![]() |
Cytat:
|
Cytat:
NIE ŚPIMY !!! |
xD ****a ja tu kawe pije film ogladam i sie doczekac nie moge a ta mi wyjezdza ze jest przed Olkuszem dopiero
|
nie śpi ktoś jeszcze ?
|
wszyscy spali gdy inni noca po necie i garach buszowali ...
dobranoc :D |
Dzień dobry :)
|
Wychodzenie z łóżka zajęło mi dzisiaj 3 godziny... całkiem nieźle hehe
|
dziś światowy dzień pocałunku.
ma ktoraś panna ochotę poświętować? :D |
No właśnie :) ostatnie panie na forum bardzo aktywne :) ale dzisiaj się będą pewnie ukrywać :D
|
to teraz dzieci się już przez forum całują, cóż za upadek :/
|
Cytat:
eee tam ukrywać.... ja świetuję od rana w realu ;) |
Cytat:
ma to swoje dobre strony... może zmniejszy sie liczba małoletnich rodziców... ;) |
To już żartować sobie nie można? Chyba nazwa tematu jasno daje do zrozumienia co się pisze w tym wątku. Mogliście nie robić tej 'reaktywacji' jak macie teraz płakać.
|
4fan_player no nie denerwuj się....
może Ktoś tu zazdrości nam tego wirtualnego całowania bo tez by chciał? :D |
oj no, pan_premier po prostu mnie nie lubi, ot problem. :)
a co do całowania, kto powiedział, że przez forum, co nie Ni_Ma? :D |
Nie no myślę że premier nie szuka akceptacji w sieci :D
|
Cytat:
ot właśnie :) słuszna uwaga ;) gotowy do świętowania? |
Pamiętajmy coby kac nie wyprzedził klina:]
Dębowe Mocne rulez:D |
Cytat:
|
Ni_Ma - zawsze i wszędzie. ;)
Malvi, miałem identyko sytuacje w tamtym roku jak Ty. :) i też byłem w****iony że 28 grudnia to taki dzień, heh. |
Malvi trzymaj się..
przecież całowanie to nic fajnego.. Boże co ja gadam????? |
Ni_Ma! :O
Boże widzisz, a nie grzmisz.. :D |
Cytat:
|
Ni_Ma bluźnisz! :D Malvi dasz radę masz za to wy****rwisty talent w malowaniu :)
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie patole jak cos to 17-18 w Y... kamyk do do Ciebie moronie:D
|
Cytat:
|
Cytat:
Psy górą! |
no już, już nie krzyczeć na mnie... :)
|
Kamyk czyli mówisz, ze nie pijesz juz z plebsem dzisiaj... okej, foch bez emotki:D
|
Cytat:
|
Cytat:
jeszcze filmów mi się nie chciało oglądać. ale co zrobisz, takie życie nasze - bab nigdy nie zrozumiemy. bez obrazy dziewczyny. :) troche czasu minie i bedzie dobrze. marne pocieszenie hehe. |
Jak mówi stare polskie porzekadło: baby to cycate chu** :D
Ale są wyjątki :-) |
ta, są wyjątki.
bo niektóre nie są cycate. |
dzien dobry :P
|
wczoraj kumpel miał urodziny...właśnie wróciłem do domu
zdecydowanie ograniczam picie i wizyty w nocnych...:D |
zostawić Was na chwile to zaraz lecą teksty że baby to cycate ch...e!!!! :)
a ja "z barku laku" (to a propos światowego dnia pocałunku) wartko udałam sie na zakupy coby osłodzić sobie brak "materiału" do świętowania :D Pio, e to impreza była jak się patrzy! :) moja wczorajsza kiepska - pan domu zaniemógł około 12 (znaczy się padł pijany) - to wróciłam z nosem na kwinte do domu.... (bo jego żona pije umiarkowanie) |
Cytat:
Cóż to za niegościnna żona gospodarza była? |
Cytat:
|
dobrze że "impreza" u sąsiadów w klatce obok,to miłam blisko do domu ;)
żona gościnna (podobno specjalnie dla mnie śledzie w śmietanie zrobiła - ja daję sobie głowe uciąć że zostały im po świętach :D), ale jak kumpel padł to wyczułam lekką sugestię w jej zachowaniu że raczej fajnie by było jakbym jednak juz sobie poszła :) no to poszłam! ;) Gucio słuszna uwaga - chwilowej :rotfl: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl