![]() |
Czyli jednak efekt nowej miotły w Zagłebiu :D Pierwsze pkt Zagłebia w tym sezonie i w ten sposo Jaga zostaje czerwoną latarnia Ekstraklasy.
|
Cytat:
Sytuacja ciekawa. Jeżeli w tym sezonie nie zdobędziemy majstra to będziemy frajerami. Podoba mi się ta metamorfoza drużyny. Pamiętam nasze obawy, że wyjazdy nam nie wychodzą. Smuda w Lubinie już działa, obstawiam, że będą w środku stawki na koniec sezonu : ) |
Cytat:
|
Tak jak pisałem po remisie 0-0 z Cracovią, ze kwestia mistrza jesieni jest juz rozstrzygnieta, tak teraz pisze, ze kwestia mistrza kraju również.
|
Cytat:
chcesz nas uśpić, żebyśmy spoczęli na laurach a później będziesz wołał "LE....... mistrz... nie ma ch... :p:> za tydzień lider z vice, fajny meczyk się szykuje:) |
Cytat:
Wisła musi zdobyć komplet pkt. I wtedy jedzie do Śląska z bezpieczną przewagą nad Legią/Lechem w granicach nawet 10 pkt(grają mecz w Warszawie, najlepszy byłby remis)...a potem Lech...liga wstępuje w decydującą faze tej rundy. :-D edit: Gigant, ja bym nie ryzykował tak wiele :D |
Cytat:
|
teraz bedzie juz tylko lepiej
bo niema juz meczów repry i niema wielkiego Leo wiec Maciek poustawia sobie zawodników pod siebie i odpowiednio ich przygotuje zeby tylko jak najszybciej wrócili Boguski i Garguła chociaż cos mówili ze Boguś jakąś tam nową kontuzje złapał(pewnie dlatego zwolnili lekarza) jak wrócą to z tym składem w ciemno MP jest co by Legia i Lech nie wyprawiali a swoja droga to w Leszku pewnie nie długo bedzie nowy trener:lol: |
Co do kryzysu formy to polska liga jest na tyle specyficzna że większego dołka możemy nie zauważyć. Po pierwsze do rozegrania mamy tylko spotkania ligowe plus jakieś dwa mecze w pucharze polski. A po drugie delikatnie mówiąc na krajowym podwórku nie trzeba wiele aby zgarnąć komplet punktów.
A co do Smudy i Zagłębia tak się zastanawiam jak będzie wyglądała sytuacja Micanskiego. Będąc w Lechu Smuda nie widział go w składzie i bez żalu się go pozbył i ciekawie czy teraz uda mu się do niego przekonać. A kolejka bez większych emocji po za spotkaniem w Białymstoku pozostałe spotkania większych emocji nie zaoferowały. Niby odpoczywali dwa tygodnie a większość wyglądała jakby już 30 spotkanie grali. |
Raczej ciężko będzie wygrać wszystkie mecze w lidze ale może udałoby się nie przegrać ani jednego :D
fajny wyczyn byłby :D :D |
Zeszły sezon chyba wszytskich nauczyl ze liczy sie to co na koniec ,bo dobry finisz moze zapewnic majstra.A takie "namaszczanie " kto mistrzem po rundzie ,po 15 kolejkach juz chyba nikt nie bierze tego serio.
Amika to juz wie dlatego nic sobie na robi z tej bylo nie bylo sporej 8 pkt straty. Dobrze ze u nas nikt nie pompuje balonika ,gramy kazdy mecz na 100% i co bedzie to bedzie.bez podpalania sie na cokolwiek. |
Cytat:
A, no i tradycyjnie pozostanie nam zachwycac się jakims jednym meczem 3-0 z Wami albo z Ziemniakami. Jakby nie patrzeć tak wyglada wiekszość naszych ostatnich 10 lat :) |
nie myślałem, że piszesz tylko o Legii, są jeszcze inni :-p
ale fakt wasza sytuacja jest nie za ciekawa, tzn coś się zacięła ofensywa, akurat to że ktoś tam co roku wyskakiwał i dodawał coś nowego od siebie to chyba raczej zasługa Urbana, że w młodym daje szanse, aniżeli jakiejś przemyślanej strategii, bo taki np Trzeciak jako dyr. sportowy to nie oszukujmy się robi transfery ala Serwotka w Odrze, tzn na pewno się utrzymacie... dobrym przykładem jest tu Ostrowski, na szczęście w Wiśle już minął okres na sprowadzanie jednosezonowych graczy:-D co nie zmienia faktu, że do ideału daleko, jak całe lidze a czy czasem ajtiaj to nie czeka z transferami do wybudowania stadionu, Ps pamiętajcie, że Lech w zeszłym sezonie też słabo zaczął... |
Mowi sie ze mistrza zdobywa sie na wyjazdach i w meczach ze sredniakami i dolem tabeli...no to by bylo pozamiatane. Ale przypominam wszystkim sezon 99/00 wczesniej po zdobyciu mistrza z ogromna przewaga Wisla zaczela sezon z kompletem 5 zwyciestw...skonczylo sie jak sie skonczylo.
Jestesmy na dobrej drodze i w nogach chlopakow jest to zeby w najblizszych meczach z gora tabeli odebrali ochote reszcie ligi na pogon za nami. Ja po ostatnim mistrzu powiedzialem ze trzeba sie nim delektowac bo byl unikalny po fantastycznej walce do konca i ze kolejne tytuly beda zdobywane jeszcze ciezej. Potrzymuje to! O ile mozemy byc wlasnie swiadkami sezonu naszej dominacji to tedencja bedzie taka ze coraz wiecej klubow bedzie aspirowac do majstra. Sezon nie jest bardzo dlugi wiec przy dobrze rozegranej jesieni moze byc podobna sytuacja jak przed dwoma laty. Ja sie tylko zastanawiam czy przy ewentualnym mistrzostwie Skorza mialby jeszcze motywacje do pracy z tym zespolem .Ciekawe jakby zrobili spora przewage na zime to bylaby szansa na jakies wzmocnienia via Cupial. W KONCU !! Bo juz chyba korzystniejszego momentu na zmiane polityki transferowej nie jestem sobie w stanie wyobrazic. |
A mi sie widzi ze nasza gra w Sosnowcu spowodowała te zwyciestwa szczególnie na wyjazdach w porownaniu z poprzednim sezonem, w ktorym tracilismy punkty i tylko dobra gra na R22 pozostawiała nas w walce o mistrza. Teraz jakbysmy gubili punkty na wyjazdach to mogloby sie wkrasc jakas nerwówka w koncu Sosnowiec to nie nasz dom i stad takie opinie wszystkich w druzynie ze na tabele teraz nie patrzą. Ale we wszystkich tych meczech obecnego sezonu wydaje mi sie ze z meczu na mecz nasze grajki graja z coraz mniejszym zaangazowaniem i agresywnoscia
|
ja mam tylko nadzieję ,że ten świetny start i ewentualnie runda (mimo przeciętnej gry) nie zamydli oczu ludziom w Wiśle.
Fajnie ,że w lidze jak na razie wszystkim odbieramy punkty ale chyba nikt nie ma wątpliwości ,że z taką grą w Europie byśmy nie zaszli za daleko. |
Nie gramy jakiejs specjalnie rewelacyjnej pilki, do kazdego meczu mozna miec spore zastrzezenia, ale mimo tego ze to tylko nasza przaśna polska liga to nalezy to docenic. Regularne wygrane w lidze, gdy prawie kazdy mecz jest wyjazdowy to nie jest nic. Ustrzeglismy sie do tej pory straty punktow co dodaje zawodnikom pewnosci nie mamy takiej nerwowki jak np muminki czy chocby nawet zawodzacy WKS.
Nie chce popadac w hurraoptymizm, bo ten jest nie na miejscu zupelnie, ale zaczelismy sezon bardzo dobrze a paru graczy wykazuje postepy i rozwija sie (zwlaszcza Malecki, Kirm i Alvarez tez sie ladnie wprowadzili). |
jakby nie było, napastnik na ławce jakiś by sie przydał.
Ważne że każdy mecz, niewazne czy słabszy czy lepszy, ale grają z agresja, ambicja i chęcie walki. Napewno duza w tym robota Skorży, bo oni umiejetnosci nie zapominaja, a zmotywować chłopakow co 10 meczy z rzędu w naszej lidze wygrali, nie jest tak łatwo. Alvarez "bardzo fajnie gra" jakbby to powiedział kaziu.Szkoda ze chłopak wypozyczony tylko |
Bez napinki. 7 punktów przewagi nad Legią to żadna przewaga, naszym prawdziwym kapitałem jest to,że Legia nic nie gra. Podobnie Amica. Szczerze mówiąc zaskoczeniem i to grubym będzie dla mnie remis Wisły lub porażka z kimkolwiek w tej lidze. Przetasowania na drugiej pozycji wskazują na to,ze wystarczy solidnie kopać do przodu piłkę bez gwizdorstwa i sukces gotowy. Szczerze mówiąc życzę Bytomianom aby zakończyli sezon w pierwsze 4. Szansa na to mają, bo grają otwarty futbol, mają doświadczonych grajków i nie ma u nich gwiazdorstwa ani kalkulacji. Wychodzą i grają, świadomi swych minusów i plusów. Dlatego uważam też,że za tydzień mecz z Bytomiem będzie jednym z cięższych. Nie pękną tak jak Jagiellonia, która stałą i ze strachu robiła pod siebie. Bytom ma za dużo doświadczonych kopaczy,którzy wiedzą,że żadnymi wybitnymi piłkarzami nie będą i to pozwala im grac na ludzie,bo w sumie nic do stracenia nie mają. Takie zespoły bywają niebezpieczne w szerszej perspektywie. Jak nie dojdzie do żadnych kłopotów to uważam,że spokojnie nie jednym "gwiazdorom" zajdą za skórę.
|
Cytat:
|
Smuda sciagnął Traore do Lubina, i ten już asysta dzieki czemu wygrali.
Niezły jest. |
Wiecie to zaczyna mi przypominac powoli sytuacje prokomu sprzed paru lat. w Lidze wszystkich mlocili jak chcieli a w europie... no tutaj bylo juz gorzej... W tym sezonie mamy po prostu ZENUJACY poziom ekstraklasy...
|
Cytat:
|
Kazdy liczy ze za rok w Pucharach nastapi "odkupienie" win ...
Ja niestety coraz czarniej to widze ,jak patrze co prezentuje reszta Ligi. Praktycznie co mecz to nasza przewaga ,presing ,a jedyna taktyka rywali to dluga pilka do kogos z przodu.Moze cudem cos strzeli,ew symaluacja faulu i liczenie na jakis staly fragent gry.Kompletny brak techniki ,dosrodkowanie w biegu to jakby sie cudu wymagalo.Szybkosciowo to jest jeden Grosicki i Wrobel reszta rusza sie jak parowozy z węglem. I teraz jak tu walczyc z jakims sredniakami Europiskiim ktorzy prezentuja cos zupelnie innego.Sa w miare poukladani taktycznie,sa atletyczni,swietnie wybiegani,dobrzy technicznie.U nich takie rzeczy jak podania z klepki,na malym obszarze,CELNE centry w pole karne,strzlay ZZA POLA KARNEGO to normalosc .U nas juz nie. i mowiimy tu o zespolach typu Brugia ,czyli sredniaki a gdzie tam kiedy by przyszlo przenalizowac na czesci pierwsze systemy gier zepsolow z lepszych lig. I kiedy ta nasza Wisla ma walczyc i podnosisc swoj poziom,podczas 2 meczow z Legia?,za malo.... Dopoki poziom calej Ligi sie nie poprawi dopoty warunkow na lepsze popisy niz tegoroczne w Pucharach byc nie moze.Wisla sama sie nie wybije,nikt nie stara sie jej doscignac ,wrecz przeciwnie kazdy liczy ze sie oslabi i tym samym znowu zrowna z poziomem zero...A jak bedziemy dluzej na tym zerze ,to sie nie zdziwe ja za rok czy dwa Azerbjdzan (Fc Baku )czy Moldawia (Sheriff) beda soebie smigac w Lidze Eurpopejskiej,a my znowu bedziemy przełykać gorzki smak sliny,mówiac."za rok,za rok" |
Cytat:
|
Wisła nie ma w tej lidze przeciwnika. Nie dosć, że większosć nie potrafi grać, to jeszcze jak grają z nami to wychodzą obsrani :)
Paradoksalnie dla Legii Lecha Wsły najlepiej by było gdyby w każdym meczu musieli walczyć do ostatniej minuty o wynik. |
Cytat:
|
Hmm... ;]
http://www.weszlo.com/news/3671 |
Cytat:
Jasne, rysunek na swój sposób "zabawny" ale wrzucać go na portalu który ponoć prezentuje "newsy" dotyczące piłki? Jakby to wrzucił jakiś kolo na naszym forum, byłoby pewnie kupę śmiechu. A tak to jest niesmak. Nie po raz pierwszy z resztą. Wystarczy wspomnieć ostatnią nagonkę na Leo czy wyśmiewanie się z Zahorskiego. Można powiedzieć - jaki poziom piłki, taki i dziennikarstwa. A wracając do Pasów i ŁKS - obie ekipy nie powinny grać w ekstraklasie. Jedna spadła sportowo, druga organizacyjnie. |
Tu jest więcej:
http://www.sport.pl/pilka/1,70987,70...encji_dla.html Cytat:
Jak można być taką k..wą :-/ |
Mając wybór między "rzetelnym", opiniotwórczym pismem takim jak np "Przegląd Sportowy", a portalem weszlo.com. Zdecydowanie wybieram weszlo. Fakt nie raz przeginają bagietę, ale też często trafiąją w sedno. Sprawa mieszania się Cracovii w sprawy ŁKSu żenująca, tak samo jak ten graf.
|
Szanowy profesur co to tak bardzo byl za normalnosci ,i sprawiedliwoscą w kwestii licencjii ,a dzis czytam o takich jajach...
No k**** co to za ludzie ,bez krzty jakiegokowliek honoru,bez niczego. |
Urban zdymisjowany ? Myśle ze i tak Walter ma anielską ciepliwośc do Urbana.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html |
Cytat:
Coś takiego mógłby sklecić każdy. |
Urban potrenuje jeszcze eLkę,spokojnie. Potencjał zawodników ma na pierwszą trójkę,nie wiem co musiłby robić aby nie załapać się na pudło na koniec sezonu. Wystarczy,że nic nie robi a to już wystarcza.
|
W mniemaniu KP ma sukcesy, wiec po co cos zmieniać?
|
Na pudło to i ja bym się załapał.
|
Arboledon na 2 miesiace kontuzja.
No to ciekawe jak Lech pogra bez Manuela |
Cytat:
W dzisiejszym Futbol News jest pogadanka z Ształowem, trenerem Bytomia. Jedno co mnie uderzyło, gość mówi,że gra zawodnikami z Słowacji,bo nie stać go na zawodników z I i II ligi! natomiast z Słowackiej ekstraklasy już tak. Noż ****a,bez komentarzy. |
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,70...a_w_pilke.html
Iwański jest debeściak: Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl