Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Uran235 28.12.2008 01:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 648546)
panna ma przyjsc do nie za godzine jak ja przemycic jak wszyscy spia :P??

W kartonach po papierosach, najciemniej jest zawsze pod latarnią.

wisl@k_TS 28.12.2008 01:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 648546)
panna ma przyjsc do nie za godzine jak ja przemycic jak wszyscy spia :P??

Normalnie, jak wszyscy się zbudzą to najwyżej zrobicie orgię :lol:

NIE ŚPIMY !!!

WiselkaMLP 28.12.2008 01:38

xD ****a ja tu kawe pije film ogladam i sie doczekac nie moge a ta mi wyjezdza ze jest przed Olkuszem dopiero

Wojtek 1906 28.12.2008 02:46

nie śpi ktoś jeszcze ?

WiselkaMLP 28.12.2008 08:50

wszyscy spali gdy inni noca po necie i garach buszowali ...

dobranoc :D

4fan_player 28.12.2008 08:58

Dzień dobry :)

fcz1985 28.12.2008 11:49

Wychodzenie z łóżka zajęło mi dzisiaj 3 godziny... całkiem nieźle hehe

Gucio25 28.12.2008 13:02

dziś światowy dzień pocałunku.
ma ktoraś panna ochotę poświętować? :D

4fan_player 28.12.2008 13:04

No właśnie :) ostatnie panie na forum bardzo aktywne :) ale dzisiaj się będą pewnie ukrywać :D

pan_premier 28.12.2008 13:06

to teraz dzieci się już przez forum całują, cóż za upadek :/

Ni_Ma 28.12.2008 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 648633)
No właśnie :) ostatnie panie na forum bardzo aktywne :) ale dzisiaj się będą pewnie ukrywać :D


eee tam ukrywać.... ja świetuję od rana w realu ;)

Ni_Ma 28.12.2008 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 648634)
to teraz dzieci się już przez forum całują, cóż za upadek :/


ma to swoje dobre strony... może zmniejszy sie liczba małoletnich rodziców... ;)

4fan_player 28.12.2008 13:15

To już żartować sobie nie można? Chyba nazwa tematu jasno daje do zrozumienia co się pisze w tym wątku. Mogliście nie robić tej 'reaktywacji' jak macie teraz płakać.

Ni_Ma 28.12.2008 13:20

4fan_player no nie denerwuj się....
może Ktoś tu zazdrości nam tego wirtualnego całowania bo tez by chciał? :D

Gucio25 28.12.2008 13:21

oj no, pan_premier po prostu mnie nie lubi, ot problem. :)
a co do całowania, kto powiedział, że przez forum, co nie Ni_Ma? :D

4fan_player 28.12.2008 13:22

Nie no myślę że premier nie szuka akceptacji w sieci :D

Ni_Ma 28.12.2008 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 648646)
a co do całowania, kto powiedział, że przez forum, co nie Ni_Ma? :D


ot właśnie :) słuszna uwaga ;)

gotowy do świętowania?

Kamyk 28.12.2008 13:31

Pamiętajmy coby kac nie wyprzedził klina:]
Dębowe Mocne rulez:D

_ukoL 28.12.2008 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 648514)
zasmażone.. ;)
ale skąd sie zostały..? ja już mam dość, jak ktoś chcę niech wpadnie.. :)

Z 24 grudnia 2002 roku prawdopodobnie.

Gucio25 28.12.2008 13:40

Ni_Ma - zawsze i wszędzie. ;)

Malvi, miałem identyko sytuacje w tamtym roku jak Ty. :)
i też byłem w****iony że 28 grudnia to taki dzień, heh.

Ni_Ma 28.12.2008 13:43

Malvi trzymaj się..

przecież całowanie to nic fajnego..

Boże co ja gadam?????

Gucio25 28.12.2008 13:46

Ni_Ma! :O
Boże widzisz, a nie grzmisz.. :D

Kamyk 28.12.2008 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 648658)
światowy dzień pocałunku??
nie no ****a zwariuje chyba zaraz.

Spoko, chcesz buziaka ode mnie? Of kors w czółko po ojcowsku:rotfl:

Barthez 28.12.2008 13:50

Ni_Ma bluźnisz! :D Malvi dasz radę masz za to wy****rwisty talent w malowaniu :)
Cytat:

Dębowe Mocne rulez:D
bla bla bla. :P

Kamyk 28.12.2008 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 648670)
bla bla bla. :P

A co nie podoba się:> DM rządzi! Psy górą!

fcz1985 28.12.2008 13:57

Panowie patole jak cos to 17-18 w Y... kamyk do do Ciebie moronie:D

Barthez 28.12.2008 13:57

Cytat:

Psy górą!
jak w reklamie Pedigree :D Tyskie jest lepsze. :)

Kamyk 28.12.2008 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 648674)
Panowie patole jak cos to 17-18 w Y... kamyk do do Ciebie moronie:D

No już tam lecę:rotfl: K. kaskę będę miał we wtorek to Ci podrzucę:) pozdro 1906
Psy górą!

Ni_Ma 28.12.2008 14:02

no już, już nie krzyczeć na mnie... :)

fcz1985 28.12.2008 14:04

Kamyk czyli mówisz, ze nie pijesz juz z plebsem dzisiaj... okej, foch bez emotki:D

Gucio25 28.12.2008 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648681)
no już, już nie krzyczeć na mnie... :)

dobrze, ale nie mów tak więcej, bo Ci kwiatki z avatara uwiędną. :-)

Gucio25 28.12.2008 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 648711)
muzyka każda mnie denerwuje

o, tą oznakę znam i muszę przyznać że mnie strasznie to w****iało.
jeszcze filmów mi się nie chciało oglądać.

ale co zrobisz, takie życie nasze - bab nigdy nie zrozumiemy. bez obrazy dziewczyny. :)
troche czasu minie i bedzie dobrze. marne pocieszenie hehe.

wisl@k_TS 28.12.2008 14:59

Jak mówi stare polskie porzekadło: baby to cycate chu** :D

Ale są wyjątki :-)

Gucio25 28.12.2008 15:15

ta, są wyjątki.
bo niektóre nie są cycate.

WiselkaMLP 28.12.2008 17:23

dzien dobry :P

pio 28.12.2008 18:35

wczoraj kumpel miał urodziny...właśnie wróciłem do domu
zdecydowanie ograniczam picie i wizyty w nocnych...:D

Ni_Ma 28.12.2008 18:43

zostawić Was na chwile to zaraz lecą teksty że baby to cycate ch...e!!!! :)

a ja "z barku laku" (to a propos światowego dnia pocałunku) wartko udałam sie na zakupy coby osłodzić sobie brak "materiału" do świętowania :D

Pio, e to impreza była jak się patrzy! :)
moja wczorajsza kiepska - pan domu zaniemógł około 12 (znaczy się padł pijany) - to wróciłam z nosem na kwinte do domu.... (bo jego żona pije umiarkowanie)

pio 28.12.2008 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648790)
zostawić Was na chwile to zaraz lecą teksty że baby to cycate ch...e!!!! :)

a ja "z barku laku" (to a propos światowego dnia pocałunku) wartko udałam sie na zakupy coby osłodzić sobie brak "materiału" do świętowania :D

Pio, e to impreza była jak się patrzy! :)
moja wczorajsza kiepska - pan domu zaniemógł około 12 (znaczy się padł pijany) - to wróciłam z nosem na kwinte do domu.... (bo jego żona pije umiarkowanie)

Nawet jakbym nie pił do sylwestra i tak miał bym jakieś promile :lol:
Cóż to za niegościnna żona gospodarza była?

Gucio25 28.12.2008 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648790)
zostawić Was na chwile to zaraz lecą teksty że baby to cycate ch...e!!!! :)

korzystaliśmy z chwilowej wolności.. :D

Ni_Ma 28.12.2008 19:00

dobrze że "impreza" u sąsiadów w klatce obok,to miłam blisko do domu ;)
żona gościnna (podobno specjalnie dla mnie śledzie w śmietanie zrobiła - ja daję sobie głowe uciąć że zostały im po świętach :D), ale jak kumpel padł to wyczułam lekką sugestię w jej zachowaniu że raczej fajnie by było jakbym jednak juz sobie poszła :)
no to poszłam! ;)

Gucio słuszna uwaga - chwilowej :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl