![]() |
Zna ktoś jakieś stronki na których jest napisane np o kontuzjach,braku zawodnika z powodu kartek itd
Z góry dzięki |
Moj kupon za 10 zl
Kurs: 31.56 Zakładana wygrana: 284.00 zł Korona - Turek 1 Kapfenberg - Salzburg 2 CS Brugge - Tubize1 PSV - Utrecht 1 Schalke - Karlsruher 1 Inter - Palermo 1 Liverpool - Blackburn ILG 2.5 2 Barcelona - Huelva ILG 2.5 2 Ajax - Willem II ILG 2.5 2 i taki elo elo :P Stawka 5 zl Kurs: 185.90 Zakładana wygrana: 836.60 zł Warta P. - Pruszkow 2 Portsmouth - West Brom 1 Stoke - Newcastle 2 Dortmund - FC Koeln 1 Chievo - Milan 2 Genoa - Juventus 2 Lechia G. - Belchatow (1p.) x |
Cytat:
Real M. - Valladolid 1 Szachtar - Arsenal Kijów 1 Dynamo K. - Chernomorets 1 Kurs tych pięciu to : 3,16 Dwa poprzednie kupony bez zmian |
Panowie mam pytanie, czego dotyczy zakład (np. w Totomixie) "Podwójna szansa" i bynajmniej nie chodzi o podpórkę..?
Dzieki |
Podwójna szansa oznacza, że dane zdarzenie zostanie zaliczone, jeżeli wytypowany wynik wystąpi w pierwszej połowie lub w całym meczu. Czyli, jeśli w meczu Wisła - Jagiellonia nasz typ to 2-2, a w meczu będzie 7-1, ale w pierwszej połowie było 0-1, to mamy wygraną. Chodzi o to, że mamy dwie szanse. Albo w pierwszej połowie trafimy, albo w całym meczu. Mam nadzieję, że dość jasno to wytłumaczyłem ;D
|
Borussia M. - Wolfsburg 2 kurs 1.9
Piast - Lech 2 kurs 1.8 Hearts - Celtic 2 kurs 1.8 Chievo - Milan 10 kurs 1.8 Oto moje typy, może ktoś trafi razem ze mną. Pozdrawiam |
Cytat:
Na jutro kupon remisy: Auxerre - Bordeaux x 2.9 Nice - Lorient x 2.9 Standard: Wisła-Jaga 1 1.37 (wyjatek,polskiej ligi nie gram i kurde obym sie nie pomylil ) FC Twente-Roda 1 1.37 S: 100zł W:168zł Uwagi ?:) |
panowie, mam wielka prośbe, poki co mam jedyne 50 zl a impreza w poniedziałek sie szykuje, takze co proponujecie puscic na dzisiaj??
z góry dziekuje |
na dziś
Piast-Lech 2 Legia-Cracovia 1 Korona-Turek 1 Ruch-Polonia 1X ako 4.41 |
pewnie tej Amici jestescie panowie;] ja gram handicap(1,5) na Piasta
|
na Święta przyszalałem i takie coś za 250 zł :
Almeria-Aragon 2 (p. ręczna) Holandia-Polska 2 (hokej) Łomża-Sandecja 2 jak dla mnie to Sandecja jest chyba najpewniejsza w ten weekend,wygrali ważny mecz derbowy w zeszłą sobotę a Łomża dogrywa sezon juniorami Treviso-Biella 1 (koszykówka) i drugi taki na luzie za 5 zł: Kolejarz-Przebój X Czarni-Elana X Crusaders-Lisbourne X |
Cytat:
Ja dziś nawet 1X. poza tym tej naszej nędznej ligusi się nie tykam. Na dziś takie Wielkanocne jajeczko: PAOK - Panathinaikos 1 @10.00 (kosz). |
Na dzisiaj:
M'Gladbach - Wolsburg 2 Inter - Palermo 1 Hereford - Leicester 2 Schalke - Karlsruher 1 Sevilla - Getafe 1 Barcelona - Recreativo 1 ako: 11,47 Btw, polskiej nawet nie tykam, ewentualnie mógłbym się skusić na jakieś X do przerwy :) |
Sunderland-Manch.Utd NIE 1.75
Lechia G.-Belchatow 2 2.60 M`gladbach-Wolfsburg 2 1.90 Chievo-AC Milan 2 1.80 Wigan-Arsenal 1 px 2.15 wklad 6zl do wygrania 180.66 zl Sunderland-Manch.Utd obie druzyny nie strzela jak cos :P |
Cytat:
|
Cytat:
a jak kuponik?? |
Cytat:
|
Cytat:
Właśnie jak przeczytałem pierwszy raz pierwszą myślą było 'nie lepiej było postawić remis?!' :P |
No to widze,ze sa dwa stanowisko co do tego meczu :)
Ja uwazam,ze Piast powalczy i ostatecznie skonczy sie na remisie :) Jedyne co mnie interesuje w ten weekend to Wisła i Twente :) |
Wigan - Arsenal 2 @ 1,75
Hereford - Leciester 2 @ 1,67 |
hehe ale inter dał dupy wygrywał 2:0 a skończył 2:2.
jeszcze coś na dzisaj : piast-lech 10 legia-cracovia 02 WISŁA-jaga 1 Genoa-Juventus 2 za 10 zł około 140 zł polecam bo warto!! |
Bula kupon dobry,zycze powodzenia :) Ale usunałbym Cracovie,bo moga poleciec w Wawie :)Do tego jada do stolicy bez Barana (kapitana zespołu) i Dudzica,ktorzy sa zawieszenie za chamstwo w poprzedniej kolejce.
|
Borussia i Schalke na ładny plusik :D
Za to tak mnie przewiózł żydzew: Cytat:
Cytat:
Wymagają skanu, ale tylko dowodu osobistego. |
nr Sevilla-Getafe 1
Beitar Jerusalem-Bnei Yehuda 1 Polska-Holandia 1 Atlanta-Tampa Bay LB 5,5 2 Colorado-Vancouver 2 Nancy-Strasbourg 1 taki kuponik ;) |
Na dzis:
Barca - Huelva 1 Villareal - Malaga 1 Hacettepe SK - Trabzonspor 2 Kurs: 3,16 |
Cytat:
|
A ja się podkusiłem na Zagłębie L. A ci znowu przegrywają...
|
Cytat:
|
moge dostac bana ale jak zobaczylem jak te ****y z poznania strzelaja bramke w ostatniej minucie to .........
jebane fuksiarze |
Cytat:
|
Cytat:
|
jakies typy na wieczór panowie?
Myślę o over 5,5 w meczu Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightening Może jakis baseball albo NBA? |
Cytat:
kocham kosza :D ja na nocke zagram PHO i OKC w NBA i na Chicago Cubz większą kaskę przyłożę w MLB. może nawet z handi. |
Na weekend:
Schalke-Karlsruher 1 Barcelona-Recreativo 1 Real-Valladolid 1 Lille-PSG 1x Dzisiejsze mecze wyglądaja dobrze, miejmy nadzieje, że jutro będzie podobnie |
a mój kupon lajtowy na 3 remisy poległ na meczu Kolejarz-Przebój(1:2) gdzie kurs na dwójkę był coś koło 5 zł:-/ a teraz nasze lodołamacze męczą się z Holandią eh chyba Święta w plecy
a na noc może mecz Salt Lake-Washington w MLS |
mam pytanie bo mam konto na bet-at-home juz jakis czas nie mam na nim kasy i jak chce wplacic i nie czekac dlugo to jak chce przelac przez przelewy 24 to na czym to polega z gory dziekuje za pomoc pozdro
|
Cytat:
A Orlando byś nie grał? Co sądzisz o NYY z handi zagrać? |
Cytat:
NYY? może bym się skusił ku NYY over +5.5 (over punktów samych Yankesów) |
Cytat:
|
Detroit Pistons(+2) - Indiana Pacers 1 @ 1,90
Orlando Magic(-7) - New Jersey Nets 1 @ 1,90 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl