Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

dymek_nhs 29.08.2008 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 594833)
Co do jego uczciwości to nie mam zarzutów, on jest bardziej lekkomyślny niż nieuczciwy...
Z tym że mleko się rozlało bo konto na moje nazwisko i adres sklepu jest już aktywowane, mam nadzieje że nie będę miał kłopotów z tego tytułu...

Jak się do ciebie przy........ą to powiedz ze użył twojego imienia i nazwiska bez twojej wiedzy i już będzie miał pozamiatane. Ale ta twoja historia to ładnym wałkiem wali na kilometr na nic się nie zgadzaj ten twój szef to jakiś debil z całym szacunkiem

MatMario 29.08.2008 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W (Post 595153)
tak. czystego Xp

nie :D

tak

a jednak dalej pisze z Visty .

jak ustawie zeby startowalo z plytki , to mi wyskakuje to co opisalem wczesniej i nie idzie dalej...

A może ta płyta z xp nie jest boot'owalna? Aha jeśli chcesz usunąć viste z lapka to przygotuj się na długotrwałę szukanie sterowników i z nimi spora kombinacje bo sa popodpisywane do innych urzadzeń. Instalowałem XP na laptopie z prinstalowana vista i powiem ci nie chciałbym teog za nic powtarzać... Jesli to jest laptop to jakiej firmy?

Zola 30.08.2008 08:07

jesli w tel marki SAMSUNG wyswietla sie na gorze ekranu "E" tzn ze internet sie wlaczyl czy jak?

West 30.08.2008 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 595177)
A może ta płyta z xp nie jest boot'owalna? Aha jeśli chcesz usunąć viste z lapka to przygotuj się na długotrwałę szukanie sterowników i z nimi spora kombinacje bo sa popodpisywane do innych urzadzeń. Instalowałem XP na laptopie z prinstalowana vista i powiem ci nie chciałbym teog za nic powtarzać... Jesli to jest laptop to jakiej firmy?

staly PC nie laptop.
ale ze jak nie bootowalna,
wczesniej jak mialem XP i go formatowalem ta plytka nie bylo zadnych problemow,
teraz jebana Viste postawilem,
chce sie jej pozbyc i co ?
i nie da rady.

TSW Fanatyk 30.08.2008 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 595206)
jesli w tel marki SAMSUNG wyswietla sie na gorze ekranu "E" tzn ze internet sie wlaczyl czy jak?

a nie jest to czasem EDGE?

Kamson 30.08.2008 11:06

Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego pada do komputera (wejście przez USB najlepiej)? Najlepiej takiego na wzór pada z Play Station.
W cenie do 100zł i żeby sie nie rozwalił po kilku miesiącach.

Proud 30.08.2008 11:19

jak wrzucić jakieś pliki na rapidshera?? albo inny serwer??

edit: dzięki DrewniaQ & Reksio33

pozdr

DrewniaQ 30.08.2008 11:26

rapidshare to szajs, jak nie masz konta i nie płacisz.

Możesz używać: www.wyslijto.pl www.plikus.pl http://www.sendspace.pl/ i klikasz upload czy wyślij i wybierasz co!

Nowohucianin^^ 30.08.2008 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 595285)
Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego pada do komputera (wejście przez USB najlepiej)? Najlepiej takiego na wzór pada z Play Station.
W cenie do 100zł i żeby sie nie rozwalił po kilku miesiącach.

Oblukaj TO.! :)

a jak nie to Zapraszam na giełdę :) ja kupiłem takiego pada za 70zł z 4lata temu i sie trzyma :}

Kamson 30.08.2008 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 595310)
Oblukaj TO.! :)

a jak nie to Zapraszam na giełdę :) ja kupiłem takiego pada za 70zł z 4lata temu i sie trzyma :}

Ale chodzi mi o jakiś konkretny model, godny polecenia :)

R33 30.08.2008 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 595297)
rapidshare to szajs, jak nie masz konta i nie płacisz.

Możesz używać: www.wyslijto.pl www.plikus.pl http://www.sendspace.pl/ i klikasz upload czy wyślij i wybierasz co!

polecam www.uploader.pl -> kilkasz przeglada -> zaznaczasz akceptuj regulamin

Młyniu_Miechów 30.08.2008 12:36

http://www.allegro.pl/item428259292_...arna_wawa.html

brać ją?

nero 30.08.2008 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 595352)

mam identyczna, moja dziewczyna tez.
narazie chodzi bez zarzutow.
wczesniej mialem rowniez liteon nagrywarka chodzila swietnie (3 lata) nagrywajac tysiace plyt :D
ale polecam wybrac sie na gielde komputerowa cena bedzie taka sama a za przesylke nie trzeba placic i nagrywakre ma sie od reki.

Młyniu_Miechów 30.08.2008 12:48

Dzięki Nero :).

Zola 30.08.2008 13:16

Co to za muza?

http://pl.youtube.com/watch?v=aBfFaj...eature=related

dymek_nhs 30.08.2008 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 595320)
Ale chodzi mi o jakiś konkretny model, godny polecenia :)

Najlepiej jakies pady logitecha ja mam ten
http://www.allegro.pl/item414175634_najlepszy_pad_gamepad_do_pc_logitech _gwar2lata_fv.html

i sobie chwale

Zola ta nuta to kawałek Kamyka i Pio - Wisła

filip_wislak 30.08.2008 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 595285)
Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego pada do komputera (wejście przez USB najlepiej)? Najlepiej takiego na wzór pada z Play Station.
W cenie do 100zł i żeby sie nie rozwalił po kilku miesiącach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 595377)

Posiadam identyczny i też go polecam, jednak jeśli chesz na wzór pada do PS to ten się trochę różni (napewno jest mniejszy sporo), dobre są też pady Sony (wiem bo kumple mają).

PS. Ktoś pytał dosyć dawno temu czy da się zmienić podział GB na partycje w kompie bez formatowania, chyba padła odpowiedź... szukałem, ale nie znalazłem tego pytania, może ktoś wie jak to zrobić ??

Ksawery 30.08.2008 14:50

Jaka drużyna go wykonuje i jak nazywa się ten kawałek w oryginale (nie, nie chodzi mi o Arkę)
http://www.youtube.com/watch?v=bVEkCIIDGV4

Już znalazłem ;) Ale jakby ktoś jeszcze nie wiedział to: BH Fanaticos - Nas Stav

AOT 30.08.2008 15:05

kibice repry Bośni i Hercegowiny - BHFanaticos - Nas Stav

kormi 30.08.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip_wislak (Post 595417)
Ktoś pytał dosyć dawno temu czy da się zmienić podział GB na partycje w kompie bez formatowania, chyba padła odpowiedź... szukałem, ale nie znalazłem tego pytania, może ktoś wie jak to zrobić ??

Panel sterowania->Narzędzia administracyjne->Zarządzanie komputerem->Zarządzanie dyskami

gianbuffon 30.08.2008 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 594828)
po instalacji nowego systemu nie wyswietlaja sie informacje we wlasciowsciach-podsumowanie. wie ktos jak mozna to wlaczyc? bede bardzo wdzieczny za pomoc:)

podbijam. prosze o pomoc:)

4fan_player 30.08.2008 17:42

Jest jakaś możliwość żeby Radio Kraków odebrać na Pomorzu?

DrewniaQ 30.08.2008 18:25

Internet, www.radio-krakow.pl

rafiABG 30.08.2008 19:22

Ostatnio kupiłem LG KU990 Viewty i niewiem jak wyglada sprawa z tym pierwszym ładowaniem baterii ? Jest ktoś biegły w tym temacie ? W instrukcji niema słowem wspomniane o długości pierwszego ładowania :/ Z góry dziękuje :)

uher 30.08.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 595564)
Ostatnio kupiłem LG KU990 Viewty i niewiem jak wyglada sprawa z tym pierwszym ładowaniem baterii ? Jest ktoś biegły w tym temacie ? W instrukcji niema słowem wspomniane o długości pierwszego ładowania :/ Z góry dziękuje :)



Nowe telefony nie wymagają formatowania bateri.

Marcinklon 30.08.2008 20:16

moze mi ktos podac adres stronki z ktorej sciagne mecz Wisła Barca sport live czy jakos tak z gory dzieki z pamieci mi wyleciało

rafiABG 30.08.2008 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 595579)
Nowe telefony nie wymagają formatowania bateri.

Uher czyli nie musze sie bawić w to ładowanie 2 razy po 12 godzin itp.?

Marcinklon 30.08.2008 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinklon (Post 595583)
moze mi ktos podac adres stronki z ktorej sciagne mecz Wisła Barca sport live czy jakos tak z gory dzieki z pamieci mi wyleciało


podnosze
10 znaków

Kamson 30.08.2008 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinklon (Post 595583)
moze mi ktos podac adres stronki z ktorej sciagne mecz Wisła Barca sport live czy jakos tak z gory dzieki z pamieci mi wyleciało

http://www.wisla-video.com/news.php

Marcinklon 30.08.2008 20:29

dzieki Kamson ale to nie ta stronka podbijam

moze mi ktos podac adres stronki z ktorej sciagne mecz Wisła Barca sport live czy jakos tak z gory dzieki z pamieci mi wyleciało

dymek_nhs 30.08.2008 20:35

Cytat:

PS. Ktoś pytał dosyć dawno temu czy da się zmienić podział GB na partycje w kompie bez formatowania, chyba padła odpowiedź... szukałem, ale nie znalazłem tego pytania, może ktoś wie jak to zrobić ??
Program Partition Magic

Cytat:

po instalacji nowego systemu nie wyswietlaja sie informacje we wlasciowsciach-podsumowanie. wie ktos jak mozna to wlaczyc? bede bardzo wdzieczny za pomoc
we własciwosciach czego ??

TSW Fanatyk 30.08.2008 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 595585)
Uher czyli nie musze sie bawić w to ładowanie 2 razy po 12 godzin itp.?

Nie, nie musisz :)

KamiK 30.08.2008 20:45

Jak można zapisać parę stron w PDF'ie w jednym pliku? z góry dziękuję;)

Awe 30.08.2008 20:48

Da się sprawdzić serial na jakim zainstalowany jest dany Windows?

Kamson 30.08.2008 23:38

1. http://www.logitech.pl/produkty/gami...mblepad-2.html
2. http://www.logitech.pl/produkty/gami...illstream.html
3. http://www.logitech.pl/produkty/gami...k-gamepad.html

Który byście wzieli? (Bez patrzenia na cene)

born2b3k 31.08.2008 00:09

w domu mam nr 1 - polecam
bezprzewodowy, z wibra, elegancko sie pyka w PES'a
wybor nalezy do ciebie :)

Uran235 31.08.2008 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 595660)

2 bezapelacyjnie. Mam, korzystam i jestem zadowolony. Wibracje są niepotrzebne, a chłodzenie naprawdę działa. Ponadto obecnie wiele gier to konwersje z X360, więc tutaj chillstream też ma przewagę.

Jednakże podstawowa przewaga chillstreama nad dowolnym innym padem to analogowe spusty. W samochodówkach działają jakbyś miał pedał gazu i hamulca, tego nie ma chyba żaden inny pad, a w wielu grach bardzo się przydaje.

hrabia 31.08.2008 06:21

Gdzie moglibyście polecić jakiś tani nocleg w Krk ? Akaemik albo coś w tym stylu ?

Z góry thx

Manson33 31.08.2008 07:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hrabia (Post 595686)
Gdzie moglibyście polecić jakiś tani nocleg w Krk ? Akaemik albo coś w tym stylu ?

Z góry thx

Może ktoś sypnie Ci cenami, moi znajomi trzy lata temu byli zadowoleni z Schroniska Turystycznego i Pola Namiotowego "EXPRESS" ul. Wrocławska 91; 30-017 Kraków tel./fax 633-88-62

Popatrz na ofertę Bursy Jagiellońskiej na przykład: http://www.bursa.krakow.pl/noclegi/p...FR44ZwodKkJQPg

Inne linki info:

http://www.pokoje.info/mpkrakow.html

http://www.123noclegi.info/malopolsk...e-noclegi.html

R33 31.08.2008 13:00

Jest w Krakowie serwis zajmujący się naprawą aparatów cyfrowych firmy NIKON ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl