Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

JAR0 17.02.2011 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 1051968)
Zauważyliście, że z kolesiami z Legii można popisać jak ludzie, a z wronieckimi niekoniecznie?

Nic dodać nic ująć :-) Tyle w temacie kartofli.

crazykaro 17.02.2011 10:45

http://sport.wp.pl/kat,32286,title,P...wiadomosc.html
"Projekt nowego stadionu wykonał Tomas Taveira, twórca aren mistrzostw Europy w 2004 roku w Portugalii."
To ja już wiem który stadion on projektował. Był taki fikuśny stadionik w Portugalii :D

wanciak86 17.02.2011 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1051946)
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.


i kolega chyba nie zauwazyl, kto ma stadion zamkniety w polowie, a tylko dzieki Bońkowi wejdzie tyle ludzi ile biletow bylo sprzedanych:)

maxurd 17.02.2011 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 1051968)
Sory za OT/
Jest dość nowa wizualizacja stadionu Piasta, jakby ktoś nie widział..
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...zacje_stadionu
Prace planują zakończyć w lipcu:lol:..ale lepiej nie krytykować bo się przypiepszy, ze mam kompleksy Piasta:-/

Ten material to koszmar... W przeciwienstwie do stadionu, ktory jest calkiem sensownym przedsiewzieciem poniewaz stadion budowany jest dla druzyny, ktora od czasu do czasu tylko pojawiac sie bedzie w ekstraklasie i raczej nie ma widokow na podboj ekstraklasy... Powstaje natomiast za relatywnie niedurze pieniadze stadion, ktorego nikt nie bedzie sie musial wstydzic. Warto podkreslic, ze na dzis bedzie to jedyny sensowny pilkarski stadion na slasku.

crazykaro 17.02.2011 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1052039)
Ten material to koszmar... W przeciwienstwie do stadionu, ktory jest calkiem sensownym przedsiewzieciem poniewaz stadion budowany jest dla druzyny, ktora od czasu do czasu tylko pojawiac sie bedzie w ekstraklasie i raczej nie ma widokow na podboj ekstraklasy... Powstaje natomiast za relatywnie niedurze pieniadze stadion, ktorego nikt nie bedzie sie musial wstydzic. Warto podkreslic, ze na dzis bedzie to jedyny sensowny pilkarski stadion na slasku.

Chyba sie nie przyglądnąłes temu stadionowi. W mojej opinii będzie gorszy niż stadion Korony a to już jest wyczyn. Tak w ogólne to ten stadion jest w 90% kopią jakiegoś niemieckiego stadionu, więc można sobie zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości

joshi 17.02.2011 11:33

http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...a,1598415,4324

artykuł o stadionie w Poznianiu, raport UEFA+zdjęcia.

orzeu 17.02.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1051946)
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.

Jako obywatele Polscy sledzimy losy stadionu reprezntujacego nasz kraj na imprezie o nazwie EURO2012. Stadion w Poznaniu narazi nas wszystkich na mega kompromitacje. Sprawa interesuje nas tym bardziej ze Poznan dostal EURO kosztem Krakowa po interwencji politycznej i grubym oszustwie przy przyznawaniu punktow rankingowych poszczegolnych miast. Patrzymy na rece oszustom reprezentujacym nasz kraj. Jak cos spierdliliscie to sie nie dziwice ze wam ludzie zwracaja uwage tylko skulcie ogon i naprawcie bledy.

maxurd 17.02.2011 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1052044)
Chyba sie nie przyglądnąłes temu stadionowi. W mojej opinii będzie gorszy niż stadion Korony a to już jest wyczyn. Tak w ogólne to ten stadion jest w 90% kopią jakiegoś niemieckiego stadionu, więc można sobie zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości


To fakt, że stadion nie grzeszy pięknością, ale koszt jego budowy to 54 mln PLN to jest 10 razy mniej niż w Krakowie a w razie potrzeby 10.000 będzie można dość szybko zamienić w 15.000 osób. Tu nie chodzi o jego piękno, ale o postawienie tanim kosztem sensownego stadionu spełniającego wymagania UEFA w mieście mającym niespełna 200.000 mieszkańców.

_ukoL 17.02.2011 12:44

Wzorowany ma być ten w Gliwicach na obiekcie Paderborn. Przynajmniej tak miało być i chyba nic w temacie się nie zmieniło. Bardzo przyjemny stadion dla klubu o takim potencjale i ambicjach jak Piast. Trzeba mierzyć siły na zamiary.

Kordel_Walker 17.02.2011 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1052076)
To fakt, że stadion nie grzeszy pięknością, ale koszt jego budowy to 54 mln PLN to jest 10 razy mniej niż w Krakowie a w razie potrzeby 10.000 będzie można dość szybko zamienić w 15.000 osób. Tu nie chodzi o jego piękno, ale o postawienie tanim kosztem sensownego stadionu spełniającego wymagania UEFA w mieście mającym niespełna 200.000 mieszkańców.

To prawda, jeśli chodzi o relację cena-produkt to bije nasz na głowę.
W porównaniu my kupiliśmy Passata z 2007r za 70.000tys zł:-/, a oni golfa z 2002 za 10.000zł. Niby
Golf gorszy od Passata, ale okazyjnie kupiony, zamiast przepłacony. Jak na Piasta to bdb stadionik.

studio 17.02.2011 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1052059)
Poznan dostal EURO kosztem Krakowa po interwencji politycznej i grubym oszustwie przy przyznawaniu punktow rankingowych poszczegolnych miast. Patrzymy na rece oszustom reprezentujacym nasz kraj.

Oczywiście masz na to dowody :lol:

Jaro, wy na slowo Lech palpitacji serca dostajecie a nie daj boze cos nam wyjdzie to juz wogole jakas paranoja:)

Stadionu pieknego nie mamy, takiego nie chcielismy, ale posty w tym temacie to dobra rozrywka, lepsza niz joemonster.org

A co do raportu uefa, najlepszy jest slajd gdzie "kibice maja wladze" i to zarzucaja nam:)

Jaroo1 17.02.2011 12:56

Cytat:

Ten kompleks wyglada jak Wesołe Miasteczko :). Widać, że wzorowali sie trochę na bryle stadionu w Gdańsku, który coraz piękniej wyglada. Bursztyn robi wrażenie. A na Konwiktorskiej jak widać kolorowo jak w przedszkolu.
Bo oni stawiaja na młodiez :D

crazykaro 17.02.2011 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1052094)
Oczywiście masz na to dowody :lol:

Jaro, wy na slowo Lech palpitacji serca dostajecie a nie daj boze cos nam wyjdzie to juz wogole jakas paranoja:)

Stadionu pieknego nie mamy, takiego nie chcielismy, ale posty w tym temacie to dobra rozrywka, lepsza niz joemonster.org

A co do raportu uefa, najlepszy jest slajd gdzie "kibice maja wladze" i to zarzucaja nam:)

Nie wiesz co i jak to się nie wypowiadaj bo tylko sie ośmieszasz tego typu postami. I pisz to co ma być z dużej litery dużą literą albo wszystko mała.
Chcesz dowód to masz:
http://stadiony.net/aktualnosci/2006...polskich_miast
i popatrz na
- bazę noclegowa (to kiedy w Poznaniu wybudowano pierwszy 5-gwiazdkowy hotel? rok temu?)
- stadion (:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:);
W tej klasyfikacji to tylko z punktowaniem marketingu sie zgodzę bo w tym jesteście "miszczami"
Btw wszystkie te klasyfikacje mialy być początkowo punktowane 0-6 pkt ale przerkęcili to i nietkóre zrobili 0-1 a niektóre 0-12.

JAR0 17.02.2011 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1052094)
Jaro, wy na slowo Lech palpitacji serca dostajecie a nie daj boze cos nam wyjdzie to juz wogole jakas paranoja:)

Ja owszem, bo jak Amike można nazywać Lechem :rotfl: To tylko zapatrzeni w siebie i pozbawieni rzeczywistości pyrusy potrafią :)
Bez odbioru

studio 17.02.2011 13:32

Crazykaro Ty to nazywasz dowodem? :rotfl::rotfl::rotfl: Nie osmieszaj sie:)

spirit 17.02.2011 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1052094)

Jaro, wy na slowo Lech palpitacji serca dostajecie a nie daj boze cos nam wyjdzie to juz wogole jakas paranoja:)

Palpitacji.

PALPITACJI !

:rotfl:

Drogi kolego z Poznania, na słowo "Lech" jedyne co odczuwamy my, jak i większości kibiców w Polsce, to niesmak i pogarda za sprzedanie własnego klubu.

studio 17.02.2011 13:38

I dlatego w w wiekszosci tematow musicie o nas wspomniec:)

ps Crazy - 20 listopada 2006, to odnosnie hotelu :lol:

Przy okazji, planujecie kiedys otworzyc swoj caly stadion? :D

For_FuN_ 17.02.2011 13:40

Niektore osoby tutaj powinny puknac sie w glowe...to kibice Lecha cos s.......ili :D? Wydaje mi sie, ze urzednicy panstwowi i samorzadowi :D, a nie zwykli mieszkancy tamtego regionu. Rozumiem pisac bzdury, ale ze az takie? Fatalnie wykonany jest stadion Lecha, fatalnie jest takze wykonany stadion Wisly...kto rozliczy prezydentow miast, urzednikow, architektow/projektantow, firmy realizujace budowe? Ci ludzie sa winni.

spirit 17.02.2011 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio
I dlatego w w wiekszosci tematow musicie o nas wspomniec

Bo to fascynujące obserwować kogoś, kto się moralnie zeszmacił, i jeszcze się z tego cieszy ;)

Z For_FuN`em trzeba się niestety tylko zgodzić, to że nas wycyckano to wina przede wszystkim naszych krakowskich władz.

studio 17.02.2011 13:42

Wkoncu normalna wypowiedz For fun:)

Arturo Qr2nów 17.02.2011 13:45

Jakie znowu kompleksy :shock:? Patrzę na temat i widzę: "Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną". Nie jest winą kibiców Wisły, ani jakiegokolwiek klubu, że o stadionie w Poznaniu jest teraz głośno za sprawą różnych powodów. Temat jest ZBIORCZY O OBIEKTACH SPORTOWYCH (stadion w Poznaniu takowym chyba jednak jest...) więc i newsy o poznańskim stadionie się pojawiają, ot co. No cóż, że jakaś wrona wlazła do dziury na tym kartoflisku (bo murawą tego nazwać nie można i to bynajmniej nie ze względu na kompleksy) jest tylko śmiesznym zbiegiem okoliczności. Inną kwestią, również wartą dyskusji jest wspomniane przekręcenie Krakowa, na czym skorzystał Poznań. Oceny UEFY jasno wskazywały faworyta, czy to pod względem bazy noclegowej, komunikacji miejskiej, lotniska, nie wspominając już o walorach turystycznych.

Jagul 17.02.2011 13:57

Jedno jest pewne. Zarówno stadion Lecha jak i Wisły to architektoniczny bubel. Pokazuje to tylko, że jak się biorą do tego ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia, to nic z tego dobrego nie wyniknie. Na pewno nie ma co obwiniać kibiców Lecha o to co się stało ale władze klubu i miasto już tak. Przecież już przed meczem z Juventusem były jaja, bo policja nie wydała zgody na organizacje i prezydent musiał zadecydować co z meczem. Wiadomo jakby się to skończyło jakby wydał ocenę negatywną. Od tego czasu minęło sporo czasu, a mimo wszystko miasto nie zadbało o to, żeby te usterki/niedociągnięcia wyeliminować. Klub też się nie popisał, bo powinien wywierać jakiś nacisk na to co się na tym stadionie dzieje, bo w końcu go wynajmuje i płaci za to niemałe pieniądze czyli jakieś prawo głosu ma.

Nic dobrego to nie wróży przed EURO 2012. Pozostałe stadiony zostaną oddane dość późno i czasu na zmiany nie będzie za dużo, a patrząc jak się władze do wprowadzania zmian zabierają, to może być kompromitacja.

FraMat 17.02.2011 14:21

Panie studio, bawi nas przepaśc między waszą butą i autoreklamą (a u nas już rośnie trawa) a rzeczywistością.
http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...a,1598415,4324

http://sport.interia.pl/galerie/gale...duze,1415186,1

Bawi nas kociokwik waszych kibiców i władz waszego klubu w obliczu tego, że król okazał się nagi.
A nie chcesz, nie czytaj.
Faktycznie, posty w tym temacie to dobra rozrywka (przynajmniej jesli chodzi o stadion w Poznaniu). Z tym, że to my się z was śmiejemy, a wy się napinacie wbrew realiom i zdrowemu rozsądkowi.

Od niedawna w obiegu jest powiedzenie "schrzanić jak w Poznaniu".
Zaręczam Ci, że gdyby podobnie schrzaniono stadion Lechii czy Śląska tez byśmy się pośmiali

studio 17.02.2011 14:27

Ale przeciez my tez sie smiejemy z naszego stadionu, bubel jakich pelno w Polsce, to z interii czytalem, niektore smieszne, niektore trafne. A teraz cos na wyobraznie, jakby wygladal raport uefy gdyby wizytowala caly wasz stadion?

Jazon 17.02.2011 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti220 (Post 1051919)
http://www.mogiel.net/GIF/amica.gif

i teraz pytanie gdzie byly dwie pozostałe wrony?


http://img832.imageshack.us/img832/7...g1389kopia.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/5...1389kopia2.jpg


;-)

pzkwr 17.02.2011 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1052094)
Oczywiście masz na to dowody :lol:

Mamy. Punktacja była ogólnie dostępna w internecie. Przypomnę tylko, że pod względem atrakcyjności turystycznej i doświadczenia w organizowaniu imprez masowych Kraków miał jedno z ostatnich miejsc. Masz jeszcze jakieś pytania?

orzeu 17.02.2011 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1052094)
Oczywiście masz na to dowody :lol:

Jaro, wy na slowo Lech palpitacji serca dostajecie a nie daj boze cos nam wyjdzie to juz wogole jakas paranoja:)

Stadionu pieknego nie mamy, takiego nie chcielismy, ale posty w tym temacie to dobra rozrywka, lepsza niz joemonster.org

A co do raportu uefa, najlepszy jest slajd gdzie "kibice maja wladze" i to zarzucaja nam:)


Wiedzialem ze kiedys sie zaczna pojawiac podobne teksty o oszustwie jakiego dopuscil sie Poznan przy organizacji EURO ale nie sadzilem ze nastapi to zaledwie 4 lata po ogloszeniu wynikow.
Na tym forum pisane bylo dziesiatki razy jak to wygladalo. Pokrotce.
Powstaje ranking wg ktorego EURO otrzyma Warszawa, Krakow (2 miejsce!), Gdansk i Wroclaw. Odpadaja Poznan i Chorzow.
Odwoluje sie Poznan, zmienione zostaja zasady punktacji i zaczyna sie farsa.
Krakow odpada po przekrecie polegajacym na przyznawaniu punktow tak aby wybnik na koncu wyszedl taki jaki zadowoli politykow z Poznania, Wroclawia i Gdanska ale przede wszystkim tych pierwszych. Krakow przegrywa wedlug tego rankingu z Poznaniem w:
- bazie noclegowej, gdzie stan na dzis: Krakow 120 w tym 7 5-gwiazdkowych - Poznan 47 w tym 1 5-gwiazdkowy, miejsc noclegowych 15,5 tys - 6,2 tys. Tutaj Krakow przegral tez z Warszawa (63 hotele) i jesli dobrze pamietam to z Wroclawiem (37 hoteli)
- organizacji duzych imprez (w okresie gdy Poznan nie mial zadnych sportowych sukcesow, a Wisla grywala regularnie w Europie)
- dostepnosci komunikacyjnej miasta: Balice w 2007 roku - 3mln pasazerow, Ławica - 0,8 mln. Krakow - autostrada do Niemiec i w planach na Ukraine (powstalaby do 2012 gdyby bylo EURO w Krakowie), Poznan, autostrada do Łodzi i Nowego Tomysla (do Niemiec pewnie by nie powstala kosztem A4 gdyby nie EURO)
- zaplecze sportowe. Krakow z dwoma stadionami pierwszoligowymi oraz bardzo dobra baza na obiektach Hutnika. Poznan z baza treningowa jednego klubu.
- punktow bylo kilkanascie, pozostalych nie pamietam, te powyzsze to najwieksze przekrety dlatego zapamietalem. Jak ktos wyzej napisal przekret byl szczegolnie ordynarny ze wzgledu na manipulowanie przy wadze punktowej poszczegolnych kategorii. Tam gdzie Krakow oszukano (hotele, zaplecze) punkty liczono podwojnie.

A teraz przepros i zmiataj na Wroniecka na stadion bo dojscie wspanialymi drogami zajmie ci pewnie ze dwie godziny.

DDP 17.02.2011 16:09

Spiskowa teoria dziejów, której by się PiS nie powstydził trwa w najlepsze :rotfl:
Za brak Euro podziękujcie Majchrowskiemu a nie szukacie jakiś intryg i spisków tworząc sobie chore bajki w głowach.

saklak1906 17.02.2011 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1052165)
A teraz cos na wyobraznie, jakby wygladal raport uefy gdyby wizytowala caly wasz stadion?

Nie boi nie boi, napinacze tak koncza. A nam juz TRAwa gnije, ale w pieczarkarni to jest normalne ze cos gnije

crazykaro 17.02.2011 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1052242)
Spiskowa teoria dziejów, której by się PiS nie powstydził trwa w najlepsze :rotfl:
Za brak Euro podziękujcie Majchrowskiemu a nie szukacie jakiś intryg i spisków tworząc sobie chore bajki w głowach.

Takie wypowiedzi to do politycznego. Nikt nie widział dokumentacji wszystkich miast więc nie wiadomo co kto złożył i czyja byłą to wina, ale każdy widzi że gdzieś jkiś przekręt musiał być. Gdyby podstawą wyboru było złożenie dokumentacji na czas to wadomo kto miałby Euro. już sam fakt nie przestrzegania dat skutkuje smrodem na całą Polskę. Gdyby w przetargu na budowę jakiegoś stadionu ktoś sie spóźni ze złożeniem oferty to nie ma uproś - nie wygra choćby stadion za darmo wybudował

OpEnTaNy 17.02.2011 16:23

Jak czytam niektóre posty to ręce mi opadają... Co Wy pier****cie za przeproszeniem o naszym stadionie?! Byliście w Poznaniu przecież nasz jest o niebo lepiej zrobiony tam jest wszystko tak paskudne ze szok rury i beton ! Nasze trybuny przy tym to jest 5 gwiazdkowy hotel a w Poznaniu 2 max! A to że miało być o wiele lepiej ... ? No cóż już na to nic nie poradzimy .

Syn Kangura z 1984 17.02.2011 16:28

Panowie, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale ciągniecie kolejną stronę dyskusji z jakimś napinaczem, z jakiegoś zadupia, z cholernie niskim poziomie inteligencji i przede wszystkim z niewiarygodnym wręcz oporem przed przyjmowaniem do wiadomości rzeczy, które są faktami. Często dyskutujemy tutaj z legionistami, często też nie zgadzamy się z ich opiniami, często podnoszą nam ciśnienie i my im i to jest ok. Natomiast za tak skrajną głupotę jaką reprezentują ludzie tacy jak DDP czy inne wronieckie przeszczepy albo jeszcze niedawno PoloniaDumaStolicy, powinien być dożywotni ban. Sorry że nie na temat, ale dyskusja już od kilku dobrych godzin od tematu odbiega. Dziękuję :)

Jazon 17.02.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1052242)
Spiskowa teoria dziejów, której by się PiS nie powstydził trwa w najlepsze :rotfl:
Za brak Euro podziękujcie Majchrowskiemu a nie szukacie jakiś intryg i spisków tworząc sobie chore bajki w głowach.


Pomyśl tak racjonalnie i spokojnie: Jak Kraków mógł przegrać z Poznaniem w np. bazie noclegowej? No jak? Pomijam inne punkty klasyfikacji miast, żeby cię głowa od myślenia nie rozbolała, skupmy się tylko na tym jednym - na bazie hotelowej. Jak miasto mające w sumie prawie 3 razy więcej hoteli (każdej klasy, od nie mającej ani jednej gwiazdki, po te pięciogwiazdkowe), mogło w rankingu zostać uznane za mające gorszą bazę hotelową?
Czekam na odpowiedź.

Zwalanie całej winy na Majchrowskiego, który to niby przygotował źle pod względem formalnym wniosek jest bardzo wygodne, ale szyte grubymi nićmi. Całą uwagę chcecie skupić na tym małym aspekcie sprawy, który można było w każdej chwili naprawić, podczas gdy smród przekrętu uwidaczniający się w rankingu miast ciągnie się aż do teraz.

Arturo Qr2nów 17.02.2011 16:43

DDP
Wartość merytoryczna Twojego wpisu po prostu rzuca na kolana. Co miał zrobić Majchrowski nienależący do żadnej z opcji politycznych, za rządów której do organizacji EURO wybrano Polskę (PiS), ani do tej, za której zaczęto mieszać (PO). Majchrowski miał drugie, co do wielkości polskie miasto, które obiektywna UEFA oceniała przez pewien czas najwyżej, do tego miał projekt przebudowy lotniska i połączenia kolejowego z miastem, miał projekt i teren pod Centrum Kongresowe, miał stadion w zaawansowanej przebudowie, w trakcie realizacji był fragment autostrady na Ukrainę oraz gotowe połączenie do granicy z Niemcami. Dodaj do tego punkty, które wrzucił Orzeu. Organizacja EURO przez Kraków była niemal tak oczywista, jak ta przez Warszawę.

FraMat 17.02.2011 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1052242)
Spiskowa teoria dziejów, której by się PiS nie powstydził trwa w najlepsze :rotfl:
Za brak Euro podziękujcie Majchrowskiemu a nie szukacie jakiś intryg i spisków tworząc sobie chore bajki w głowach.

Jesli mowa o spiskowej teorii, poczytaj:
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/...i-na-euro.html

jednak skoro niektorzy piszacy mają chyba po dwanaście lat.... to jasne, że pewnych rzeczy nie pamiętają.
Jesli jednak są dorosli i nie pamiętają, to pora zmienić lekarza

kreseq 17.02.2011 18:20

Prawda jest taka ze kibic moze byc wk**** na to jaki stadion mu postawili, ale czasami woli chwalic wlasny bubel, niz cudze dzielo sztuki.

Ja sie kibicom Lecha nie dziwie, bo to nie oni ten stadion budowali, mieli kilka obiekcji co do calej inwestycji, a ze wyszlo tak jak wyszlo to coz...

Niektorzy naprawde przesadzaja i chyba jednak czuja sie lepiej ze moga do**** kibicom Lecha za cos, co tak naprawde nie od nich zalezalo, z drugiej jednak strony kibice Lecha czesto zaklinaja rzeczywistosc. Z tego wszystkiego powstaje taki wlasnie tok rozmowy :D

Co do Euro, to jasna sprawa jest ze z Krakowem to byla pomylka.

Z cala moja niechecia do Cracovii, z calymi moimi checiami by Wisla byla zawsze pod Legia potrafie jednak stwierdzic oczywista oczywistosc ze pod wzgledem wizerunkowym/kulturowym/logistycznym/sportowym/zaplecza hotelowego - Krakow pozostawial wiekszosc miast w tyle.
Mozna bylo sie przyczepic do lotniska, bo nie ma co ukrywac terminal to jakis matrix.

Ja do dzisiaj nie potrafie zrozumiec czemu nie wybrali Krakowa. Nie mowie za jakie miasto, po prostu nie miesci mi sie to w glowie.

WiślakMyślenice 17.02.2011 18:22

Po prostu mieli dosyć 30-tysięczników na mistrzostwach, vide EURO2008.

Jazon 17.02.2011 19:29

http://img819.imageshack.us/img819/6289/trawa2.jpg

http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=20392

simone 17.02.2011 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1052122)
Przy okazji, planujecie kiedyś otworzyć swój cały stadion? :D

No pewnie, otwarcie będzie takie jak u was- najpierw ochy i achy w mediach, koncert megagwiazdy na otwarcie, pokaz sztucznych ogni, a potem będziemy przy nim jeszcze dłubać ze dwa lata (czyli wszystkie ręce na pokład żeby tylko zdążyć przed Euro).


A tak poza tym to powoli pojawia się plecionka na Narodowym w stolycy, fajnie to wygląda :D
http://i55.tinypic.com/2ldtew.jpg

Grzadq 18.02.2011 00:29

DDP, pozwolisz że ci wyłoże łopatologicznie o co chodzi z tym waszym stadionem :) Ale po kolei:

W poniższej wypowiedzi każde użyte słowo "wy, was, ...ście" uderza głównie we władze miejskie / klubowe, NIE w kibiców.

Problem z wami jest taki, że jesteście "majstrami" marketingu, co was poniekąd gubi. Po co była akcja "a u nas już trawa rośnie"? Czy widziałeś podobne billboardy w stylu "a u nas się już stadion buduje" kiedy Wisła jako pierwsza zaczynała przebudowę stadionu? Czy widziałeś żeby jakikolwiek inny stadion/(miasto) tak się woził po całej Polsce? Odpowiem ci - nie. Jeśli więc czytam pół roku temu że w Poznaniu już trawa rośnie, jakież jest moje ogromne zdziwienie kiedy widzę że wrony sobie po nim chodzą i dziobią, a trawę to mam (słowo daje) ładniejszą u siebie przed domem.
Druga sprawa jaka wiąże się z ów marketingiem - zawód. Przez ostatnich kilka miesięcy byłem bombardowany zewsząd pochwałami, achami, zachwytami na temat stadionu w Poznaniu. A to projekt piękny, a to ogromne trybuny, super funkcjonalny, no po prostu cud techniki. Próba oświetlenia, podnieceni kibice w każdym wydaniu wiadomości, koncerty, no jaja. Dopiero po pewnym czasie zaczęły wychodzić na jaw pewne zdjęcia, fakty, chociażby jak to Arboleda na trening idzie, zdjęcia trawy, zdjęcia słynnego siedzenia "bez widoku" czy zdjęcia okolic stadionu (slumsy). I okazuje się, że jednak ten cud architektoniki wcale takim cudem nie jest, że o dziwo na tym rajskim stadionie też jest cała masa błędów i niedoróbek. Szok po prostu.
Piszesz coś o kompleksach kolego - owszem, ale jeśli ktoś tu ma kompleksy to bynajmniej nie są to kibice Wisły. Czemuż to z innymi kibicami można pisać w tym temacie merytorycznie i rzeczowo o innych stadionach (pozwolę sobie przywołać totylkoja, jakoś mi utkwił w pamięci, może przez swój podpis :) ), również o niedoróbkach i niedociągnięciach, a z wami nie? Jak tylko ktoś napisze złe słowo o Lechu, przybiega cała chmara lechitów którzy zdzierają swoje koszulki i niczym rejtan bronią dobrego imienia swojego klubu. Zaiste, szlachetny czyn. Teraz konkretnie do was - narażacie się na śmieszność broniąc czegoś czego obronić się nie da. Na stadionie na którym już powinien być komplet publiczności, na którym odbędą się mecze euro, UEFA znajduje mnóstwo bubli i fuszerek. A podważając coś o czym wie cała Polska - o punktacje przy przyznawaniu euro - no cóż, z serii no comment :rotfl:

Pozdrawiam i życzę chłodnej główki :)

Obserwując jaja przy stadionie w *POZnaniu zastanawiam się jak to będzie u nas kiedy przyjdą jakieś mecze w pucharach. Chodzi mi głównie o wyjścia z trybun południowej i północnej. Stojąc nie tak wysoko muszę czekać dobry kwadrans żeby wyjść z G, tym z najwyższych punktów zajmuje to spokojnie z 20, 25 minut. Nie znam się na przepisach, regulaminach, wytycznych itp ale tak na chłopski rozum, moim zdaniem za mało tych wyjść z trybun. Oby i nam uefa nie pogroziła paluszkiem w tym względzie bo projektant nie żyje, prezydent umyje ręce, odpowiedzialnego nie będzie, pieniędzy na poprawki też nie, i co wtedy? Kiszka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl