Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

1q2 29.07.2009 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 770123)
Tak widocznie to ocenia. I moze nawet ma racje. Z tego co pamietam, Dinamo mimo wszystko staralo sie cos z nami grac i nawet gralo, podczas gdy Levadia przez 3/4 dwumeczu glownie wybijala pilke byle na uwolnienie.

Troche wiecej bedzie mozna powiedziec, po kolejnych meczach Levadii. Jak pamietam, Valarenga na runde przed Wisla, uporala sie z wicemistrzem Austrii, natomiast Tbilisi wyeliminowalo zawsze przyzwoita Slavie Praga. Zobaczymy co zrobi Levadia z Debreczynem.

Może i ma , może i nie ma - nie wiem czy widziałeś ten wywiad z 'ekspertem' ale ekspert że tak powiem miał jasne zdanie - Skorża won - Smuda tak.Oczywiście może mieć swoje zdanie ale jak już jedzie czasami Heńka i słynnymi dwoma meczami to ja przypuszczam że to bardziej pachnie agitką niż oceną.

Nikt nie chce przyjąć do wiadomości że ta cała śmieszna Levadia od kilku lat przed nikim nie pękła w pucharach ale fakt jest 1 niezaprzeczalny - tak szybko to nas nikt nie wyautował, ale już skopanie Skorży, umniejszając poprzednie klęski są wd mnie zupełnie nie na miejscu.
To nie czas i nie miejsce by dyskutować czy większa wtopa była z Valerengą, Dbilisi czy Levadią - wszystkie były bolesne jak cholera, i może losowo jedna z nich powinna się zdarzyć ale nie wszystkie trzy.

A wracając do tematu i bazując na różnych informacjach to jeśli Skorża da swoją głowę za Kazimierskiego to ja nie będę za nim płakał.
Pomijając plotki to naszego trenera bramkarzy nie broni nic.Jego kadencja to upadek Pawełka i nijakość Cebanu.
Ja już mam pretensje do Skorży że sam nie podziękował Kazimierskiemu, bo w biznesie jakim niewątpliwie jest piłka nie ma miejsca na kolesiostwo i sentymenty a nasz trener bramkarzy nie dość że nie ma żadnych sukcesów to ma straszne wtopy - Gdzie jest dla mnie jasne że akurat klęska z Levadią to nie Pawełek ale żenua w pomocy/ataku.
Tyle że akurat Skorży wd mnie to można wybaczyć(bo ma wyniki mimo tego) i liczyć że jako trener na dorobku, wyniesie z tej klęski, tak odpowiednie wnioski co do swojej osoby, jak i nie dopuści by to w przyszłości miało miejsce.

Eustachy 29.07.2009 01:35

1q2

Nie widzialem wywiadu. Uznalem jedynie jego argument, ze tamte zespoly byly jednak silniejsze od Levadii. Jest to subiektywne ocena, ale mysle ze wielu sie z tym zgodzi.
Zreszta sam napisales, ze jeszcze nikt nigdy nie wyeliminowal Wisly na tak wczesnym etapie i to sprawia, ze tallinska kleska staje sie najbolesniejsza ze wszystkich wtop. Gdyby tak jeszcze porownac budzety wszystkich trzech pogromcow, to ogromne dysproporcje na niekorzysc Levadii sprawiaja, ze to wlasnie ich nalezy wskazac jako teoretycznie najwiekszych leszczy.
No, ale miejmy nadzieje, ze Levadia pojedzie Debreczyn i bedzie to takie umniejszenie naszej obecnej kompromitacji :D

Co do Iwana, to szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia jakie pobudki mu przyswiecaja. Jesli juz zakladac agitke, to chyba predzej aprobowalby kandydature Lenczyka, z ktorym swego czasu tworzyl sztab szkoleniowy w Wisle.
Moze byc jednak tez tak, ze jako kibic czuje sie po prostu mega zawiedziony i juz nie wierzy w Skorze, wierzac tym samym, ze Smuda jest w stanie wypracowac lepsza organizacje gry i w tym momencie zarzucanie mu roznych niecnych intencji, to zwyczajne nieporozumienie :>

A co do wspolpracownikow Skorzy, to jego slepa wiara w te osoby jest co najmniej zdumiewajaca. Juz za niejakiego Andrzeja B. byl ponoc sklonny dac sobie uciac glowe. Teraz widocznie zaklada nieomylnosc we wlasnej ocenie Kazimierskiego, jak widac przez inne osoby ocenianego zgola inaczej.
W przypadku Janasa upor Skorzy jest jasny - to po prostu jest syn czlowieka, ktory "stworzyl" pilkarskiego Skorze. Ale skoro w klubie postanowiono RJ oszczedzic, to wydawaloby sie, ze JK Skorza moglby sobie i Wisle odpuscic.

emjot 29.07.2009 07:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 770300)
Chyba faktycznie coś jest na rzeczy z tym, że za porażkę mają zapłacić wszyscy
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...waniku,1345233

jest wina
musi być kara

yoda79 29.07.2009 07:37

I myślicie,że nasi gwiazdorzy zgodzą się na jakąś obniżkę płac badź coś w tym stylu?
Wątpię...
Im starszy jestem tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że nie ma zawodników-Wiślaków, są tylko zawodnicy,którzy grają w koszulce z Białą Gwiazdą i reprezentują ją. Chciałbym dodać godnie,ale to już byłaby przesada.
A co do Skorży-czas wreszcie na decyzje,gdyż "lepsza zła decyzja niż brak decyji". Stan zawieszenia nie może dłużej trwać,tym bardziej,że liga za pasem.

piotrek11111 29.07.2009 08:26

Po trwającej kilka dni analizie przyczyn porażki w dwumeczu z Levadią Tallin władze klubu zadecydowały, że trener Maciej Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego trenera Wisły Kraków.

Władze klubu uznały, że winę za przegraną z Levadią Tallin ponosi sztab szkoleniowy i pierwsza drużyna Wisły Kraków. W związku z tym w stosunku do nich zostaną wyciągnięte konsekwencje finansowe. Jednocześnie władze klubu zadecydowały, że trener Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego trenera Wisły Kraków.

Przeprowadzona analiza wykazała też, że dotychczasowy model organizacyjny struktury klubu nie zdał egzaminu. W związku z tym powstaje konieczność wypracowania nowego modelu funkcjonowania klubu.

Wisła Kraków SA

zielak14 29.07.2009 08:28

Bravo !!! Maciek Zostaje !!! Jedziemy Po Mistrza !!!

Edo 29.07.2009 08:43

Jedziemy po Mistrza i co dalej? Czy to Dalej będzie Maciejem? Ja myslę że klub powinien zacząć szukać lepszych rozwiązań. NO i mam nadzieję że zostanie Bednarz!

emjot 29.07.2009 08:47

najgłupsza z możliwych decyzji.
I jeszcze za nią zapłacimy.
ps. znaczy to że Bednarz out a Skorża będzie decydował o transferach?
Przypomnę transfery Kasperczaka....

zielak14 29.07.2009 08:48

z nim zdobyliśmy dwa Mistrzostwa Polski... o czym my gadamy... o bednarz taki dobry ? ja tam jestem za tym zeby go wywalic... moze i sciagnal Kirma, Alvareza, Marcelo... ale ciagle czekamy na bramkarz... 21 sztuk juz testowanych ? nie podoba mi sie w tym piśmie to, żę wszystko jest zrzucone na trenerów i piłkarzy

siara 29.07.2009 08:48

Czyli zaczynamy "wielką wyptrz..." może to i dobrze.
Zawodnicy pozbawieni premi za "majstra" zapewne bedą szukać nowych pracodawców..
I krzyz na drogę....
Dośc bezkarności

Ogin 29.07.2009 08:48

pierwszy raz odkad pamietam w rzadach Tele-Foniki zostala podjeta dobra decyzja a nie podyktowana emocjami itp :) Widze ze nasz wlasciciel uczy sie na bledach

zielak14 29.07.2009 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 770333)
najgłupsza z możliwych decyzji.
I jeszcze za nią zapłacimy.
ps. znaczy to że Bednarz out a Skorża będzie decydował o transferach?
Przypomnę transfery Kasperczaka....

trzeba sciagnac dobrego dyrektora sportwowego za bednarza... patrzac na taki lech.... jakie mieli transfery jak mieli jeszcze tamtego dyrektora ?RENGIFO STILIC LEWANDOWSKI PESZKO MURAWSKI... nie mam pytan./.. zaby u nas znow tak byla ze pół kadry narodowej to wisła

qubu 29.07.2009 08:50

A na kogo ma być zrzucone? Nie jest przecież winą Bednarza, czy Wilczka, że przegraliśmy z Levadia.

zielak14 29.07.2009 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 770335)
Czyli zaczynamy "wielką wyptrz..." może to i dobrze.
Zawodnicy pozbawieni premi za "majstra" zapewne bedą szukać nowych pracodawców..
I krzyz na drogę....
Dośc bezkarności

oni tez są ludżmi i ich też bolała ta porażka tak samo jak i nas. co ma powiedziec taki głowa, piotrek paweł brozkowie... tak samo kochaja wisłe... całe życie tu grają !

zielak14 29.07.2009 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qubu (Post 770338)
A na kogo ma być zrzucone? Nie jest przecież winą Bednarza, czy Wilczka, że przegraliśmy z Levadia.

a bramkarza ktoś załatwił skorża nie jest za to odpowiedzialny... środkowy obranca, prawy ? jop to była pomyłka... to samo łobodzinski czy piotrek na prawej obronie... to nie jest skład na LM...

flamengista 29.07.2009 08:53

Wiadomo, że nic nie wiadomo.

Nie wiadomo, jak długo Skorża zostaje. Może tylko do zimy, a Bednarz (lub nowy dyrektor sportowy) szukać będą teraz nowego szkoleniowca?

Nie wiadomo, na jakich warunkach. Czy jego pozycja jest silniejsza, czy słabsza? Czy zostaje Kazimierski, Janas i włoski fizjolog? Czy Skorża będzie miał wpływ na transfery, czy wręcz przeciwnie?

Nie wiadomo, co z zarządem. Kto będzie ratował budżet i w jaki sposób? Kto będzie odpowiedzialny za transfery?

Pisanie w takiej sytuacji, że jest dobrze - jest głupotą. Rozsądny człowiek wstrzyma się z ocenianiem, póki nie będzie wiedział więcej.

Edo 29.07.2009 08:54

Jedziemy po Mistrza i co dalej? Czy to Dalej będzie Maciejem? Ja myslę że klub powinien zacząć szukać lepszych rozwiązań. NO i mam nadzieję że zostanie Bednarz!

rav 29.07.2009 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 770333)
ps. znaczy to że Bednarz out a Skorża będzie decydował o transferach?
Przypomnę transfery Kasperczaka....

O letnich transferach już Skorża miał więcej do powiedzenia niż Bednarz (patrz Kirm vs. Bożok, Carlinhos & Braz vs. Alvarez, nie dla Nurkovicia).

emjot 29.07.2009 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 770343)
O letnich transferach już Skorża miał więcej do powiedzenia niż Bednarz (patrz Kirm vs. Bożok, Carlinhos & Braz vs. Alvarez, nie dla Nurkovicia).

o tym też piszę
nie dla Nurkovicia dzięki Jackowi K.
a czy czasem Braz nie był versus Jop :>

to wszystko jest paradne
a Cupiał wygląda na człowieka który nie uczy się na błędach
i nie ma własnego zdania
ps. żeby nie było Kirm na papierze wyglądał lepiej niż Bożok. Co do Carlinhosa nikt nie wie jak gra jak wygląda, ale skrają nieodpowiedzialnością była gra przeciw Levadii bez prawego obrońcy. A tą nieodpowiedzialnością popisał się pan trener uwalając Carlinhosa.

wielka.wisla 29.07.2009 08:58

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_wladz_klubu/
a co to kurka jasna znaczy?

zielak14 29.07.2009 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wielka.wisla (Post 770346)

że jak narazie wszyscy zostają i zapewne zamrożą im premie za mistrza... bednarzowi i wilczkowi sie upiecze...

Marszałek 29.07.2009 09:03

Czyli w sumie nadal nic nie wiadomo, poza tym,że za rok znów w czapę w pucharach, cokolwiek to będzie. Bo Kazimierski rozumiem pracuje nadal, Janas to samo. Czyli ciągłość mizerii zostaje zachowana.

Nehiar 29.07.2009 09:05

Wiadomo, że nic nie wiadomo ... Jestem ciekawy jak dalej sytuacja się rozwinie, ja mam nadzieję, że jednak JK zostanie zwolniony, bo to co on robi to są jaja. Ale i tak najgorsza sytuacja jest walki Skorży z Bednarzem w sprawie transferów, zobaczymy jak to się rozwinie ...

zielak14 29.07.2009 09:05

do janasa chyba nic nie powinnismy miec ale do takiego Kazimierskiego tak... stary chlejus nie trener... taka prawda... w klubie juz ukłądy są...

ToTylkoJa 29.07.2009 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zielak14 (Post 770337)
trzeba sciagnac dobrego dyrektora sportwowego za bednarza... patrzac na taki lech.... jakie mieli transfery jak mieli jeszcze tamtego dyrektora ?RENGIFO STILIC LEWANDOWSKI PESZKO MURAWSKI... nie mam pytan./.. zaby u nas znow tak byla ze pół kadry narodowej to wisła

jakiego tamtego? Ten sam jest u nich do tej pory- Pogorzelczyk.

siara 29.07.2009 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zielak14 (Post 770339)
oni tez są ludżmi i ich też bolała ta porażka tak samo jak i nas. co ma powiedziec taki głowa, piotrek paweł brozkowie... tak samo kochaja wisłe... całe życie tu grają !



a może kochają pieniazki a Wisła to dla nich zakład pracy ?

Wisłę na pewno kochał Reyman....

zielak14 29.07.2009 09:09

widze ze wszyscy tutaj odrazu przyjmuja jak najgorszy scenariusz...

sandomingo 29.07.2009 09:13

Oficjalny komunikat klubu tak naprawdę nie mówi nic.

Po pierwsze-jakie konsekwencje finansowe można wyciągnąć wobec piłkarzy czy sztabu? Nie płacić im wynagrodzenia? Niezgodne z prawem, nawet gdyby to dotyczyło części.Nie sądzę, aby w kontraktach były odpowiednie klauzule, żaden piłkarzyk by się na to nie zgodził.
Niewypłacić premii za mistrzostwo? Jeżeli stosowny zapis jest w regulaminie wynagradzania to ok, w innym razie to niezgodne z prawem.

Po drugie - winny jest sztab szkoleniowy i piłkarze, ale fakt, że wszyscy zostają w połączeniu z tym, co wyżej powoduje, że nie ma wobec nich żadnych konsekwencji.

Po trzecie - i chyba najważniejsze. Nowy model funkcjonowania klubu? To może oznaczać naprawdę wszystko.

Generalnie więc towarzystwo wzajemnej adoracji Skorża-Kazimierski-Janas-piłkarze pracuje dalej.
I to jest jak dla mnie zła wiadomość.

grogoriogreg 29.07.2009 09:18

Teraz tylko ban dla leszekpw za informacje z pierwszej ręki (zdążył już usunąc post, ale pewnie wszyscy go kojarzą).

Dobra decyzja władz, teraz wszystko w nogach piłkarzy, teraz czekamy tylko na info związane z Bednarzem i Wilczkiem.

bondTSW 29.07.2009 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 770358)
Oficjalny komunikat klubu tak naprawdę nie mówi nic.

Po pierwsze-jakie konsekwencje finansowe można wyciągnąć wobec piłkarzy czy sztabu? Nie płacić im wynagrodzenia? Niezgodne z prawem, nawet gdyby to dotyczyło części.Nie sądzę, aby w kontraktach były odpowiednie klauzule, żaden piłkarzyk by się na to nie zgodził.
Niewypłacić premii za mistrzostwo? Jeżeli stosowny zapis jest w regulaminie wynagradzania to ok, w nnymrazie to niezgodne z prawem.

Jest napisane jedynie o zamrożeniu wypłat, a nie ma słowa o nie wypłaceniu premii za MP. Szczegółów nie znamy, a być może wypłacenie tej premii jest odłożone w czasie i zależne od wyników sportowych jakie będzie osiągała Wisła.

matusz 29.07.2009 09:30

Cytat:

Po trwającej kilka dni analizie przyczyn porażki w dwumeczu z Levadią Tallin władze klubu zadecydowały, że trener Maciej Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego trenera Wisły Kraków.


Władze klubu uznały, że winę za przegraną z Levadią Tallin ponosi sztab szkoleniowy i pierwsza drużyna Wisły Kraków. W związku z tym w stosunku do nich zostaną wyciągnięte konsekwencje finansowe. Jednocześnie władze klubu zadecydowały, że trener Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego trenera Wisły Kraków.

Przeprowadzona analiza wykazała też, że dotychczasowy model organizacyjny struktury klubu nie zdał egzaminu. W związku z tym powstaje konieczność wypracowania nowego modelu funkcjonowania klubu.

Kurcze, ale bystrzaki w tych władzach klubu zasiadają:rotfl: Żeby myśleć 3 dni i dojść do wniosku, że za porażkę odpowiadają WSZYSCY:rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 770364)
Jest napisane jedynie o zamrożeniu wypłat, a nie ma słowa o nie wypłaceniu premii za MP. Szczegółów nie znamy, a być może wypłacenie tej premii jest odłożone w czasie i zależne od wyników sportowych jakie będzie osiągała Wisła.

A czytać to ty umiesz? Gdzie tam masz napisane o jakimś zamrożeniu wypłat? Pytam się GDZIE?? Jakim prawem mieliby im zamrozić wypłaty?

rav 29.07.2009 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 770345)
o tym też piszę
nie dla Nurkovicia dzięki Jackowi K.
a czy czasem Braz nie był versus Jop :>

to wszystko jest paradne
a Cupiał wygląda na człowieka który nie uczy się na błędach
i nie ma własnego zdania
ps. żeby nie było Kirm na papierze wyglądał lepiej niż Bożok. Co do Carlinhosa nikt nie wie jak gra jak wygląda, ale skrają nieodpowiedzialnością była gra przeciw Levadii bez prawego obrońcy. A tą nieodpowiedzialnością popisał się pan trener uwalając Carlinhosa.

Nie, raczej nie tak.

Nie dla Nurkovicia dzięki Maciejowi Skorży i Jackowi Kazimierskiemu. K. nie miał zbyt wysokiego mniemania o Nurkoviciu, a S. chciał bramkarza, który praktycznie z miejsca wejdzie do bramki za Pawełka. Bednarz zakładał możliwość ściągnięcia tylko konkurenta dla Pawełka. Nurković do tego pasował.

Braz nie był vs. Jop.

Co do Kirma - faktycznie lepszy niż Bożok.

O Carlinhosie nie chcę pisać...

DominoForza 29.07.2009 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 770358)
Oficjalny komunikat klubu tak naprawdę nie mówi nic.

Po pierwsze-jakie konsekwencje finansowe można wyciągnąć wobec piłkarzy czy sztabu? Nie płacić im wynagrodzenia? Niezgodne z prawem, nawet gdyby to dotyczyło części.Nie sądzę, aby w kontraktach były odpowiednie klauzule, żaden piłkarzyk by się na to nie zgodził.
Niewypłacić premii za mistrzostwo? Jeżeli stosowny zapis jest w regulaminie wynagradzania to ok, w innym razie to niezgodne z prawem.

Po drugie - winny jest sztab szkoleniowy i piłkarze, ale fakt, że wszyscy zostają w połączeniu z tym, co wyżej powoduje, że nie ma wobec nich żadnych konsekwencji.

Po trzecie - i chyba najważniejsze. Nowy model funkcjonowania klubu? To może oznaczać naprawdę wszystko.

Generalnie więc towarzystwo wzajemnej adoracji Skorża-Kazimierski-Janas-piłkarze pracuje dalej.
I to jest jak dla mnie zła wiadomość.

kuzwa zawsze potraficie znalesc dziure w calym :P,nie wiem czy sa w jakims innym PL klubie tak wymagajacy kibice jak w Krakowie
ch*j wie a moze bedzie oznaczac to jakas mala rewolucje (pozytywna)

sandomingo 29.07.2009 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 770364)
Jest napisane jedynie o zamrożeniu wypłat, a nie ma słowa o nie wypłaceniu premii za MP. Szczegółów nie znamy, a być może wypłacenie tej premii jest odłożone w czasie i zależne od wyników sportowych jakie będzie osiągała Wisła.

W komunikacie opublikowanym na stronie oficjalnej nie ma mowy ani o zamrożeniu wypłat ani o niewypłacaniu premii.

iiYama 29.07.2009 09:39

Przede wszystkim pozytywnym jest z pewnością fakt, że Cupiał chyba po raz pierwszy nie podjął w tak istotnym momencie decyzji pod wpływem emocji, lecz przekalkulował różne opcje, wysłuchał stron, i zdanie kończące wygłosił po analizie sytuacji jaka zapanowała w jego firmie. Daje to nadzieję że lata nerwówki i impulsywności Cupiała mamy za sobą.

Druga rzecz która rzuca się w oczy to fakt że Skorża, również jako pierwszy w historii, potrafił obronić swoje stanowisko ( na ten moment oczywiście ). Jeśli wierzyć doniesieniom prasowym i plotkom postawił się i przekonał Boss'a do swoich racji. Jeszcze 2-3 lata temu w takiej sytuacji Skorża by wyleciał z hukiem i przeszkodą nie byłby brak godnych zastępców na horyzoncie. Choćby tymczasowo zastąpił by go T.Kulawik lub K.Moskal.

Skorża nie zgodził się na odejście J.K. i P.T i wykazał się wobec nich lojalnością. Ciekaw jestem czy gdyby sam trener miał polecieć, wyżej wymienieni złożyli by dymisję. Może to był języczek u wagi. Czysto moje dywagacje.

Jednak ciężko wyrokować czy wyrok na Skorżę i tak już zapadł a jedynie został odroczony, czy też ma takie względy i uznanie u Cupiała że ten dał mu nową szansę.

Ciekawi mnie zdanie: Przeprowadzona analiza wykazała też, że dotychczasowy model organizacyjny struktury klubu nie zdał egzaminu. W związku z tym powstaje konieczność wypracowania nowego modelu funkcjonowania klubu.

Po cichu mam nadzieję że słowa te oznaczają nie zwolnienie Wilczka i Bednarza, a zlikwidowanie lub reorganizację działania Rady Nadzorczej. Lub modyfikację ciała podejmującego decyzję o transferach, jako że Skorża z Bednarzem mieli czasem odmienne zdanie na ten temat.

Już na koniec. Dobrym posunięciem moim zdaniem byłoby przesunięcie Wilczka na stanowisko powiedzmy dyr. d/s finansów. Stanowisko prezesa klubu wówczas objęła by osoba o predyspozycjach bardziej managerskich, o świeżych pomysłach i ambicjach. Mógłby być nim nawet z powrotem Cupiał - jak za początków TF w Wiśle.

el Nuero 29.07.2009 09:48

Skorża, Wisła i dokąd dalej idziemy?
 
Ja również, tak jak flamengista i sandomingo, mam pewne wątpliwości. Z jednej strony są duże plusy: nareszcie po porażce nie na w klubie totalnej rozp*** na cztery wiatry, przez co Wisła "zbierałaby się" przez następne kilka lat. Cupiał w dobie kryzysu myśli chyba jeszcze bardziej racjonalnie, niż po Tbilisi. Skorża, współwinny kompromitacji, dostaje szansę naprawienia tego co zepsuł wspólnie z piłkarzami (zarząd tez zresztą "dopomógł" transferami "na czas" :lol: )

I w tym momencie pojawia się ALE: co z ludźmi nieodpowiedzialnymi, jak p. Kazimierski, szeroko krytykowany na tym forum? Czy ktoś taki powinien nadal "ściągać" Skorżę w przepaść? Dalej, czy przy Cupiale nadal urzędują dyletanci typu Krystian Rogala ? Pewnie kibice Ruchu utopiliby go w Wiśle (rzece) za kłopoty, które załatwił "niebieskim". Czy w w klubie zdali sobie sprawę, że przy obecnej polityce - 4 europejskie kompromitacje w ostatnich 7 latach = zarówno katastrofa finansowa dla klubu (przepadła okazja do niezłego zarobku), jak też dla piłkarzy (kto na zachodzie będzie chciał takich patałachów)?

Kwestia kolejna. Co do znaczy, że dotychczasowa polityka się nie sprawdziła:
a - będą transfery gotówkowe, choć nieliczne, ale zawodników starannie wypatrzonych, którzy dobrą grą przydadzą się Wiśle, i nie dadzą plamy w pucharach;
b - praca Jacka Bednarza została oceniona negatywnie i dyrektor sportowy zostanie zdymisjonowany;
c - wprowadzą "zarząd transferowy" - taki jak mają Ziemniaki - gdzie kilka osób będzie przedstawiało plusy i minusy kandydatów na naszych piłkarzy, a ostateczne słowo będzie należało do Bossa;
d - Maciej Skorża poprowadzi drużynę do końca swego kontraktu, a od lata obejmie klub bardziej doświadczony trener, który nie dopuści do 5 europejskiej kompromitacji Wisły w tym 10-leciu.

Pablo84 29.07.2009 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zielak14 (Post 770340)
a bramkarza ktoś załatwił skorża nie jest za to odpowiedzialny... środkowy obranca, prawy ? jop to była pomyłka... to samo łobodzinski czy piotrek na prawej obronie... to nie jest skład na LM...

****A, ALE TO JEST SKŁAD BY PRZEJŚĆ DRUŻYNE PÓLAMATORSKĄ Z ESTONII!

rafalek 29.07.2009 10:09

Czyli poprostu nasze dziennikarzyny omamiły Cię już swymi wypocinami? Levadia to nie jest drużyna półamatorska, mimo iż mają dopiero 10 lat i grają w takiej lidze. Pokonali w pucharach Holenderskie Twente Enshede, przegrali JEDNĄ BRAMKĄ z Newcastle i o ile sie nie myle bramkami na wyjeździe z Crveną Zvezdą Belgrad. Jeżeli to są wyniki drużyny połamatorskiej, to my chyba jestesmy drużyną podwórkową. Nie zapominaj, że mimo wszystko oni byli w środku sezonu, a my w środku przygotwań do niego - a to robi sporą różnicę.

Marszałek 29.07.2009 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 770377)
****A, ALE TO JEST SKŁAD BY PRZEJŚĆ DRUŻYNE PÓLAMATORSKĄ!!

Iluż to chłopców z Levandii jest amatorami?Nie chce bynajmniej nikogo wybielać ale tam nie ma chyba,żadnego amatora. Poza tym żeby była jasność, z trenerem, który mówi,że o sile drużyny przeciwnej przekonał się dopiero w czasie meczu możemy co najwyżej dzielić w słabiutkiej polskiej lidze. No ale zważając na różne okoliczności około sportowe, lepiej w sumie,że na razie został, bo byłoby niepotrzebne zamieszanie a na nic lepszego na ławce nas obecnie nie stać. Poza tym jeszcze kopacze fochy by stroili, bo trener nowy mógłby im się nie spodobać. Tak więc kisimy się dalej w tym samym.

bondTSW 29.07.2009 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matusz (Post 770366)
A czytać to ty umiesz? Gdzie tam masz napisane o jakimś zamrożeniu wypłat? Pytam się GDZIE?? Jakim prawem mieliby im zamrozić wypłaty?

A ślepy synku jesteś? ja mam Ci pokazywać gdzie co jest napisane. Przeczytaj dokładnie news'a na TWSD. Tam jest napisane o zamrożeniu premii za MP i tym się sugerowałem.

Cytat:

W komunikacie opublikowanym na stronie oficjalnej nie ma mowy ani o zamrożeniu wypłat ani o niewypłacaniu premii.
na oficjalnej nie ma, jest jedynie komunikat. Wspomnieli o tym na TWSD.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl