ktora pokonala rywala przekonujaco i byc moze po meczu z Dnipro i parchami zazegnuje powoli kryzys. Mysle ze jak Amica, Wisla i Legia sie rozkreca na dobre (Amica musi wyjsc z kryzysu, WIsla i Legia musi znalezc swoj styl, zgrac nowych zawodnikow) to beda te kluby tracic malo pkt z reszta ligowej stawki |
Jaroo1 wątpię by w następnej kolejce pejsy coś ugrały z Koroną. Niedzielan widać w formie.
|
Cytat:
:rotfl::rotfl::rotfl: taki mam charakter :D |
Cytat:
:shock: |
Cytat:
te ich semickie powiązania... |
Felipe,pozwól że z Tobą się nie zgodzę co do poziomu ligi węgierskiej.W poprzednim sezonie miałem tą nieprzyjemność oglądania piątkowych meczy ligi węgierskiej na ichniejszym kanale,i na prawdę na powiedzmy 10 spotkań to dobre były może dwa,nie wiem czy oni takie mecze wybierali,czy co ale naprawdę poziomem to one trochę odbiegaly od naszej ligi,a pokazywali w kilku meczach i Debrecen i Honved i Ferencvaros.
|
Lech - był bez formy, teraz zaczynają grać. Legia - jest jeszcze w fazie układania, ale już końcowej. Tylko My jesteśmy na początku drogi i rokujemy najgorzej. Dobrze że mimo wszystko Kulawik zdobył te 6 punktów bo nowy trener też pewnie kilka wpadek na początku będzie miał.
Wiadomo, wiele kolejek przed nami, ale na ten moment wyglądamy bardzo słabo fizycznie. (Niedotrenowanie?) A mecz z Polonią Bytom nie musi być taki łatwy i miły. Oby wygrany:) |
Cytat:
Nie wydaje mi się żeby Legia zrobiła coś w tym sezonie. Moim daniem oni preferują inny styl gry niż narzuca im to Skorża. Lech chyba spoczął na laurach po ostatnim sezonie. Dzisiejszy mecz im wyszedł więc znowu na 2 kolejki będą grać kiepsko... chyba że im się zachce.... Wisła nie jest słaba fizycznie. Oni jeżeli by chcieli mogliby dużo zdziałać tylko ciężko im jest uwierzyć w umiejętności i możliwości jakie mają. Miejmy nadzieję że nowy trener coś podziała a nie będzie tak jak Kasperczakiem bo to był niewypał. Najlepiej jakby Kulawik cały czas był trenerem a nie jakieś zmiany co chwile... |
Cytat:
No ale poczekajmy z tym wyrokowaniem. Jeszcze duzo sie zmieni. Belchatow Ulatowskiego lapal wiatr w zagle po kilku kolejkach, sklad Cracovia mimo wszystko ma solidny. |
Nic nie napisaliscie o Jadze?
Kolejne zwyciestwo i to na wyjezdzie z niezła Lechia. Ciekawe jak sie za tydzien zaprezentują z Lechem. |
Jaga w meczu z Arisem mnie pozytywnie zaskoczyła , nie spodziewałem się ,że tak potrafią grać. I od tego czasu zaczyna wyrastać na cichego faworyta górnych lokat w tejże lidze. Kolejne mecze ligowe potwierdzają to tylko. Jak ten dzisiejszy np
|
A ja uważam, że Jaga w końcu "spuchnie" (może już za tydzień?). Nie ten potencjał ludzki moim zdaniem...
Na razie ciągną na dobrym przygotowaniu do LE - a w naszej lidze dobre przygotowanie to mimo wszystko ewenement - tu sie "wchodzi w rytm meczowy" (sławetny) przez 1,5-2 miesiące. Pożyjemy zobaczymy, aczkolwiek myślę, ze o podium powalczą ostatecznie Wisła/Polonia/Legia i Lech. Jaga to mocny średniak, coś a'la Śląsk tudzież Bełchatów. |
Watpie, zeby spuchła, juz w tamtym sezonie byli mocni, a teraz jeszcze graja coraz lepiej na wyjazdach.
Nie ten potencjal ludzki? Czworka Grosicki, Burkhardt, Kupisz, Frankowski + dobra defensywa i niezla lawka moze pokonac kazdy zespol w tej lidze. |
No możemy gdybać, czas pokaże kto miał rację :)
Bardzo dużo wyjaśni przyszły weekend. Widać, że Lech już się trochę ogarnął, zeszła z nich presja no i przede wszystkim wrócił Bandrowski. Zobaczymy co pokaże na ich tle ekipa z Białegostoku. Bo umówmy się - dotąd kopali w lidze ze średniakami. |
Wynik idiotycznych cieszy. Przydalaby sie dluzsza seria w.......i zakonczona demolka w derbach.
To by jasno pokazalo, ze kogo do tego ....idołka nie kupia, kto ich nie bedzie trenowal, to zawsze tam bedzie placz i bol zebow. W przeciwienstwie do nas, gdzie sie zdarzaja drobne potkniecia, ale generalnie wciaz mamy .......niecie. Jeszcze pare miliono wsadzonych w paski, estadio na Kaluzy zapelniony w 30% po remisach z Polonia Bytom i Filipiak przeniesie cala swoja milosc gdzie indziej. Za to trzymajmy kciuki. Miejsce pasiastych odmiencow i schizofrenikow jest w ligach niskich. Znanych i dostepnych tylko dla wyjatkowych pasjonatow pilkarstwa. |
Niestety...ale patrząc na grę Parchów z Legią muszę stwierdzić, że raczej się utrzymają. Moim zdaniem. Ulatowski to nie jest zły trener.
|
Cytat:
|
Lechia wygląda na razie bardzo źle: 3 mecze, 2 z przeciętnymi drużynami, w tym dwa u siebie i 2 punkty...
tak naprawdę, to jest gorzej niż za błoniami, bo oni 0 punktów na Legii i Lechu mogli kalkulowac :( |
Owszem, jest źle. Brak transferów, gramy właściwie tą samą kadrą co w zeszłej rundzie, która była wprost mówiąc - fatalna :P Przeciętni piłkarze, przeciętna taktyka, słaby zarząd i konflikt z nim - optymizmem to nie nastraja :P Niestety ale gra na 1 napastnika kompletnie się nie sprawdza - i Mourinho z Kaszub jakoś tego nie może dostrzec. Może byłoby inaczej z lepszymi wykonawcami, ale z kiepskim Buzałą i będącym bez formy Dawidowskim, zwyczajnie nie ma kto strzelać bramek.
|
Ale ten wczorajszy mecz byl fantastyczny - oczywiscie glownie w pierwszej polowie, bo pozniej to juz nie byla gra w pilke nozna, tylko wodna ;]
Kupisz jest znakomity, taki skrzydlowy bylby nam potrzebny. |
U siebie na T29 jeszcze to jakoś wygląda - są momenty dobrej gry, stwarzania sytuacji, tylko bramek brak. I punktów. I to nie jest nowa sytuacja - problem ciągnie się od dłuższego czasu. A, że nic nie zrobiono w kierunku poprawy sytuacji, to zbyt fajnie to nie wróży :P
|
Co do Lechii to:
Dyrektor sportowy Lechii Gdańsk Błażej Jenek dostał oklep na mieście i nosi się z zamiarem rezygnacji. Za: weszlo.com |
weszlo.com i wszystko jasne!
Widac, ze LEch i Legia odrabiaja straty do czolowki ( czyt. Polonii ) |
A co jest jasne?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl