Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Ogryzek 28.09.2008 16:39

Lech spokojnie kontroluje mecz z ŁKS - nie zanosi się na jakąkolwiek niespodziankę. Myślę że na 2-0 się nie skończy.

Stone Island 28.09.2008 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 608871)
...bezpośrednio z rożnego:shock:

zajebiscie Nowak zakrecil
tak naprawde ten bramakrz - fajtłapa

fst 28.09.2008 17:43

Dlaczego Cabaj dzisiaj nie dał żadnego popisu? Jestem bardzo zawiedziony.

hoho 28.09.2008 18:31

Legia,Wisła,Lech tworza pierwsza trojke.Mysle ze ten sezon moze byc (glownie przez walke tych trzech zespolow,bo dol ligi dalej gra piach) jednym z najbardziej emocjonujacych ostatnich lat.
Legia i Lech ma duzo szerszy sklad od Wisly na obecna i mysle ,ze Wisla nie moze w tej rundzie zostac gdzies za tymi dwoma zespolami .Nie mozna tracic glupio punktow ,bo poza 2,3 innymi druzynami reszta zespolow jest bardzo cienka.

Stone Island 28.09.2008 19:09

ale borek i ten drugi w lidze plus extra zmasakrowali beenhekera widzieliscie?

dynek.pl 28.09.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stone Island (Post 608954)
ale borek i ten drugi w lidze plus extra zmasakrowali beenhekera widzieliscie?

Ja tam Borka nie widzialem.

Arked 28.09.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 608926)
Lech ma duzo szerszy sklad od Wisly

Patrząc na zestawienie ich ławki rezerwowych w ostatnich meczach szczerze w to wątpię. Mają więcej wartościowych zawodników z przodu, ale ogólnie mamy chyba większe pole manewru.

Bronowianin 28.09.2008 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 608926)
Legia,Wisła,Lech tworza pierwsza trojke.Mysle ze ten sezon moze byc (glownie przez walke tych trzech zespolow,bo dol ligi dalej gra piach) jednym z najbardziej emocjonujacych ostatnich lat.
Legia i Lech ma duzo szerszy sklad od Wisly na obecna i mysle ,ze Wisla nie moze w tej rundzie zostac gdzies za tymi dwoma zespolami .Nie mozna tracic glupio punktow ,bo poza 2,3 innymi druzynami reszta zespolow jest bardzo cienka.

Zgadza się, zanosi się na bardzo wyrównaną walkę w tym sezonie. Ja do Wisły, Legii i Lecha dodałbym jeszcze Polonię Warszawa, która też ma ciekawy skład i jak pokazały pierwsze mecze osiąga dobre wyniki. Wiśle będzie ciężko w tym sezonie ale mam nadzieję że mimo dużej konkurencji ze strony tych kilku zespołów obronimy tytuł. Problemem będzie dla Wisły pogodzenie gry na kilku frontach jednocześnie. W przypadku awansu do fazy grupowej Pucharu UEFA dojdą nam tej jesieni dodatkowe cztery mecze a kadry nie mamy zbyt szerokiej. Bez wzmocnień zimą się nie obędzie, zwłaszcza jeśli chodzi o naszą ofensywę. Dziwiło mnie jak niektórzy po pierwszych kliku słabych meczach Legii na początku rundy obwieszczali z radością, że Legia już nam nie zagrozi i w tym sezonie może liczyć na środek tabeli najwyżej. Wiedziałem że mimo złego początku potem zacznie zdobywać niestety punkty... Co do Lecha to można powiedzieć, że w tym sezonie jest na prawdę silny i przede wszystkim zdobywa dużo bramek, ale jednocześnie nie jest to drużyna której nie zdarzają się wpadki. Myślę że Lech jeszcze nie raz zgubi w tym sezonie w najmniej oczekiwanych momentach punkty, a passa Lewandowskiego się skończy.

Stone Island 28.09.2008 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 608962)
Ja tam Borka nie widzialem.

nie wazne nie wiem jak sie nazywaja ci dziennikarze

ale pojechali Leo'wi po honorze i chyba napiwo nie pojdą po programie :p

hoho 29.09.2008 09:07

No i jeszcze jesli zalozylymy ze to "Wielkie Trio" bedzie do ostatniej kolejki walczyc o mistrza ,to jedna z tych druzyn bedzie bardzo niepocieszona po sezonie,bo w pucharach graja tylko 2 zespoly (Mistrz w LM ,a 2 ga druzyna w UEFA) ,wiec trzecia druzyna obejdzie sie smakiem :-D Oczywiscie mozna zdobyc jeszcze Puchar Polski ,ale to jest wyczyn trudniejszy od zajecia 3 ciego miejsca w tabeli

Gucio25 29.09.2008 09:17

trzeci zespół też gra w Pucharze UEFA, bo następuje reforma rozgrywek i zlikwidowany będzie Puchar Inter-Toto.

hoho 29.09.2008 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 609149)
trzeci zespół też gra w Pucharze UEFA, bo następuje reforma rozgrywek i zlikwidowany będzie Puchar Inter-Toto.

tak ? no to mozna pwoiedziez ze łupy juz podzielone w tym sezonie :lol: Pytanie kto wezmie najwiecej

spidey 29.09.2008 10:47

Troszkę nie w temacie, ale może kogoś zaciekawi:
http://www.gamikaze.pl/Resources/Ima...8_26092008.jpg

http://www.gamikaze.pl/Resources/Ima...8_26092008.jpg

:)

Aaarrgh 29.09.2008 11:08

Zakładając, że Wisłą i Lech awansują do grupy w P. Uefa, obawiam się, że Legia może troche odskoczyć na jesieni. W Polonii Warszawa cholernie dużo zależy od gry Majewskiego - pokazała to druga połowa meczu z Lechią. Jeśli chłopak będzie zdrowy - Polonia będzie dalej blisko czołówki. Ciekawie będzie na wiosnę - w zeszłym sezonie prowadzony przez Zielińskiego Groclin miał rewelacyjną rundę rewanżową. Jeśli trener Zieliński znowu tak przygotuje zespół to zapowiada nam się pasjonująca walka do końca między 4-ma zespołami.

Sensej 29.09.2008 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 609182)
Troszkę nie w temacie, ale może kogoś zaciekawi:
http://www.gamikaze.pl/Resources/Ima...8_26092008.jpg
:)



Czy ja dobrze widze? TF Cable :D?

hoho 29.09.2008 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 609192)
Czy ja dobrze widze? TF Cable :D?

Widać,że nasz dzial marketingu przekazal autorom fify 09 logo takie ,aby sie reklamowalo zagranica

flamengista 29.09.2008 13:14

Tak, weszło się wyrabia:

Cytat:

Arruabarrena wygryzł z ławki Bartłomieja Grzelaka. Pasjonująca walka dwóch goleadorów.
Swoją drogą, ja ciągle nie mogę uwierzyć w to co się dzieje z Legią. Na papierze mają chyba najsilniejszy skład, a w praktyce...

Arrubarena - dramat, Descarga (potencjalna gwiazda) - kontuzja i dno...

Jak można było się tak pomylić w ocenie umiejętności graczy (dodać tu należy jeszcze Otiza Moreno)? Przecież Trzeciak miał czas, pieniądze - a ze sprowadzonych piłkarzy najlepiej gra Astiz, który wrócił przypadkowo na Łazienkowską ("last minute").

Jeśli do końca rundy te transfery nie wypalą, to Trzeciak chyba wyleci na zbity pysk.

felipe 29.09.2008 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 609231)
Swoją drogą, ja ciągle nie mogę uwierzyć w to co się dzieje z Legią. Na papierze mają chyba najsilniejszy skład, a w praktyce...

nie analizowałeś najnowszej tabeli?

Za późno trafili z formą, ale obecnie to przecież inna Legia.

Ar222 29.09.2008 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 609231)
Swoją drogą, ja ciągle nie mogę uwierzyć w to co się dzieje z Legią. Na papierze mają chyba najsilniejszy skład, a w praktyce...


A w praktyce są na pierwszym miejscu w tabeli, pomimo tego, że grają kupę. Dlatego póki co bym był ostrożny z oceną. Zgadzam się, że z takim składem gra Legii powinna wyglądać o niebo lepiej oraz że póki co, to grali głównie z pionkami. Mimo wszystko, jak narazie są skuteczni.

spidey 29.09.2008 14:04

Ocenianie Descargi moim zdaniem na razie nie jest właściwe.
Fakt że długo nadrabiał zaległości, a późniejszy występ przeciw Arce skończył z kontuzją, jednak nie była to sytuacja spowodowana przygotowaniem do sezonu, ale dość ostrym starciem z Karwanem.

Co do Arru to przecież normalne, że w Legii ilość "Włodarów" musi się zgadzać :D

flamengista 29.09.2008 14:23

felipe&Ar222

Nie w tym rzecz, jak gra Legia. Bo gra nieźle.

Ciekawi mnie to, że jej grę ciągną - jak za Wdowczyka - Edson i Roger. W takiej sytuacji po co było tak wzmacniać skład? I jakie są te "wzmocnienia"?

Na razie z nowych jedynie Iwański coś pokazał, reszta gra tragicznie bądź złapała kontuzję.

ToTylkoJa 29.09.2008 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 609250)
felipe&Ar222

Nie w tym rzecz, jak gra Legia. Bo gra nieźle.

Ciekawi mnie to, że jej grę ciągną - jak za Wdowczyka - Edson i Roger. W takiej sytuacji po co było tak wzmacniać skład? I jakie są te "wzmocnienia"?

Na razie z nowych jedynie Iwański coś pokazał, reszta gra tragicznie bądź złapała kontuzję.

w tej chwili naszą grę ciągną Radovic i Iwański. Do czasu meczu z Cracovią był to też Szałachowski. Roger lekko mówiąc aktualnie jest bez formy, a Edson nie doszedł jeszcze do siebie po długiej kontuzji. No i bardzo wiele dla Legii znaczy Astiz. Jaka ulga, że on powrócił.

Ar222 możesz rozwinąć swoją myśl, w której stwierdziłeś, że Legia gra kupę? W jakim sensie?

fst- a takie pytanie. A Wisła gra coś sensownego?

fst 29.09.2008 14:54

A grać coś zaczęliście dopiero w meczu ze słabiutką Cracovią w zeszłej kolejce, potem trafiliście na nie wiele lepszego Piasta, a we wcześniejszych meczach to nikogo niczym nie olśniliście.
Po za tym gdzie są te wszystkie wydane przez was pieniądze? Jedynie Iwańskiemu sie udaje coś pokazać, chociaż i tak śmiem twierdzić, ze z mocniejszymi rywalami tak kolorowo nie będzie i Maciuś nie będzie już tak błyszczał.

1q2 29.09.2008 15:34

I juz napinka:)
Dajcie chlopaki spokoj ,oba zespoly maja 5-1-1 i na tym bym narazie zakonczyl dyskusje pt. kto gra piach a kto nie.
Najblizsza ligowa weryfikacja gry naszej jak Legii i Lecha juz w weekend

Kejt 29.09.2008 15:36

PZPN zawieszone!

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,57..._kuratora.html

To znaczy, że UEFA wyrzuca nas ze swoich struktur? Czy możemy grać z Tottenhamem? Co z ligą? Co z reprezntacja i Euro 2012? WTF?

Ar222 29.09.2008 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 609253)

Ar222 możesz rozwinąć swoją myśl, w której stwierdziłeś, że Legia gra kupę? W jakim sensie?


Chodziło mi o to, że gracie zupełnie nie efektownie. Kilka Waszych meczy w tym sezonie widziałem i jeśli mam być szczery, to za każdym razem potem żałowałem, bo oczy od tego bolały. Przy czym przyznaję, że gracie efektywnie (tabela nie kłamie), a post flamengisty zrozumiałem tak, jakby zarzucał Wam brak skuteczności. Co do wzmocnień Legii, to póki co rzeczywiście straszny zonk (poza Astizem i Iwańskim). Ciekaw jestem czy z czasem oni wszyscy zaskoczą czy to definitywnie transferowe pudła.

felipe 29.09.2008 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 609285)
I juz napinka:)
Dajcie chlopaki spokoj ,oba zespoly maja 5-1-1 i na tym bym narazie zakonczyl dyskusje pt. kto gra piach a kto nie.
Najblizsza ligowa weryfikacja gry naszej jak Legii i Lecha juz w weekend

Otóż to!
Napinają się niektórzy jakby to była powtórka z sezonu 2007/08 i naszej nasto punktowej przewagi :)
Szacunku trochę, zbyt wcześnie na krytykę jakichkolwiek transferów.

ToTylkoJa 29.09.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ar222 (Post 609291)
Chodziło mi o to, że gracie zupełnie nie efektownie. Kilka Waszych meczy w tym sezonie widziałem i jeśli mam być szczery, to za każdym razem potem żałowałem, bo oczy od tego bolały. Przy czym przyznaję, że gracie efektywnie (tabela nie kłamie), a post flamengisty zrozumiałem tak, jakby zarzucał Wam brak skuteczności. Co do wzmocnień Legii, to póki co rzeczywiście straszny zonk (poza Astizem i Iwańskim). Ciekaw jestem czy z czasem oni wszyscy zaskoczą czy to definitywnie transferowe pudła.

od jakiś 5 spotkań, mam zupełnie inne wrażenie niż Ty. Legia gra bardzo efetownie ale nie efektywnie(znaczy się w jakimś tam stopniu gra efektywnie, bo sporo goli strzela). Tyle sytuacji co piłkarze (L) zmarnowali w meczach z Arką, Cracovią, Piastem, Wisłą Płock czy Górnikiem Zabrze, to aż sie słabo robi.

flamengista 29.09.2008 18:55

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi PO?

1. Nagle się obudzili i doszli do wniosku, że Listek robi ich w bambuko? Przecież to było wiadome od dawna...

2. Stwierdzili że PZPN to bagno, a związek nie ma nawet statutu? Jak wyżej...

Ja zwyczajnie tego nie rozumiem. Związek jest jaki jest, ale akurat teraz robić aferę? Nie ma ku temu żadnych realnych powodów. Za to są powody, by zaczekać. Najważniejszy to Euro 2012. UEFA niby nas chwali, ale ciągle mistrzostwa są zagrożone. Do tego w duecie Ukraina-Polska to my na razie dawaliśmy gwarancje jako-takiej solidności.

Żuczek 29.09.2008 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 609393)
1. Nagle się obudzili i doszli do wniosku, że Listek robi ich w bambuko? Przecież to było wiadome od dawna...

Chyba po prostu chcieli zaczekać do zjazdu UEFY w Bordeux, bo teraz już nam EURO nie odbiorą (przynajmniej na razie).


Ja jestem tylko ciekaw, co będzie teraz z Wisłą i Lechem grającymi z PUEFA i el.MŚ 2010.

harthausen 29.09.2008 19:04

ja tam mam nadzieję, (bo pewności żadnej), że dobrze to przygotowano pod względem prawnym i ta banda cwaniaków i złodziei powędruje tam, gdzie ich miejsce, czyli do Wrocławia.

Ale triumfująca mina Listka czy Koźmińskiego za miesiąc, dwa wcale nie wykluczona, już nie raz pokazali, że kuci na 4 nogi są

kohprzem'68 29.09.2008 19:11

Chcieli zdążyć na czas czyli nie dopuścić do zjazdu i wyborów bo może ktoś od "nich" nie załapałby się w nowych strukturach lub grupie odpowiedzialnej za projekt E 2012 , jedno jest pewne termin nie służy polskiemu futbolowi .

1q2 29.09.2008 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 609399)
ja tam mam nadzieję, (bo pewności żadnej), że dobrze to przygotowano pod względem prawnym

tez mam taka nadzieje i pojde nawet dalej - jesli te ryje i tak wroca bo wracali za kazdym razem ,to i tak trzeba ich nekac
A co do terminu, to kazdy termin bedzie zly ,jednak ten nie jest przypadkowy - rozwalic to talatajstwo tuz przed wyborami , bylo by wspaniale, tyle ze po pierwsze do tego dluga droga a po drugie narazie nie ma gwarancji ze ci co przyjda beda choc troche mniej umoczeni.

LooNatyk 29.09.2008 19:21

Nie wiem moze sie myle, ale tak jak pisalem w inny watku dla mnie to inaczej troche wyglada.. Miro zebral kwity, mial dowody, ze zarzad dziala neizgodnei z prawem, a wiec i wybory bylyby o kant dupy potluc. Przekazal te dokumenty do arbitrazu, i to arbitraz, a nie minister powolal kuratora.

Jakos nei widze wiec tutaj mozliwosci na zawieszenie, bo po to jest arbitraz, aby takie rzeczy robic. Gdyby to Miro wprowadzil swojego kuratora, to bylo by kuku na 100%.

harthausen 29.09.2008 19:25

Nigdy nie będzie terminu na takie działanie, by służył polskiemu futbolowi. Zawsze będą jakieś eliminacje czy to klubów czy repry, występy na MŚ czy nawet na ME :)
Tym razem dochodzi jeszcze organizacja ME, ale ponieważ Kraków z eliminacji i tak wyślizgany, to mnie tak bardzo by nie bolało, jedyny dla nas zysk to stadion na Reymonta dla klubu.

A działanie Listka and his boys to tak bardzo naszemu futbolowi służy? W imię jakichś tam wyższych celów mamy się godzić na działanie tej mafii?

Zresztą, jeszcze nikt nas nie zawiesił, do czwartku decyzji nie będzie :)

djjamajczyk 29.09.2008 19:35

Na mój gust dzięki naszemu rządowi sończyliśmy grać w UEFA...
kolejna burda w naszym związku musi zakończyć się zawieszeniem a wtedy żegnaj UEFA żegnaj MUndial , żegnaj kaso od sponsorów...

skttrbrain 29.09.2008 19:37

Poza tym, chyba dla dobra piłki polskiej (a mam nadzieję, że ta cała zawierucha coś pozytywnego przyniesie) można nawet wyrzucić te polskie drużyny z pucharów. Nie wiem jak Wy, ale wg mnie to mogą Lecha i Wisłę wywalić, ważne by rozgonić tych komuchów ze związku.

63624 29.09.2008 19:43

Nawet jak nas wywalą, to co z tego? Wolę stracić puchary i mistrzostwa świata , byleby tylko zrobioną jakiekolwiek sensowne reformy. Nawet jakbyśmy awansowali do MŚ 2010, a kluby do fazy grupowej, to i tak w 90% spotkań byłyby same klęski. A tak może sprawy ruszą do przodu. Obawiam się tylko, że PO robi to pod publikę i bez planu sensownego, a za miesiąc Listek dalej będzie prezesem.:lol:

pan_premier 29.09.2008 19:45

ja podobnie: dość mam tej prowizorki.

liga jak cyrk na kółkach, reprezentacja na poziomie amatorów, do tego bezczelny trener i mafioso prezes. Gorzej wiele byc nie może, wiec rok bez pucharów czy bez mundialu nic nam nie zrobi

Niemniej jakoś nie wierze, że uda sie zrobić jakąs rewolucję, będzie parę zamarkowanych ruchów i tyle

Kurt 29.09.2008 20:40

Cytat:

Na mój gust dzięki naszemu rządowi sończyliśmy grać w UEFA...
kolejna burda w naszym związku musi zakończyć się zawieszeniem a wtedy żegnaj UEFA żegnaj MUndial , żegnaj kaso od sponsorów...
Masz fuchę w MZPNie? boisz się czystek?

Na razie jest wszystko modelem Włoskim, i jest to zrobione rozsądnie byle tak dalej... a może, jak potrzęsiemy trochę to odczepią sie od stołków, pamiętacie "niezatapialnego" Zdzisia, on też się odczepił Impossible is Nothing.

To jakby choć brzmi to fantastycznie, odczepili się od stołków to później tylko wyrzucić Leo, skończyć powoływać Rogera, i będzie można powiedzieć że jest... normalnie(j).

P.S.: A Zdzisiu Kapka dalej niszczy ŁKS? czy ma szansę nie daj Bóg znowu gdzieś wypłynąć?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl