Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

Stavanger 03.11.2009 13:22

25 punktów na 50 to 50%. 50%>30% więc tak:D

nosu 03.11.2009 13:55

arkusz : http://bi.gazeta.pl/im/3/7216/m7216183.pdf
odpowiedzi: http://bi.gazeta.pl/im/2/7216/m7216182.pdf

około 90% mam, łatwa była

Mateuusz 03.11.2009 15:10

a ja się będę modlił o 30%..

Kibic_1906 03.11.2009 15:42

Ja mam około 40% , a nic się nie uczyłem więc jestem zadowolony :)
Mam tylko nadzieję że w maju matura będzie na podobnym poziomie :)

nosu 03.11.2009 15:51

Moim zdaniem ta matura była bardzo łatwa. Dla mnie jeżeli ktoś nie miał komisa, a przeszedł dalej do następnej klasy w szkole średniej, wynik poniżej 50% jest porażką.


* Chodzi mi o tych, którzy są w profilu matematycznym.

igortsw 03.11.2009 16:04

Pod koniec listopada biorę jako dodatkowy rozszerzoną, dobrze że test był taki a nie inny bo mnie troche zdopingował do nauki, niby 80% bez nauki to dużo, ale jakby dzisiejszą wiedzę przełożyć na poziom rozszerzony to może być naprawdę marnie...

Misiek570 03.11.2009 16:14

Ja tylko pragnę aby głowna matura była na takim poziomie, bo wtedy nie bede sie martwił o wynik.

_gilardino_ 03.11.2009 16:33

Może będę miał 30% :D...może 15-18 pkt na oko

ArturTS 03.11.2009 16:43

Z matury próbnej którą mieliśmy na prośbę dyrektora w naszej szkole, a była wykonana przez chyba OKE miałem 14 %. Teraz liczę na 50% :D Szczerze, to jestem bardzo miło zaskoczony poziomem. Jestem humanistą, ale zadania nie były aż takie trudne dla mnie [nie wszystkie :D]

DominoForza 03.11.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 811802)
Może będę miał 30% :D...może 15-18 pkt na oko

nareszcie ktos normalny :P ja to samo :D

kubawislak 03.11.2009 16:46

Proszę was nie mówcie publicznie, ze była łatwa, bo nam dopier*** taką potem, że ni chu**
ponad 40%. Nie mówcie, ze była łatwa, wystarczy, że w tamtym roku powiedzieli, ze mieli łatwą z polskiego i teraz nam wsadzą!

pozdi91 03.11.2009 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 811806)
nareszcie ktos normalny :P ja to samo :D

ja nie inaczej :D damy radę!

WISŁAZWE 04.11.2009 17:02

A jak to jest z tymi zadaniami otwartymi za podanie danych są jakieś punkty czy nie??
Ja też liczę na 30 %. :D

DominoForza 04.11.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 812170)
A jak to jest z tymi zadaniami otwartymi za podanie danych są jakieś punkty czy nie??
Ja też liczę na 30 %. :D

sa :P za rusunek ,wypisanie Dane ,Szukane

MasterCarl 04.11.2009 17:58

a u mnie 16pkt za zamkniete co daje juz 32% :D z otwartych niby nie zrobilem tylko dwoch zadan ale pozostale zle wiec licze na ok 5-8pkt. bez nauki oczywiscie ;] ciesze sie ze przynajmniej to 30% jest bo za to oceny nam wstawiają. ale ogolnie matura latwa, gdybym sie przygotowal to mysle ze 80-90% to minimum by bylo

TSman 04.11.2009 18:05

nie licze nawet na 30%
ogolnie rzecz biorac w zamknietych to polowa to byl totolotek a jak chodzi o zadania otwarte to szukalem punktow na sile :D rysowałem wykresy, wypisywalem dane, szukane itp :D

jebac matematyke :/

DominoForza 04.11.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 812188)
nie licze nawet na 30%
ogolnie rzecz biorac w zamknietych to polowa to byl totolotek a jak chodzi o zadania otwarte to szukalem punktow na sile :D rysowałem wykresy, wypisywalem dane, szukane itp :D

jebac matematyke :/

mogles zastosowac system ABBA - A,B,B,A

martin_6 04.11.2009 18:21

No nie żartujcie, że nie zdacie. Przecież na te 30% to jest w stanie napisać średnio rozgarnięty gimnazjalista :P. Nie ma wyjścia, tylko trzeba siąść do nauki, bo naprawdę to co jest na podstawie, to banał, czyste podstawianie do wzorów, które są w kartach wzorów. Jak trochę posiedzicie, to nie ma siły, żebyście nie zdali :)

Arkas 04.11.2009 18:49

Gdyby taka będzie w maju, to elegancko. Na oko 65% będzie. Jedynie otwarte były ciężkie, tych z udowodnij to nawet nie tknąłem. Najgorsze jakie może byc:P

WISŁAZWE 04.11.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 812180)
sa :P za rusunek ,wypisanie Dane ,Szukane

No to elegancko, to myślę że 30 % bardziej realne.

Jeżeli podobny poziom będzie w maju to będę raczej spokojny, bo do tej matury się bardziej przygotuje.

alterego 04.11.2009 21:09

to że ktoś nie umie matematyki nie czyni go humanistą;) powodzenia życzę, ja już na szczęscie mam to za sobą:]

Ola7 14.11.2009 12:55

Sprzedam vademecum do geografii (matura 2009), do odebrania jutro na meczu kosza (czy w innym terminie).

Cena do uzgodnienia.

TSman 24.11.2009 11:44

pisał ktoś dzisiaj polski?

igortsw 25.11.2009 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 821034)
pisał ktoś dzisiaj polski?

pisał,pisał...:>

Ogólnie jak usłyszałem ze Kordian to pomyślałem, że leże, bo to jedna z niewielu książek której nie czytałem (nawet streszczenia) naszczęście była również Lalka którą przeczytałem w pełnej wersji, fragment dość pomocny, moze troche mało odnisołem sie do książki ale ogólnie jestem zadowolny.

A jak dzisiejsza matma?

Ja skończyłem 20 minut temu i na świeżo refleksje: zamknięte trudnijesze niz ostatnio, a otwarte łatwiejsze.

Zrobiłem wszytko ale dowiedziałem się ze już sie walnełem nieznacznie z obliczeniami w dwóch i zamiast graficznie zrobiłem po swojemu (u nas w klasie zaledwie kilka osób na 37 zrobiło graficznie). Dla mnie też głupie było zadanie z fizyki, nie potrzebnie wprowadziłem s,v,t zamiast zwykłego x,y zaczełem się bawić wzorami z fizyki i wyszło mi równanie - dziwne równanie:D

Ogólnie licze na 85-90%

P.S. Strach zagląda w oczy bo w piątek matma roszerzona:shock:

_gilardino_ 25.11.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 821491)
pisał,pisał...:>

Ogólnie jak usłyszałem ze Kordian to pomyślałem, że leże, bo to jedna z niewielu książek której nie czytałem (nawet streszczenia) naszczęście była również Lalka którą przeczytałem w pełnej wersji, fragment dość pomocny, moze troche mało odnisołem sie do książki ale ogólnie jestem zadowolny.

Żeby zdać maturę z Polskiego nie trzeba czytać lektur:-) Sam nie przeczytałem żadnej przez całe liceum a wczorajsza matura poszła całkiem nieźle. Tak na prawdę w zupełności wystarczają streszczenia a nawet i bez nich można wiele napisać opierając się o zamieszczone fragmenty.

damianol1991 25.11.2009 14:04

Koledzy ma ktoś pracę:" Motyw rycerza w literaturze i malarstwie" albo inne w tym stylu?

!!IRIVER!! 25.11.2009 14:25

Co było na rozszerzonym polskim? :P

TSman 25.11.2009 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 821491)
pisał,pisał...:>

Ogólnie jak usłyszałem ze Kordian to pomyślałem, że leże, bo to jedna z niewielu książek której nie czytałem (nawet streszczenia) naszczęście była również Lalka którą przeczytałem w pełnej wersji, fragment dość pomocny, moze troche mało odnisołem sie do książki ale ogólnie jestem zadowolny.

Temat typowo ku*ewski :lol: w pewnym momencie poniosla mnie fantazja i zacząłem wylewać swoje zdanie na temat blachar, dziwek, kurew etc.

Co do matmy... :-/:-/:-/ Licze na jakieś 15%

A jutro angielski który też sprawia mi trudność. Ku*wa! Nie wyobrażam sobie tego co będzie w maju :-) je*ać to!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 821596)
Posiada ktoś odpowiedzi ze wczorajszego polskiego/ dzisiejszej matematyki?

w dzisiejszej wyborczej byl polski, jutro bedzie matma!

grzesiek632 25.11.2009 14:56

Posiada ktoś odpowiedzi ze wczorajszego polskiego/ dzisiejszej matematyki?

Ogólnie to polski wczoraj był jak dla mnie pojeb++y a dzisiejsza matme to wszystkie ABCD przepisałem od koleżanki... ot cala matura.. i zgadzam ie z kolegą wyżej: je*ać to!:-)

igortsw 25.11.2009 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 821595)
A jutro angielski który też sprawia mi trudność.

Nas oszczędzili - piszemy wszystki matury z Operonu oprócz angielskiego:p

_gilardino_ 03.12.2009 16:40

Polecacie repetytoria z wydawnictwa operon :) ?

Misiek570 03.12.2009 16:57

Cytat:

Polecacie repetytoria z wydawnictwa operon ?
Zależy do jakiego przedmiotu. Mam do matmy ktore sobie bardzo chwale jednak w repetytorium do historii nie pasuje mi troche układ tematyczny. Co nie zmienia faktu, że jest w nim bardzo duzo przydatnych informacji(800str). Jak Cie interesuje historia to porozgladaj się za innymi, a potem sam zdecyduj. Pozdrawiam

Marcin_fan 03.12.2009 17:04

sory może nie w temacie aktualnym ale jakie polecicie repetytorium do geografii ??? zadaje na rozszerzonym..

Jaro1991 03.12.2009 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 825183)
sory może nie w temacie aktualnym ale jakie polecicie repetytorium do geografii ??? zadaje na rozszerzonym..

Ja używam repetytorium z GREGA przy czym ja zdaję Geografię na poziomie podstawowym. Jest tam jednak dużo informacji wykraczających poza mój poziom więc Ciebie pewnie to zainteresuje:-D Ze swojej strony moge powiedzieć tyle, iż to repetytorium jest godne polecenia:)

Marcin_fan 03.12.2009 17:44

aha dzięki. Pytam bo pasuje kupić jakies repetytorium i " powoli " zacząć się uczyć do matury.. ;D

Proud 03.12.2009 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 825183)
sory może nie w temacie aktualnym ale jakie polecicie repetytorium do geografii ??? zadaje na rozszerzonym..

Operon vademecum :)

wszystko w pigułce.

Marcin_fan 03.12.2009 20:15

oo widzisz :) słyszałem że z Operonu vademecum do gejcy jest dobre ...czekałem tylko na przynajmniej 1 potwierdzenie ;) pozdro

FajQ 03.12.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 825282)
oo widzisz :) słyszałem że z Operonu vademecum do gejcy jest dobre ...czekałem tylko na przynajmniej 1 potwierdzenie ;) pozdro

Mam operona i polecam.Świetne vademecum, wszystko dobrze wytłumaczone, przejrzyste i naprawdę super mi się z niego korzysta.

MK08 09.12.2009 15:56

posiada ktoś prezentacje na ustną z Polskiego na temat: "Literackie i filmowe wizje przyszłości. Przedstaw na wybranych przykładach."

Ola7 09.12.2009 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 825282)
oo widzisz :) słyszałem że z Operonu vademecum do gejcy jest dobre ...czekałem tylko na przynajmniej 1 potwierdzenie ;) pozdro

Ja też korzystałam z operonu do geografii i też mogę polecić.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl