![]() |
Cytat:
sens tracą bezsensowne zgrupowania i przeciwnicy typu Irak lepiej było zagrac jakis mecz w Polsce czy w Europie z dobrą reprezentacją , ale Europa juz sie znudziła leśnym dziadkom z PZPN teraz musza lecieć do Afryki żeby się naj... :) |
fajnie jakby dla Reprezentacji udało sie jeszcze Sebastiana Boenischa załatwic.Mielibyśmy bardzo solidne skrzydła na lata Obraniak - Boenisch
|
Sebastiana Boenischa bym nie bral do reprezentacji nawet jakby mi doplacili.
"Zawsze chciałem grać dla Polski. Mówiłem już o tym przed Euro 2008. Nie interesują mnie jednak powołania do młodzieżówki czy kadry B " Co on do cholery ma do gadania? Reprezetnuje Polske tam gdzie Polska go chce albo wyp****. Chocby to byl Kaka czy drugi Ronaldo...Nie on bedzie wybieral gdzie ma grac. |
Cytat:
|
Przeciez Boenisch gral juz dla Niemiec, wiec dyskusja bezzasadna. Obraniak natomiast jest pilkarzem conajmniej klasy Blaszczykowskiego. Nie wiem, jak niektorzy wogole moga byc tak bezczelni i mowic, ze Ludovic ma tyle wspolnego z Polska co Olisadebe czy Roger...ma korzenie polskie i wedle prawa obywatelstwo mu sie nalezy.
|
że w pierwszej kadrze grał? A skąd Ty takie informacje posiadajesz?
Ale i tak chłop nie ma szans na gre, przeto jest Komorowski, Warzywniak, Golański, Czynówek - THIS IS INTERNATIONAL LEVEL ! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przeciez prawo nie dziala wstecz...sa nowe przepisy, ale Boenisch gral w kadrze mlodziezowej juz ponad roku temu.
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,67...i_Polski_.html - tu niby pisza, ze moze, ale to tworzy dziwne precedensy w takim razie. To juz jakis kompetentny prawnik, zajmujacy sie tego typu sprawami, musialby sie wypowiedziec. Jesli istnieje jeszcze mozliwosc powolania do naszej kadry, to trzeba z tego skorzystac. Chlopak ma ogromny talent. Mozna go tez powolac odrazu(bo to inny przypadek, niz Obraniak), bo obywatelstwo polskie posiada(urodzil sie w Polsce). |
Właśnie w sporcie na TVN tuż po przylocie z RPA wpwiadał się doktor Majewski. Stwierdził że nie odniesie się do wyniuku sportowego, ale napewno było warto pojechać zobaczyć kraj. :shock:
|
Chiny, Sri Lanka, Machu Pichu, zamki nad Loarą, Alhambra, Izrael, Chalcidiki, Forum Romanum, Jukatan, Wielki Kanion, Bajkał, Sardynia, Cote d'Emeraude, Seszele - to tak początek listy miejsc, które chciałbym zobaczyć.
Miglusie z PZPN z żonami pewnie też. Wiele jeszcze fajnych wyjazdów naszych grajków nas czeka. Działaczy of kors też :D |
Cytat:
Pozatym trenera bronią wyniki, a od Euro Leo ich nie ma |
Cytat:
Po drugie - Engel wygrał swoją grupę eliminacyjną, zapewniając awans do MŚ na dwie kolejki przed końcem, a kadra grała naprawdę ładną piłkę (dla przypomnienia: wygrana 3-1 w Kijowie, wygrana 3-2 w Oslo, wygrana 3-0 z Norwegią w Chorzowie i bicie leszczy - jedna klęska 1-4 z Białorusią ale w chwili, gdy był już pewny awans). Po trzecie - mecze EURO 2008 to jedna wielka paranoja, zresztą co by nie mówić, żaden z kołczów na turnieju wiele nie zwojował. Engela broni chyba tylko fakt, że był pierwszym od szesnastu lat, któremu udało się pojechać z kadrą na MŚ... Po czwarte - zgadzam się z myślą zawartą w pierwszych słowach twojej wypowiedzi, ale tylko połowicznie. Czemu? Ano Beenhakker swoim gardzeniem Polakami i ogólnym fochem i wyjebaniem na wszystko - na taki "szacunek" sobie zasłużył. Po piąte - leśne dziadki, Engele, Janasy, Leło i inne tępe pały i złodzieje to kupa chuja i betonu. Dziękuję za uwagę. |
Cytat:
|
Leo od pewnego czasu zaczyna mnie grubo w****iać bo on już nie prowadzi reprezentacji tyko toczy wojne ze wszystkimi(sory za polityczne wcinki ale to taki Jarek co też praktycznie wszędzie ma wrogów).
Nie odróżnia już merytorycznej krytyki od przypieprzania się - ma generalnie wszystko w dupie. Tyle że jest i druga strona medalu - tu się narażę ale ja wole LEEEOOOO(w sensie teraz) niż polską myśl szkoleniową a jest jasne że jego następca będzie jakimś staruchem od leśnych dziadków, bądź totalnym przekrętem i oszustem. Dlatego wiedząc co nas czeka, ja wole poczekać do jesieni bo realnie rzecz biorąc, szanse na awans z 1 miejsca mamy mizerne, choć są, ale na baraże całkiem niezłe. ps. pomijam w ogóle ten nie wiem po kiego grzyba wyjazd a w szczególności mecz z Irakiem...bez kitu grać na czymś takim to....mogliśmy my z Lazio:> |
Sam nie wiem czy to temat do reprezentacji czy do przekrętów...
Beton ciągnie do swoich... http://www.sport.pl/pilka/1,65046,67..._Zimbabwe.html |
Chyba jednak dobrze ze gralismy z RPA a nie Hiszpania bo bysmy sie wstydu najadli..
|
:shock: :shock: nie wiem co tym sądzić:shock: :shock: :shock:
zaczynam tęsknić za Listkiem |
Cytat:
|
Dostalibysmy piatke albo i wiecej wiec tego raczej zwykla porazka nazwac by sie nie dalo
|
Cytat:
Pozostaje czekać na nowego selekcjonera. A co do prezesa PZPN, to lepiej się przyzwyczajmy do aktualnego. Bo on sobie jeszcze porządzi... :| |
PZPN szuka wzmocnien dla kadry w kraju kawy !!! Najciekawszym wzmocnieniem byłby ten lewy obrońca Kasmirski co gra w Deprortivo, teraz sie nim Juve intersuje .Oby nie przespano tej sprawy tak jak Janas z Poldim w 2003 roku.http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...iadomosc.html?
|
Jezus Maria, chyba w PZPN czytają moje posty na tym forum.
Tłukłem ten pomysł od ładnych paru lat, również przy okazji sprawy Rogera - po co na siłę naturalizować nie-polskiego Brazylijczyka, skoro po tamtejszych boiskach biega sporo z polskimi korzeniami? A do tego kilku z nich ma sentyment do ojczyzny ich dziadków, a może nawet po polsku powie parę słów? Już wolę takich Obraniaków niż Rogerów. Choć ogólnie pomysł do przyjęcia tylko wtedy, gdy naszych Brasileiros będzie w drużynie góra 2-3. |
Chritoph Dabrowski, to ciekawy pomocnik i mimo 31 lat bylby to swietny partner dla Mariusza Lewandowskiego.
Na onecie pisza tez, ze wrocila sprawa Aquafresci, bo on jeszcze nie gral dla doroslej reprezentacji Wloch. Wyslac powolania dla tych pilkarzy na sierpien, wczesniej z nimi porozmawiac i zobaczymy co z tego wyjdzie. Obraniak jest juz praktycznie zaklepany, jeszcze nad tym Boenischem trzeba popracowac. |
Acquafresca wybrał, więc coś mu w dupe.
|
Acquafresca chce grać dla Polski?!
- Nie wiedziałam dokładnie, o co chodziło, ale wszystko zaczyna mi się układać w całość. Wokół mojego syna toczyła się jakaś gra. W jej efekcie ktoś coś komuś udowodnił, ktoś postawił na swoim. Jedno jest pewne, gdyby polskiej stronie naprawdę zależało na grze Roberta dla Polski, to pewnie udałoby się go przekonać – twierdzi Ewa Acquafresca, dawniej Murkowska, mama jednego z najlepszych włoskich napastników. http://www.futbol.pl/artykul/55686.html Trzeba porozmawiać z Robertem. Niech jedzie Lato czy ktoś inny ważniejszy, a nie asystent trenera. I niech nie rozmawia z nim 5 minut, pytając tylko czy chce grać czy nie. Trzeba spotkać się kilka razy, porozmawiać o za i przeciw, i wtedy podjąć decyzję. |
Cytat:
Takie rzeczy, to tylko u nas ... |
A siwy będzie rysował jak jak Jacek Gmoch tyle że w Holandii...
http://sport.onet.pl/0,1248770,2005441,wiadomosc.html |
Nadejszły powołania:) - Brożek w nagrodę że jest bez formy i oczywiście Łobo który nigdy w formie nie był.
Niech te leśne dziady jednak skończą tą farsę z Leo. |
Jesli to prawda to niezłe jaja.Kolesiowo tam sie nigdy nie skończy.
http://sport.onet.pl/0,1248770,2020756,wiadomosc.html |
Doktor wiecznie żywy ...
|
z deszczu pod rynne.. i dodatkowo szykuje sie kompromitacja jako gospodarz Euro..
|
jak to zobaczyłem to od razu " oooo ****a"
|
A może po objęciu repry przez doktora poziom narodowego niezadowolenia osiągnie apogeum i doczekamy się pospolitego ruszenia na PZPN? :D
|
Pisalem juz 2 tygodnie temu w innym temacie, ze Majewski jest juz zaklepany(podobnie, jak wiadomy i pewny byl wybor Laty na prezesa PZPN) jako przyszly selekcjoner. Facet podatny na sugestie, bez swojego zdania, bez sukcesow klubowych...czyli idealny kandydat lesnych dziadkow :). Nie dosc, ze przez tych ludzi nasza pilka klubowa zmierza ku przepasci, to teraz chca tez wykonczyc reprezentacje(juz widze te powolania z pewnego klucza), ktora mamy calkiem niezla.
|
Już lepszy był Listkiewicz od tego Laty całego. Ten to taki cwaniak, myśli że jak wybrali go kumple zamiast Bońka który by postawił wszystkich do pionu to on jest fajny...
A jeśli faktycznie będzie ten dziad trenerem, to *uj jakiś protest będzie trzeba zrobic, bo nasza gra zrówna się z poziomem Cracovii... Ta jego zaje*ista taktyka z trzema obroncami rozwala każdy zespół... |
no i brawo
Obraniak powołany! |
Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)
Widać, że Leo kocha Celtic. Ja jednak dałbym kolejną szansę Dudkowi, który nieźle broni w sparingach. Kolejni kandydat do gry w S-Kadrze, to Tomek Kuszczak. Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Marcin Komorowski (Legia Warszawa) Wasilewski może być. Rzeźniczak?! Komorowski?! Co oni tu robią? Podobno nasza Ekstraklasa słaba jest, a oni nawet tam nie mogą się przebić... Żewłakow już stary, można następcy szukać, ale...lepszy on niż Polczak:D Jodłowiec raczej na rezerwę, Bosacki też nie jest pewnym punktem obrony. Chyba Leo che przetestowac bramkarzy:D Brakuje Głowy, Baszcza, Piotrka Brożka. Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Dariusz Dudka (Auxerre), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Jacek Krzynówek (Hannover 96), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (Lille OSC), Jakub Wilk (Lech Poznań) Coś mało tych Polaków. Roger won! Obraniak chociaż korzenie ma poslkie:) Krzynówek stary, Łobo wiadomo. Za Wilka wolałbym już Peszkę. Przydałby sie Małecki, a Zieńczuk jest chyba mimo wszystko lepszym piłkarzem od Krzynówka. Za Rogera dałbym Iwańskiego. Napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Paweł Brożek (Wisła Kraków) Saganowski? Czemu? Dlaczego? Jest Wichniarek chociażby. Ebi też siedzi na ławce, a w kadrze i tak gra. W sumie to jestem dumny, że w ogóle podjąłem się oceny tych powołań. Zrobiłem to fatalnie, ale...wybór LEO!!!! był jeszcze gorszy:D |
Cytat:
ROTFL! Tak mozna podsumowac twoje wynurzenia. Zewlakow za stary? To najlepszy polski obronca i mam nadzieje, ze dogra do EURO 2012. Tomek Kuszczak, to trzeci bramkarz Man Utd(czyli nie ma prawa byc powolywany do kadry). Marcin Wasilewski, to zdaje sie, ze najlepszy prawy obronca ligi belgijskiej :). Zienczuk lepszy od Krzynowka :D? Jacek to juz jedna z legend polskiej pilki. Saganowski, to naturalny wybor, ale obok Brozka, Lewandowskiego, Zurawskiego i Wichniarka, a nie Smolarka ktory od roku nie gra w pilke. Niektore oczywiscie bardzo dziwne powolania(Komorowski, Rzezniczak, zamiast Marcina Kowalczyka, Gancarczyka, czy Piotra Brozka? Kiepski zart). O Bosackim nie mowie, bo to nie jest pilkarz klasy reprezentacyjnej i nigdy nie byl. |
Tez ciężko mi zrozumieć dlaczego, powoływany jest drugi bramkarz Celticu, a nie drugi bramkarz Realu Madryt. Dlaczego nie ma Kosowskiego? Przecież on od roku świetnie radzi sobie w mocnej lidze cypryjskiej. Chyba nikt poza Beenhakkerem nie uważa go za gorszego od Wilka?! Żurawski też przecież regularnie strzela bramki. Komorowski to też przecież jakiś dramat. Jodłowiec lepszy od Głowy?!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl