![]() |
Cytat:
|
mecz Wisły ma byc na Public Sport 1+ (channel 80258)
|
Cytat:
|
|
Tutaj bedzie w jakosci 800 kbps justin/ustream:
http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=6 (jesli masz mniej, nie wchodz...) |
nie dawno pojawil sie nowy serwer moze tam cos znajdziecie
www.ipla.tv |
ALe meczów Wisły tam nie będzie... tam są tylko programy Polsatu..
|
mecz będzie na public sport 1 od 17, szkoda tylko, że orange sport transmituje a nie C+
|
80258 ten kanał nie działa
|
Channel - 80258 działa...
|
jak to nie działa??? właśnie na nim oglądam :/ spróbujcie jeszcze raz
|
80258 smiga... wlasnie ogladam
|
pisze ze kanal jest wylaczny
|
mi również
|
80258 nie działa
|
Zdechnięty i nie działa - 80258
|
sprobujcie z tego linka: http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
|
Działa, dzięki. W sumie nie wiem jak to możliwe, ale ważne, że działa :D.
|
"Rastaman nigdy nie kłamie, choć nie zawsze prawdę powie..."
Działa :):) |
nie moge znalesc tego kanału.. public sport.. jak go znalesc na sopcascie?
|
Cytat:
jjjbg! |
jaki jest adres z public sport I? bo z linka mi nie wyszukuje. pusty pasek jest, podajcie prosze numer adresu
|
sprobuj wpisac: sop://s0pcast.soccer-live.com.pl:3912/80258
|
dzieki, działa
|
INFO OD NADAWCY:
"jeżeli numery kanałów do moich transmisji będą podawana (jako tekst) nie podając nazwy kanału (Kanał "Public Sport 1+" lub "Public Sport 1 ") mecze tych drużyn nie będą transmitowane http://soccerlive.i-fora.net/images/...on_exclaim.gif Dotyczy to także forów klubów ekstraklasy, ja obserwuję od pewnego czasu wszystkie fora klubów i wiem gdzie najwięcej dochodzi do takiej sytuacji. Na forum jednej z drużyn "z górnej półki" niemal przed każdym meczem dochodzi do takich sytuacji, jeżeli prośba by podawać dobrą nazwę nic nie da. W listopadzie mecze tej (nie ważne dom czy wyjazd) nie będą transmitowane " TAK CIĘŻKO PODAĆ NAZWĘ!? Nie wpisujcie gołych numerków.:evil: |
Nadawco...
|
nie ma ktoś informacji czy kroi się jakaś transmisja jutrzejszego meczu przez Sopcasta ? Mozna by było luknąc w pracy :)
|
A bedzie wogole transmisja w TV z tego meczu?
|
na tvp sport jest
|
A nie wiecie czy tak jak wcześniejszy mecz, będzie transmitowany na tvp kraków ?
|
Nie orientuje się ktoś czy będzie retransmisja? Bo mam na 15 do roboty i sobie nie obejrzę całego meczu :P
|
Cytat:
|
na necie mozna gdzieś ogladnac mecz Wisełki??
|
Przez stronę TVP Sport
|
Cytat:
Tak mecz będzie transmitowany na PUBLIC SPORT 1 [ 450 kb/s] kanał - 11028 |
A retransmisję w necie da się gdzieś zobaczyć?
|
trzeba sie rejestrowac albo płacic na stronie tvp sport zeby ogladac mecz?
|
Cytat:
|
Ten mecz tak jak w poprzedniej rundzie też będzie pokazywany w TVP Kraków?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl