Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

WiślakNH 10.04.2009 21:49

Zna ktoś jakieś stronki na których jest napisane np o kontuzjach,braku zawodnika z powodu kartek itd
Z góry dzięki

Lechista69 10.04.2009 21:52

Moj kupon za 10 zl
Kurs: 31.56 Zakładana wygrana: 284.00 zł

Korona - Turek 1
Kapfenberg - Salzburg 2
CS Brugge - Tubize1
PSV - Utrecht 1
Schalke - Karlsruher 1
Inter - Palermo 1
Liverpool - Blackburn ILG 2.5 2
Barcelona - Huelva ILG 2.5 2
Ajax - Willem II ILG 2.5 2

i taki elo elo :P

Stawka 5 zl
Kurs: 185.90 Zakładana wygrana: 836.60 zł
Warta P. - Pruszkow 2
Portsmouth - West Brom 1
Stoke - Newcastle 2
Dortmund - FC Koeln 1
Chievo - Milan 2
Genoa - Juventus 2
Lechia G. - Belchatow (1p.) x

WiślakNH 10.04.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 706485)
Barcelona - Huelva 1
Sporting - Naval 1
Kurs : 2,1

Zlikwidowałem St.Liege a Barce i Sporting postanowiłem połączyć z niedzielnymi :
Real M. - Valladolid 1
Szachtar - Arsenal Kijów 1
Dynamo K. - Chernomorets 1
Kurs tych pięciu to : 3,16

Dwa poprzednie kupony bez zmian

Martinho 10.04.2009 22:50

Panowie mam pytanie, czego dotyczy zakład (np. w Totomixie) "Podwójna szansa" i bynajmniej nie chodzi o podpórkę..?

Dzieki

Rustin 10.04.2009 22:59

Podwójna szansa oznacza, że dane zdarzenie zostanie zaliczone, jeżeli wytypowany wynik wystąpi w pierwszej połowie lub w całym meczu. Czyli, jeśli w meczu Wisła - Jagiellonia nasz typ to 2-2, a w meczu będzie 7-1, ale w pierwszej połowie było 0-1, to mamy wygraną. Chodzi o to, że mamy dwie szanse. Albo w pierwszej połowie trafimy, albo w całym meczu. Mam nadzieję, że dość jasno to wytłumaczyłem ;D

Rustin 10.04.2009 23:03

Borussia M. - Wolfsburg 2 kurs 1.9
Piast - Lech 2 kurs 1.8
Hearts - Celtic 2 kurs 1.8
Chievo - Milan 10 kurs 1.8

Oto moje typy, może ktoś trafi razem ze mną. Pozdrawiam

El'kabat 11.04.2009 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 706600)
Breda-Alkmar 2 1.70
S:100zł
PW:153zł

Alkmar elegancko :)

Na jutro kupon remisy:
Auxerre - Bordeaux x 2.9
Nice - Lorient x 2.9

Standard:
Wisła-Jaga 1 1.37 (wyjatek,polskiej ligi nie gram i kurde obym sie nie pomylil )
FC Twente-Roda 1 1.37
S: 100zł
W:168zł

Uwagi ?:)

mersik1906 11.04.2009 07:52

panowie, mam wielka prośbe, poki co mam jedyne 50 zl a impreza w poniedziałek sie szykuje, takze co proponujecie puscic na dzisiaj??

z góry dziekuje

1986 11.04.2009 08:23

na dziś
Piast-Lech 2
Legia-Cracovia 1
Korona-Turek 1
Ruch-Polonia 1X

ako 4.41

rocco_1906 11.04.2009 09:55

pewnie tej Amici jestescie panowie;] ja gram handicap(1,5) na Piasta

LuKaS TSW 11.04.2009 10:02

na Święta przyszalałem i takie coś za 250 zł :
Almeria-Aragon 2 (p. ręczna)
Holandia-Polska 2 (hokej)
Łomża-Sandecja 2 jak dla mnie to Sandecja jest chyba najpewniejsza w ten weekend,wygrali ważny mecz derbowy w zeszłą sobotę a Łomża dogrywa sezon juniorami
Treviso-Biella 1 (koszykówka)

i drugi taki na luzie za 5 zł:
Kolejarz-Przebój X
Czarni-Elana X
Crusaders-Lisbourne X

PrawdziwośćDlaGry 11.04.2009 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 706921)
pewnie tej Amici jestescie panowie;] ja gram handicap(1,5) na Piasta

mądrze.
Ja dziś nawet 1X. poza tym tej naszej nędznej ligusi się nie tykam.
Na dziś takie Wielkanocne jajeczko:
PAOK - Panathinaikos 1 @10.00 (kosz).

wisl@k_TS 11.04.2009 10:40

Na dzisiaj:

M'Gladbach - Wolsburg 2
Inter - Palermo 1
Hereford - Leicester 2
Schalke - Karlsruher 1
Sevilla - Getafe 1
Barcelona - Recreativo 1

ako: 11,47

Btw, polskiej nawet nie tykam, ewentualnie mógłbym się skusić na jakieś X do przerwy :)

kameleon2323 11.04.2009 11:49

Sunderland-Manch.Utd NIE 1.75
Lechia G.-Belchatow 2 2.60
M`gladbach-Wolfsburg 2 1.90
Chievo-AC Milan 2 1.80

Wigan-Arsenal 1 px 2.15

wklad 6zl
do wygrania 180.66 zl
Sunderland-Manch.Utd obie druzyny nie strzela jak cos :P

wisl@k_TS 11.04.2009 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 706990)
Sunderland-Manch.Utd NIE 1.75

Sunderland-Manch.Utd obie druzyny nie strzela jak cos :P

Nie lepiej było postawić dokładny wynik 0:0 ? Chyba większy o wiele kurs by był...

kameleon2323 11.04.2009 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 707004)
Nie lepiej było postawić dokładny wynik 0:0 ? Chyba większy o wiele kurs by był...

tu chodzi o to ze obie druzyny nie strzela ale jedna moze :P
a jak kuponik??

wisl@k_TS 11.04.2009 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 707005)
tu chodzi o to ze obie druzyny nie strzela ale jedna moze :P

Aaa racja, czytanie ze zrozumieniem się kłania :-p

WiślakNH 11.04.2009 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 707005)
tu chodzi o to ze obie druzyny nie strzela ale jedna moze :P


Właśnie jak przeczytałem pierwszy raz pierwszą myślą było 'nie lepiej było postawić remis?!' :P

El'kabat 11.04.2009 13:29

No to widze,ze sa dwa stanowisko co do tego meczu :)
Ja uwazam,ze Piast powalczy i ostatecznie skonczy sie na remisie :)
Jedyne co mnie interesuje w ten weekend to Wisła i Twente :)

Waldus88 11.04.2009 14:35

Wigan - Arsenal 2 @ 1,75
Hereford - Leciester 2 @ 1,67

bula1010 11.04.2009 16:02

hehe ale inter dał dupy wygrywał 2:0 a skończył 2:2.
jeszcze coś na dzisaj :
piast-lech 10
legia-cracovia 02
WISŁA-jaga 1
Genoa-Juventus 2
za 10 zł około 140 zł polecam bo warto!!

El'kabat 11.04.2009 16:06

Bula kupon dobry,zycze powodzenia :) Ale usunałbym Cracovie,bo moga poleciec w Wawie :)Do tego jada do stolicy bez Barana (kapitana zespołu) i Dudzica,ktorzy sa zawieszenie za chamstwo w poprzedniej kolejce.

pan Dudi 11.04.2009 16:24

Borussia i Schalke na ładny plusik :D


Za to tak mnie przewiózł żydzew:

Cytat:

1. GKP Gorzow Wielkopolski - Widzew Lodz
1.90
Przegrane

Piłka Nożna - - PL - II Liga Polska
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
Wynik: (1-1)

2. Dolcan Zabki - Stal Stalowa Wola
2.00
2009-04-11 15:30

Piłka Nożna - - PL - II Liga Polska
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

3. Odra Opole - Wisla Plock
2.00
Wygrane

Piłka Nożna - - PL - II Liga Polska
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
Wynik: (0-1)

Dolcan prowadzi 1-0 w 90. minucie. Nigdy nie ufajcie żydówce. To powiedzenie jak widać działa też w bukach. No, ale grunt, że BVB i Schalke weszły ;]

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 706755)
@ Mr Dudi @ Nalezy nadmienic ze przy wyplacie kasy Betclick wymaga skanu rachunku za prad czy telefon jako gwarantu pełnoletnosci...


Wymagają skanu, ale tylko dowodu osobistego.

Johnny B 11.04.2009 16:34

nr Sevilla-Getafe 1
Beitar Jerusalem-Bnei Yehuda 1
Polska-Holandia 1
Atlanta-Tampa Bay LB 5,5 2
Colorado-Vancouver 2
Nancy-Strasbourg 1
taki kuponik ;)

Mamba 11.04.2009 16:36

Na dzis:
Barca - Huelva 1
Villareal - Malaga 1
Hacettepe SK - Trabzonspor 2

Kurs: 3,16

El'kabat 11.04.2009 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 707134)
no to jestem ugotowany........ ****a korona

Polska lige puszczac za 300 zl ? Do tego Korone w ktorej sie cuda dzieja to trochu ryzyka jest...

Zwierze 11.04.2009 18:28

A ja się podkusiłem na Zagłębie L. A ci znowu przegrywają...

Mamba 11.04.2009 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 707198)
A ja się podkusiłem na Zagłębie L. A ci znowu przegrywają...

hehe... tak sie zastanawiałem czy by nie dodac Zagłębia do kuponu ale w ostatnim momencie stwierdzilem nie kuś losu :D

bula1010 11.04.2009 18:37

moge dostac bana ale jak zobaczylem jak te ****y z poznania strzelaja bramke w ostatniej minucie to .........
jebane fuksiarze

kameleon2323 11.04.2009 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 706990)
Sunderland-Manch.Utd NIE 1.75
Lechia G.-Belchatow 2 2.60
M`gladbach-Wolfsburg 2 1.90
Chievo-AC Milan 2 1.80

Wigan-Arsenal 1 px 2.15

wklad 6zl
do wygrania 180.66 zl
Sunderland-Manch.Utd obie druzyny nie strzela jak cos :P

szkoda szkoda trzeba zagrac w poniedzialek żużel :)

MCX 11.04.2009 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 705874)
Wisła - Jaga 1 weszło
Dortmund - Koln 1 weszło
Wigan - Arsenal 2 weszło
M'gladbach - Wolfsburg 2 weszło
Gorzów - Widzew 2 wtopa

stawka 10 zł
ew. wygrana 116 zł

No i niestety Widzew położył mi całkiem sympatyczny kupon.

Johnny B 11.04.2009 19:36

jakies typy na wieczór panowie?
Myślę o over 5,5 w meczu Atlanta Thrashers - Tampa Bay Lightening
Może jakis baseball albo NBA?

PrawdziwośćDlaGry 11.04.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 706933)
mądrze.
Ja dziś nawet 1X. poza tym tej naszej nędznej ligusi się nie tykam.
Na dziś takie Wielkanocne jajeczko:
PAOK - Panathinaikos 1 @10.00 (kosz).

PAOK wygrał po dogrywce 77-76. nie mam pytań:D
kocham kosza :D

ja na nocke zagram PHO i OKC w NBA
i na Chicago Cubz większą kaskę przyłożę w MLB. może nawet z handi.

luki 11.04.2009 19:56

Na weekend:

Schalke-Karlsruher 1
Barcelona-Recreativo 1
Real-Valladolid 1
Lille-PSG 1x

Dzisiejsze mecze wyglądaja dobrze, miejmy nadzieje, że jutro będzie podobnie

LuKaS TSW 11.04.2009 20:14

a mój kupon lajtowy na 3 remisy poległ na meczu Kolejarz-Przebój(1:2) gdzie kurs na dwójkę był coś koło 5 zł:-/ a teraz nasze lodołamacze męczą się z Holandią eh chyba Święta w plecy

a na noc może mecz Salt Lake-Washington w MLS

bula1010 11.04.2009 20:26

mam pytanie bo mam konto na bet-at-home juz jakis czas nie mam na nim kasy i jak chce wplacic i nie czekac dlugo to jak chce przelac przez przelewy 24 to na czym to polega z gory dziekuje za pomoc pozdro

Johnny B 11.04.2009 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 707280)
PAOK wygrał po dogrywce 77-76. nie mam pytań:D
kocham kosza :D

ja na nocke zagram PHO i OKC w NBA
i na Chicago Cubz większą kaskę przyłożę w MLB. może nawet z handi.


A Orlando byś nie grał?
Co sądzisz o NYY z handi zagrać?

PrawdziwośćDlaGry 11.04.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 707343)
A Orlando byś nie grał?
Co sądzisz o NYY z handi zagrać?

Orlando po takim kursie dla mnie nie bardzo, aczkolwiek można grać.
NYY? może bym się skusił ku NYY over +5.5 (over punktów samych Yankesów)

Martinho 11.04.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 707329)
mam pytanie bo mam konto na bet-at-home juz jakis czas nie mam na nim kasy i jak chce wplacic i nie czekac dlugo to jak chce przelac przez przelewy 24 to na czym to polega z gory dziekuje za pomoc pozdro

Bula pw (10 zn)

Waldus88 11.04.2009 21:45

Detroit Pistons(+2) - Indiana Pacers 1 @ 1,90

Orlando Magic(-7) - New Jersey Nets 1 @ 1,90


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl