Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Pan Jotka 13.09.2009 20:53

Czyli jednak efekt nowej miotły w Zagłebiu :D Pierwsze pkt Zagłebia w tym sezonie i w ten sposo Jaga zostaje czerwoną latarnia Ekstraklasy.

eMTe 13.09.2009 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 792193)
Dawno nie było takiej sytuacji - my wyciągnęliśmy z Groclinem z 0-2 na 3-2, ale na Reymonta.

A dwa lata temu z ŁKS u siebie z 0:2 na 5:2, chociaż klasa rywali nieco inna.

Sytuacja ciekawa. Jeżeli w tym sezonie nie zdobędziemy majstra to będziemy frajerami. Podoba mi się ta metamorfoza drużyny. Pamiętam nasze obawy, że wyjazdy nam nie wychodzą.

Smuda w Lubinie już działa, obstawiam, że będą w środku stawki na koniec sezonu : )

FredzIo 13.09.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 792544)
A dwa lata temu z ŁKS u siebie z 0:2 na 5:2, chociaż klasa rywali nieco inna.

Sytuacja ciekawa. Jeżeli w tym sezonie nie zdobędziemy majstra to będziemy frajerami. Podoba mi się ta metamorfoza drużyny. Pamiętam nasze obawy, że wyjazdy nam nie wychodzą.

Smuda w Lubinie już działa, obstawiam, że będą w środku stawki na koniec sezonu : )

Nie przesadzajmy z tym, że będziemy frajerami. Przyjdzie moment w którym Wisła będzie miała słabszy okres. Wtedy Legia i Lech będą gonić Wisłę. Zobaczymy jak wypadniemy w konfrontacjach właśnie z tymi najlepszymi. Nie napalaj się tak na to mistrzostwo, bo jeszcze bardzo długa droga przed nami.

0 22 13.09.2009 21:09

Tak jak pisałem po remisie 0-0 z Cracovią, ze kwestia mistrza jesieni jest juz rozstrzygnieta, tak teraz pisze, ze kwestia mistrza kraju również.

szczebrzeszcz 13.09.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 792547)
Tak jak pisałem po remisie 0-0 z Cracovią, ze kwestia mistrza jesieni jest juz rozstrzygnieta, tak teraz pisze, ze kwestia mistrza kraju również.

jasne bydlaku:P
chcesz nas uśpić, żebyśmy spoczęli na laurach
a później będziesz wołał "LE....... mistrz...

nie ma ch... :p:>

za tydzień lider z vice, fajny meczyk się szykuje:)

Proud 13.09.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 792556)
jasne bydlaku:P
chcesz nas uśpić, żebyśmy spoczęli na laurach
a później będziesz wołał "LE....... mistrz...

nie ma ch... :p:>

za tydzień lider z vice, fajny meczyk się szykuje:)

teraz mecz z Polonią, a potem z drugą :)

Wisła musi zdobyć komplet pkt. I wtedy jedzie do Śląska z bezpieczną przewagą nad Legią/Lechem w granicach nawet 10 pkt(grają mecz w Warszawie, najlepszy byłby remis)...a potem Lech...liga wstępuje w decydującą faze tej rundy. :-D

edit: Gigant, ja bym nie ryzykował tak wiele :D

gigant 13.09.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 792546)
Nie przesadzajmy z tym, że będziemy frajerami. Przyjdzie moment w którym Wisła będzie miała słabszy okres.

Popatrz,a ja dałbym sobie pytę uciąć że własnie teraz mamy słabszy okres, ale skoro twierdzisz że będzie jeszcze gorzej, to zaczynam się bac.

Robek 13.09.2009 22:05

teraz bedzie juz tylko lepiej
bo niema juz meczów repry i niema wielkiego Leo
wiec Maciek poustawia sobie zawodników pod siebie
i odpowiednio ich przygotuje
zeby tylko jak najszybciej wrócili Boguski i Garguła
chociaż cos mówili ze Boguś jakąś tam nową kontuzje złapał(pewnie dlatego zwolnili lekarza)
jak wrócą to z tym składem w ciemno MP jest co by Legia i Lech nie wyprawiali
a swoja droga to w Leszku pewnie nie długo bedzie nowy trener:lol:

RAFi89 13.09.2009 22:56

Co do kryzysu formy to polska liga jest na tyle specyficzna że większego dołka możemy nie zauważyć. Po pierwsze do rozegrania mamy tylko spotkania ligowe plus jakieś dwa mecze w pucharze polski. A po drugie delikatnie mówiąc na krajowym podwórku nie trzeba wiele aby zgarnąć komplet punktów.
A co do Smudy i Zagłębia tak się zastanawiam jak będzie wyglądała sytuacja Micanskiego. Będąc w Lechu Smuda nie widział go w składzie i bez żalu się go pozbył i ciekawie czy teraz uda mu się do niego przekonać.
A kolejka bez większych emocji po za spotkaniem w Białymstoku pozostałe spotkania większych emocji nie zaoferowały. Niby odpoczywali dwa tygodnie a większość wyglądała jakby już 30 spotkanie grali.

MaG* 13.09.2009 23:10

Raczej ciężko będzie wygrać wszystkie mecze w lidze ale może udałoby się nie przegrać ani jednego :D
fajny wyczyn byłby :D :D

Wojtas 13.09.2009 23:20

Zeszły sezon chyba wszytskich nauczyl ze liczy sie to co na koniec ,bo dobry finisz moze zapewnic majstra.A takie "namaszczanie " kto mistrzem po rundzie ,po 15 kolejkach juz chyba nikt nie bierze tego serio.
Amika to juz wie dlatego nic sobie na robi z tej bylo nie bylo sporej 8 pkt straty.

Dobrze ze u nas nikt nie pompuje balonika ,gramy kazdy mecz na 100% i co bedzie to bedzie.bez podpalania sie na cokolwiek.

0 22 13.09.2009 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 792556)
jasne bydlaku:P
chcesz nas uśpić, żebyśmy spoczęli na laurach
a później będziesz wołał "LE....... mistrz...

nie ma ch... :p:>

za tydzień lider z vice, fajny meczyk się szykuje:)

No way. Nie tym razem chłopie. Ile lat można udawać, że po kosztach da się zrobić mistrza? Ale tak naprawde po kosztach, a nie tak jak u Was, gdzie mimo wszystko zawsze a to jakis ciekawy transfer, a to najlepszy zostaje. Na luzie pewnie miejscówka 2-3 i jakies 10 pkt do Was. Dwa lata temu wyskoczyl Rybus czy cos - działo się (PP i SP). Rok temu Czarny, też się działo. Teraz nie wyskoczy nikt, bo przeciez nie Miętowy. Tylko czekać az odpadną z PP gdzies kolo 1/4 i nowy sezon :)

A, no i tradycyjnie pozostanie nam zachwycac się jakims jednym meczem 3-0 z Wami albo z Ziemniakami.

Jakby nie patrzeć tak wyglada wiekszość naszych ostatnich 10 lat :)

szczebrzeszcz 14.09.2009 00:35

nie myślałem, że piszesz tylko o Legii, są jeszcze inni :-p

ale fakt wasza sytuacja jest nie za ciekawa, tzn coś się zacięła ofensywa,
akurat to że ktoś tam co roku wyskakiwał i dodawał coś nowego od siebie to chyba raczej zasługa Urbana, że w młodym daje szanse, aniżeli jakiejś przemyślanej strategii, bo taki np Trzeciak jako dyr. sportowy to nie oszukujmy się robi transfery ala Serwotka w Odrze, tzn na pewno się utrzymacie...
dobrym przykładem jest tu Ostrowski, na szczęście w Wiśle już minął okres na sprowadzanie jednosezonowych graczy:-D co nie zmienia faktu, że do ideału daleko, jak całe lidze


a czy czasem ajtiaj to nie czeka z transferami do wybudowania stadionu,


Ps pamiętajcie, że Lech w zeszłym sezonie też słabo zaczął...

GregorTS 14.09.2009 01:05

Mowi sie ze mistrza zdobywa sie na wyjazdach i w meczach ze sredniakami i dolem tabeli...no to by bylo pozamiatane. Ale przypominam wszystkim sezon 99/00 wczesniej po zdobyciu mistrza z ogromna przewaga Wisla zaczela sezon z kompletem 5 zwyciestw...skonczylo sie jak sie skonczylo.

Jestesmy na dobrej drodze i w nogach chlopakow jest to zeby w najblizszych meczach z gora tabeli odebrali ochote reszcie ligi na pogon za nami.

Ja po ostatnim mistrzu powiedzialem ze trzeba sie nim delektowac bo byl unikalny po fantastycznej walce do konca i ze kolejne tytuly beda zdobywane jeszcze ciezej. Potrzymuje to! O ile mozemy byc wlasnie swiadkami sezonu naszej dominacji to tedencja bedzie taka ze coraz wiecej klubow bedzie aspirowac do majstra.

Sezon nie jest bardzo dlugi wiec przy dobrze rozegranej jesieni moze byc podobna sytuacja jak przed dwoma laty.

Ja sie tylko zastanawiam czy przy ewentualnym mistrzostwie Skorza mialby jeszcze motywacje do pracy z tym zespolem .Ciekawe jakby zrobili spora przewage na zime to bylaby szansa na jakies wzmocnienia via Cupial. W KONCU !! Bo juz chyba korzystniejszego momentu na zmiane polityki transferowej nie jestem sobie w stanie wyobrazic.

sawko 14.09.2009 01:46

A mi sie widzi ze nasza gra w Sosnowcu spowodowała te zwyciestwa szczególnie na wyjazdach w porownaniu z poprzednim sezonem, w ktorym tracilismy punkty i tylko dobra gra na R22 pozostawiała nas w walce o mistrza. Teraz jakbysmy gubili punkty na wyjazdach to mogloby sie wkrasc jakas nerwówka w koncu Sosnowiec to nie nasz dom i stad takie opinie wszystkich w druzynie ze na tabele teraz nie patrzą. Ale we wszystkich tych meczech obecnego sezonu wydaje mi sie ze z meczu na mecz nasze grajki graja z coraz mniejszym zaangazowaniem i agresywnoscia

MaG* 14.09.2009 08:05

ja mam tylko nadzieję ,że ten świetny start i ewentualnie runda (mimo przeciętnej gry) nie zamydli oczu ludziom w Wiśle.
Fajnie ,że w lidze jak na razie wszystkim odbieramy punkty ale chyba nikt nie ma wątpliwości ,że z taką grą w Europie byśmy nie zaszli za daleko.

DysoN 14.09.2009 08:39

Nie gramy jakiejs specjalnie rewelacyjnej pilki, do kazdego meczu mozna miec spore zastrzezenia, ale mimo tego ze to tylko nasza przaśna polska liga to nalezy to docenic. Regularne wygrane w lidze, gdy prawie kazdy mecz jest wyjazdowy to nie jest nic. Ustrzeglismy sie do tej pory straty punktow co dodaje zawodnikom pewnosci nie mamy takiej nerwowki jak np muminki czy chocby nawet zawodzacy WKS.
Nie chce popadac w hurraoptymizm, bo ten jest nie na miejscu zupelnie, ale zaczelismy sezon bardzo dobrze a paru graczy wykazuje postepy i rozwija sie (zwlaszcza Malecki, Kirm i Alvarez tez sie ladnie wprowadzili).

szprotson 14.09.2009 09:21

jakby nie było, napastnik na ławce jakiś by sie przydał.

Ważne że każdy mecz, niewazne czy słabszy czy lepszy, ale grają z agresja, ambicja i chęcie walki.
Napewno duza w tym robota Skorży, bo oni umiejetnosci nie zapominaja, a zmotywować chłopakow co 10 meczy z rzędu w naszej lidze wygrali, nie jest tak łatwo.
Alvarez "bardzo fajnie gra" jakbby to powiedział kaziu.Szkoda ze chłopak wypozyczony tylko

Marszałek 14.09.2009 10:36

Bez napinki. 7 punktów przewagi nad Legią to żadna przewaga, naszym prawdziwym kapitałem jest to,że Legia nic nie gra. Podobnie Amica. Szczerze mówiąc zaskoczeniem i to grubym będzie dla mnie remis Wisły lub porażka z kimkolwiek w tej lidze. Przetasowania na drugiej pozycji wskazują na to,ze wystarczy solidnie kopać do przodu piłkę bez gwizdorstwa i sukces gotowy. Szczerze mówiąc życzę Bytomianom aby zakończyli sezon w pierwsze 4. Szansa na to mają, bo grają otwarty futbol, mają doświadczonych grajków i nie ma u nich gwiazdorstwa ani kalkulacji. Wychodzą i grają, świadomi swych minusów i plusów. Dlatego uważam też,że za tydzień mecz z Bytomiem będzie jednym z cięższych. Nie pękną tak jak Jagiellonia, która stałą i ze strachu robiła pod siebie. Bytom ma za dużo doświadczonych kopaczy,którzy wiedzą,że żadnymi wybitnymi piłkarzami nie będą i to pozwala im grac na ludzie,bo w sumie nic do stracenia nie mają. Takie zespoły bywają niebezpieczne w szerszej perspektywie. Jak nie dojdzie do żadnych kłopotów to uważam,że spokojnie nie jednym "gwiazdorom" zajdą za skórę.

pirat.z.karaibow 14.09.2009 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 792661)
Alvarez "bardzo fajnie gra" jakbby to powiedział kaziu.Szkoda ze chłopak wypozyczony tylko

Po tym sezonie kończy mu się kontrakt.

szprotson 14.09.2009 11:16

Smuda sciagnął Traore do Lubina, i ten już asysta dzieki czemu wygrali.
Niezły jest.

koyoot 14.09.2009 15:44

Wiecie to zaczyna mi przypominac powoli sytuacje prokomu sprzed paru lat. w Lidze wszystkich mlocili jak chcieli a w europie... no tutaj bylo juz gorzej... W tym sezonie mamy po prostu ZENUJACY poziom ekstraklasy...

FredzIo 14.09.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 792797)
Wiecie to zaczyna mi przypominac powoli sytuacje prokomu sprzed paru lat. w Lidze wszystkich mlocili jak chcieli a w europie... no tutaj bylo juz gorzej... W tym sezonie mamy po prostu ZENUJACY poziom ekstraklasy...

Poziom ekstraklasy jest żenujący odkąd zacząłem interesować się piłką nożną. Normalne jest też to, że czołowe drużyny słabo spisują się w Europie. Poza trzema przypadkami: Wisłą wiadomo kiedy, Groclinem i Lechem w zeszłym roku.

Wojtas 14.09.2009 16:17

Kazdy liczy ze za rok w Pucharach nastapi "odkupienie" win ...


Ja niestety coraz czarniej to widze ,jak patrze co prezentuje reszta Ligi.

Praktycznie co mecz to nasza przewaga ,presing ,a jedyna taktyka rywali to dluga pilka do kogos z przodu.Moze cudem cos strzeli,ew symaluacja faulu i liczenie na jakis staly fragent gry.Kompletny brak techniki ,dosrodkowanie w biegu to jakby sie cudu wymagalo.Szybkosciowo to jest jeden Grosicki i Wrobel reszta rusza sie jak parowozy z węglem.

I teraz jak tu walczyc z jakims sredniakami Europiskiim ktorzy prezentuja cos zupelnie innego.Sa w miare poukladani taktycznie,sa atletyczni,swietnie wybiegani,dobrzy technicznie.U nich takie rzeczy jak podania z klepki,na malym obszarze,CELNE centry w pole karne,strzlay ZZA POLA KARNEGO to normalosc .U nas juz nie.


i mowiimy tu o zespolach typu Brugia ,czyli sredniaki a gdzie tam kiedy by przyszlo przenalizowac na czesci pierwsze systemy gier zepsolow z lepszych lig.
I kiedy ta nasza Wisla ma walczyc i podnosisc swoj poziom,podczas 2 meczow z Legia?,za malo....


Dopoki poziom calej Ligi sie nie poprawi dopoty warunkow na lepsze popisy niz tegoroczne w Pucharach byc nie moze.Wisla sama sie nie wybije,nikt nie stara sie jej doscignac ,wrecz przeciwnie kazdy liczy ze sie oslabi i tym samym znowu zrowna z poziomem zero...A jak bedziemy dluzej na tym zerze ,to sie nie zdziwe ja za rok czy dwa Azerbjdzan (Fc Baku )czy Moldawia (Sheriff) beda soebie smigac w Lidze Eurpopejskiej,a my znowu bedziemy przełykać gorzki smak sliny,mówiac."za rok,za rok"

FredzIo 14.09.2009 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 792573)
Popatrz,a ja dałbym sobie pytę uciąć że własnie teraz mamy słabszy okres, ale skoro twierdzisz że będzie jeszcze gorzej, to zaczynam się bac.

Myślałeś, że drużyna ma słabszy okres kiedy pobija rekord klubowy w liczbie zwycięstw z rzędu? Chyba byś pyty nie miał. To chyba oczywiste, że będzie gorzej. Trudno wierzyć w to, że w następnych 10 ligowych meczach Wisła zdobędzie 30 punktów. To już byłaby przesada.

tofik 14.09.2009 17:22

Wisła nie ma w tej lidze przeciwnika. Nie dosć, że większosć nie potrafi grać, to jeszcze jak grają z nami to wychodzą obsrani :)
Paradoksalnie dla Legii Lecha Wsły najlepiej by było gdyby w każdym meczu musieli walczyć do ostatniej minuty o wynik.

Jaroo1 14.09.2009 17:29

Cytat:

Ja niestety coraz czarniej to widze ,jak patrze co prezentuje reszta Ligi.
Poziom tej naszej ligi to chyba jedynie mogłyby podniesc transfery typu Lukjanovs, Marcelo Sarvas itp itd Co jakis czas kogos ciekawego uda sie jakiemus klubowi sprowadzic, jakby w jednym sezonie wszystkie kluby pozbyły sie tych ochlapow bez ambicji i pokupowałyby pilkarzy ktorzy cos potrafia, takich jak własnie Sarvas czy Lukjanovs, albo jak Roger ktory mial w Legii fajnie chwile kiedy to jeszcze chciało mu sie grac i nie strzelał fochow to ten poziom ligi by sie moze troche podniosl, inaczej co roku mamy to samo. Stado słabych, niewyszkolonych technicznie Polakow, przychodzi 1 lepszy gosc zza granicy i juz wygryza Polaka ze składu, przyklad u nas chociazby. Kirm przyszedł, od razu w 1 skladzie gra, chociaz w sumie Cwielong moglby grac na jego pozycji ale nawet takie cos nie jest rozwarzane bo obcokrajowiec to obcokrajowiec, osobiscie tez mysle ze Alvarez poradziłby sobie z rywalizacja miedzy nim a Marcinem Baszczynskim, to samo Nurkovic spokojnie by Pawełka wygryzł ze skladu. W Legii jest teraz Mieciel, niby fajnie jaki to doswiadczony gracz, napewno w polskiej lidze to bedzie pakował multum bramek... mhmm, niech Chinyama sie rozegra to od razu ma 1 miejsce w skladzie gwarantowane. Niby wymieniam te udane transfery zagraniczne tylko ze nikt mi nie powie ze jak sciagamy takich Alvarezow, Chinyamow itp to to sa jacys super pilkarze... oni sa słabi tylko ze w polskiej lidze i tak nie maja konkurencji bo Polacy sa jeszcze slabsi ;/ Lipa straszna, szybko poziomu tej naszje pilki nie poprawimy, jesli juz to to by musialo trwac dlugie lata az sie nasza mentalnosc zmieni i podejscie do fachu :(

IncognitoTSW 14.09.2009 17:41

Hmm... ;]
http://www.weszlo.com/news/3671

flamengista 14.09.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 792850)

Nie po raz pierwszy portal weszło pokazuje, że dla nich poziom dna to za mało.

Jasne, rysunek na swój sposób "zabawny" ale wrzucać go na portalu który ponoć prezentuje "newsy" dotyczące piłki? Jakby to wrzucił jakiś kolo na naszym forum, byłoby pewnie kupę śmiechu. A tak to jest niesmak.

Nie po raz pierwszy z resztą. Wystarczy wspomnieć ostatnią nagonkę na Leo czy wyśmiewanie się z Zahorskiego.

Można powiedzieć - jaki poziom piłki, taki i dziennikarstwa.

A wracając do Pasów i ŁKS - obie ekipy nie powinny grać w ekstraklasie. Jedna spadła sportowo, druga organizacyjnie.

Kocur 14.09.2009 21:03

Tu jest więcej:

http://www.sport.pl/pilka/1,70987,70...encji_dla.html

Cytat:

Cracovia złożyła zażalenie na decyzję Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, który nie dopuścił jej w charakterze strony do postępowania w sprawie licencji ŁKS - poinformowała PAP rzecznik prasowy WSA Małgorzata Jarecka


ŁKS złożył w WSA skargę na decyzję PZPN, który odmówił jej przyznania licencji na grę w piłkarskiej ekstraklasie.

- Zażalenie Cracovii trafi teraz do NSA. Dopiero po jego rozpatrzeniu będzie mógł być wyznaczony termin posiedzenia w sprawie licencji ŁKS - wyjaśniła Jarecka.

Cracovia składała zażalenie za pośrednictwem WSA. Gdy zostanie przekazane do NSA, ten będzie miał w normalnym trybie dwa miesiące na jego rozpatrzenie. Oznacza to, że sprawa licencji ŁKS może wrócić na wokandę WSA dopiero w listopadzie.

W poprzednim sezonie ekstraklasy ŁKS zajął siódme miejsce, a krakowianie dopiero piętnaste, oznaczające degradację z ekstraklasy. Po zakończeniu rozgrywek okazało się jednak, że klub z al. Unii nie otrzymał licencji na występy w najwyższej klasie rozgrywek. W tej sytuacji PZPN podjął decyzję o przesunięciu ŁKS na ostatnie miejsce w tabeli, dzięki czemu Cracovia utrzymała się w ekstraklasie.

Z decyzją PZPN nie pogodził się łódzki klub, który skierował skargę na odmowę wydania licencji do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Próba mediacji przed sądem niczego nie zmieniła, dlatego 12 sierpnia odbyła się pierwsza rozprawa, na której Cracovia zwróciła się z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w charakterze strony.

Sąd uznał jednak, że: "MKS Cracovia nie ma interesu prawnego w postępowaniu dotyczącym skargi ŁKS na odmowę wydania licencji" i odmówił krakowskiemu klubowi prawa do udziału w sprawie, którą musiał odroczyć do czasu uprawomocnienia się decyzji w sprawie Cracovii".

Jak można być taką k..wą :-/

Gordian 14.09.2009 21:18

Mając wybór między "rzetelnym", opiniotwórczym pismem takim jak np "Przegląd Sportowy", a portalem weszlo.com. Zdecydowanie wybieram weszlo. Fakt nie raz przeginają bagietę, ale też często trafiąją w sedno. Sprawa mieszania się Cracovii w sprawy ŁKSu żenująca, tak samo jak ten graf.

Wojtas 14.09.2009 22:31

Szanowy profesur co to tak bardzo byl za normalnosci ,i sprawiedliwoscą w kwestii licencjii ,a dzis czytam o takich jajach...


No k**** co to za ludzie ,bez krzty jakiegokowliek honoru,bez niczego.

AYALA 15.09.2009 12:15

Urban zdymisjowany ? Myśle ze i tak Walter ma anielską ciepliwośc do Urbana.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

sandomingo 15.09.2009 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 793059)
Urban zdymisjowany ? Myśle ze i tak Walter ma anielską ciepliwośc do Urbana.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

Taki artykuł z cyklu nie mam o czym pisać więc trzeba coś wymyślić.
Coś takiego mógłby sklecić każdy.

Marszałek 15.09.2009 13:09

Urban potrenuje jeszcze eLkę,spokojnie. Potencjał zawodników ma na pierwszą trójkę,nie wiem co musiłby robić aby nie załapać się na pudło na koniec sezonu. Wystarczy,że nic nie robi a to już wystarcza.

0 22 15.09.2009 18:57

W mniemaniu KP ma sukcesy, wiec po co cos zmieniać?

GemHZR 16.09.2009 10:24

Na pudło to i ja bym się załapał.

szprotson 17.09.2009 10:57

Arboledon na 2 miesiace kontuzja.
No to ciekawe jak Lech pogra bez Manuela

Marszałek 17.09.2009 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 793621)
Arboledon na 2 miesiace kontuzja.
No to ciekawe jak Lech pogra bez Manuela

Nie pogra,ot co.


W dzisiejszym Futbol News jest pogadanka z Ształowem, trenerem Bytomia. Jedno co mnie uderzyło, gość mówi,że gra zawodnikami z Słowacji,bo nie stać go na zawodników z I i II ligi! natomiast z Słowackiej ekstraklasy już tak. Noż ****a,bez komentarzy.

Kocur 17.09.2009 12:31

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,70...a_w_pilke.html

Iwański jest debeściak:

Cytat:

- Wyrób jest tandetny. Ktoś wymyślił, żeby cała liga grała takimi samymi piłkami, ale nie pomyślał, że to właściwie piłki lekarskie. Sebastian Mila powiedział ostatnio, że jak ją sobie ustawia, to musi "tego kota w d... trafić", dopiero wtedy może szybciej poleci. Nie mam jednak co się usprawiedliwiać, bo inni trafiają tymi piłkami z rzutów wolnych. Ale ja mam swoją posturę i przy uderzeniach bazuję głównie na technice uderzenia, a przy tych piłkach liczy się głównie siła. I one nie lecą tam, gdzie chcę. Nigdy w Legii, w lidze, nie strzeliłem gola z wolnego piłką Pumy.
:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl